Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

 
Licznik odwiedzin strony
567778
Dodane ponad rok temu
córka

   ⁀) ✫ ✫ ✫.      `⋎´✫¸.•°*”˜˜”*°•✫
     ✫¸.•°*”˜˜”*°•.✫
?̮̑●̮̑?★⋰⋱☆⋰⋱★⋰⋱☆⋰⋱★⋰⋱☆⋰⋱★?̮̑●̮̑? ?̮̑●̮̑?★⋰⋱☆⋰⋱★⋰⋱☆⋰⋱★⋰⋱☆⋰⋱★?̮̑●̮̑? ┊  ┊  ┊  ┊ ┊  ┊  ┊  ★ ┊  ┊  ☆ ┊  ★ ☆ 1916...Noworoczne światełko ... ┊  ┊  ┊  ★ ┊  ┊  ☆ ┊  ★ ☆
Zgłoś SPAM
córka
───(♥)(♥)──(♥)(♥)
──(♥)███(♥)███(♥)
───(♥)██████(♥)
────(♥)████(♥)
─────(♥)██(♥)
───────(♥)
Zgłoś SPAM
Hanna T.


  ☆   W NOWYM ROKU

     ☆ 2016 ☆  
    ☆          
  ☆   ☆  ☆   ☆


MOJA PAMIĘĆ I MODLITWA
PANIE KAZIMIERZU

Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
,,Oto znów przeszłość zapada w przepaść, która już ich tyle i tyle pochłonęła. Wieczność jest o wiele wspanialsza, gdyż trwa bez końca, jej dni nie znają nocy, a jej radości nie przemijają. O Boże, jakże szybko płyną nasze lata, mkną jedne za drugimi, nieuchwytne w biegu, skracają nasze śmiertelne życie, by je w pewnej chwili zakończyć na zawsze.'' / OSTATNI DZIEŃ ROKU'' św. Franciszek Salezy /
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
Smutek w sercu, łza na twarzy
I modlitwa co wciąż łączy
I Miłość , która się nie kończy......
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
Trudno cieszyć się bo – smutek ogarnia duszę
I serce ściska żal a ból nie daje o sobie zapomnieć
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
*•-★-•* *•-★-•* *•-★-•* *•-★-•* Wspomnienia nie pozwalają odetchnąć, marzenia uskrzydlają chorą duszę, lecz wciąż jest w nas smutek i tęsknota... *•-★-•* *•-★-•* *•-★-•* *•-★-•* BLISKIM ŻYCZĘ NIECH MALEŃKI JEZUS PRZYNIESIE UKOJENIE W BÓLU I TĘSKNOCIE...
Zgłoś SPAM
Hanna T.






          ✺
         ✺█✺
        ✺██✺
       ✺████✺
     ✺███████✺
      ✺█████✺
    ✺████████✺
  ✺███████████✺
✺██████████████✺
         ▓▓▓


BOŻONARODZENIOWA CHOINKA
Zgłoś SPAM
Beata. Córka śp. Ireny i Stefana Dudzik.
Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru Przyniesie całej Pani Rodzinie spokój I ukojenie. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem... BARDZO DZIĘKUJĘ ZA PAMIĘĆ O MOICH RODZICACH, ZA ŚWIATEŁKA, ZA KAŻDE SŁOWO KTÓRE POZWALA IŚĆ DALEJ. POZDRAWIAM SERDECZNIE. Beata.
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
,,Żywym zostaniesz choć w światła drobinie, które dziś z gwiazdy stół wspólny oprósza. Żywym zostaniesz, choć czas Twój przeminie. Bo ten zostaje, kto drugich porusza. Kolędo, pomyśl o tym miejscu pustym, które przy gwarnym stole mówi ciszą...'' /Z. Jerzyna /
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   93   94   95   ...   269   270    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012