zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, Rozłąka jest naszym losem, spotkanie nadzieją..." Panie Kazimierzu,
pokój Pana duszy...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
W sercu nadzieja..w sercu zwątpienie..w sercu miłość..w sercu
tęsknota..wszystko w sercu się mieści...
Zgłoś SPAM
Beata
*•.¸¸.•*ღ♥ღ*•. PAMIĘTAM ANIOŁECZKU .•*ღ♥ღ*•.¸¸.•*
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko Pamięci z Modlitwą zostawiam dla Pana. Panie Kazimierzu w ten
smutny,kolejny deszczowo-śnieżny dzień[*]
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
Tak mało jest szczęścia na ziemi,że trzeba zbierać wspomnienia,by w
chwilach smutnych upajać się nimi jak wodą w chwili
pragnienia....₪Światełko z głębi serca***₪
Zgłoś SPAM
córcia
ڿڰۣڿ❀❤ Kocham...Tęsknię...Nic nie zmienia czas...ڿڰۣڿ❀❤
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
Czasami pewne rzeczy siedzą w Nas głęboko tak mocno,że nie da się ich
zagłuszyć ani pracą,ani myślami,ani innymi ludzmi - to
WSPOMNIENIE.Światełko, modlitwę posyłam do nieba Tobie Aniele
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć, zostaje tylko
milczenie pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc... Światełko
dla Pana p.Kazimierzu.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Serca osnute obrazem Bliskich...minionych chwil fragmenty szczęścia...szeptem
ust w modlitwie zwieńczonej westchnieniem...wirujące obłoki wspomnień....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Chociaż odszedłeś, Choć Cię już nie ma, Dla nas żyć będziesz Nadal
wspomnieniem....
Zgłoś SPAM
A.O
Gdzieś..ktoś zawsze czuwa, aby płonął znicz, by jego blask połączony z
modlitwą, jak promyk słońca, pamięcią naszą Ciebie grzał(♥)
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
╬ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO ╬
Zgłoś SPAM
mama i ciocia DANIELA
Im droższy człowiek, tym większy ból. Lecz wolą Boga jest rozstanie,
nadzieją dusz naszych - ponownie spotkanie. ❀ * `[*]`* ❀
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Tysiące •.¸.♥¸.•´¨`»♥ - światełek ¸.•*¨¸(.•* - i promieni
słońca, •´¨`»¸♥.•* - niech świecą w Krainie
Wiecznego¸.•´(¸.•´ - życia dla Ciebie bez końca...[*] ((_,»*
✿—*« ♥ »*—✿ *«,_))
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
((♥))) ŚWIATEŁKO WIECZNEJ PAMIĘCI ((♥)))
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
„Dziś człowiek tak często nie wie, co nosi w sobie, w głębi swej duszy,
swego serca. Jak często jest niepewny sensu swego życia na tej ziemi. Ogarnia
go zwątpienie, które przeradza się w rozpacz”.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
„Niełatwo jest żyć po śmierci. Czasem trzeba na to stracić całe
życie.” _♡♡♡_Stanisław Jerzy Lec_♡♡♡_Jaśniutką Lampeczkę
zapalam..._♡♡♡_
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
¤ۣۜ❀ ¤ۣۜ❀ ¤ۣۜ❀ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ¤ۣۜ❀ ¤ۣۜ❀
¤ۣۜ❀
Zgłoś SPAM
CÓRCIA
•*•.★.•*•KOCHANY MÓJ TATO, ODPOCZYWAJ SOBIE SPOKOJNIE...PRZYJDZIE
DZIEŃ, ŻE PRZYTULISZ SIĘ DO MNIE...•*•.★.•*•KOCHAM CIĘ I BARDZO
TĘSKNIĘ...•*•.★.•*•
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.