Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

 
Licznik odwiedzin strony
567384
Dodane ponad rok temu
Wojtek bl.Eweliny Skw.
23 czerwiec 2015 Dzień Ojca Drogi Tatusiu, najlepszy na całym świecie, który mnie kochałeś w zimie i w lecie, jesienią , wiosną w niezmiennej trosce. W szczęśliwym domu jak w Raju rosnę. Za Twoją dobroć dzisiaj Ci dziękuję szczęścia i łask Bożych winszuje. Panie Kazimierzu Wszystkiego Najlepszego w Niebie , bo przecież Pan mógłby by też moim Ojcem.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
⋐◕⋑ Słowa pisane jak nie łzami to tęsknotą
lub sercem pełnym zamyślenia
ale to nie słowa
to krzyk miłości
jak deszcz słów niewypowiedzianych
jak nazwać ten ból
przesiąknięty niemym krzykiem...⋐◕⋑
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala




Święty Michale Archaniele
z mieczem trąbą tarczą ciężką
prowadź duszę do Nieba
zwyczajną polną ścieżką

ks. Jan Twardowski



Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
✽ ✿ ✽ Każdy nowy dzień jest kwiatem,
który zakwita w naszych rękach.
Tam, gdzie się kocha,
nigdy nie zapada noc.
Serce to cząstka człowieka,
które: TĘSKNI, KOCHA, CZEKA..✽ ✿ ✽
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Życie jest jak świeca, którą rodzice zapalają, a tylko Bóg ma prawo ja zgasić. Panie Kazimierzu. Gdzieś tam z Nieba spójrz na swoich bliskich, daj ukojenie Duszy Tym co tęsknią i bądź Ich wsparciem.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala




PAMIĘTAM PANIE KAZIMIERZU



_ (¯`v´¯)NIECH ŚWIATŁOŚĆ WIEKUISTA
_(¯`(♥)´¯) ZAWSZE CI ŚWIECI
_ (_.^._) ODPOCZYWAJ W POKOJU




Zgłoś SPAM
URSZULA
♥⋱ღ⋰♥


Nie wystarczy umrzeć
żeby przestać kochać....


♥⋱ღ⋰♥

PANIE KAZIMIERZU
ZAPALAM
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI

❀⋰❀
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
" Kto kocha ten powinien być przygotowany na cierpienie." ( Ojciec Pio ) Niedzielne światełko pamięci, dla Pana Kazimierza. Niech ono zawsze płonie , a pamięć o Panu trwa Wiecznie. Pokój Pana Duszy. ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala




````(
````((
```((,))
``[(¯✿¯)] SŁOWA NIGDY NIE ODDADZĄ
``[(¯✿¯)] W PEŁNI TEGO CO CZUJE SERCE.
``[(¯✿¯)]

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥




Zgłoś SPAM
URSZULA
♥ ღ ♥ ღ ♥ Najsmutniejsze są wspomnienia One zadają okropny ból Najsmutniejsze jest własne serce Które woła cichutko i z utęsknieniem... WRÓĆ ! ♥ ღ ♥ ღ ♥ *♥* ✬ *♥* Spoczywaj w pokoju ♥ ღ ♥ ღ ♥
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   117   118   119   ...   269   270    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012