|
|
♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥
* 05.11.1914 + 14.09.2012
Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski, woj. mazowieckie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 566869
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
•♥• ◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ*◕ •♥• GDZIEŚ W MALEŃKIM SERCA KĄCIKU...
O NASZYCH BLISKICH PAMIĘĆ SIĘ KRYJE...
I CHOĆ ICH OBRAZ NIERAZ ZAMGLONY...
TO JEDNAK TRWA I WCIĄŻ ŻYJE.......•♥• ◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ*◕ •♥•
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
BYŁ TAKI KTOŚ
KOGO NIE ZASTĄPI NIKT!!!
Światełko mojej nieustającej pamięci, dla Pana Kazimierza.
Pokój Pana Duszy.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
" Kto kocha ten powinien być przygotowany na cierpienie."
( Ojciec Pio )
Pani Kazimierzu.
Kto Pana znał -wspomni.
Kto Pana kocha -nie zapomni.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
<<❤♡❤>> ``Zycie się kończy
jak słodkie marzenie.
Wszystko przeminie...
Lecz coś jest w duszy,
co nigdy nie minie...
I wciąż trwać będzie...
A tym jest pamięć i wieczne
wspomnienie...``<<❤♡❤>>
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Panie Kazimierzu
I te oczy pełne dobroci
I te ręce pełne ciepła
I te serce pełne miłości
Odeszło do Wieczności.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Dla Tych co odeszli.
Dla Tych , których nie ma z nami już
Dla zbawionych Dusz płatki białych róż.
Panie Kazimierzu ,będzie Pan Wiecznością,bo dobroć jest niezniszczalna.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
✿ڿڰۣڿ-ڰۣڿ✿ڿڰۣڿ Jest taki ból,o którym lepiej nie mówić
Bowiem najlepiej wyraża go...... milczenie...✿ڿڰۣڿ-ڰۣڿ✿ڿڰۣڿ
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
<♥> Miłości! Tyś zawsze wielką;
Wielką w twoich zwątpieniach,
Wielką w twojej wierze,
Jeszcze większą w żądaniach,
Największą w ofierze. /Adam Asnyk/ <♥>
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Zegar wybija rytm naszych serc, serc pełnych nadziei.
Panie Kazimierzu
Promyczek mojej wiecznej pamięci, na dzisiaj i na jutro.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Gdzieś w głębi kraju, na północy czy południu, wschodzie czy zachodzie są ludzie złączeni bólem, którzy pamiętają w modlitwie o swoich bliskich i tych troszeńkę dalszych... Panie Kazimierzu.Modlimy się, Trwamy , Pamiętamy i do serca przytulamy.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
|
|
|