I poszedłeś na szlak..ten ostatni. Pan Bóg dał Ci znak, żebyś radością
życia wiecznego cieszyć się z Nim mógł...(((*))) W Niedzielę
Palmową...(((*)))
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
..a my chcielibyśmy być kroplą deszczu...
Tańczącą po ciemnym niebie...
Taką malutką szarą kropelką...
...Byśmy byli bliżej Was...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO
I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—TĘSKNIMY☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼ODPOCZYWAJCIE☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Elki Rembelskiej
Niedziela Palmowa... Panie Kazimierzu, światełko pamięci i modlitwy...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Przeklęty dzień, który wszystko pozmieniał, odeszło szczęście pozostały
wspomnienia, teraz ból, tęsknota i łzy są przyjacielem naszym....
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Już opuściłeś tę łez dolinę...odszedłeś, w nowy, nieznany nam jeszcze
świat..bądź TAM szczęśliwy na wieki...Pozostałeś w pamięci i sercach na
zawsze...Na Niedzielę Palmową światełko do Nieba...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
DROGI PANIE KAZIMIERZU NA NIEDZIELĘ PALMOWĄ ZAPALAM NIEGASNĄCE
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI…✿ NIECH BLASK TEJ ŚWIECY ROZŚWIETLA PANU DROGĘ,
✿
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak troskliwie
dbamy... ♥ Aniołeczki kochane światełka za dni w których mnie nie było
...:*:* Pracuję teraz całe dnie...pamiętam zawsze !
Zgłoś SPAM
Lusia
MODLITWA I ŚLICZNE ŚWIATEŁKA W NIEDZIELĘ PALMOWĄ...
Zgłoś SPAM
Joanna Zielonka
Niedziela Palmowa
Zgłoś SPAM
HALINKA
TATUSIU KOCHANY..ODSZEDŁEŚ W CISZY MROK..A JA TAK
TĘSKNIĘ...__⋱⋱(❤)⋰⋰ __ŚWIATEŁKO I MODLITWA...__⋱⋱(❤)⋰⋰
PALEMKA BĘDZIE DZISIAJ NA MOGILE, JAK W KAŻDĄ NIEDZIELĘ PALMOWĄ...
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
mama i ciocia DANIELA
Kiedy zmrok zapada i gwiazdy świecą,
wszystkie nasze myśli do nieba lecą.
Zamykamy oczy i uciekamy w nieznane,
tam gdzie nasi BLISCY Ukochani !!!
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Jesteśmy śmiertelni tam, gdzie brak nam miłości; nieśmiertelni tam -
gdzie kochamy.."
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Ci ,których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość,to
nieśmiertelność". [*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.