Odtwarzanie Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ Emil Lewandowski ♥


* 28.01.1994

 

+ 23.05.2012

Miejsce pochówku: Płock , cmentarz katolicki

,

woj. mazowieckie

 
Licznik odwiedzin strony
201760
Ku pamięci.. nie znalam dobrze Emila, mieszkalismy na jednym osiedlu za dzieciaka.. bardziej znalam jego brata. Emil zawsze byl cichy, spokojny, poukladany.. niech mu ziemia lekka bedzie. [*]
Zgłoś SPAM
8 lat smutku
Pamiętam dokładnie ten dzień... Ja miałam jeszcze 3 tygodnie normalnego życia. Potem świat zawalił się....i nigdy już nic nie będzie takie jak dawniej. Pamiętam EMILKU, zawsze.
Zgłoś SPAM
WIELKI CZWARTEK 2020 R. 9 KWIECIEŃ
«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะD Dzisiaj pamiątka pierwszej Mszy świętej, Dzień najważniejszy każdego Kapłana, Dla swego ludu, z miłości niepojętej, Ustanowiony przez Chrystusa Pana. W tym dniu zapalam Ci Emilku , tysiące światełek w tym trudnym dla nas wszystkich okresie..................Halina D. z rodziną..«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ
Zgłoś SPAM
26 LUTY 2020 R. ŚRODA POPIELCOWA
❤️ Dzień poważny, popielcowy
Smutkiem niby mgłą osnuty...
Kapłan sypie nam na głowy
Popiół, jako znak pokuty.....❤️.......pamiętam o Tobie Emilku w tym szczególnym dniu.❤️.......Żona Henia D.
Zgłoś SPAM
<3
Zgłoś SPAM
27.01.2019
ja z Twoją bratanicą synuś .. :)
Zgłoś SPAM
20.12.2018
Twoja bratanica Synuś ... :)
Zgłoś SPAM
06.12.2018
Skarbuś mikołajkowo , kocham Cię ...
Zgłoś SPAM
https://pl.nametests.com/test/result/jolanta/btn_12136011698/
Zgłoś SPAM
Ku pamięci 17 marca 2018r.
"W daleką podróż zabrał Cię Bóg.

Jedną nadzieję Nam dając,

Że kiedyś przekroczą, też Niebios próg,

Ci, którzy tutaj w bólu zostali..."
Zgłoś SPAM
...
Zgłoś SPAM
28.01.2018
Synuś buziaczki na Twoje 24-te urodziny, szóste bez Ciebie .... kocham Cię ...
Zgłoś SPAM
28 stycznia 2018 r.
❤️ ☘️ •❤️ Emilku... Urodzinowy bukiet róż wraz z modlitwą zostawiam dla Ciebie w dniu Twoich Urodzin.❤️ ☘️ •❤️
Zgłoś SPAM
05-01-2018 r
Deszczo­we dni, czar­ne chmu­ry. To wszys­tko kiedy Cię nie ma. Mam tyl­ko Twe zdjęcia - co wiele znaczą. Mam tyl­ko Nasze wspom­nienia. Wy­daje mi się , że jes­tem sa­ma. Choć wokół ty­lu jest ludzi. Smu­tek ocza­mi mi się wy­lewa. I gorzkie łzy po twarzy gu­bi. Chciałabym cho­ciaż na chwilę. Przytulić się do Ciebie. Powiedzieć Ci jak bardzo mi Ciebie brak. Jak tęskno mi do Ciebie. EMILKU.
Zgłoś SPAM
06.12.2017
Mikołajkowo....
Zgłoś SPAM
.
Zgłoś SPAM
17-08-2017 r
Wierzymy jednak bólem zajęci. Że Bóg Cię przyjmie w swoich włościach. Ugoszczą także wszyscy święci. Widząc miłego sercu gościa. Ciesz się w niebiosach zacnym gronem. Tam równo wszystkich chcą doceniać. Choć życie śmiercią zakończone. To nie oznacza zapomnienia. DZIĘKUJĘ ZA ŚWIATEŁKA ZAPALONE MOIM BLISKIM
Zgłoś SPAM
08 06 2017r.
Wszystkie gwiazdy mówią za Ciebie,
że teraz Twój Dom jest w niebie


********Twoim rodzicom dziękuję za pamięć i światełko urodzinowe dla mojego syna
Zgłoś SPAM
1.06.2017 dzień dziecka
A ja Ci dzisiaj Moje Dziecko Przyniosę kwiaty najpiękniejsze A ja Cię dzisiaj Moje Dziecko utulę w myślach skromnym wierszem.....
Zgłoś SPAM
26-05-2017 r
Matka, bez kwiatów i bez życzeń. Matka, ze łzami w oczach od rana. Matka do której nikt nie zadzwoni Nikt dziś nie powie Mamuś kochana. Matka, odwracająca wzrok na ulicy od młodych ludzi z bukietami. Ta, która dziś jest cała krzykiem. Matka, żyjąca wspomnieniami.
Zgłoś SPAM
23.05.2017
W Twoją 5-tą rocznicę ,kochamy ,pamiętamy ......((*))
Zgłoś SPAM
14.02.2017
Serduszko i buziaczki synuś na walentynki
Zgłoś SPAM
28.01.2017
Urodzinowe światełka dla Ciebie Synuś ,buziaczki .....
Zgłoś SPAM
21-01-2017 r
Kto usłyszy gdy zawołam kto mi rękę poda. Wszystko we mnie w środku krzyczy łzy płyną jak woda. Więc ocieram łzę co spada i zaciskam dłonie. Nad mogiłą Twoją stanę i tam łzę uronię. I zapłaczę nad swym losem że sama zostałam. Teraz kiedy Ciebie nie ma wiem jak Cię Kochałam.
Zgłoś SPAM
13-01-2017 r
Morze płomieni,grób w kwiaty strojny. Słowa rozmowy z bliskim z za świata. A po policzku łza gorzka płynie. Cicha modlitwa do nieba wzlata. Przy grobie bliskich słowa modlitwy. Zapewnień ciche słychać rozmowy. Że kiedy na nas przyjdzie ta chwila. To się złączymy w ich świecie nowym. Jest początek i koniec musi być.
Zgłoś SPAM
24.12.2016r
Wigilie siadam do stołu ze wspomnieniami czas się zmienia nagle jak zaczarowany, choinka prosto z lasu, na niej światełka płoną ojciec matka przy stole i ty dziecko kochane.. sięgam po opłatek chcę się z wami podzielić lecz czas wrócił do siebie a wy znikneliście stoję sama przy stole widzę puste krzesła a dalej ściana pusta opłatek trzymam w drżącej ręce,czuję sól na ustach. ALE WIEM JESTEŚCIE Z NAMI SERCEM BO BARDZO WAS KOCHAMY Twoim bliskim życzymy zdrowych i pogodnych ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.
Zgłoś SPAM
★_★_★_ W I G I L I A _★_★_★ A D. 2 0 1 6 _★_★_★ Tylko raz w roku są takie święta, gdy nikt nikomu krzywd nie pamięta. Jest tylko jeden taki dzień w roku który zaczyna się o zmroku. Jest wtedy cicho i uroczyście i śnieg za oknem lśni srebrzyście. A kiedy pierwsza gwiazdka wschodzi to wtedy wszyscy starzy i młodzi biorą opłatek w swoje ręce i życzą sobie najgoręcej : zdrowia, radości i miłości A w Nowym Roku – pomyślności. DLA CIEBIE WIGILIJNA LAMPECZKA OD SERCA ZAPALONA.♡♡♡ A TWOIM BLISKIM ŻYCZĘ MIŁEJ PEŁNEJ POGODY DUCHA SZCZĘŚLIWEJ I SPOKOJNEJ WIGILII I ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA _★_★_
Zgłoś SPAM
24-12-2016 r
W Adwentowej ciszy czekamy na przyjście z nieba. Tego co kiedyś w żłobie dziś w białym opłatku chleba. Chociaż niepokój i trwoga serca i dusze ogarnia. Czekamy aż je oświetli betlejemska latarnia. Ona na zbawienie człowieka przyniesie nadzieję. Tam gdzie maleńka miłość nasze serca ogrzeje.
Zgłoś SPAM
Kolejne Boże Narodzenie ...
Nie wiem czego się życzy Aniołom, ale ja ślę Ci, drogi Emilku, życzenia z milionem światełek, tam do twojego nieba. Niech te święta będą anielskie dla ciebie i twojej Rodziny. Niech wleją w nasze smutne życie nadzieję, wiarę i siłę. Otocz Jezu miłością nasze Dzieci, Ty, co przynosisz światu radość i zbawienie. Spraw cud w tę noc betlejemską, niech niebo z szafiru utkanego złotem otworzy swe niebios bramy, niech w pyle śnieżnych gwiazd, drogą c, o wiedzie księżyca promieniem, zstąpią na ziemię Anieli, tych, co przed chwilą jeszcze tu byli. O! Boże, Boże daleki - niech cud miłości się stanie, niech łzy radości popłyną, niech serca na alarm zabiją - w tę przenajświętszą Noc - Emilko Kochany. Twojej Mamusi życzę spokoju i miłości. 24 Grudzień 2016 rok
Zgłoś SPAM
23.11.2016
4,5 roku ,odkąd Cię tu nie ma syneczku kochany...........
Zgłoś SPAM
dzień za dniem ,a wszystko nie tak przecież ...
Zgłoś SPAM
2-11-2016
Dzisiaj cmentarze zniczami rozświecone. Pyłki chryzantem wypełniają powietrze. Splecione ze świec dymem, ku niebu polecą. Kołysząc się lekko na wietrze. Nad grobem bliskich nam osób. Odżyją wspomnienia obraz ich życia powróci. Obraz którego zapomnieć nie sposób. Obraz który nas cieszył a dzisiaj smuci. Nie ma gorszego bólu niż świadomość. Że to co było, nigdy już nie wróci.
Zgłoś SPAM
1.11.2016r
Takie ciche, ciche święto, Rozjarzone świeczkami, Dzień, w którym serce pozdrawia, Pamięta. Tych, co rozstali się z nami. Święto rozsnute mgliście. Nad jesiennym, zadumanym światem, Gdy żywi zmarłym dobrą myśl wyślą, Zmiotą z grobu zeschłe liście, Położą kwiatek.Modlitwa połączona z miliomami światełek dla Ciebie Emilku ((**)) ((**))
Zgłoś SPAM
1-11-2016
Jest taki dzień w roku kiedy refleksja w serce się wkrada. Deszczowy zazwyczaj i zimny - to dzień 1-ego listopada. To taki czas zadumy, modlitwy nad zmarłych duszami. Choć ICH nie ma wśród nas kochamy nadal, więc pamiętamy. DZISIAJ JEST TWOJE ŚWIĘTO EMILKU MYŚLAMI I Z MODLITWĄ JESTEŚMY Z TOBĄ.
Zgłoś SPAM
Dzień zadumy ...
I ciągle widzimy Ich twarze ... poprzez cień wierzby płaczącej, poprzez rozkwitłe białe chryzantemy i bukiety fioletowych wrzosów, i pożółkłe opadłe liście, po których do nich idziemy, i światło, które płonie tęsknotą, i poprzez ciszę cmentarną zmieszaną z zadumą, i ten żal, który przypomina, że Oni też lubili, że Oni też kochali ... Emilku Kochany
Zgłoś SPAM
1 Listopad 2016r.
Wielkiej zadumy dzisiaj czas, o Tych co odeszli, o Tych co jeszcze przed chwilą byli wśród nas... Emilku Kochany
Zgłoś SPAM
5 październik 2016r.
Byliście radością, która dostrzega piękno małych rzeczy, zerwaną młodością, naszą miłością, którą nam odebrano, ale Bóg liczy łzy wszystkich osieroconych Rodziców, i układa je w najpiękniejsze kwiaty miłości. Dla Ciebie, Emilku ten bukiecik fioletowej lawendy nabrzmiałej kolorem wspomnień...za tym, co było, co dla nas znaczyło. Dziękuję za pamięć o mojej Magdzi.
Zgłoś SPAM
23.05/2012
Tragedia przy ulicy Miodowej 23.05.2012 (19:15), Autor: SM Dziś, 15 minut po godzinie 15 przy Miodowej doszło do tragedii. Zmarł 18-latek, który prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Chłopak wyskoczył, lub wypadł, z okna kilkunastopiętrowego wieżowca przy Miodowej 16. Jak podaje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji: - Do zdarzenia doszło 15 minut po godzinie 15. Na miejsce przybył lekarz, który podjął próbę reanimacji, niestety chłopiec zmarł na miejscu. Z bardzo wstępnych ustaleń wynika, że była to skuteczna próba samobójcza. Prokuratura bada miejsce zdarzenia i próbuje ustalić dokładne okoliczności tej tragedii.
Zgłoś SPAM
1.06.2016r
A ja Ci dzisiaj Moje Dziecko Przyniosę kwiaty najpiękniejsze A ja Cię dzisiaj Moje Dziecko utulę w myślach skromnym wierszem. A ja dziś światło Ci zapalę I kołysankę cicho zaśpiewam I chociaż poczta nie dochodzi Mój śpiew doleci dziś do nieba a ja Ci dzisiaj Moje Słońce Przyniosę swoje serce w darze Serce zranione, obolałe Bez oczekiwań i bez marzeń.
Zgłoś SPAM
4 rocznica śmierci 23.05.2016
Ja pamiętam ,bo tego nie da się zapomnieć
Choć nie ma Cię tutaj , nikt nie zabije tych wspomnień
Nie da się wrócić życia mimo najszczerszych chęci
Ale nie umrze ten ,kto pozostanie w pamięci.....
Zgłoś SPAM
Serduszko moje , buziaczki dla Ciebie i kwiaty ...
Zgłoś SPAM
26.03.2016r
WIELKANOCNE ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE (**) (**) Wielkanoc to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka. Życzę, aby Święta Wielkanocne przyniosły spokój oraz wzajemną życzliwość.Niech Zmartwychwstanie które niesie odrodzenie napełni Was pokojem i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.
Zgłoś SPAM
10.03 2016r
Pewnego dnia chłopak zapytał Boga ,, Dlaczego zabierasz tylko dobrych ludzi ??'', a Bóg mu odpowiedział: gdy masz ogród pełen kwiatów, które kwiaty zabierasz do domu ? Te, które są najpiękniejsze aby go rozświetlały i czyniły cudownym....Światełko PAMIĘCI Emilku (**)Dziękuję za pamięć i światełko.
Zgłoś SPAM
dla Ciebie syneczku .....
Zgłoś SPAM
03-02-2016
Jakoś dziwnie w sercu od rana. Smutki w ciasną gromadkę się zbiły. Opuściły zasłonę na radość. Pętlą tęsknot duszę spowiły. Wspomnień chmura zawisła nad głową. Zatapiając myśli w udręce. Oczy pieką słonością tak znaną. Pustka ciszą otula znów ręce. Filmy z życia przewijam cierpliwie. Tuląc w myślach każde ujęcie. Noc jak matka rozpacz przygarnia. Łzy cichutko kapią na Twoje zdjęcie.
Zgłoś SPAM
28.01.2016
Na Twoje niebiańskie 22-gie Urodziny , buziaczki,dobre myśli i torcik wirtualny Ci przesyłamy.....Zawsze w naszych sercach ....
Zgłoś SPAM
26.01.2016
Nasze srebrne wesele synuś . Miałeś być z nami , miałbyś prawie 22 lata ................
Zgłoś SPAM
23.01.2016
Kochanie moje to 44 miesięce dziś, kocham Cię szkrabie .....
Zgłoś SPAM
czekam....
Zgłoś SPAM
Serduszko dla Ciebie synuś ...
Zgłoś SPAM
31-12-2015
Tak bardzo chciałam dać Ci świat. Gdzie wszystko było możliwe. Gdzie nikt nie liczy dni i lat. A proste drogi, są właściwe. Słońce tam świeci, kiedy chcesz. A kiedy pragniesz - deszczyk pada. Gdzie nie ma bólu, ani łez. I nie ma z czego się spowiadać. Lecz cóż ja mogę, chociaż chcę. I choć się bardzo staram. Mam tylko wiarę więc jak chcesz. W najszczerszym darze Ci ją składam. EMILKU TWOIM BLISKIM ŻYCZĘ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2016 ROKU
Zgłoś SPAM
24.12.2015r
Wigilie siadam do stołu ze wspomnieniami czas się zmienia nagle jak zaczarowany, choinka prosto z lasu, na niej światełka płoną ojciec matka przy stole i ty dziecko kochane.. sięgam po opłatek chcę się z wami podzielić lecz czas wrócił do siebie a wy znikneliście stoję sama przy stole widzę puste krzesła a dalej ściana pusta opłatek trzymam w drżącej ręce,czuję sól na ustach. ALE WIEM JESTEŚCIE Z NAMI SERCEM BO BARDZO WAS KOCHAMY Twoim bliskim życzymy z
Zgłoś SPAM
23.11.2015

