NASZA WIECZNA PAMIĘĆ I NASZA MODLITWA TO WSZYSTKO CO MOZEMY WAM OFIAROWAĆ
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
O BLISKICH ZMARŁYCH PAMIĘTAJMY CAŁE NASZE ŻYCIE , a nie tylko w dzień
Wszystkich Świętych.................
Zgłoś SPAM
mama i ciocia DANIELA
EMILKU...Nic już nie będzie tak jak dawniej. Radość zamieniła się w
smutek, tęsknotę i gorzkie łzy. Bliskim tylko wspomnienia pozostały piękne
i chwile w których byłeś TY...[*]
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•„...W cichej zadumie szepczę drogie imię twoje, jesteś
daleko, bliskość twoja przy mnie ...”Lampeczkę Pamięci zostawiam w
zadumie˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Słowa nie wyrażą cierpienia,łzy nie umniejszą bólu,słońce nie rozjaśni
twarzy,nic już nie będzie takie jak było....
Zgłoś SPAM
Twoja mama
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥...Na niebie jest zawsze Wasza Gwiazda, która nie pozwala
zapomnieć...♥-aniołeczki ukochane ...tęsknimy !
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Wszyscy Ci, których dotknie miłość stają się nieśmiertelni, żyją
w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli"
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(❤) (♥)(❤)Nie ma chwil,których nie warto pamiętać (❤)(♥)(❤) nie
ma dni, których nie warto wspominać (❤)(♥)(❤)nie ma ludzi, których nie
warto kochać.(❤)(♥)(❤)Światełko i modlitwę zostawiamy(❤) (♥) (❤)
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Wielu spośród żyjących zasługuje na śmierć . A NIE JEDEN Z TYCH KTÓRZY
ODESZLI ZASŁUGUJE NA ŻYCIE..........
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Od gwiazd pochodzimy i ku gwiazdom zmierzamy. Życie jest jedynie podróżą w
nieznane
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥..I choćby pogasły wszystkie światła,nie pozwól zasnąć Nadziei,bo w
sercu pali się płomień Miłości,którego nie zgasi żaden wiatr..aniołeczki
nasza Pamięć !♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀◕°ͼ̮̑●̮̑ͽ◕°☀Nigdy nie znikniecie z tego świata w
całości☀◕°ͼ̮̑●̮̑ͽ◕°☀Nieobecni ciałem żyjecie w ludziach,z
którymi podczas ziemskiej wędrówki zetknął Was
los☀◕°ͼ̮̑●̮̑ͽ◕°☀ Światełko i modlitwa ☀☀☀☀
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
♥♥♥...W dłoniach
trzymam znicz,
by w myślach
go zapalić...
Z serca
daję Ci kwiat,
by pamięć
o TOBIE
ocalić...♥♥♥
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Światełko na smutną sobotę...
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Trudno jest żyć w nieszczęściu, kiedy się tęskni i szlocha.
Jeszcze trudniej jest żyć bez kogoś kogo się bardzo kocha…{*]...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Jak wiele krzyku może kryć milczenie..."milczenie zranionych serc…w
milczeniu,otulamy się wspomnieniami..[*]
Zgłoś SPAM
Twoja mama
KOCHAM CIĘ .....
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Nie tak dawno jeszcze tu byłeś.
Śmiałeś się i życiem cieszyłeś.
Dziś u Ojca przebywasz w niebie.
A tu tak strasznie pusto bez Ciebie.
Zgłoś SPAM
siostra Izy Gliwińskiej
Tylko anioły wiedzą co to jest cierpienie i jak najlepiej je zwalczyć,bo one
mają skrzydła,by po swej tragedii wzlecieć wysoko..Światełko i kwiatuszki
Emilku ❀✽((*))✽❀
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.