Boże, Miłosierny Panie,
daj duszom miejsce w niebie,
błogosławiony pokój i jasność Twojego światła.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
... jak na deszczu łza, tak cały ten świat nie znaczy nic ... Czwartkowe
światełko pamięci dla Pana, Panie Kazimierzu ...[*]...
Zgłoś SPAM
córcia
___♥ ღ T A T U N I U..___♥ ღ JUŻ MASZ ŚWIĘTY SPOKÓJ..I TO JEST
JEDYNE POCIESZENIE... TĘSKNIĘ...
Zgłoś SPAM
Beata
★¸.•*´¨`*• ❤* PAMIĘTAM *❤•*´¨`*•.¸★
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Mimo, że każda chwila radości trwa niezmiernie krótko, a później znika,
zawsze jednak zostawia za sobą trwałą nadzieję i jeszcze trwalsze
wspomnienie (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Lusia
W naszych oczach...łzy tęsknoty na co dzień za Wami...światełko i
modlitwa...pamięć nie pozwala na to,żeby Was zapomnieć...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
¸@@•*´¨`* Tęsknota¸ @@•*´¨`* •*´¨`*• Ból¸ @@•*´¨`*
*´¨`*• Cierpienie ¸@@•*´¨`* Pamięć ¸@@•*´¨`* •*´¨`*
Wspomnienie¸ @@•*´¨`*@@•*´¨`*• Nie znają czasu
.@@•*´¨`*@@•*´¨`*• Pozostają na zawsze¸ @@•
Zgłoś SPAM
mama i ciocia Daniela
PAMIĘTAMY, CHOCIAŻ NIE MOŻEMY CODZIENNIE TU BYĆ....[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko i modlitwa w Środę Popielcową dla Pana p.Kazimierzu.
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Światełko, płomyczek, iskierka pamięci
Dla wszystkich co w niebie, w Anioły zaklęci
Światełko pamięci wciąż w sercu się iskrzy
bo tam również trwają na zawsze nam bliscy
Światełko pamięci
Zgłoś SPAM
córcia
DOBRANOC MÓJ KOCHANY...CIĄGLE PŁACZĘ ZA TOBĄ...CZAS LEKARSTWEM, ALE JESZCZE
NIE DLA MNIE...ZA WCZEŚNIE...TATO......
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Czemu musimy kochać Was na odległość??? a przecież wystarczyłaby Wasza
obecność, aby uszczęśliwić nasze serca...nic więcej...pozostało nam
czekanie....
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Niech wieczna radość w Niebie...będzie Pana udziałem.Posyłam mą modlitwę
i płomyczek pamięci do Nieba.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Bywają w życiu chwile, których ból daje się zmierzyć dopiero po jego
przeżyciu, i wówczas dziwi nas, iż zdołaliśmy go znieść...Maria Kallergi.
Zgłoś SPAM
A.O
❤❤TAK BARDZO CIEBIE BRAK...I CHOCIAŻ LATA MIJAJĄ...NIGDY NIE POGRZEBIEMY
PAMIĘCI O TOBIE, BĘDZIE ZAWSZE TRWAŁA...A CHWILOWO, NIE BĘDZIEMY SIĘ
WIDZIELI, ALE, PRZECIEŻ KIEDYŚ..DO CIEBIE PRZYJDZIEMY..❤❤
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
•* ♥ *• NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ •* ♥ *•
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.