"Można odejść na zawsze, by stale być blisko." -aniołeczki nasza
Pamięć :*:*
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥ W naszych
myślach, w naszych sercach, w naszych najskrytszych marzeniach. Światełko i
modlitwę zostawiamy ¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*•
.¸♥.♥
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
HALINKA
TATO kochany,brak mi Ciebie coraz bardziej...światełko zapalam z miłością i
tęsknotą...✬((◕))✬
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
Jaśniutką Lampeczkę od serca zapalam w ciszy kwietniowego poranka
…♥♥ღ♥♥
Zgłoś SPAM
Lusia
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tyle marzeń nie spełnionych, tyle wypraw nie odbytych, tyle słów nie
wypowiedzianych, tyle rzeczy nie poznanych....rozum mówi, że Was nie ma, ale
serce ciągle woła....
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
JASNE ŚWIATEŁKO W NIEDZIELĘ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko i modlitwa w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Panie Kazimierzu!Światełko mej pamięci i modlitwę zostawiam...w Niedzielę
Bożego Miłosierdzia.Spoczywaj w pokoju.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA M...
P.KAZIMIERZU, NIECH DOBRY BÓG OTULI CIĘ SWOIM MIŁOSIERDZIEM, A MATKA BOŻA W
SWEJ DOBROCI
OPIEKUNKĄ DLA CIEBIE BĘDZIE. ڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣ ŚWIATEŁKO W NIEDZIELĘ
MIŁOSIERDZIA BOŻEGO...[*] ڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
Dorota- nieznajoma
O JEZU MIŁOSIERNY DAJ MU WIECZNY ODPOCZYNEK.
Zgłoś SPAM
ku pamięci
✫••✫Tam na serca dnie pozostał Twój ślad na zawsze już
wyryty...ŚWIATEŁKO NA NIEDZIELĘ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO...✫••✫KTO DO
MNIE PRZYCHODZI...MIŁOSIERDZIA MEGO DOSTĄPI...✫••✫
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
Tam,na dnie naszych serc, jest Wasze miejsce..tam, na zawsze będzie Wasz
pokój...Wasz ślad.Wielka nasza miłość która Was otula każdego dnia. ♥
Jaśniutkie światełko zapalam.♥
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
≺≻✿≺≻ ŚWIATEŁKA ZA WSZYSTKIE DNI MOJEJ NIEOBECNOŚCI ≺≻✿≺≻
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
ŚWIATEŁKO NA NIEDZIELĘ MIŁOSIERDZIA...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Nie stój płacząc nad Moim grobem, Mnie tam nie ma, Ja nie śpię....
Jestem w tysiącach wiatrów, które wieją, Jestem błyskiem słońca na
śniegu, Jestem promykiem słońca na kłosie zboża...
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
CÓRCIA
BĄDŹ MIŁOŚCIWY PANIE DUSZY TWEGO SŁUGI KAZIMIERZA...W NIEDZIELĘ
MIŁOSIERDZIA BOŻEGO SZCZEGÓLNOE OTUL JĄ SWOIM MIŁOSIERDZIEM...TATUSIU,
TULĘ CIĘ W SWOIM SERCU...ღღ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.