Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
566858
Zapalone ponad rok temu
HALINKA
TATO, KOCHAM I TĘSKNIĘ NIEZMIENNIE...I DOPIERO TERAZ, GDY CIEBIE NIE MA, WIEM JAKĄ PONIOSŁAM STRATĘ...OBYŚ BYŁ SZCZĘŚLIWY TERAZ I NA ZAWSZE...◕°*`♥ `*°◕-✿_ŚWIATEŁKO PAMIĘCI..ŚLĘ, KOCHANY◕°*`♥ `*°◕-✿_
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
W dłoniach trzymam znicz, by w dowód mej sympatii go zapalić.. Z serca daję kwiat, by pamięć o Was moją ocalić... Światełko jaśniutkie zostawiam ...♡ ❤️ ♡
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej..."
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
”*°•♥•°*”♥ Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą...Są rany, które się nigdy nie zabliźnią...Są ślady łez, które nigdy nie wyschną...♥”*°•♥•°*”Światełko i modlitwę zostawiamy”*°•♥•°*”Śpij”*°•♥•°*”
Zgłoś SPAM
Joanna Zawada
Swiatelko pamieci Panie Kazimierzu dla Pana (*). Nie zawsze mam czas ,ale zawsze pamietam.
Zgłoś SPAM
mama i ciocia DANIELA
- Każdy nowy dzień jest kwiatem, który zakwita w naszych rękach. Tam, gdzie się kocha, nigdy nie zapada noc. Serce to cząstka człowieka, które: TĘSKNI, KOCHA, CZEKA....[*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Niegasnące światełko pamięci dla Pana, Panie Kazimierzu...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dla Was.... pamięć umieszczamy w codziennym świec płomieniu, na zawsze w sercach Jesteście i wspomnieniu.....
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Śpijcie spokojnie i opiekujcie się nami,bo my tak bardzo,wciąż tęsknimy za Wami.Światełko mej pamięci i codzienną modlitwę,posyłam Panu do Nieba.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
A.O
Codziennie zapalany znicz i łzy, które nie chcą się zatrzymać...jak smutno i pusto bez Ciebie, Kazimierzu...★ Jesteś z nami w każdej myśli..cichym westchnieniu... ★NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...★
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko naszej pamięci dla Pana kochany p.Kazimierzu..[♥]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiama
Ciszą jesteś niczym więcej to dla Ciebie serce biło najgoręcej Stoję nad grobem łza spływa mimochodem nie wierzę... choć kwiaty na grobie już nie świeże nie wierzę (*)
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirosława Nalepka
(*) ŚWIATEŁKA WIECZNEJ PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
To co dał nam świat niespodzianie zabrał los Dobre chwile skradł niosąc w zamian bagaż zwykłych trosk To co dał nam świat to odeszło z biegiem lat cóż wart jest niewczesny żal że los wziął to co dał
Zgłoś SPAM
ku pamięci
✬(*)✬Płomyczkiem jasnym,jak słońce..ogrzewam Twoją pamięć..niech nigdy nie zaginie i w sercach naszych zostanie...Brakuje czasem słów by powiedz,jak kogoś jest brak.. Twojej pamięci..Kazimierzu..✬(*)✬
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Panie Kazimierzu...
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
..Ty żyjesz ,choć martwe twe powieki,bo w sercach naszych trwać będziesz na wieki... moją pamięć,światełko i gorąca modlitwa wysyłam do Ciebie do nieba..Śpij w spokoju Aniołku. _______(*)_______
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
W zadumie pełnej nostalgii zapalam światełko na znak mojej pamięci...❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
HALINKA
TATO, DNI TAK SZYBKO MIJAJĄ...ALE MOJA TĘSKNOTA TRWA NADAL...KOCHAM CIĘ BARDZO I MODLĘ SIĘ ZA CIEBIE...KAZIU KOCHANY...▐▌░.(*)░▐▌
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Najsmutniejsze są oczy w których zgasła nadzieja, ludzie którzy by chcieli lecz nie mogą nic pozmieniać ...PAMIĘTAMY ..KOCHAMY WAS..[']..[']....
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2466   2467   2468   ...   3046   3047    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012