Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

 
Licznik odwiedzin strony
566775
Dodane ponad rok temu
EWA BILICKA
Brak słów by opisać tęsknotę.. Brak tchu by powiedzieć co boli... Brak sił by żyć w nieznanym... Brak wiary, by nadal się łudzić... Brak godzin by o Tobie myśleć... Brak nocy by o Tobie śnić...Brak łez by pokazać cierpienie
Zgłoś SPAM
Wojtek bl. Eweliny Skw.
Panie Kazimierzu.Odszedłeś, lecz wierzę głęboko, że jeszcze się kiedyś spotkamy.
U Boga mieszkań wiele, może tam jedno mamy? ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
❤ Nie ma Was przy nas...
świat się kończy i my nie możemy tego zmienić,
choć tak tęsknimy...
tęsknimy bo kochamy Was Aniołki Nasze ❤
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Czym jest wspomnienie? Tym co odeszło, Łzą która liczy czas miniony, Szczęściem ukrytym głęboko w sercu, I tym co w nas pozostało. Czym jest wspomnienie? radością,tęsknotą, smutkiem,pragnieniem. żalem .i błaganiem ..... Niech płonie światło .....PAMIĘCI..... ..........) .........(,) ......._'!/' .......(""""") ???????????
Zgłoś SPAM
Wojtek bl. Eweliny Skw.
"Z niczym przyszedłeś na ten świat i nic nie wziąłeś z sobą, zostawiłeś tylko ślad, aby iść za Tobą."

Panie Kazimierzu z tajemnicy przychodzimy i w tajemnice odchodzimy.
Pokój Pana Duszy.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala



___(¯`.´¯)
__(¯≻ ✿ ≺¯)
___(_.^._)____//_____//_____//_____//______
NIECH DOBRY BÓG ZAWSZE CIĘ ZA RĘKĘ TRZYMA
¯¯//¯¯¯¯¯//¯¯¯¯¯//¯¯¯¯¯//¯¯¯¯¯//¯¯¯¯¯//¯¯¯¯


Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Po policzku łza spływa, piękna, duża, błyszcząca wolniutko się przesuwa, będzie płynąć bez końca Nie płynie samotnie, następna ją goni Szybko zatem ucieka ... już spoczywa na dłoni Tyle soli, goryczy w tak niewielkiej łezce Kiedy głębiej w nią zajrzysz... Zobaczysz zbolałe serce .... .. ŚWIATEŁKO PAMIĘCI .•°*”~..•°*”~...NIECH PŁONIE.. இڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇ
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Po policzku łza spływa, piękna, duża, błyszcząca wolniutko się przesuwa, będzie płynąć bez końca Nie płynie samotnie, następna ją goni Szybko zatem ucieka ... już spoczywa na dłoni Tyle soli, goryczy w tak niewielkiej łezce Kiedy głębiej w nią zajrzysz... Zobaczysz zbolałe serce .... .. ŚWIATEŁKO PAMIĘCI .•°*”~..•°*”~...NIECH PŁONIE.. இڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇ
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala


PAMIĘTAM


(¯`-❤-´¯)

CZAS NIGDY NIE ULECZY BÓLU

_________________________(¯`-❤-´¯)


Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
☾︾☽♦☾︾☽♦☾ ︾ ☽♦☾︾☽♦☾︾☽
Żyjemy,ale nic nie jest tak
jak było przedtem,
już nie jesteśmy tacy sami...
☾︾☽♦☾︾☽♦☾ ︾ ☽♦☾︾☽♦☾︾☽
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   140   141   142   ...   269   270    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012