|
|
♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥
* 05.11.1914 + 14.09.2012
Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski, woj. mazowieckie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 567778
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
córka
|
|
✫
⁀) ✫ ✫ ✫. `⋎´✫¸.•°*”˜˜”*°•✫
✫¸.•°*”˜˜”*°•.✫
?̮̑●̮̑?★⋰⋱☆⋰⋱★⋰⋱☆⋰⋱★⋰⋱☆⋰⋱★?̮̑●̮̑? ?̮̑●̮̑?★⋰⋱☆⋰⋱★⋰⋱☆⋰⋱★⋰⋱☆⋰⋱★?̮̑●̮̑? ┊ ┊ ┊ ┊ ┊ ┊ ┊ ★ ┊ ┊ ☆ ┊ ★ ☆ 1916...Noworoczne światełko ... ┊ ┊ ┊ ★ ┊ ┊ ☆ ┊ ★ ☆
|
Zgłoś SPAM
 |
córka
|
|
───(♥)(♥)──(♥)(♥)
──(♥)███(♥)███(♥)
───(♥)██████(♥)
────(♥)████(♥)
─────(♥)██(♥)
───────(♥)
|
Zgłoś SPAM
Hanna T.
|
|
♥
☆ W NOWYM ROKU
☆ 2016 ☆
☆
☆ ☆ ☆ ☆
MOJA PAMIĘĆ I MODLITWA
PANIE KAZIMIERZU
|
Zgłoś SPAM
 |
(( ♥ )) Dorota
|
|
,,Oto znów przeszłość zapada w przepaść, która już ich tyle i tyle pochłonęła. Wieczność jest o wiele wspanialsza, gdyż trwa bez końca, jej dni nie znają nocy, a jej radości nie przemijają. O Boże, jakże szybko płyną nasze lata, mkną jedne za drugimi, nieuchwytne w biegu, skracają nasze śmiertelne życie, by je w pewnej chwili zakończyć na zawsze.'' / OSTATNI DZIEŃ ROKU'' św. Franciszek Salezy /
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
Smutek w sercu, łza na twarzy
I modlitwa co wciąż łączy
I Miłość , która się nie kończy......
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
Trudno cieszyć się bo – smutek ogarnia duszę
I serce ściska żal a ból nie daje o sobie zapomnieć
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
*•-★-•* *•-★-•* *•-★-•* *•-★-•* Wspomnienia nie pozwalają odetchnąć, marzenia uskrzydlają chorą duszę, lecz wciąż jest w nas smutek i tęsknota... *•-★-•* *•-★-•* *•-★-•* *•-★-•* BLISKIM ŻYCZĘ NIECH MALEŃKI JEZUS PRZYNIESIE UKOJENIE W BÓLU I TĘSKNOCIE...
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna T.
|
|
♥
✺
✺█✺
✺██✺
✺████✺
✺███████✺
✺█████✺
✺████████✺
✺███████████✺
✺██████████████✺
▓▓▓
BOŻONARODZENIOWA CHOINKA
|
Zgłoś SPAM
 |
Beata. Córka śp. Ireny i Stefana Dudzik.
|
|
Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru Przyniesie całej Pani Rodzinie spokój I ukojenie. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem... BARDZO DZIĘKUJĘ ZA PAMIĘĆ O MOICH RODZICACH, ZA ŚWIATEŁKA, ZA KAŻDE SŁOWO KTÓRE POZWALA IŚĆ DALEJ. POZDRAWIAM SERDECZNIE. Beata.
|
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
|
|
,,Żywym zostaniesz choć w światła drobinie, które dziś z gwiazdy stół wspólny oprósza. Żywym zostaniesz, choć czas Twój przeminie. Bo ten zostaje, kto drugich porusza. Kolędo, pomyśl o tym miejscu pustym, które przy gwarnym stole mówi ciszą...'' /Z. Jerzyna /
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
|
|
|