|
|
♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥
* 05.11.1914 + 14.09.2012
Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski, woj. mazowieckie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 568201
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
◕°☀ __ ❤️ __☀◕°◕°☀ __ ❤️ __☀◕° ⊰♥⊱ Jesteś(cie) tęsknotą oczu we łzach. Na zawsze pozostaniesz(cie) w sercu mym.⊰♥⊱ ◕°☀ __ ❤️ __☀◕°◕°☀ __ ❤️ __☀◕° DZIĘKUJĘ ZA KOLEINY ROK WSPÓLNEGO TRWANIA PRZY NASZYCH ANIOŁACH I ŻYCZĘ ABY NOWY ROK PRZYNIÓSŁ UKOJENIE W BÓLU I WSZELKĄ POMYŚLNOŚĆ ZOSIA
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Sebastiana
|
|
Łączymy się z Nimi przez światło.. a jego ciepło bije aż do Ich Krainy.. Oni wiedzą że Ich zabrakło i dlatego mamy takie smutne miny.. Dajmy Im dowody naszej miłości i łączmy się w modlitwie z pokorą.. a poczują nasze serca z wysokości i z wdzięcznością wszystko odbiorą.. Kiedy będziemy zapalać światełka w miejscu gdzie teraz odpoczywają.. niechaj połączy nas więzi mgiełka.. a ujrzymy jak do nas się uśmiechają..
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
◕ ❤️ ◕ Zapalam WAM światełko
z tęczowym promieniem
które w sercu płonie
codziennym wspomnieniem ◕ ❤️ ◕
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
Odlecieli do nieba jak piękne motyle Za nimi tęsknimy szereg długich lat Może chociaż we śnie powrócą na chwilę By pomóc nam zmieniać nasz codzienny świat... ✿•*´¯`✿─═◕ ❤️ ◕═─•*´¯`✿ KOCHANI BARDZO,BARDZO DZIĘKUJĘ ZA ŚWIATEŁKA DLA MOICH BLISKICH. JA PAMIĘTAM W MODLITWIE...DZIESIĄTKUJĄ MNIE CHOROBY.
|
Zgłoś SPAM
 |
A.O
|
|
(¯`v´¯)
*¤.¸.¤*
DZISIAJ DZIEŃ WIGILII PRZECIEŻ, RADUJĄ SIĘ WSZYSCY WKOŁO, BO ZBAWICIEL SIĘ URODZI WSZYSTKIE TROSKI NAM OSŁODZI..
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
✿•*´¯`✿─═◕ ❤️ ◕═─•*´¯`✿ Jest taki ból,o którym lepiej nie mówić Bowiem najlepiej wyraża go...... milczenie... ✿•*´¯`✿─═◕ ❤️ ◕═─•*´¯`✿ Dziękuję za pamięć o moich bliskich podczas mojej choroby. Pozdrawiam serdecznie
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
❤ MILIONY TĘCZOWYCH ŚWIATEŁEK
NIECH ZNACZY DROGĘ DO NIEBA
MODLITWĘ Z GŁĘBI MOJEGO SERCA
NIECH WAM SKOWRONEK ZAŚPIEWA
A WY ŚPIJCIE W WIECZNEJ SZCZĘŚLIWOŚCI....❤
|
Zgłoś SPAM
 |
ku pamięci
|
|
ODPOCZYWAJ w Bogu, w tym, który nas stworzył do życia w nieśmiertelności, do życia wiecznego we wspólnocie z Nim. W sercach naszych pozostałeś...
|
Zgłoś SPAM
 |
...
|
|
"Już zawsze będziesz cicho,
wymęczone serce ...
Już żeś się nakołatało"
(Giacomo Leopardi)
|
Zgłoś SPAM
 |
(*)
|
|
Niech wiecznie płonie to światełko, dla tych, co odeszli...Wiatr melodię smutną Im śpiewa, a my, pieśń sercem Im zaśpiewamy...Pieśń pożegnania, pieśń ziemskiego rozstania...
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
|
|
|