3,5 roku dziś odkąd Cię tu niema.....kocham cię syneczku

Zgłoś SPAM
01.11.2015
....
Zgłoś SPAM
...
Zgłoś SPAM
25.09.2015
Emi , serduszko dla Ciebie...
Zgłoś SPAM
29-08-2015
O, Maryjo ucz mnie milczeć, chociaż z oczu płyną łzy. Pragnę naśladować Ciebie milczeć w bólu, tak jak Ty. Niech bez skargi krocze z Tobą, choć ciernista droga. Nie opuszczaj mnie w niedoli prowadź wciąż do Boga.
Zgłoś SPAM
kochanie moje ,wierszyk dla Ciebie :
A gdy nadejdzie Twój czas ciało obróci się w proch wszystkie nadzieje zmienią się w nicość miłość i wiara stracą głos na drodze bez odwrotu zostanie tylko echo Twojego pobytu w kilku sercach pusta jaskinia i znicz okazjonalny jak co roku nic więcej
Zgłoś SPAM
22 czerwca 2013
Przypadek sprawił, że dwa lata temu napotkałam jedną z takich stron pamięci. I też taką stworzyłam, bo jak i Wy również straciłam swoje dziecko w pełni młodości. I od tej pory tworzę z Wami swoistą rodzinę, pełną bólu, rozpaczy, łez. Życie w tej rodzinie jest bardzo smutne, ale trwamy tak razem i wspieramy się wzajemnie, może nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Znam Wasze dzieci z imion i nazwisk, powoli kojarzę już rocznice, czasem któreś z dzieci śni mi się. Dziękuję Wam za te lata wspólnego bólu, za pamięć, wszystkie dobre słowa otuchy, modlitwę i znicze.
Zgłoś SPAM
17-06-2015
W Pamięci zostają żywe obrazy. A w Sercu nadziei płomień. Chwile,które tak bardzo zatrzymać Byś chciała. Jak fale odpłynęły gdzieś w dal. Kiedyś znów wszyscy spotkamy się razem. CZAS wtedy straci znaczenie.
Zgłoś SPAM
01.06.2015
Dzień Dziecka bez dziecka , to smutny dzień
Zgłoś SPAM
26-05-2015
Na dzień Matki niosę kwiatki dziecku memu na mogiłę. Lecz gdy dziecko moje żyło to mi kwiatki przynosiło. I tak mocno się tuliło. Dzisiaj nasze Aniołeczki niosą kwiatki do Mateczki. Tej niebieskiej tam na górze wszystkie razem niosą róże. My Mamusie tu na ziemi łzami kwiaty podlejemy,by Mateczka Świętobliwa nasze dzieci przytuliła.
Zgłoś SPAM
34 miesiące
Po lesie chodzę obłąkana , a serce moje ku Tobie się rwie . Na próżno wołam : " Wróć kochany , na próżno były słowa me .Już mi i słońce nie zaświeci , ani zakwitnie białej róży kwiat , a serce moje , hen uleci za Tobą luby w daleki świat ...." .......................
Zgłoś SPAM
Słońce zmęczone do domu kroczy, W krainę snów zabiera dzień. Wystarczy przecież zamknąć oczy Aby w tym świecie znaleźć się. Na jednej dłoni wspomnienia, przeszłość co przeminęła, dni szare i kolorowe. Na drugiej dłoni marzenia i coś nie do spełnienia… światełko pamięci, niech oświetla drogę do domu Pana – Emilku w smutny deszczowy czwartek, moje światełko zapalam....
Zgłoś SPAM
Dziękuję za opiekę z nieba i mnóstwo przypadków , których ponoć nie ma :)
Zgłoś SPAM
10.03,2015
.. Zostało tylko echo ! Ciebie już tu niema , nie zmienimy już nic. Stoimy i zaciskamy swe pięści do krwi. Zostało tylko echo ! W sercu mamy ogień, ogień żłobi nam łzy . Zostało tylko echo ! Tylko powiedz nam dlaczego ? ! Powiedz .... ' Przecież to nie tak miało być.....Emilku...
Zgłoś SPAM
http://imiona.artykul.com.pl/emil/
Zgłoś SPAM
„Najsmutniejsze są oczy w których zgasła nadzieja, ludzie, którzy by chcieli lecz nie mogą nic zmienić najsmutniejszy jest dzień gdy, wstając rano, nie wiem po co żyć i chciałbym coś zrobić, lecz najlepiej nie robić nic najsmutniejsze są łzy wypłakane z tęsknoty i zakochane marzenia pośród bezgwiezdnej nocy najsmutniejsze są wspomnienia które zadają okropny ból najsmutniejsze jest serce gdy cichutko woła: Emilku...WRÓĆ ... Dziękuję za modlitwę i pamięć o moim Dawidku...
Zgłoś SPAM
Przeszłość dokonana, Przyszłość nieznana, pamiątki pozostają po kimś, Kto był, a już nie wróci Ostatnie pożegnanie Przepełnione smutkiem Kiedy już się Kogoś nie zobaczy Na zawsze iskierkę radości się traci Budząc się pewnego poranka, Chce chwycić za telefon, Ale, ..... nie ma takiego nr... Żeby przeszłość odwrócić. Wspomnienia - tylko to nam pozostało, kiedy Ciebie zabrakło.....Emilku..
Zgłoś SPAM
04.03.2015
Światło nadziei, które płonie
Ukoić może to rozstanie,
I wciąż splecione w bólu dłonie,
Znów będą czekać na spotkanie…

