Anioły niech nad PANEM czuwają
i najpiękniejsze pieśni
do snu śpiewają...✽ ✿ ✽ ŻYCZYMY ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT.✽ ✿
✽
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kochać to znaczy pamiętać zawsze, w pamięci odnajdywać Was Kochani.....
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
A.O
"ŻYCIE JEST TYLKO SNEM W DRODZE DO ŚMIERCI..." WIELKOPIĄTKOWE
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA...[[*]]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Kochać kogoś a potem stracić, to tak jakby kupić szczęście a łzami
zapłacić [*]
Zgłoś SPAM
ku pamięci
✬(*)✬Płomyczkiem jasnym,jak słońce..ogrzewam Twoją pamięć..niech nigdy
nie zaginie i w sercach naszych zostanie...Brakuje czasem słów by powiedz,jak
kogoś jest brak.. Twojej pamięci..Kazimierzu..✬(*)✬
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
***ŚWIATEŁKA PAMIĘCI I MODLITWA,DLA PANA, PANIE KAZIMIERZU W DZIEŃ WIELKIEGO
PIĄTKU***
Zgłoś SPAM
Lusia
MODLITWA I CIEPLUTKIE ŚWIATEŁKA W WIELKI PIĄTEK...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
╬ ╬ ╬ ╬ Jaśniutkie światełko w Wielki Piątek zapalam, niech zawsze
płonie...╬ ╬ ╬ ╬
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
WIELKI PIĄTEK... KTÓRYŚ ZA NAS CIERPIAŁ RANY, JEZU CHRYSTE ZMIŁUJ SIĘ NAD
NAMI...
Zgłoś SPAM
Halinka
Tatulku kochany, dziś zapalam Tobie światełko w dzień Męki
Pańskiej..WIELKI PIĄTEK.. Każdy z nas przechodzi swoją mękę tu na
Ziemi..Ty już ją odbyłeś, teraz odpoczywaj kochany...Pokój Tobie na wieki..
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
"Żal nasz bezmierny, cicha łza się sączy, ucichnie wtedy, kiedy Bóg
nas złączy."Aniołeczki światełko pamięci ..przytulić Was marzenie !!
:"( ..Jest taki ból ..
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Lusia
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Taka mała....po twarzy płynie tak powoli, pokazuje jak bardzo boli...taka
mała, niewidoczna czasem...a tyle zawiera cierpienia....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wielkoczwartkowe Światełko naszej pamięci.
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
Kaziku ..gdy jesteśmy smutni to rozmyślamy,gdy rozmyślamy to wspominamy,gdy
wspominamy to czujemy ból,tęsknotę...Światełko
najjaśniejsze,najcieplejsze, okryte gorącą modlitwą zostawiam Śpij...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.