Wieczorne światełko w ten kolejny czternasty Panie Kazimierzu...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_* NIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ
PAMIĘCI * ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Każdego dnia brakuje nam Was, każdego dnia ból przeszywa ranę duszy,
każdego dnia czujemy, że nie wszystko jest w całości, rozsypało się nasze
życie....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
Lusia
Tęsknimy.kochamy,pamiętamy...odpoczywajcie w spokoju...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
,,CZAS UCIEKA WIECZNOSC CZEKA,, dla tych co jeszcz są tutaj i tęsknią...za
tym, co ich spotka po Tamtej Stronie - Radosne Powitanie Bliskich...
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
..❤ KTO ŻYJE w sercach tych,
którzy pozostają NIE UMIERA ...
a Ty ANIOŁKU jesteś w moim
SERCU KAŻDEGO DNIA......❤
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci w ten kolejny smutny czternasty ...[*]...
Zgłoś SPAM
HALINKA
❤❤TATO, TY WIESZ WSZYSTKO...JAK BARDZO MI ŹLE...KOCHAM CIĘ, DZISIAJ MIJA
KOLEJNY MIESIĄC...SMUTEK W SERCU...❤❤
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
❤ Pamięć bez kresu, tęsknota i wspomnienia nigdy nie doznają okrutnego
zapomnienia, za wiele znaczenia mają Ukochani .❤.❤.❤.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
Nadzieja i wątpliwość na przemian serce miota i pozostało nam tylko
wspomnienie i tęsknota.♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡° Jaśniutkie światełko
posyłam dla Pana.♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡°
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
A.O
Jutro mija kolejny miesiąc, gdy Bóg zabrał Cię do siebie, abyś już na
zawsze z nim przebywał w Niebie...Bądź TAM szczęśliwy na wieki...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Naszego smutku z oczu nie wymażesz, nie cofniesz łez co dławią w
samotności....musimy ten smutek oswoić, powinniśmy go nawet polubić, to
nasza pamiątka po Was Aniołki
Zgłoś SPAM
ku pamięci
❤ Z serca zapalam światełko pamięci...niech pali się jasnym
płomieniem..bez końca❤
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
♥ ZAWSZE W MOIM SERCU ♥
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Ile miłości,ile cierpienia,ile doświadczenia.Im więcej kochamy tym bardziej
cierpimy(*)(*)(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.