Emilku...
Zgłoś SPAM
02.03.2015
Emilku Odszedłeś z naszych ziemskich dróg, ale pozostałeś w przestrzeni Ducha. Jesteś z nami nadal i Jesteś taki bliski, jak serdeczna jest , dla Ciebie nasza pamięć. Aniołeczku Otocz skrzydełkami Mamusie i Tatusia.
Zgłoś SPAM
tak bardzo mi żal Twojej codzienności zwykłych chwil lęku nadziei miłości nie będziesz się śmiać razem z nami nie zobaczysz wschodów i zachodów słońca -twoja droga dobiegła końca pozbieram te chwile dla ciebie w kryształowej kuli zamknę czas ...kiedy się spotkamy oddam ci zwykły dzień życia blask opowiem ... - nie ... nie zdradzę szkła tajemnicy (nie odbiorę przyszłości słodyczy) sam potrząśniesz kulą i odzyskasz drobinki utracone zwykłe chwile... w szkle uwiecznione tak będzie Emilku....
Zgłoś SPAM
niewinna maleńka łza, perliście po twarzy się toczy, płomienny uśmiech zgasł, jak świeca w starym kościele, bezsilność, smutek i płacz zostało tak niewiele… Emilku, spoczywaj w pokoju, może tam… jest Ci lepiej.... Nie mówię żegnaj, lecz do zobaczenia[*]
Zgłoś SPAM
25.02.2015
Powiedz mi, proszę, jak tam jest? No wiesz, tam gdzie jesteś teraz. Czy, tak jak mówią, wszystko masz? i nic tam nie boli, nie doskwiera? Powiedz mi, proszę, jak tam jest? Czy są tam łąki wiecznie kwitnące? Czy, tak jak mówią, nikt nie płacze i zawsze tam dla Was świeci słońce? Powiedz mi, proszę, jak tam jest? No wiesz, tam gdzie jesteś teraz. Bo w końcu przecież każdy z nas prędzej, czy później się tam wybiera... Powiedz Emilku - proszę....
Zgłoś SPAM
24 .02.2015r
Czas na mnie - Tadeusz Różewicz. Czas na mnie, czas nagli...co ze sobą zabrać,na tamten brzeg?nic...więc to już wszystko,mamo.. tak synku,to już wszystko. a więc to tylko tyle. tylko tyle. więc to jest całe życie ... tak całe życie...
Zgłoś SPAM
22.02.2015
......... Na dnie serca miejsce jest Zrobione całe z łez Ze słonych kropel mały kruchy świat .... Niebo milczy, szepczą łzy .... W środku serca łzawy świat Na zewnątrz wszystko gra ..........
Zgłoś SPAM
20.02.2015
„Nie rozumiem” Panie, kto zrozumie Ciebie... Wszak zamknąłeś swoje Serce W piersiach rodziców dziecka I nauczyłeś ich kochać... Nie dziw się, że teraz płaczą, Bo nie przeczuwali, Że tak szybko wróci do Ciebie, A oni zostaną sami ... Proszę, daj im nadzieję, Która jak balsam Zagoi duchowe rany I pozwoli dalej żyć... Jeśli nauczyłeś kochać bliskich, To daj również siłę, Aby się z nimi rozstać I zaufać, że dobrze im u Ciebie... ks. Lucjan Szczepaniak SCJ
Zgłoś SPAM
16.02.2015
Zabrane plany, marzenia,..
Zmienione w stan nieistnienia,
Tęsknoty i bezsilności...
[*][*][*]
Emilku
dobrej nocki, miłych snów....
Zgłoś SPAM
mamy oczy ,lecz nie widzimy Was ,mamy uszy ,lecz nie słyszymy Was,mamy rozum ,który nie potrafi zrozumieć ,tego co się stało ,mamy serca, które tak bardzo teraz nas bolą,mamy duszę ,która czuje ,że jest Wam teraz bardzo dobrze ,i nam też będzie po przekroczeniu tej niewidzialnej bramy śmierci
Zgłoś SPAM
" Tajemnica śmierci" - film
https://www.youtube.com/watch?v=WQegHv3IELc
Zgłoś SPAM
We śnie szedłem brzegiem morza z Panem oglądając na ekranie nieba całą przeszłość mego życia. Po każdym z minionych dni zostawały na piasku dwa ślady mój i Pana. Czasem jednak widziałem tylko jeden ślad odciśnięty w najcięższych dniach mego życia. I rzekłem: “Panie postanowiłem iść zawsze z Tobą przyrzekłeś być zawsze ze mną; czemu zatem zostawiłeś mnie samego wtedy, gdy mi było tak ciężko?” Odrzekł Pan: “Wiesz synu, że Cię kocham i nigdy Cię nie opuściłem. W te dni, gdy widziałeś jeden tylko ślad ja niosłem Ciebie na moich ramionach.”
Zgłoś SPAM
W DNIU URODZIN
TO NIE TAK MIAŁO BYĆ ;( WSZYSTKIEGO DOBREGO EMILKU W NIEBIE NIECH MATKA BOSKA OTULI CIĘ DO WIECZNEGO SNU ((❤))
Zgłoś SPAM
21 urodziny
...
Zgłoś SPAM
Dla Ciebie...
Zgłoś SPAM
"Wasze dzieci nie są waszymi dziećmi. To synowie i córki życia, powołane dla niego samego. One nie są z was, lecz tylko przez was. I mimo że są z wami, nie należą do was. Możecie je obdarzać waszą miłością, ale nie waszymi myślami, Bo mają one własne myśli. Możecie ofiarować dom ich ciałom, ale nie duszom, Bo dusze ich mieszkają w domu jutra, którego nie możecie nawiedzić nawet w marzeniach. Możecie starać się być jak one, ale nie usiłujcie wymóc na nich, aby one były jak wy. Bo życie nie postępuje wstecz, ani nie zwleka pozostając przy dniu wczorajszym. Jesteście jak cięciwy łuku, przez które wasze dzieci wyrzucane są jak strzały żywe"
Zgłoś SPAM
13-01-2015
Jesteś taką godziną, która już nie wróci.
Stosem listów pożółkłych w głębinie szuflady.
Zapomnianym uśmiechem, który bardzo smuci.
I wspomnieniem, na które nie ma żadnej rady.
Zgłoś SPAM
11-01-2015
Szukam Cię. Ciągle, bez końca wśród dni i bezsennej nocy. W mym sercu i myślach rozpaczliwie. I bez celu jak kamień rzucony z procy. W gwiazdach na niebie i w oczach zroszonych łzami. Szukam Cię..Aniele Kochany.
Zgłoś SPAM
W brzuchu mamy rozmawia dwoje dzieci… ― Wierzysz w życie po porodzie? ― Oczywiście. To jasne, że istnieje życie po porodzie. Jesteśmy tu, aby nabrać sił i przygotować się na to, co nadejdzie. ― Ależ to bzdura! Po porodzie nie ma niczego! Czym byłoby życie poza łonem matki? ― Oczywiście jest wiele historii o życiu „po drugiej stronie”. Mówi się, że tam jest dużo światła, dużo radości i emocji, tysiące rzeczy do przeżycia. Na przykład zdaje się, że tam je się ustami. ― Ale to śmieszne! Żywi nas pępowina. Wszyscy to wiedzą. Nie je się ustami! Oczywiście nikt stamtąd nie wrócił… Są to więc opowieści naiwniaków. Życie kończy się po porodzie. Tak już jest, trzeba to zaakceptować. ― Cóż, pozwól, że się nie zgodzę. Oczywiście nie wiem dokładnie, jak będzie wyglądało życie po porodzie i niczego nie mogę udowodnić. Ale podoba mi się myśl, że zobaczymy naszą mamę, która się nami zajmie. ― „Mamę”? Czy to znaczy, że wierzysz w „mamę”? Ach! A gdzie ona jest? ― Ależ ona jest wszędzie! Jest dokoła nas! Powstaliśmy dzięki niej i dzięki niej żyjemy. Bez niej nie byłoby nas tutaj. ― To absurd! Nie widziałem żadnej mamy, więc to oczywiste, że ona nie istnieje. ― Nie zgadzam się, to Twój punkt widzenia. Przecież czasem, kiedy jest cicho, słychać, jak śpiewa… Czujemy, kiedy głaszcze nasz świat… Jestem pewien, że nasze prawdziwe życie rozpocznie się po porodzie. Jean-Baptiste Le Coq
Zgłoś SPAM
O czym wtedy śniłeś syneczku ??? mój kochany?
Zgłoś SPAM
7-01-2015
Życie jest jak płomień świecy...
Powoli wypala się i gaśnie...
Lecz pamięć o Tobie Aniołku
nigdy w moim sercu nie zgaśnie..
Zgłoś SPAM
5-01-2015
Ci, których kochamy tak szybko odchodzą. Pozostaje po nich tylko puste miejsce za stołem. Kiedy ktoś puka lub dzwoni. Serce w nas podskakuje może to właśnie Oni. Biegnąc do drzwi z zapałem. Z radosnym uśmiechem na twarzy. Spotyka nas rozczarowanie. W zarysach innych twarzy. Ci, których kochamy tak szybko odchodzą. Lecz pamięć po nich zostaje na wieki. Rozczarowanie spotkane na progu. Przeradza się w chwilę nadziei. Że kiedy znowu drzwi otworzysz. Stać będą za nimi właśnie oni.
Zgłoś SPAM
1.01.2015r
...A czego życzyć mam aniołom... By świat anielski był wciąż świetlisty by żaden cień nań tam nie padał By Bóg nie bywał za poważny i z aniołami swymi gadał By im pozwalał tak na chwilę wpadać tu do nas niespodzianie i się pokazać i znak podać na naszych tęsknot ukołysanie Życzę aniołom wszystkim moim bo choć ich nie znam wszystkie moje By osiągały jak najszybciej stan co się zwie błogospokojem by osiągały jak najszybciej miłość najgłębszą i zespolenie z Bogiem za którym tęsknimy wszyscy za jego ręką pocieszeniem Moim aniołom doskonałym by świat swym skrzydłem otaczały by nas miłością zaraziły a potem by nas przeprowadziły na tamtą swoją dobrą stronę całe w miłości zatopione /Halina Surmacz/
Zgłoś SPAM
31-12-2014
Chcę Ci życzyć na dobranoc,aby miękkość Twej pościeli. Międzygwiezdny wiatr wymościł i księżyca blask wybielił… Chcę Ci szepnąć na dobranoc, że dziękuję Ci za wszystko. Bo choć dzieli nas pół świata, to w tej chwili jesteś blisko… Chcę Ci posłać na dobranoc delikatne świerszczy granie. By żeglować było piękniej po wszechnocnym oceanie… Chcę Ci oddać na dobranoc migotliwy lot motyla. I jabłkowych lodów zapach aby Twoje sny umilał… Chcę Ci wyznać na dobranoc, że mam też marzenie własne By usłyszeć Twe: dobranoc? zanim snem pogodnym zasnę…
Zgłoś SPAM
27-12-2014
Wiem, że tu jesteś… Ale tak cicho, jakby Cię wcale tu nie było. Lecz ja wciąż czuję w domu, w lesie, w mieście. Jakby koło mnie Twoje serce biło… Czuję także wpatrzone we mnie Twoje oczy. Uważne i troskliwe nawet w środku nocy. Wiem też, że na skrzydłach ze światła pobiec możesz wszędzie i w mój sen wejść łatwo, i śpiewać w kolędzie… Dobrze, że tu jesteś w dni zwykłe i w niedziele. Ukryty w powietrzu - mój dobry Aniele!
Zgłoś SPAM
23-12-2014
Kiedyś myślałam, że tęsknota jest miłością. Teraz wiem, że miłość jest wieczną tęsknotą. Dla mnie szczęście nie istnieje, bo mym szczęściem byłeś Ty. Dzisiaj Ciebie tutaj nie ma - pozostały gorzkie łzy... ♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒ Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkiego najlepszego zdrowia przede wszystkim oraz wszelakich Łask Bożych dla Twoich bliskich życzy Lucyna
