|
|
♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥
* 05.11.1914 + 14.09.2012
Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski, woj. mazowieckie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 568562
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Dorota
|
|
,,Miłość i ofiara są tak ściśle związane ze sobą jak słońce i światło.
Nie można kochać bez cierpienia i cierpieć bez miłości''
św. Joanna Beretta Molla
|
Zgłoś SPAM
 |
(*)
|
|
(…) boleść przypomnienia
Nas samych trawi, wokół nic nie zmienia!
-Adam Mickiewicz
|
Zgłoś SPAM
 |
znajoma
|
|
Uczucie straty po śmierci ukochanej osoby
nie jest najbardziej bolesnym odczuciem
jakiego możesz doświadczyć.
Najgorzej jest tęsknić za nim przez resztę życia...
|
Zgłoś SPAM
 |
(*)
|
|
♫•*(¯`v´¯)¸.•*✿
*◦.(¯`:✿:´¯) ✿
*✿.(_.^._)*•.¸¸.
Gdy już przebrzmiały słowa
Pozostało milczenie pełne
Zadumy nad ulotnością życia
♫•*(¯`v´¯)¸.•*✿
*◦.(¯`:✿:´¯) ✿
*✿.(_.^._)*•.¸¸.
|
Zgłoś SPAM
 |
(*)
|
|
"Śmierć się ludziom przytrafia potocznie,
umiemy uśmiechem ją zbyć.
Teraz po prostu odpoczniesz
tylko nam będzie trudniej żyć..."
J.Kofta
|
Zgłoś SPAM
 |
(*)
|
Gdyby nie rana z boku Skądże byś wiedział Gdyby nie ciemność wokół Kogo byś widział Gdyby nie cisza głucha Po co byś wołał Gdyby nie blizna na sercu Jak byś pamiętał. J. Pasierb " Gdyby"
|
Zgłoś SPAM
 |
[']
|
|
Zranione serce cicho szlocha modlitwą koi ból cierpienia nie będzie kłócić się ze Stwórcą pokornie niosąc krzyż przeznaczenia nie zmoże jego nawet zła godzina bo tu na ziemi coś się kończy po drugiej stronie zaś zaczyna....
|
Zgłoś SPAM
 |
A.O
|
|
⋱⭕⋰⋱⭕⋰⋱⭕⋰⋱⭕⋰⋱⭕⋰⋱⭕⋰
Już spadły z drzew kasztany
Już dni coraz zimniejsze
W sercach ciepła pamięć
Listopad się skrada pomału
7 my listopad bez Ciebie....
⋱⭕⋰⋱⭕⋰⋱⭕⋰⋱⭕⋰⋱⭕⋰⋱⭕⋰
|
Zgłoś SPAM
 |
(*)
|
|
__________◆ ◆ ◆◆
_________◆ JEDNO POZOSTAJE
─▄████▄████▄ NA ZAWSZE...
██▒▒▒▒█▒▒▒▒██ WSPOMNIENIE
▀██▒▒▒▒▒▒▒██▀
─▀██▒▒▒▒▒██▀
───▀██▒██▀
─────▀█▀
|
Zgłoś SPAM
 |
Halinka
|
|
(¯`•♥•´¯)♥ ♥ (¯`•♥•´¯) ░░(¯`•♥•´¯) ~ ♣ * ♣ * ♣ * ♣ * ♣ * ♣ *♣ * ♣ * ♣ * ♣ *♣ * ♣ * ♣ * ♣ *♣ Nowy dzień się zbudził...i.... Jesienny wiatr przywiał znów wspomnienia... O tych, co w sercach naszych na zawsze zostali... Choć Ich między nami tak dawno już nie ma Nasi najdrożsi bliscy, kochani... Tak bardzo brakuje nam Was...NIEZAPOMNIANI.... (¯`•♥•´¯) ░░(¯`•♥•´¯)░░♥ płomyk miłości zostawiam...kochany Tato♥░░ ~ ♣ * ♣ * ♣ * ♣ * ♣ * ♣ *~ ♣ * ♣ * ♣ * ♣ * ♣ * ♣ *~ ♣ * ♣
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
|
|
|