-:¦:-♥-:¦:- Cieszmy się chwilą,. bo później -nic już nam tego nie
wróci.-:¦:-♥-:¦:-. Zapalam jaśniutką Lampeczkę z myślą o wszystkich
których nam ten Los okrutny zabrał...-:¦:-♥-:¦:-
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Pamietam...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Bóg oparł Swe dzieło na jednym tylko filarze-Miłości.( Carmen Sylva )♥
Światełko Nadziei i Miłości ♥ Niech Anioł Ciebie prowadzi w ten nieznany
świat szczęścia i miłości ♥
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak
..." Aniołeczki Światełka za wszystkie dni ...:"(:*:*
Zgłoś SPAM
CÓRCIA
"Śmierć jest końcem życia, ale nie końcem miłości..." TULĘ
CIEBIE TATULKU W MOIM STĘSKNIONYM SERCU...[_♥_]...¦.¦ŚWIATEŁKA PŁONĄ NA
MOGILE ¦.¦...[_♥_] .¦...[_♥_]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
To, co w sercu najcenniejsze przesyłamy każdego dnia naszym Najbliższym,
którzy odeszli, a nieustająco są obecni w naszym życiu.[*][*]
Zgłoś SPAM
Lusia
Każdy Człowiek...po stracie bliskich....musi przeżyć swój
ból...pamięć,światełko i modlitwa w ofierze...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Dla Ciebie jasne światełko zapalam. Rytm życia wystukują mi łzy tego
świata – Za mało widzę, za dużo czuję. Smutek i żałość w sercu
swym noszę,
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Mieliśmy Was - zapomnieć się nie da, te wszystkie łzy, masa
wspomnień...więc mówimy tylko do zobaczenia Kochani....
Zgłoś SPAM
A.O
Wspominamy...modlimy się...pamiętamy i zawsze w sercach Was mamy...Niech Twoja
dusza będzie szczęśliwa w Niebie...
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
Panie Kazimierzu, pokój Pana duszy...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Płomyczek mej pamięci,ślę do p.Kazimierza.Spokojnego snu wiecznego.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
ku pamięci
W pamiętaniu..we wspomnieniu..Jesteś każdego dnia...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
░░░░ ♡♡ PROMYKAMI SŁONCA ZAPALAM SOBOTNIO-NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI ♡♡ ░░░░
Zgłoś SPAM
CÓRCIA
KOCHAM CIĘ TATUNIU..SMUTNO BEZ CIEBIE...Świat pełen mroku...Jawi się niczym
bezkresny ocean, ludzkich łez, niespełnionych nadziei, zdeptanych
marzeń...♥ ♥ ♥¸¸.•*´¯`❀ ♥•*´¯`❀ ŚPIJ W
POKOJU...(`*•.¸)
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(❤) (♥)(❤) Nie ma chwil,których nie warto pamiętać (❤)(♥)(❤) nie
ma dni, których nie warto wspominać (❤)(♥)(❤) nie ma ludzi, których nie
warto kochać.(❤)(♥)(❤) Światełko i modlitwę zostawiamy (❤) (♥)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.