Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
567512
Zapalone ponad rok temu
Zofia Sporczyk
Boże!Wspomóż swym Miłosierdziem p.Kazimierza i otocz Go Swą bezgraniczną miłością i wiecznym ZBAWIENIEM.Ślę światełko mej pmięci...do nieba bram.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
✿ڿڰۣڿ-ڰۣڿ✿ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA ✿ڿڰۣڿ-ڰۣڿ✿
Zgłoś SPAM
ku pamięci
"Tylko w naszych sercach jest wspomnień kraina..."✳✳✳Światełko pamięci niech zawsze się tli...✳✳✳
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•✫✫•❤❤•✫✫• Światełko i modlitwa dla Was Kochani •✫✫•❤❤•✫✫• Ciężko bez Was jest nam na tym świecie •✫✫•❤❤•✫✫• Bądźcie chociaż Wy szczęśliwi •✫✫•❤❤•✫✫•Odpoczywajcie •✫✫•❤❤•✫✫•
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczków Natalki i Amelki***
Tej jednej rany w sercu nie można uleczyć, bo na każde wspomnienie znów krwawi i boli. Dusze osamotnione będą tęsknić za Wami aż do Spotkania... [*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nikt nie umiera na ziemi,dopóki żyje w sercach tych którzy zostają...Na zawsze w naszych sercach Kochane aniołki[*][*]
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, Śmierć nie jest przeciwieństwem życia, ale jego częścią...."
Zgłoś SPAM
córcia
[[*]]☸[[*]] ☸ڿڰۣWSZYSTKIE CHWILE SPĘDZONE Z TOBĄ TATO ZOSTAŁY ZAPISANE W MOIM SERCU...BĘDĄ TAM TRWAĆ, AŻ DO NASZEGO SPOTKANIA...KIEDY PRZESZŁOŚĆ STRACI ZNACZENIE...KOCHAM CIĘ...ODPOCZYWAJ...☸ڿڰۣڰۣ☸
Zgłoś SPAM
Lusia
Potrzeba czasu, sił i przemyśleń,żeby zrozumieć ogromne straty...pamiętamy...lampeczka...
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczków Natalki i Amelki***
Zapalam światełko otulone pamięcią,gorącą modlitwą za czas mojej nieobecności…Twoim bliskim dziękuję za pamięć o Moich córeczkach Śpij w spokoju... {*}
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥\"Bo zdążyli razem już tyle przeżyć, żeby pojąć, że miłość jest miłością o każdej porze i w każdym miejscu, ale im bliżej śmierci, tym bardziej jest intensywna\"♥♥♥ Gabriel García Márquez
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA M...
PANIE KAZIMIERZU...a w sercach Bliskich, wciąż miłość i nadzieja, że spotkacie się w Domu Ojca...✿ ŚWIATEŁKA NASZEJ PAMIĘCI ✿
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ktoś o Was ciągle marzy i smutek ma na twarzy, ktoś na spotkanie czeka i tęskni gdzieś z daleka, w oczach ma łzy i ciągle tęskni, tęskni.....
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
.. Może spotkamy się Tam, gdzie trafi każdy z nas, Tam gdzie życie będzie snem, Może spotkamy się Tam, gdzie w miejscu stoi czas, Za sto lat, za rok, za dzień ...
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Śmierć nie jest kresem naszego istnienia,żyjemy w naszych dzieciach i następnych pokoleniach.To nadal będziemy my,choć nasze ciała będą,jak zwiędłe liście na drzewie życia.Płomyczek dla p.Kazimierza.
Zgłoś SPAM
A.O
Boże, wprowadzasz umarłych do światłości, w której mieszkasz, aby mogli zachwycać się Tobą na wieki...Światełko jaśniutkie z modlitwą za Twoją duszę...[[*]]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nie umiera ten kto trwa w pamięci żywych
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2436   2437   2438   ...   3047   3048    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012