"Pamięć to raj, z którego nikt nie może nas wygnać, lub piekło, z
którego nie możemy uciec..."
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Twojej pamięci Emilku Kochany [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Umarłych wieczność dotąd trwa , dokąd pamięcią im się płaci...
Zgłoś SPAM
mama
இڿڰڿ
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ♥ღ♥ღ♥ Wierzymy przecież,że jesteście w innym,lepszym
świecie.że jesteście szczęśliwi.Więc wspominamy Was ღ♥ღ♥ღ♥
Modlimy sięღ♥ღ♥ღ♥ Zapalamy światełkaღ♥ღ♥ღ♥ Czekamy na
spotkanieღ♥ღ♥ღ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
۞۞۞]Miłość jest wcześniej niż życie.[۞۞۞]Trwa dłużej niż
śmierć.[۞۞۞]Światełko i modlitwę zostawiamy.[۞۞۞]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI •♥•EMILKU•♥•
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne światełko pamięci [*]
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥
NIECH BLASK TEJ ŚWIECY ROZŚWIETLA CI DROGĘ
A JEJ CIEPŁO OGRZEWA TWOJE SERCE.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
[*] Gdyby tak łzy oddawały ludziom życie ...... [*] Gdyby tak łzy cofały
czas ....... Światełko Pamięci z Modlitwą zostawiam dla Ciebie Emilku w ten
smutny, deszczowy dzień [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Jaśniutkie światełko i modlitwa na ten smutny ponury dzień.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Życie szybko przemija...Czas się nie zatrzymuje...Pamięć pozostaje...serce
ciągle czuje..Wspomnienie choć bolesne. Zapomnieć nie pozwala...Uczucie nie
wygasa pozostaje wiara.
Zgłoś SPAM
Twoja mama
światełko o poranku synuś ... ((*))
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Tyle soli, goryczy w tak niewielkiej łezce.
Kiedy głębiej w nią zajrzysz zobaczysz zbolałe serce.
Pamięć o Tobie zawsze będzie żywa.
Zgłoś SPAM
Lusia
Zgłoś SPAM
mama Śp. Adama Rybarczyka
Wszelki język powinien wyznać, że Jezus Chrystus jest Panem ku chwale Boga
Ojca.
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
°❤¯¯¯¯¯¯◕°❤
Odeszli ku Niebiosom .... ku uciesze Boga ... szczęśliwi teraz są ... dobro
na wieczność niosą ... My tu na ziemi zostaliśmy .... czekając na spotkanie
z Wami ....
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
Czasem cicho ktoś odchodzi,I świat ciemny nam się zdaje...Czasem cicho ktoś
odchodzi, Lecz naprawdę...tu zostaje. W naszych myślach, w naszych sercach, W
naszych najskrytszych marzeniach- ANIOŁKU (*)
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Ciebie już nie ma. Nie ma już nic są tylko te łzy. Które rzeżbią bruzdy
na twarzy. I ogromna tęsknota a w sercu żal. A teraz minęło wszystko.
Pozostał Twój ślad wspomnienia. Fotografie...smutek.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wiara, o Panie! W świętą miłość Twoją, Koi żal straszny tą błoga
Nadzieją, Że rozłączonych, na czas krótki może, Połączysz u siebie,
Wiekuisty Boże.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.