Zgłoś SPAM
Otulony puchem śniegu Po śniegowej idzie łące-Młody Chłopiec W ręku trzyma dary nieba-od łez oczy ma błyszczące Dokąd idziesz Przyjacielu-przecież droga zasypana? ...idę sobie do swej mamy-stoi w oknie zapłakana... Wróć się proszę Boże dziecię Ty już w niebie masz mieszkanie Tu ziąb srogi a Tyś bosy- nie pomożesz swojej mamie. ...Spojrzę w oczy mej Mateńce-głowę złoże na ramieniu Powiem ...Mamo nie płacz więcej- i odejdę znów w milczeniu. Jeszcze raz ją ucałuję-powiem ...Kocham Cię Mamusiu..... W duszy obraz namaluję-lecz do nieba wrócić muszę. Poszło dziecię skrajem lasu na strumykiem zamarzniętym Chciał odwiedzić swą Mateńkę-serce z żalu miał zziębnięte. Zabrał z sobą obraz Matki-Jego marzeń jest ozdobą. Co dzień w oczy jej spogląda mówiąc.... ...NIE PŁACZ MAMO-JESTEM Z TOBĄ...
Zgłoś SPAM
16-12-2014
Zapalam znicz i patrzę jak rozpala się płomień. A razem z tym płomykiem przychodzą setki wspomnień… Maleńki płomyk w zniczu się tli zanim człowiek na wieczność zaśnie tak jak iskra w sercu się tli coraz słabiej i gaśnie…
Zgłoś SPAM
Zaczynam wierzyć, że tak naprawdę to rodzice dostają swoje dzieci tu na ziemię tylko na chwilę, żeby mogli się nimi zaopiekować, wychować, zanim się usamodzielnią i zaczną żyć własnym życiem. Są nam tylko powierzone na chwilę. Tylko dlaczego, gdy Bóg stwarzał ten nasz świat nie uczynił go choć trochę doskonalszym, nie powinien zabierać rodzicom tak małych, większych i całkiem dużych, ale dalej dzieci. Przecież od Niego wszystko miało zależeć, nie pomyślał przy stwarzaniu świata przyjąć jakiś przyzwoity wiek do odchodzenia, przynajmniej zachować jakąś kolejność i porządek tego świata. Boże, nie przewidziałeś jak możesz skrzywdzić rodziców, jak mogą cierpieć, a jeszcze bardziej pokrzywdzone są nasze dzieci, nie oglądając tego świata, który stworzyłeś. Mam tylko nadzieję, że przynajmniej tam w niebie zapewniłeś im Boże jakieś boskie warunki, że mogą biegać na bosaka po niebieskich łąkach, pozwól im zrywać piękne kwiaty w Twoich zielonych ogrodach, cieszyć się jasnością Twojego światła, spać na pięknych, jedwabnych poduszeczkach utkanych przez Twoich aniołów z niebiańskich promyków. Niech aniołowie grają im najpiękniejsze melodie, niech anielskie kołysanki ukoją je do snu, lub w takt pięknej muzyki mogły biegać, bawić się i być szczęśliwe. Boże, proszę opiekuj się teraz naszymi dziećmi, które powołałeś do siebie w tak młodym wieku, takie mądre i wyjątkowe, te które nam kiedyś wypożyczyłeś, powierzamy Ci je pod Twoją opiekę, daj im chwałę, radość i światło.
Zgłoś SPAM
14-12-2014
Myśli ciemność przytuliła, Serce z bólu pęka, Rozpacz duszę otoczyła, Która teraz w hołdzie klęka... Dłonie twarz skrywają, Z ust modlitwa się wyrywa, Z oczu łzy spływają, I wspomnienie się odzywa! Pozostaniesz w nim na zawsze, Tak kochany w każdej chwili Miłość nasza nie zgaśnie nigdy, Bóg Ci nieba już uchylił... Odszedłeś, ale na zawsze Pozostaniesz w naszych sercach i pamięci.
Zgłoś SPAM
12-12-2014
Czas milcząco zatrzymał wskazówki. Ja wciąż stoję i godzin nie liczę. Tylko w głowie się tłoczą wspomnienia. Oprócz nich, nic nie widzę, nie słyszę… W zamyśleniu dzień odszedł aleją. Wieczór cieniem zadumy się ściele. Mały lampion płonący na grobie. Srebrną gwiazdą zaiskrzy na niebie. Będzie błyszczeć, nim noc nie spłowieje. A na ziemi ostatni znicz zgaśnie. W sercach bliskich będziesz wciąż żywy. Póki i ono snem wiecznym nie zaśnie...
Zgłoś SPAM
mikołajki
Buziaczki synuś na zawsze ,kochany
Zgłoś SPAM
6-12-2014
Proszę, nie płaczcie po mnie jest mi dobrze... Jestem w wiatru powiewie co muska wasze włosy Pieszczocie skrzydeł ptaków na niebie I w ich śpiewie na trzy głosy Nie płaczcie po mnie jestem w polnych kwiatach I wśród wydm złocistych w morza poszumie I sercach waszych serce moje zawsze bije Nie płaczcie po mnie bo bolą łzy wasze Dusza moja o ulgę prosi w uśmiechu osób kochanych Każdym słońca promieniem was całuję a deszczem zmywam łzy Patrzę na was i jestem w oczach waszych z miłością, której nie zmieni nic. Ucieszy mnie modlitwa cicha czy to wśród łanów zbóż Czy w kościółku małym Bądźcie spokojni, jest mi dobrze I jestem zawsze z wami.
Zgłoś SPAM
Taka głęboka rana , goi się długo :(
Zgłoś SPAM
4-12-2014
Daj wieczny pokój w niebie, Panie, swą prośbę ślemy przed Twój tron. Dziś gdy nadeszło z nim rozstanie, opieką swoją nadal go chroń! Na krótki czas, ach, żegnaj nam! Bóg i nas powoła tam! Przed Boski tron ślemy modły za Tobą, wieczny pokój niech ci da. A że okryłeś nam serca żałobą świadczy o tym łza, ach ta łza
Zgłoś SPAM
2-12-2014
Odeszli bliscy,zginęły marzenia.
Cichutkie szepty przytłumił płacz.
Często do nas wracają wspomnienia.
Zmienione nieco przez upływający czas.
Zgłoś SPAM
30-11-2014
I tylko Panie nadzieja, że się kiedyś spotkamy. Że pozwolisz znów synkowi przytulić się do mamy. I tylko Panie nadzieja, że moje dziecko szczęśliwe. Że tańczy, biega żartuje, że złote jabłka zrywa. I tylko Panie nadzieja, wiec modlę się żałośnie. Że kiedy przyjdzie pora wyjdzie po mnie radośnie.
Zgłoś SPAM
28-11-2014
W Twojej życia świecy ostatni płomień zgasł. Dusza już do Boga ulatuje. Skończył się dla Ciebie ziemski czas. Teraz dusza Twoja Boga potrzebuje. Już przyjaciół na Ziemi nie wołaj. Z drogi nie zawrócisz, choćbyś chciał. Tam, dokąd teraz wędrujesz. Szczęście i wieczny spokój będziesz miał. Jesteś teraz jak ten pielgrzym. Którego celem jest miejsce u Boga. Wędruj spokojnie i tymczasem żegnaj. Spotkamy się wkrótce w ogrodzie Boga.
Zgłoś SPAM
26-11-2014
Ciężko dalej iść przed siebie,ciężko przyjąć taki los. Więc Ty, Boże przyjdź w potrzebie,Ty mi pomóż przyjąć cios… Czym ja, Panie, zawiniłam czy odpowiesz dzisiaj mi? Że być Mamą tylko chciałam że me dziecko mi się śni? Że chcę tulić, chcę całować,miłość memu dziecku dać? Że chcę radość ofiarować,sercem przy mym dziecku trwać? Więc Cię proszę dzisiaj Panie otrzyj z oczu moich łzy… W serce moje wlej nadzieję,że spotkania przyjdą dni… Że doczekam tej godziny,gdy zaświeci słońce nam... Że usłyszę słodkie Mamo i zapomnę smak mych ran…
Zgłoś SPAM
23-11-2014
Jak wątłe życie - nie myślimy o tym, W biegu spraw naszych, w kołowrocie zdarzeń. Gdy w jednej chwili, w ułamkach sekund Śmierć nam odbiera okruchy marzeń... I cóż pozostało, kiedy pęka serce? Łez cichych się wstydzić nie trzeba. Gdy w uszach dudni pytanie" DLACZEGO ? " Ich dusze jak ptaki wzlatują do nieba...
Zgłoś SPAM
23.11.2014
2,5 roku ,odkąd Cię tak dotkliwie zabrakło kochany ...
Zgłoś SPAM
22-11-2014
Czerwone od płaczu oczy cieknąca po policzku łza. Dopadła mnie dzisiaj rozpacz rozpacz jak gęsta mgła. Wołające o pomoc serce krzycząc z bólu za dnia. W noc zimną i chłodną po cichutku w poduszkę łka. Krzyczę lecz słów nie słyszę odbija się echem od ścian. Tak cierpię bez Ciebie, myślami gdzieś błąkam się w dal.
Zgłoś SPAM
20-11-2014
Jedna chwila wystarczy by życie runęło.
Aby wszystko co mamy w nicość odpłynęło.
Lecz jedna myśl tylko wciąż w sercu mym jest.
Że się spotkamy w tym świecie bez łez.
Zgłoś SPAM
20-11-2014
Jedna chwila wystarczy by życie runęło.
Aby wszystko co mamy w nicość odpłynęło.
Lecz jedna myśl tylko wciąż w sercu mym jest.
Że się spotkamy w tym świecie bez łez.
Zgłoś SPAM
18-11-2014
Mów do mnie jeszcze bezgłośnie,wzrokiem patrzącym w zadumie. Nim łza pod powieką zabłyśnie, me serce wszystko zrozumie. Mów do mnie ciszą jeszcze,ust kołysanych uśmiechem. Ja spiję ten uśmiech wierszem,by wracał wciąż do mnie echem. I powiedz mi słowa palcami, gdy dłoń drugiej dłoni dotyka. Tak mało czasu przed nami,tak szybko milknie muzyka.
Zgłoś SPAM
16-11-2014
Ciało ziemi oddane...
Dusza ze światłością się brata.
Żywym tęsknota zostanie...
WSPOMNIENIA i PAMIĘĆ na lata...
Zgłoś SPAM
14-11-2014
Bez Ciebie świat to szara jesień. A każda pora dnia nam smutek niesie. Bez Ciebie świat nie ma uroku. Gdy w sercu trwa burza i znika spokój. Bez Ciebie świat wieczna tęsknota. Do dawnych pięknych lat, pieśń o powrotach. Przyjdź zmień ten świat oddal samotność.
Zgłoś SPAM
12-11-2014
Tak trudno spojrzeć w oczy tym, którzy się śmieją...
Gdy w sercu pustka, smutek i żal...
Tak trudno śmiać się razem z innymi...
Gdy wiem, że Ciebie już nie ma wśród nas...
Zgłoś SPAM
11.11.2014
Mój anioł miał oczy zielone i uplecioną z kwiatów koronę.Mój anioł miał Emil na imię i 18 lat był przy mnie ...
Zgłoś SPAM
10-11-2014
Niebo zalewa się łzami Tak i ja czuję się czasami, Tak daleko do Ciebie - Zadręczam się smutnymi myślami. W serce tęsknota się wdziera, Spragniona Twej obecności W łzach szukam ukojenia.....
Zgłoś SPAM
8-11-2014
Kiedyś nadejdzie taki dzień. Dzień w którym się spotkamy. Radości nie przyćmi bólu cierń. Znów synku przytulisz się do mamy. Pożegnam me życie w udręce. Przytulę Cię mocno do serca. Pójdziemy na spacer kochany. Pójdziemy razem do Ojca. Otworzą nam bramy anieli. Do miejsca gdzie bólu już nie ma. Podasz mi rękę kochany. I zaprowadzisz mnie Skarbie...do nieba.
Zgłoś SPAM
Przeszłość nie wraca jak żywe zjawisko w dawnej postaci ,jednak , nie umiera,odmienia tylko miejsce,czas nazwisko i świeże kształty dla siebie przybiera....Adam Asnyk
Zgłoś SPAM
6-11-2014

