*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`* Miarą
Miłości*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`* jest Miłość bez
Miary*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`* i nasza pamięć po wsze czasy naszego
istnienia*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`*
Zgłoś SPAM
Lusia
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Przeszliście Kochani do innego świata, my umieramy tutaj powoli, wspominamy z
Wami przeżyte lata i w myślach błądzimy po wspomnieniach, łzy z oczu
płyną, z Waszym odejściem czas szczęścia minął
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Czy świeci słońce, czy świecą gwiazdy na niebie, my wciąż tęsknimy
Kochani za Wami niezmiennie*
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Choć prawda jest taka,że dla Nich na zawsze,stanęły słoneczne zegary,to
zawsze są tuż obok,by przyjść nam z pomocą i dodać nam siły..i wiary.Mój
płomyczek pamięci wraz z modlitwą,ślę Panu do Nieba.(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Pamiętam...
Zgłoś SPAM
A.O
WSZYSTKO MIJA BEZPOWROTNIE...LECZ WSPOMNIENIA I TĘSKNOTA...PÓJDĄ ZAWSZE TAM,
GDZIE MY...ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ PŁOMYK PAMIĘCI Z MODLITWĄ...ZOSTAWIAM I
MODLITWĘ...ܓԑ̮̑♦̮̑ɜܓ
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
❤ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ❤
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
Wczoraj szczęście było blisko, wczoraj śmiał się cały świat.Dzisiaj
raptem przeszło wszystko, całe szczęście rozwiał wiatr.Nie byłam kilka dni
wirtualnie ale sercem i modlitwą byłam przy Was Aniołki
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć -aniołeczki kochane :*:*!
Zgłoś SPAM
ku pamięci
✿.√,•*´✿Wiemy, że już nigdy nie wrócą razem przeżyte dni...Ale,
ciągle nadzieję mamy, że kiedyś się spotkamy...i z radością popatrzymy
sobie w oczy...✿.√,•*´✿
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
Panie Kazimierzu, dużo szczęścia w Tej cichej krainie...
Zgłoś SPAM
Beata.
♥ஜ♥ ♥ஜ♥ ♥ஜ♥ PAMIĘTAM ♥ஜ♥ ♥ஜ♥ ♥ஜ♥
Zgłoś SPAM
CÓRCIA
.•*❤.•*TATO, W NIEBIE ZNALAZŁEŚ SPOKOJNĄ I CICHĄ PRZYSTAŃ NA
WIEKI..TAK LUBIŁEŚ CISZĘ I SPOKÓJ..ODPOCZYWAJ W TEJ BŁOGIEJ CISZY..NIECH
ANIOŁ DO SNU CIĘ KOŁYSZE..TĘSKNIĘ KAZIECZKU MÓJ..•*❤.•*
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Zamknąć oczy nie myśleć, uciekać przed smutkami, zamknąć oczy nie
cierpieć, schować się między snami, zamknąć oczy nie tęsknić,
odpłynąć z Aniołami...już nic nie będzie takie samo....
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
„UMRZEC NIE ZNACZY ZAPOMNIEĆ... ODEJŚC NIE ZNACZY NIE POWRACAĆ... PRZESTAĆ
MÓWIĆ NIE ZNACZY MILCZEC... PRZESTAĆ BYĆ NIE ZNACZY NIE ISTNIEĆ...“
»̯̆« Światełko pamięci zostawiam dla Pana ... ♡ ❤️ ♡
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱ Każde wspomnienie, choć boli,
najmilsze sercu bo Was przypomina.⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱
Światełko i modlitwę zostawiamy.⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Lusia
Kochamy Was...bo dusza zawsze wierną jest...światełko i modlitwa...pamięć w
ofierze...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Szczęścia naszego Byliście przyczyną, wspaniali, dobrzy....odeszliście i
raj nasz nagle zaginął i w piekle życia zostaliśmy sami...samotność,
smutek i żal boli..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.