Jesteśmy w gościnie tu na Ziemi..przez krótką chwilę lub wiele lat..ale gdy
przychodzi nasz czs...Bóg wzywa nas do siebie...na wieczny czas...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci dla Pana, Panie Kazimierzu...[*]...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
Już „Zając“ w drodze..zbliża się powoli...a nasze serca rozterką
wypełnione,uczucia mieszają się boleśnie..i radość i tęsknota
kochani..Jaśniutką Lampeczkę na Wielki – Zielony - Czwartek zapalam...
Zgłoś SPAM
Halinka
Tatulku kochany..pustkę zostawiłeś po sobie...ciagle wspominam nasze wspólne
dni i
płaczę...żal..¨˜“~)/¸~˜¨_❤❤_Światełko__❤❤_Pamięci___❤❤
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą..Są rany, które się nigdy nie
zabliźnią..Są ślady łez, które nigdy nie wyschną[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
.◕°☀◕°☀ .Wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z
nieba dróg pozwala nam tu żyć.◕°☀◕°☀. Światełko i modlitwę
zostawiamy.◕°☀◕°☀. Odpoczywaj w pokoju.◕°☀◕°☀.
Zgłoś SPAM
Mama śp Roberta i Wiesia Walas
Światełko i modlitwę wysyłam Panu do samego nieba.
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
P.Kaziku kochany... żyjemy nadzieją ,tęsknotą z napadami smutku,uśmiecham
na twarzy-i łzami w oczach....Moje najjaśniejsze światełko z gorącą
modlitwą posyłam do nieba Tobie...Śpij spokojnie........
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nasza miłość jest silniejsza niż śmierć i będzie trwać wiecznie
!.:"(:"(
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wszystko co piękne odeszło na zawsze...jak więc znależć wiosenne promienie
słońca??? Aniołeczki Ukochane tak bardzo Was brakuje.....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci i modlitwa dla Pana p.Kazimierzu..[♥]
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Mój płomyczek pamięci i moją modlitwę Panu zostawiam.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirosława Nalepka
(*) ŚWIATEŁKA WIECZNEJ PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Pamiętam ...[*]...
Zgłoś SPAM
Beata
◥◣◢◤◥◣◢◤» ŚWIATEŁKO PAMIĘCI »◥◣◢◤◥◣◢◤
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Daj siłę, aby nie płynęły łzy, zetrzyj z twarzy cierpienie..bądź
Aniołem, co smutki rozwieje...•--♥--• ŚWIATEŁKO PAMIĘCI•--♥--•
Zgłoś SPAM
A.O
•*ღ♥ღ*•.♥Poza życiem, poza śmiercią...jest miłość i
pamięć...które będą trwać zawsze
♥.•*ღ♥ღ*•.¸¸.•***Światełko do nieba...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
"Smutne jest życie bez celu. Tym więcej cierpi tajemnic.. Gdy spośród
srebrzystych wielu gwiazd swojej się szuka daremnie..." ♥ ♥ ♥
Pamiętam...♥ ♥ ♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.