Tęsknota otulona ciszą.
Łzy kapią spod powiek.
Bez Ciebie tak trudno żyć.
I serce wiecznie w żałobie.
Te piękne chwile, beztroski czas.
Odeszły szybko, rozdzielając nas.
Zgłoś SPAM
....
Zgłoś SPAM
4-11-2014
Ta jedna łza, samotna łza, Co po policzku płynie, Gorąca, smutna, tak jak ja I nosi Twoje imię. I jakiś ton, co w duszy łka, Przycicha, ale nie gaśnie, Jakiejś gitary cichy płacz W oddali słyszę właśnie. Znowu mnie wzrusza cichy jej dźwięk, Jak serca ton zgubiony.
Zgłoś SPAM
Wszystkich Świętych i Zaduszki,znicze na grobach zapalamy, z wielką powagą i skupieniu w dniu tym Swych zmarłych wspominamy.Na krzyżu Ty---Dobry Panie ręce wyciągasz tak jak umiesz,choć cierpisz tulisz ich do Siebie i wiem,że bardzo chcesz powiedzieć;nie martwcie się są ze Mną w Niebie. Zmarłym jest dobrze, ja w to wierzę,wszystkim uwierzyć w to potrzeba,wiem,że codziennie spoglądają na nas na ziemię z wyżyn Nieba.Aniołku bez Ciebie nie ma nic,jest tylko pustka, która nie daje żyć... Światełko pamięci otulone miłością i tęsknotą [*][*][*]
Zgłoś SPAM
2-11-2014
Kilka światełek na grobie płonie, Kilka płomyków jak lekkie dłonie. Jakby ruch ręki, ciepły, życzliwy. Dla wszystkich zmarłych od wszystkich żywych. Pamiętamy o tych, których kochamy. Kochamy i nadal bardzo tęsknimy. Jesteś i będziesz w Naszych Sercach ♥
Zgłoś SPAM
1 Listopad ...
Tylko to serduszko miłości mogę Ci dzisiaj przynieść w darze Emilku Kochany ....
Zgłoś SPAM
1.11.2014
Ciepłe płomyczki do nieba Ci wysyłamy kochany syneczku ...
Zgłoś SPAM
1-11-2014
Takie ciche, ciche święto, Rozjarzone świeczkami, Dzień, w którym serce pozdrawia, Pamięta. Tych, co rozstali się z nami. Święto rozsnute mgliście. Nad jesiennym, zadumanym światem, Gdy żywi zmarłym dobrą myśl wyślą, Zmiotą z grobu zeschłe liście, Położą kwiatek.
Zgłoś SPAM
30-10-2014
Nadszedł zadumy czas. Niech niebo rozświetli zniczy blask, To czas na wspomnienia chwilkę refleksji. By złączyć się duchowo z tymi co odeszli... Odeszli od nas lecz ciągle są z nami. Ogrzejmy więc nasze serca. Ciepłymi wspomnieniami... Mijają lata ,miesiące,doby Lecz nie minie ból Po stracie bliskiej osoby...
Zgłoś SPAM
28-10-2014
I nie ma co już łudzić się że żal nasz kiedyś minie. No chyba że,gdy spotkamy się w Niebiańskiej krainie.....
Zgłoś SPAM
Zapalcie na mym grobie znicz, Niech płonie on ku mojej czci, Nie zapomnijcie, że od Was odszedłem, Nie zapomnijcie, że Was kochałem, Że się bawiłem, że się śmiałem. Dziś pozostaje jedynie płomień, Który oświetla moje nazwisko, Został jedynie on, Czerwienią się kołysze, Na wietrze jego wielkość maleje. Zwykły płomień, tak niewiele, A dla mnie to teraz wszystko.
Zgłoś SPAM
24-10-2014
Jest takie miejsce na ziemi, do którego wracałeś z radością ... To przecież dom Twój rodzinny, który opuściłeś wiele lat temu. To w nim spędziłeś lata najsłodsze wiodąc swe życie bez trosk, Gdzie rodzice zadbali o to, by z głowy nie spadł Ci włos. To tutaj stawiałeś pierwsze kroki uczyłeś się mówić, płakać i śmiać. Poznawałeś różne życia uroki, by dorosłym człowiekiem się stać. A teraz minęło wszystko pozostał Twój ślad. Wspomnienia..fotografie...smutek...ból...i żal..
Zgłoś SPAM
22-10-2014
Zamiast ptaków Twoje życie uleciało, Gdzieś w przestworza ponad chmury uskrzydlone. Twoje serce tu na ziemi bić przestało, Oczy bliskich pozostają załzawione.
Zgłoś SPAM
Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, Nie szuka poklasku, Nie unosi się pychą; Nie jest bezwstydna, Nie szuka swego, Nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. [„..] trwają wiara, nadzieja, miłość [...]: największa z nich jest [jednak] miłość."
Zgłoś SPAM
20-10-2014
Są takie łzy które palą i ranią. I płyną jak rzeka wzburzona. Są takie łzy których nie wstrzymasz. I smutek , którego nic nie pokona. Przychodzą razem jak siostra i brat. Pod rękę, trzymając się blisko. Ramieniem otoczą, przytulą mnie mocno. Szarością pomalują wszystko. Wśród łez jak w deszczu chowam swą twarz. Bez tęczy , która jak parasol chroni. Bo prezent od życia który dostałam. Zgubiłam....jak motyl odleciał mi z dłoni.
Zgłoś SPAM
18-10-2014
Bądź szczęśliwy , gdziekolwiek dziś jesteś. Chociaż serce me bardzo krwawiące. I bądź wolny...Aniele nareszcie. Z góry prześlij... uśmiechów tysiące..
Zgłoś SPAM
(`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) 15 X DZIEŃ DZIECKA UTRACONEGO (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) .♥......) ..♥ .♥.♥...(,) ...♥ ♥...♥.[__]..♥ .♥.♥..[__]...♥ ŚWIATEŁKO ♥ ..♥....[__] .♥.♥ .PAMIECI ♥.♥ ......(____) ((_,»*—**—*«,_)) ((_,»*—**—*«,_)) (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) NASI UKOCHANI BLISCY WCIĄŻ ŻYJĄ DOPÓKI ŻYJE PAMIĘĆ O NICH!!! (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)
Zgłoś SPAM
15-10-2014
Lampiony i świece zapalone. Na płycie mogiły przeznaczenia. W dowód pamięci Tych co odeszli. Których los skreślił z księgi istnienia. Po twarzy najbliższych płyną łzy. Pozostał po nich mały ślad. Czas leczy rany serca i duszy. A nasze tęsknoty rozwiewa wiatr. Dla Tych co odeszli czas się zatrzymał. Lecz dla nas płynie nieubłaganie. Zabierał nam wszystkie nasze marzenia. Jedynie wspomnienie po nas zostanie.
Zgłoś SPAM
13-10-2014
W dolinie Twych marzeń, gdzie zawsze jest wiosna, Nie ma cierpienia i bolesnych rozstań. Na drzewach wciąż kwitną pąki miłości, Tam zawsze jest radość, tam brak jest zazdrości. W dolinie Twych marzeń, gdzie rzeka płynie, Nie martwisz się nigdy, że wszystko przeminie.
Zgłoś SPAM
10-10-2014
Lampiony i świece zapalone. Na płycie mogiły przeznaczenia. W dowód pamięci Tych co odeszli. Których los skreślił z księgi istnienia. Po twarzy najbliższych płyną łzy. Pozostał po nich mały ślad. Czas leczy rany serca i duszy. A nasze tęsknoty rozwiewa wiatr. Dla Tych co odeszli czas się zatrzymał. Lecz dla nas płynie nieubłaganie. Zabierał nam wszystkie nasze marzenia. Jedynie wspomnienie po nas zostanie.
Zgłoś SPAM
8-10-2014
Nad Twoją mogiłą białe kwitną życia kwiaty. O ileż lat to już było bez Ciebie duchu skrzydlaty. Nad Twoją mogiłą, od lat tylu zamkniętą. Spokój krąży z dziwną siła z siłą jak śmierć- niepojętą. Nad Twoją mogiłą cisza jasna promienieje. Jakby w górę coś wznosiło jakby krzepiło nadzieję. Nad Twoją mogiłą klękam ze swoim smutkiem. O jak to dawno było jak się dziś zdaje malutkim. Nad Twoją mogiłą lampki zgasły kochanie. Me usta szeptały daj mu wieczne odpoczywanie.
Zgłoś SPAM
6-10-2014
Nad grobem mym nie stój wśród łkań. Ja nie śpię w nim, nie ma mnie tam. Ja jestem tysiąc wiatrem tchnień I śnieżny diament w mroźny dzień. Słońce na kłosach zbóż - to ja. Wiosenny deszczyk, jesienna mgła. Ptaków co krążą wśród chmur. Ja jestem gwiazd milczący chór. Próżny Twój płacz nad grobem mym Ja żyję w Twej pamięci nie ma mnie w nim...
Zgłoś SPAM
4-10-2014
Wrażliwość szczerość dobroć Twa płynąca z głębi duszy. Została choć odszedłeś Ty i nic jej nie zagłuszy. Słychać ją w pięknym głosie Twym miłością przepełnionym. W spojrzeniu i uśmiechu też w pamięci utrwalonym. Wspomnienia dnia tragedii tej na sercu drąży rany. Dlaczego opuściłeś świat?? Choć byłeś tak kochany... Pamięć o Tobie z nami na zawsze pozostanie....
Zgłoś SPAM
02.10.2014

