Boże!Wspomóż swym Miłosierdziem p.Kazimierza i otocz Go Swą bezgraniczną
miłością i wiecznym ZBAWIENIEM.Ślę światełko mej pmięci...do nieba
bram.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
✿ڿڰۣڿ-ڰۣڿ✿ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA ✿ڿڰۣڿ-ڰۣڿ✿
Zgłoś SPAM
ku pamięci
"Tylko w naszych sercach jest wspomnień
kraina..."✳✳✳Światełko pamięci niech zawsze się tli...✳✳✳
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•✫✫•❤❤•✫✫• Światełko i modlitwa dla Was Kochani
•✫✫•❤❤•✫✫• Ciężko bez Was jest nam na tym świecie
•✫✫•❤❤•✫✫• Bądźcie chociaż Wy szczęśliwi
•✫✫•❤❤•✫✫•Odpoczywajcie •✫✫•❤❤•✫✫•
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczków Natalki i Amelki***
Tej jednej rany w sercu nie można uleczyć, bo na każde wspomnienie znów
krwawi i boli. Dusze osamotnione będą tęsknić za Wami aż do Spotkania...
[*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nikt nie umiera na ziemi,dopóki żyje w sercach tych którzy zostają...Na
zawsze w naszych sercach Kochane aniołki[*][*]
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, Śmierć nie jest przeciwieństwem życia, ale jego częścią...."
Zgłoś SPAM
córcia
[[*]]☸[[*]] ☸ڿڰۣWSZYSTKIE CHWILE SPĘDZONE Z TOBĄ TATO ZOSTAŁY ZAPISANE
W MOIM SERCU...BĘDĄ TAM TRWAĆ, AŻ DO NASZEGO SPOTKANIA...KIEDY PRZESZŁOŚĆ
STRACI ZNACZENIE...KOCHAM CIĘ...ODPOCZYWAJ...☸ڿڰۣڰۣ☸
Zgłoś SPAM
Lusia
Potrzeba czasu, sił i przemyśleń,żeby zrozumieć ogromne
straty...pamiętamy...lampeczka...
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczków Natalki i Amelki***
Zapalam światełko otulone pamięcią,gorącą modlitwą za czas mojej
nieobecności…Twoim bliskim dziękuję za pamięć o Moich córeczkach Śpij w
spokoju... {*}
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥\"Bo zdążyli razem już tyle przeżyć, żeby pojąć, że
miłość jest miłością o każdej porze i w każdym miejscu, ale im bliżej
śmierci, tym bardziej jest intensywna\"♥♥♥ Gabriel García Márquez
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA M...
PANIE KAZIMIERZU...a w sercach Bliskich, wciąż miłość i nadzieja, że
spotkacie się w Domu Ojca...✿ ŚWIATEŁKA NASZEJ PAMIĘCI ✿
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ktoś o Was ciągle marzy i smutek ma na twarzy, ktoś na spotkanie czeka i
tęskni gdzieś z daleka, w oczach ma łzy i ciągle tęskni, tęskni.....
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
.. Może spotkamy się
Tam, gdzie trafi każdy z nas,
Tam gdzie życie będzie snem,
Może spotkamy się
Tam, gdzie w miejscu stoi czas,
Za sto lat, za rok, za dzień ...
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Śmierć nie jest kresem naszego istnienia,żyjemy w naszych dzieciach i
następnych pokoleniach.To nadal będziemy my,choć nasze ciała będą,jak
zwiędłe liście na drzewie życia.Płomyczek dla p.Kazimierza.
Zgłoś SPAM
A.O
Boże, wprowadzasz umarłych do światłości, w której mieszkasz, aby mogli
zachwycać się Tobą na wieki...Światełko jaśniutkie z modlitwą za Twoją
duszę...[[*]]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.