Wspomnienie, choć bolesne... Zapomnieć nie pozwala... Uczucie nie wygasa...
Pozostaje wiara... (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Gdy jest Pamięć słów nie potrzeba -aniołeczki Światełka dla Was :*:*!
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Najjaśniejsze płomyki do samego Nieba na dzisiaj i 5 dni mojej nieobecności
dla Pana, Panie Kazimierzu...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Mama ŁukaszaMłot
ODESZLIŚĆIE KOCHANI JAK
GWIAZDKA W BŁĘKICIE,POZOSTAŁ
PO WAS ŻAL I SMUTEK NA CAŁE ŻYCIE
....I CHOĆ MARTWE SĄ WASZE POWIEKI
W SERCACH TYCH KTÓRZY WAS KOCHALI
ŻYĆ BĘDZIECIE NA WIEKI.!
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pamięć umieszczamy Wam w świecy płomieniu, na zawsze w sercach naszych
Jesteście......
Zgłoś SPAM
córcia
♥♥ Tatku dobranoc, śpij spokojnie...jestem przy Tobie..♥♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱ Każde wspomnienie, choć boli,
najmilsze sercu bo Was przypomina.⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱
Światełko i modlitwę zostawiamy.⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱
Odpoczywajcie ⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
Oddać pamięć bliskim, zapalić światełko,kiedyś z nami byli, dzisiaj to
już Wspomnienie.Serce przepełnia żal,ból, bo wciąż ich kochamy.Światełko
Pamięci z gorącą modlitwą.Śpij Aniele. ♥~~~~(((*)))~~~~♥
Zgłoś SPAM
URSZULA
PANIE KAZIMIERZU - PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć...Aniołeczki światełka dla Was :*:*
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełko naszej pamięci!!!!!
Zgłoś SPAM
A.O
...A Ci co zostali,niech nie płaczą bez końca... A Ci co zostali niech
patrzą w stronę słońca... A Ci co zostali,niech zawsze pamiętają, że w
niebie u Boga już swoje miejsce mają...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Nie ma leku,nie ma spokojnego życia...nigdy nie będziemy już tacy
sami,ponieważ cząstka nas...odeszła wraz z Wami.Moje światełko i
modlitwę,ślę do p.Kazimierza.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
Czy jest jakaś granica cierpienia? Czy jest lekarstwo na tęsknotę która
wykańcza? Nie umiemy się pogodzić,że nie jesteście TU Z NAMI,TU NA ZIEMI.
Jaśniuteńką Lampeczkę zapalam.
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Wszystko przemija tak jak sen...Ale miłość, która trwa, rozjaśni każdy
mrok...Nie ma już cierpienia,rozterek, smutku...<*><*>..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.