Zapewne wielu z Was wierzy, że świat istot niematerialnych znajduje się na sklepieniu niebieskim, gdzieś w Układzie Słonecznym lub całkowicie poza naszą galaktyką, jednak jest to tak samo pozbawione prawdy, jak wiara, że Bóg to staruszek z brodą. Tak naprawdę tamten świat znajduje się między nami. Jednakże nie jesteśmy w stanie przyjąć tego do wiadomości, ponieważ stanowi on subtelną płaszczyznę, o niewyczuwalnej częstotliwości drgań, które nie są odbierane przez przeciętnego człowieka. świat istot niematerialnych od świata żywych oddziela tylko cienka linia. Użyłem tu sformułowania „przeciętny człowiek”, ponieważ możemy jedynie zakładać istnienie świata duchowego – świata niedostępnego dla wszystkich. Wyłącznie jasnowidz potrafi dostrzec światłość otaczającą ludzi – jedynie on potrafi dostrzec otaczające ich pole energetyczne, ich aurę. Dlaczego? Jasnowidz jest w stanie odczuwać wyższą częstotliwość drgań, większą szerokość pasm. Widzenie aury przez jasnowidza porównać można zatem do możliwości słyszenia dźwięków o określonej częstotliwości.Skupmy się na przykładzie gwizdków służących do przywoływania psów. Wysokie dźwięki, jakie wydaje gwizdek, słyszalne są dla psów, ale nie dla ludzi. Istnieją jednak ludzie, którzy słyszą wysokie tony emitowane przez gwizdki treserskie. Jak czulibyście się, stojąc obok kogoś, komu tłumaczylibyście, że ciągle słyszycie jego gwizdek treserski? Czy nie uznano by Was za szaleńców? Wiecie jednak, co słyszycie. Podobnie rzecz się ma z „tamtym światem lub „światem duchów”, które znajdują się w tzw. świecie pośrednim, na płaszczyźnie wykraczającej poza świat materialny, nie stanowiącej jednak jeszcze świata niematerialnego. Dzieci, których umysł otwarty jest na częstotliwość drgań świata niematerialnego, potrafią dostrzegać istoty z zaświatów. Podobną zdolność posiadają ludzie przywiązani do natury i rządzących nią praw, którym obce są wartości prezentowane przez naukowców, intelektualistów i badaczy. Z nauk parapsychologicznych dowiadujemy się, że zwierzęta, szczególnie psy i koty, są wyjątkowo wrażliwe na obecność zmarłych – szczekają, miauczą lub są niespokojne. One również doświadczają świata niematerialnego. W tym wypadku nauka stoi po naszej stronie, ponieważ przedstawiła dowody na to, że „śmierć” nie istnieje. Składamy się z energii, a energia nie umiera. Podobnie jest z soplem lodu, który nie znika w momencie ogrzewania, lecz zmienia stan skupienia – staje się wodą. Nie znika, lecz zmienia stan skupienia... Posiadamy ciało fizyczne, powłokę cielesną o określonej częstotliwości – dusza posiada wyższą częstotliwość, wyższą amplitud´ drgań, w której „czas” przebiega zupełnie inaczej. Pozostając przy przykładzie wody, możemy porównać ciało fizyczne do sopla lodu, duszę do wody, a ducha do pary wodnej – wszystkie te elementy zbudowane są z tej samej substancji, jednak amplitudy drgań ich molekuł wyraźnie się od siebie różnią. Niematerialny świat duchowy nie zna pojęcia przestrzeni i czasu. Fizyczną płaszczyznę egzystencji z punktu widzenia tamtego świata można przedstawić jako szybę lub kulę, na której współistnieje czas i przestrzeń i dusza może wybrać, kiedy i gdzie chce się udać. Sekunda w świecie niematerialnym może trwać na ziemi setki, tysiące lat – równie dobrze może trwać zaledwie minut´.

