|
|
♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥
* 05.11.1914 + 14.09.2012
Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski, woj. mazowieckie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 567631
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
❀*¯*♥*¯*❀ " Jest takie miejsce w sercu! Co myślę, nikt nie usłyszy.. Jest takie miejsce w sercu! Gdzie mocno kocha się w ciszy.. Jest takie miejsce, którego nie zburzy - zamieć.. Takie miejsce szczególne! TO MIŁOŚĆ! WSPOMNIENIE! PAMIĘĆ!? ❀*¯*♥*¯*❀
|
Zgłoś SPAM
 |
Urszula Skłodowska
|
|
Najsmutniejszy jest dzień, gdy wstając rano nie wiemy po co żyć, gdy chcielibyśmy coś zrobić lecz najlepiej nie robić nic ... Najsmutniejsze są łzy, wypłakane z tęsknoty, i marzenia pośród bezgwiezdnej nocy ... Najsmutniejsze są wspomnienia, które zadają okropny ból, Najsmutniejsze jest własne serce gdy cichutko woła ...wróć "ŚPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI TAK SZYBKO OD NAS ODCHODZĄ" [*] இڿڰۣ
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Ci , których kochamy nie umierają nigdy. Panie Kazimierzu był Pan wspaniałym człowiekiem, było Panu dane długo cieszyć się życiem ziemskim, i wierzę ,że Bóg Tam dał wspaniałe miejsce. Niech Pan cieszy się teraz Życiem Wiecznym.♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Halinko dziękuje i pozdrawiam. Dzisiaj są też urodziny mojego Taty ( 31.08. 1897r ),który podobnie jak Twój Tato dożył również sędziwego wieku (90 lat )
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna T.
|
|
_____✿۰̮̑✿۰̮
___ .۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿
___..̮̑✿ ۰۰̮̑✿۰ ۰̮̑✿
___۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̮̑✿
___´ .۰̮̑✿۰ ۰̮̑✿
___)¯`.|/ ۰̮
___(`-|/.´¯) PAMIĘTAM
____`.|.-‘ PANIE KAZIMIERZU
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
◕◕ - Na równi z żebrakiem są moje marzenia On prosi o wsparcie, Ja o wspomnienia... Bo tylko one mi pozostały pragnę pamiętam Mój Aniele ... Bo chcę pamiętać wszystko i wszędzie Bo przecież byłeś,jesteś i będziesz...◕◕
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Sebastiana Duszynskiego
|
|
Bóg mi zabrał Ciebie w nieskończoną dal,A mnie pozostały łzy,tęsknota,żal.Synku mój kochany,Tęskno mi bez Ciebie,Ale wierzę,Synku, że ujrzę Cię w niebie.Gdy Matuchna z nieba zamknie mi powieki,Dusza moja przyjdzie do Ciebie na wieki
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Niedzielne światełko dla Pana Kazimierza.
Światełko pamięci za wszystkie nieobecne dni.
Pokój Pana Duszy.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Urszula Skłodowska
|
|
இڿڰۣ
`
Nie śmierć rozdziela ludzi,
lecz brak miłości.`
………… Jim Morrison
இڿڰۣ
PAMIĘTAM
இڿڰۣ
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
˜♥♥¸¸.•*´¯`♥♥ Odeszli w ciszy mrok już ich nie ma a po nich została tylko cisza i choć ich serca nie biją już i choć ich nie ma To cisza szepce że oni żyją nadal na serca mego dnie więc zasłucham się w ciszę może usłyszę znajomy głos.˜♥♥¸¸.•*´¯`♥♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Urszula Skłodowska
|
|
❀⋰❀ ```````POKÓJ``````` ``TWOJEJ```DUSZY`` ❀⋰❀ Patrzę na Twoją fotografię Na nieruchomy obraz nieba Dotknąć Twej dłoni nie potrafię A jej dotyku tak mi trzeba! Patrzę w Twe oczy nieruchome Widzę w nich ognie, które płoną Wpatrzone we mnie, rozmarzone Tak bardzo chciałabym w nich utonąć! Są dla mnie jak zachody słońca Jak źródła wody na pustyni I patrzeć mogłabym w nie bez końca Bo nawet gwiazdy bledną przy nich! Masz w oczach niebo rozognione Jak słońca kula o zachodzie Bo zachodzące łuną słońce Oddaje pokłon Twej urodzie! Patrzę na Twoją fotografię Bo tylko tyle teraz mogę ❀⋰❀
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
|
|
|