|
|
♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥
* 05.11.1914 + 14.09.2012
Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski, woj. mazowieckie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 568496
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
(❤)
|
|
Dzień za dniem wlecze się,
Zimno, smutno, ciemno,
Tylko płakać się chce
Myśli lecą do Was w dal
Żal...
|
Zgłoś SPAM
 |
ku pamięci
|
|
Niebo już nie jest takie niebieskie
Słońce za chmurami się skryło
Gdy odszedłeś do wieczności
Serce płacze, tęsknoty nie kryje.....
|
Zgłoś SPAM
 |
(*)
|
|
Odchodzą nasi Bliscy...
W wieczną krainę snu...
Ich czas na ziemi dobiega kresu...
Ale trwa nieprzerwanie w sercach...
Które ciągle wspominają i tęsknią...
|
Zgłoś SPAM
 |
ku pamięci
|
Gdy śmierć miała przyjść Z pokorą prosiliśmy Boga Weź Jego duszę do raju Niech nie spotka Jej trwoga Bóg wysłuchał prośbę naszą Teraz w wiecznym szczęściu Dusza Twoja przebywa Ze świętymi, błogosławionymi Wielbi naszego Pana On Jej wieczne życie dał
|
Zgłoś SPAM
 |
(❤)
|
|
░░▀▀░▀▀░░
░▀▀▀▀▀▀▀░
░░▀▀▀▀▀░
░░░▀▀▀░
░░░░▀░ PAMIĘTAMY...
W SERCACH NASZYCH JESTEŚ NA ZAWSZE...
|
Zgłoś SPAM
 |
(❤)
|
|
Życie pędzi dalej a zdarzenie dla wszystkich lekko ukojone,
Ciebie wciąż boli tak samo.
Nie nauczyli nas jak się żegnać mamy na zawsze...
|
Zgłoś SPAM
 |
((*))
|
|
Nie należy wierzyć jedynie oczom ciała: bardziej widzialne jest to, co niewidzialne, gdyż ono jest wieczne, tamto zaś doczesne. Lepiej pojmuje się nie to, co oglądają oczy ciała, ale co dostrzega dusza i umysł. Św. Ambroży.
|
Zgłoś SPAM
 |
A.O
|
|
"Być może dzięki Tym,
którzy od nas odeszli,
potrafimy zrozumieć,
że przez szczeliny
takich fatalnych dni
prześwieca promień miłości życia
i wspólnych niezapomnianych chwil"
Mary Danielson
|
Zgłoś SPAM
 |
(*)
|
.-..-. `·.·´ڿڰۣڿ❤️ Spójrz w swoje serce... ═══════════════ A zobaczysz tęsknotę która, nie chce odejść.. Spójrz na słońce, Spójrz na gwiazdy, Już są inne, niż kiedyś... Ale, nawet gdy kilometry Was dzielą, ....spójrz – jesteście zawsze blisko... .-..-. `·.·´ڿڰۣڿ❤️ Światełko z modlitwą zostawiamy...-.❤️.-.
|
Zgłoś SPAM
 |
A.O
|
★,•★,•_ ((()))★,•★,•_ ((()))★,•★,•_ ((()))★,•★,•_ Tęsknota maskę żalu przywdziała... I słychać tylko cichy krzyk naszych serc... Śpij w pokoju... ★,•★,•_ ((())) ★,•★,• _ ((()))★,•★,•((()))_★,•★,•_ ❤P ❤A ❤M ❤I ❤Ę ❤T ❤A ❤M ❤Y ....()..........() (¯`♥´¯) (¯`♥´¯) .`*.¸.* `*.¸.*´
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
|
|
|