Zgłoś SPAM
02-10-2014
Zasłuchana w ciszę samotności, zapatrzona we wspomnienia. Siedzę na progu serca swego, patrzę nadal w swe marzenia. Jesienny wiatr włosy rozwiewa, rozwiewa i marzenia. Puste miejsce obok mnie; Ciebie jednak ciągle nie ma.
Zgłoś SPAM
30-09-2014
To nie prawda co się stało. Naszych wspólnych dni było o wiele za mało. Gdyby ta jedna łza zmyła całe cierpienie. Ale nie,z tej strony nie ustąpi ukojenie. Tak pusto tu bez Ciebie. Gdzie ty jesteś w niebie ? Nie odpowiadasz wiem. Tyle pytań czeka czeka. A czas niestety ucieka.... Bóg powiedział,że to już czas. Więc odszedłeś i zostawiłeś nas. Nic dla mnie wtedy nie istniało. Tak jakby coś serce mi wyrwało, Czułam że razem Tobą umieram. Razem z sobą wszystkich zabieram. Jednak żyje nadal i Ciebie mi brakuje. A tęsknota mi życie truje....
Zgłoś SPAM
28-09-2014
Serce zasnęło. Już się nie obudzi. Dusza opuściła ludzi. Wzleciała do góry, Wysoko ponad chmury. Ujrzała złotą bramę. I młodą,jasną skrzydlatą damę. Przekroczyła próg. Nowe życie rozpoczęła, A brama za nią się zamknęła. Już nigdy w przeszłość nie powróci, Bo pierwszego życia nikt jej nie przywróci!
Zgłoś SPAM
26-09-2014
Pokonam trudy, mozoły Czy będzie gorzej czy lepiej Uświęcę słowem Anioły One pomogą mi wzlecieć Na pewno jesteś, bo wierzę Ukrywasz skrzydła wtulone Zechciej mnie zabrać ze sobą Jeżeli jesteś Aniołem Na pewno tęsknie i czekam Na pewno nie wiem co dalej Jeżeli słyszysz nie zwlekaj Niech wreszcie będzie wspaniale Pomimo ciszy i cienia Pomimo strachu i cierpień Dostąpię łaski spełnienia Gdy przyjdziesz do mnie nareszcie.
Zgłoś SPAM
24-09-2014
Do kogo usta otworzyć by chciał wysłuchać skarg. Do kogo usta otworzyć by móc wyjawić żal. Kogo mam winić za życie z którym zaigrał los. Kogo mam winić za życie cierpienia pełen trzos. Dla kogo me serce bije tęsknoty znając smak. Dla kogo me serce bije z życiem wciąż walcząc tak.
Zgłoś SPAM
22-09-2014
Moje serce płacze rozpacz łzy wyciska. Odszedłeś Syneczku Osobo Najbliższa. Już Cię nie przytulę nie poczuję więcej Ciepła Twojej dłoni ach jak dusza boli. Może teraz widzisz jak kreślę te słowa. Żegnaj mój Syneczku w mym sercu żałoba...
Zgłoś SPAM
20-09-2014
Uchyl mi rąbek nieba... Bym płakać przestała... Podaruj mi chwilę wytchnienia... Bym słońce na niebie ujrzała... Wypełń sobą pustkę w mym sercu... By cieplutko mi było... Ulecz moje rany... Aby więcej ich nie było... Osusz moje perły... Które po policzkach spływają... Natchnij mnie nadzieją... Bym w niej podporę miała...
Zgłoś SPAM
18-09-2014
Kaganek Twego życia zgasł mój jeszcze chyba się nie dopalił... Przedwczesny był to końca czas, zabrał Cię Bóg, a mnie ocalił! Takie to bardzo niesprawiedliwe, odszedłeś! – Ja zostałam sama... Okrutne życie i złośliwe nie wiem co robić teraz mam? Bo utraciłam sens wszystkiego świat istnieć dla mnie przestał już! Przyjdź do mnie we śnie – powiedz dlaczego? nadzieję w serce moje włóż! Daj mi choć jeden znak we śnie, że tam jest dobrze i czekać będziesz. Tak bardzo, bardzo kocham Cię i będę kochać, zawsze i wszędzie!
Zgłoś SPAM
Czasem pod szronem jeden kwiat ginie,gdy z drugim słońce się pieści.Czemu na świecie w jednej godzinie tyle się szczęścia i bólu mieści ....Niech płomień świecy pali się bez końca dla Ciebie Emilku.
Zgłoś SPAM
16-09-2014
Ty nie odszedłeś daleko... Wiem to, rozumiem, czekam. To tak jakbyś był obok, za rzeką. W tej wsi, co mgły ją zasnuły... A po górach i skałach wiatr zawodzi I śpiewa piosenkę tęsknoty przepastnej. Dniem każdym biegnę do Ciebie W tę światłość boskości jasnej. A mówią, że to otchłanie, Że tam gdzie jesteś nic nie ma... Jesteś w blasku słońca I w trawach, w koronie drzewa... Dlatego palę Ci świeczkę, Jej płomyk serce ogrzewa, Bo kiedyś będziemy znów razem. W to wierzyć mi bardzo trzeba...
Zgłoś SPAM
14-09-2014
Niebo się zatrwożyło,zerwał się silny wiatr. Kiedy w ostatnią drogę ruszyłeś. Bo przecież nie tak miało być. Ty miałeś jeszcze długo żyć. Cieszyć nas swymi słowami. Gestem ,uśmiechem ,minami,. Dlatego niebo ucichło. Kiedy składano Twoje ciało. Bo dopatrzono się tam w niebie. Że się ktoś bardzo pomylił. Zabierając nam tak wcześnie Ciebie.,
Zgłoś SPAM
12-09-2014
Dobrzy ludzie umierają inaczej wielka pustka po nich w sercu zostaje. Dni żałoby na granicy z rozpaczą, kiedy wola Twa spełnia się Panie. Dobrzy ludzie otrzymają nagrodę twarzą w twarz ujrzą naszego Pana - Chociaż wierzę,że jesteś już z Bogiem, nad Twym grobem wciąż tkwię zapłakana. Ale Jezus też przecież zapłakał, bo wzruszyła Go śmierć Przyjaciela, Bowiem kochał Łazarza ,jak brata i ta miłość mnie dzisiaj ośmiela. I nie wstydzę się płakać za Tobą, chociaż łzy nie są tu najważniejsze, Czerń dokoła przenika żałobą, Dobrzy ludzie odchodzą zbyt szybko, lecz zostają po nich ciepłe wspomnienia - Choć wyblakną lecz nigdy nie znikną. Na nich zrodzą się pokolenia. Choć umarłeś ,to we mnie wciąż żyjesz i nie zgaśniesz,jak znicz w mej pamięci
Zgłoś SPAM
Ja pamiętam, bo tego nie da się zapomnieć Choć nie ma Ciebie tutaj, nikt nie zabije tych wspomnień Nie da się wrócić życia, mimo największych chęci Ale nie umrze ten, kto pozostanie w pamięci W obliczu śmierci, mrok codzienność przesłania Odszedłeś tak szybko i bez słowa pożegnania Odszedłeś do Pana zostawiając ból i łzy Odszedłeś spędzając bliskim z oczu sny… Pamiętam uśmiechnięte twarze Pamiętam wir i natłok wspólnych zdarzeń Pamiętam idąc cmentarzem, o jego planach do spełnienia Dziś te plany wraz z trumną, przysypała ziemia Zostały wspomnienia i czas nieubłagany Ten czas co zabija i ten co leczy rany Choć nie ma go z nami, to żyje w naszych sercach Miejmy siłę i wiarę, by rozpacz przezwyciężać…
Zgłoś SPAM
10-09-2014
Dlaczego mnie zostawiłeś, dlaczego odszedłeś w nieznane, Ja wiem, że wyroki boskie nie są do końca poznane. Było nam razem dobrze, byliśmy tylko dla siebie, Przyszedł ten dzień okrutny, na zawsze straciłam Ciebie. W ostatniej ziemskiej drodze, smutna kroczyłam za Tobą, Myślałam, że będę dzielna, a teraz nie wiem, co zrobić ze sobą.
Zgłoś SPAM
Spoglądam w górę i czytam z gwiazd. Bezchmurne niebo znaczy Twą twarz. Choć jesteś daleko, u Nieba Bram, Wiesz, że tu bardzo brakuje Cię nam... Wiatr ustał na moment, żółty liść spadł z drzewa, Ponad tonią morza, przeleciała mewa. Pamięć o Tobie wciąż w mym sercu trwa, A po mym policzku cicho płynie łza... ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ DZIĘKUJĘ ZA PAMIĘĆ,MODLITWĘ I ŚWIATEŁKA ZAPALONE MOJEMU JACUSIOWI.
Zgłoś SPAM
Niedawno wśród nas tu byli... Z nami się razem cieszyli... Wspólne też były zmartwienia Starania, plany, marzenia ... Szukamy ich wkoło siebie ... Lecz oni wysoko w niebie... Choć dostrzec ich nie możemy Jednak są blisko, Czujemy w pamięci naszej wciąż trwają... Ciepłym wspomnieniem wracają... W tęsknoty łzach które płyną I w czasie który przeminął... Za te wspólne w życiu chwile... Za dobro którego tyle Dawaliście... Każdego dnia Niech Pan Bóg zbawienie Wam da...
Zgłoś SPAM
02-09-2014
Nie płacz więcej na moim grobie. Mi nic nie pomożesz a szkodzisz sama sobie. Gdybym mógł mówić to dałbym Ci radę. Ważną lub może najważniejszą. Nie żyj nigdy chwilą przeszłą lecz teraźniejszą. Nie całkiem umarłem wszak ptaki śpiewają. O duszach bez ciała co wiecznie kochają. To ja teraz jestem zmrokiem i świtem, Kwiatem co chłodną ziemię przebija. I księżyca srebrnym pyłem. Ciągle się odradzam i ciągle przemijam. Jestem tu z Tobą w tej chwili śpiewałem Gdy wiatr łagodnie szumiał. I nigdy byś więcej nie płakała Gdybyś tylko to rozumiała.
Zgłoś SPAM
23-08-2014
Powietrza jakby więcej, bo dusza się w nim skryła. Pozostawiła wszystko, co jej dane, w pośpiechu życie skończyła. Sercem i tęsknotą podczas bezsennej nocy. W milczeniu niecodziennym ciągle płaczą oczy. Łzy niczym kamienie spowalniają bieg każdego dnia. Z wielkim bólem wciąż krzyczysz:Tak bardzo mi Ciebie brak... Porozrzucane chwile życia ogniwem. Od początku istnienia były wiecznym spoiwem. Ta wieczność przerwana - w jednej chwili upadła. Nienawiść tego dnia do serca się skradła. Uwierz mi proszę, choć tak ciężko słuchać. On Cię nigdy nie opuści - musisz Mu zaufać. Świat się stał głuchy i obcy w spojrzeniu. Zniszczył ład i poddał niespełnieniu. ...On nigdy nie odejdzie na zawsze...
Zgłoś SPAM
Tęsknimy i kochamy
Zgłoś SPAM
21.08.2014
Szukam Cię kochanie , tęsknię ,kocham........ <3 ...https://www.youtube.com/watch?v=jpQyuAMkSnA
Zgłoś SPAM
Ja szukam Ciebie na gwieździstym niebie ja szukam Ciebie we wiatru powiewie ja szukam Ciebie w promieniach słońca ja szukam Ciebie o zmierzchu o poranku w dzień w nocy we śnie na jawie szukam bez końca i tak do końca i bez końca.
Zgłoś SPAM
Odkąd Cię zabrakło ,zabrakło i słońca , teraz słońce świeci jak sztuczne ,plastikowe , owszem gorąco jest ,nawet zbyt gorąco ,jakbyśmy byli naświetlani sztuczną lampą w terrarium ,a nie prawdziwym słońcem , co o tym sądzisz synuś , o co tu chodzi ????
Zgłoś SPAM
Przez morze łez w górę smutku biegnie promień. Przez morze łez, w górę smutku biegniesz co dzień. Ulotny jak ze snu… znak,że jesteś gdzieś tam. Powracasz dziś… żeby serca ogrzać nam! Ja teraz wiem, że łzy nic nie pomogą i bezsilny żal. Przytulam Cię… choć dzieli Nas bezkresna dal. Za morzem łez, za wielką górą smutku. Jest miejsce gdzie, pokonam ból…
Zgłoś SPAM
Jak smutne i ciężkie są chwile gdy bliskiego gaśnie wzrok Gdy co drogie leży w pyle gdy w tryumfie śmierci mrok Nie usłyszę o radości z martwych warg Gdy zamilkną usta jego,już nie będzie żadnych skarg Proch do prochu wrócić musi bo to ziemski życia bieg Więc niech nic mnie nie kusi że to szczęścia tego cel Kiedyś jednak dzień nadejdzie i powiemy śmierci kres Zmartwychwstania słońce wzejdzie i nastąpi koniec łez.
Zgłoś SPAM
Co sprawiło Boże, że nam Go zabrałeś, Tak przecież chciał żyć a Ty Mu nie dałeś, Czemu los okrutny, rani nas tak srodze, Zabiera nam dziecko, zostawia nas w trwodze. Przecież Go kochamy, chcemy by był z nami, Ale już go niema, Twymi decyzjami, Choć ciężko na sercu, a dusza w głos krzyczy, Godzimy się z Twą wolą, w bólu i goryczy, Przytul nas do serca, otocz swą miłością, Niech serce nie krwawi, nie płacze słabością, Powiedz że niedługo, będzie żył znów z nami, Po tamtej stronie, za Twymi bramami... ????
Zgłoś SPAM
Jestem przekonana,że duch jest jak świeca. Płomień może zawsze zgasnąć. Lecz ona nadal istnieje i zachwyca. To pomyśl jak w naszym życiu bywa. Gdy ostatni dech oddajemy śmierć nas wyrywa. Pomimo,że świeczka zgasła i odejść nam trzeba. Życie nasze inne rozpoczynamy wędrówką do nieba.
Zgłoś SPAM
Jak mam żyć bez Ciebie, pytam gwiazd na niebie. Samotnej ławki przy skwerze na wieczornym spacerze. Jak mam żyć bez Ciebie, pytam słońca na niebie. Psa co błąka się bez celu, potarganych kartek papieru. Jak mam żyć bez Ciebie pytam chmur na niebie. Pustych parkowych alejek, wiatru co przyjemnie wieje. Jak mam żyć bez Ciebie pytam często samą siebie.
Zgłoś SPAM
Załzawione oczy, takie mokre aż się świecą. Wszedł we mnie smutek, ból, po twarzy łzy mi lecą. Wstrzymuję wtedy oddech, nie mówię żadnego słowa. Siła płaczu raz się zmniejsza, znów zwiększa się od nowa. I szeptem - Boże pomóż mi, po cóż ten płacz, łzawienie. Dałeś mi Panie nowy krzyż, dasz mi też ukojenie...
Zgłoś SPAM
Bez Ciebie....EMILKU.... Bez Ciebie świat jest ciemny szary, i niepotrzebny wcale. Brak mi ochoty, werwy, wiary i smutna jestem stale. Bez Ciebie mina wykrzywiona, a w kącie radość klęczy. Na grochu biedna zamyślona, jak ja się pewnie męczy! Bez Ciebie pusty dzień, noc głucha i wiatr ze śniegiem pędzi. Ziąb przejmujący chłodzi ducha aż serce lodem będzie. Miłość pod śniegiem białym zaśnie, choć tyle w nim uroku. Ogień zmarzniętej wiary zgaśnie, łzą już ostatnią w oku.
Zgłoś SPAM
Ukochany nad życie pełen życia siły Spocząłeś snem wiecznym wśród cichej mogiły. Bolesna nam bez Ciebie będzie życia droga. Lecz kiedyś śmierć nas złączy u stóp Pana Boga.
Zgłoś SPAM
13-07-2014
Kiedy mnie już nie będzie weź pióro papier kopertę. list napisz czułymi słowami i wyślij tam gdzie będę. Napisz że bywasz szczęśliwa i zdjęcie ze słońcem na twarzy. Wyślij na adres nieznany tam anioł mi go dostarczy. Tylko nie smuć się proszę smutku nie chcę od Ciebie. Napisz jeszcze że kochasz mnie będącego już w niebie.
Zgłoś SPAM
Zaczekaj! Nie odchodź,spójrz raz jeszcze na mnie. I proszę,uśmiechnij się w śnie przywołuję Cię. Moje serce tęskni za Tobą, z moich oczu płyną łzy... Cóż pozostało w sercu mym wspomnienie dawnych pięknych dni... Jak się pogodzić z losem złym, co Ciebie zabrał mi. Czemu oczy moje smutne, czemu usta moje drżą? Powiedz czemu łzy okrutne, wciąż na rzęsach moich lśnią? Czy wiesz,co to znaczy czekać, czekać na kogoś drogiego? Czy wiesz,co to znaczy tęsknić, myślą wołać do niego? Czy wiesz,co to ból samotności..zostały tylko wspomnienia. Jeszcze długo będę odwracać głowę na dźwięk Twego imienia. Jeszcze długo wśród tłumu będę szukać Twojego cienia...
Zgłoś SPAM
Szum i plusk morskich fal wiatr mroźny smaga w oczy. Horyzont tonie we mgle i łza się niespokojna toczy. Wspomnienia dawne wracają kiedyś…odpłynąłeś w siną dal. Serce ze sobą zabierając pozostawiając… tęsknotę i żal. Horyzont nadal ten sam statki płyną w powrotną drogę. Tylko na nich... Ciebie jest brak gdyż Ty pozostałeś na tamtej stronie. Zabierając ze sobą... uśmiech,zabierając ze sobą... nadzieje. Pozostawiając... odległą miłość,pozostawiając... marzenie.
Zgłoś SPAM
07-07-2014
Tam, gdzie anielska pieśń rozbrzmiewa A schody wiodą do nieba Tam trzepot skrzydeł Twoich Rozwiewa wszystkie chmury I gdy patrzę do góry Płyną łzy spod powiek moich... Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu wracać nie marzy Bo Twój nowy świat jest tak daleki... Niech Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy Na wieki...
Zgłoś SPAM
Podaruję dziś Ci różę w kolorze nieba. Chociaż barwa jej głęboka, piękniejszej nie trzeba. Blask księżyca w sobie skrywa, wśród gwiazd promienieje. Bo choć życie czasem smutne, trzeba mieć nadzieję. Że i dla nas dzień też przyjdzie, wśród słońca promieni. I ten smutek w głębi duszy w blask perły przemieni. DLA CIEBIE ...
Zgłoś SPAM
Życie bezlitosne do ziemi przytłacza. Los ogromne kłody pod nogi wciąż wtacza. Nagle i okrutnie z serca nam wyrwało. To co było skarbem na zawsze zabrało. Trudno to zrozumieć, czarna rozpacz miota. Spokój już odpłynął, została tęsknota. Jak ochłonąć z bólu, gdy jak ogień pali. Czy kiedyś przygaśnie trochę się oddali? Ciężko żyć w cierpieniu nie znając radości. Wiedząc, że już nigdy chyba nie zagości. Kiedy już zabrakło nadziei i słońca. Tylko czarna rozpacz i smutek bez końca. Jesteś nam aniołem tam wysoko w niebie. Gdzie nasz święty Ojciec czekał już na Ciebie My swoją modlitwą zawsze Cię wspieramy. Smutek i cierpienie Bogu powierzamy.
Zgłoś SPAM
Przytulam Panią do Swojego zbolałego serca. Każdy dzień bez ukochanej osoby jest jak wieczność ale to zrozumie tylko ten kto stracił swoje dziecko..(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Przytulam Panią do Swojego zbolałego serca. Każdy dzień bez ukochanej osoby jest jak wieczność ale to zrozumie tylko ten kto stracił swoje dziecko..(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Jesteś dla mnie wspomnieniem,nieosiągalnym już...marzeniem. Teraz jesteś gwiazdką najjaśniejszą na niebie. Choć strasznie to boli tak bardzo kocham Ciebie!
Zgłoś SPAM
Otulony puchem śniegu Po śniegowej idzie łące-Młody Chłopiec W ręku trzyma dary nieba-od łez oczy ma błyszczące Dokąd idziesz Przyjacielu-przecież droga zasypana? ...idę sobie do swej mamy-stoi w oknie zapłakana... Wróć się proszę Boże dziecię Ty już w niebie masz mieszkanie Tu ziąb srogi a Tyś bosy- nie pomożesz swojej mamie. ...Spojrzę w oczy mej Mateńce-głowę złoże na ramieniu Powiem ...Mamo nie płacz więcej- i odejdę znów w milczeniu. Jeszcze raz ją ucałuję-powiem ...Kocham Cię Mamusiu..... W duszy obraz namaluję-lecz do nieba wrócić muszę. Poszło dziecię skrajem lasu na strumykiem zamarzniętym Chciał odwiedzić swą Mateńkę-serce z żalu miał zziębnięte. Zabrał z sobą obraz Matki-Jego marzeń jest ozdobą. Co dzień w oczy jej spogląda mówiąc.... ...NIE PŁACZ MAMO-JESTEM Z TOBĄ...
Zgłoś SPAM
Odszedłeś stąd od nas... Odszedłeś, lecz przecież... Gdzieś w głębi serc naszych niezmiennie wciąż trwasz... I będziesz wciąż żywy, dopóki na świecie... Ślad będzie swój znaczyć, kto żywym Cię znał...
Zgłoś SPAM
Kiedy odchodzi nagle ktoś bliski I cząstka Ciebie umiera z Nim... I pustka wokół i nicość wszystkim, Struna rozpaczy gdzieś w głębi drży. Serce przebija Ci ostry sztylet, Rozpruwa oddech powietrza łyk, Wspominasz zmarłe, minione chwile, W gardło się wdziera żałosny krzyk. W morzu tęsknoty, pytasz – Dlaczego? Próżno próbujesz ożywić sny. Szczęście to tylko coś ulotnego - Mrok zawsze zdławi słoneczne dni. Choć czas lekarzem, jednak zabija Coś, co by mogło wciąż jeszcze trwać. Jak wąż się wokół szyi owija, Dusi nadzieję, rozsiewa strach.
Zgłoś SPAM
Przerwała się uwiędła nić; Tkanina życia cicho zdarta: Przestał ktoś kochać i przestał żyć, A zapisana, choć biała karta Ciągle wspomnieniem snuje się w krąg. Ktoś odszedł, cicho zniknął we mgle, Pozostawiając drżenie rąk; Pozostawiając odblask na szkle; Jeszcze łzy ciągle smutne, daremne I nie przebrzmiały wciąż jeszcze krzyk, I w sercu miejsca zbyt ciemne.
Zgłoś SPAM
Kocham Cię synuś...
Zgłoś SPAM
Gdyby niebo miało dłonie, Które zabrałyby nas w błękit Gdyby na ziemi można było Schować gdzieś żale i udręki Gdyby tęsknota miała skrzydła I odfruwała z lękiem ptaka Gdyby, ach gdyby można było Z żalu już nigdy nie zapłakać.
Zgłoś SPAM
Wiara to potęga, która czyni cuda lecz kto jej doświadcza? komu się to uda? Czy Pan Bóg nas mierzy jakąś własną miarą? Co w życiu jest łaską a co będzie karą? Jedni mają życie usłane różami Inni zaś stąpają po drodze z cierniami. A gdzie jest normalne takie zwykłe życie - Ja ciągle go szukam marzę o nim skrycie. Mówią, kogo Pan Bóg kocha -temu krzyże daje Lecz na taki ciężar sił mi już nie staje. Proszę Cię mój Panie nie chcę więcej krzyży Bo to mnie do Ciebie wcale nie przybliży. I m większy ich ciężar tym mniejsza ma wiara. Ciągle jej ubywa choć bardzo się staram. Często mam wrażenie że żyje me ciało A co z moją duszą? Ty wiesz co się stało. Ona uleciała do aniołów w niebie I jednym pytaniem zadręcza wciąż Ciebie. Dlaczego zabierasz właśnie nasze dzieci? Nie ma odpowiedzi, a czas dalej leci...
Zgłoś SPAM
13-06-2014
Sielsko-Anielsko jest Tobie w niebie. A w pustym domu,brakuje Ciebie. Jak mam przytulić postać skrzydlatą? Kto będzie wołał Mamo i Tato? Pytań tysiące-w zamian milczenie. W oczach mam rozpacz,w duszy zmęczenie. I tylko liczyć mi pozostało. Że przyjdzie przeżyć chwilę wspaniałą. Gdy poza czasem,poza przestrzenią, Gdzieś poza ciałem,gdzieś poza Ziemią, Gdy przerwać zdołam rozumu ramy. W pewnej miłości-znów się spotkamy.. Pytam po ludzku-Jak to się stanie? Ja jeszcze nie wiem,Ty wiesz KOCHANIE.
Zgłoś SPAM
O jeden uśmiech jeszcze Ciebie proszę O jeden gest , o jedno Twe spojrzenie Wróć na chwilę , bądź przez chwilę życiem Nie bądź wiecznie straszną , martwą ciszą Odszedłeś tak nagle , zwyczajnie Zgasłeś jak dopalona świeca Tak wiele bólu przez to mi zadałeś Powiedź dlaczego tamten świat wybrałeś ? W potoku łez serce moje tonie Tęsknię do Ciebie w każdej jednej chwili Tak bardzo proszę, wróć na moment do mnie Utul me serce , rozpaczą rozdarte Szukam Cię wszędzie , pośród setek grobów Widzę mogiłę Twą i ten martwy spokój Głośny spazm z serca mego się wyrywa A drzewa w koło szumią , żeś nieżywy O jeden uśmiech tylko Ciebie proszę Przyjdź do mnie nocą i ze snu mnie obudź Przytul me serce , wygnaj z niego rozpacz I każdej nocy w snach moich pozostań
Zgłoś SPAM
9-06-2014
Modlę się kroplami wspomnień. Modlę się kroplami łez. Odkąd los zabrał mi Ciebie. Więcej nie ogrzeje mnie. Pełne ciepła twe spojrzenie Zerwano życia nić Została mi po Tobie pustka Trudno mi bez Ciebie żyć Jak mnie słyszysz, to przyjdź...
Zgłoś SPAM
07-06-2014
Aniołowie zeszli z nieba objęli Cię swoimi skrzydłami Poprowadzili przez ostatnią drogę ku chmurom błękitnym, w bieli. A kiedy noc zapadła cicha, nowa gwiazda zalśniła na niebie, W niej będą Ciebie widzieli ci, co Cię znali, co kochali Ciebie. I w ciszy zebrali się przyjaciele w milczeniu trwali zadumani… Nad życiem nad istnieniem umieraniem i nad przemijaniem… Dni nadal swoim rytmem popłyną chociaż, każdy będzie bez Ciebie. Światełkiem jasnym pamięć zabłyśnie Ty jesteś już szczęśliwy, tam w niebie.
Zgłoś SPAM
Każdy człowiek o czymś marzy, Każdy człowiek o czymś śni, A ja nie chce wcale dużo, Mi wystarczy, abyś był... Kiedy w sercu gości smutek I gdy z oczu płyną łzy, Nie potrzeba wcale dużo, Bo wystarczy, abyś był... Wtedy zjawia się na twarzy Uśmiech i dodaje sił, Czuję radość, czuję szczęście, No bo obok jesteś Ty!
Zgłoś SPAM
Niewidoczny,nie oznacza nieobecny.......prawda synuś??????
Zgłoś SPAM
Jesteś ze mną w każdej chwili Jesteś Synku ciągle żywy Chociaż ludzie myślą z boku Biedna Matka...nieszczęśliwa A TY jesteś zawsze przy mnie I pilnujesz mnie niezmiennie. Jesteś dla mnie jak drogowskaz, Który przy mnie jest codziennie. Naprowadzasz i pocieszasz, Co mam robić pokazujesz. Uśmiech znowu chcesz zobaczyć, Kiedy ze mną tak wędrujesz...
Zgłoś SPAM
1-06-2014
A ja Ci dzisiaj Moje Dziecko Przyniosę kwiaty najpiękniejsze A ja Cię dzisiaj Moje Dziecko utulę w myślach skromnym wierszem. A ja dziś światło Ci zapalę I kołysankę cicho zaśpiewam I chociaż poczta nie dochodzi Mój śpiew doleci dziś do nieba a ja Ci dzisiaj Moje Słońce Przyniosę swoje serce w darze Serce zranione, obolałe Bez oczekiwań i bez marzeń.
Zgłoś SPAM
01-06-2014
Jak strasznie ciężko doświadcza nas los Wszystko w nas krzyczy i płacze w głos Zabiera, nie pyta, czy się zgadzamy Najdroższą Osobę którą kochamy Dlaczego świat jest tak ułożony Ze trzeba tracić najbliższe osoby Serce nas boli, strasznie cierpimy Nawet na płacz nie mamy już siły Na długo zostaje smutek i żałoba A w sercu naszym droga nam osoba Lecz taką jeszcze nadzieję mamy Że się tam w górze wszyscy spotkamy !
Zgłoś SPAM
Dobry Panie co przydzielasz duszom ziemski czas. Nie pozwalaj nam zapomnieć skąd przysyłasz nas. Kiedy wraca ktoś do Ciebie, zamiast dziękować Ci. W duszy mamy gorycz żalu, z oczu płyną łzy. Dobry Panie pytam krzycząc aż po Nieba kres. Powiedz jak tam teraz w górze memu dziecku jest ? Chociaż jedną daj odpowiedź na pytania me. I przypomnij mi skąd jestem w jednym krótkim śnie. Słońce, kwiaty, wiatr coś szepczą - ukojenie dają. Przecież ludzie nie odchodzą - oni powracają.
Zgłoś SPAM
dla Mamy Emilka
Gdy odejdę nie myśl o mnie z żalem, nie rozpaczaj... Los człowieka, lot ćmy nad świecą. Myśl żem wyszedł z domu na dłużej, myśl cokolwiek lub myśl byle co, uśmiechnięta w słoneczny poranek wstaw gałązkę dzikiej róży w dzbanek na stoliku- tak myśl o mnie.
Zgłoś SPAM
dla Mamy Emilka
Gdy odejdę nie myśl o mnie z żalem, nie rozpaczaj... Los człowieka, lot ćmy nad świecą. Myśl żem wyszedł z domu na dłużej, myśl cokolwiek lub myśl byle co, uśmiechnięta w słoneczny poranek wstaw gałązkę dzikiej róży w dzbanek na stoliku- tak myśl o mnie.
Zgłoś SPAM
28-05-2014
To dawno było,a pamiętam jakby to wczoraj się zdarzyło. Byłam szczęśliwa,to pamiętam potem się niebo zawaliło... Wtedy krzyczałam:Boga nie ma! Bo zabrał wszystko co kochałam. Przeżyłam potem kawał życia lecz Ciebie zawsze w sercu miałam.. Czas leczy rany-mówią ludzie lecz ja nie wierzę w takie słowa. Ten mnie zrozumie,kto to przeżył tę ranę w sercu swoim chowam. Tak było dawno,a pamiętam i nigdy Ciebie nie zapomnę! I proszę Boga żebym nigdy o Tobie nie zgubiła wspomnień...
Zgłoś SPAM
Dla mamy która utraciła swoje ukochane dziecko
Mamo. Kiedy mnie zabraknie nie rozpaczaj. Pamiętaj o tym co za chwile napisze. Nasze serca, moje i twoje. stanowią jedność..... Biją zawsze i niezmiennie jednym rytmem. Taktem którego nic nie jest w stanie zakłócić. A kiedy mnie już nie będzie, a ty będziesz odczuwała tęsknotę.... Wtedy połóż swoją rękę na piersi i wsłuchaj się w rytm uderzeń swego serca. I wiedz że gdzieś tam........ gdziekolwiek się znajdę, z mojej piersi będzie się dało dosłyszeć ten sam odgłos. Ten sam rytm. Rytm naszej nieskończonej i wiecznej miłości. Rytm którego nawet śmierć nie jest w stanie przerwać. Bo nawet ona.... Nie ma takiej mocy
Zgłoś SPAM
26.05.2014
Chcę od Ciebie buziaczka na dzień mamy ,jakie miałam zawsze, mój mężczyzno zajrzyj do mamy we śnie,kochan Cię mój synuniu....chcę abyś był szczęśliwy nawet wtedy ,gdy ja tu nie jestem,a niemoc mi przeszkadza żyć.....kocham Cię.Czy wyjdziesz po swoją mamę po jej śnierci???
Zgłoś SPAM
26-05-2014
Matka, bez kwiatów i bez życzeń Matka, ze łzami w oczach od rana Matka, do której Ty nie zadzwonisz Ty dziś nie powiesz Mamuś kochana Matka, odwracająca wzrok na ulicy Od młodych ludzi z bukietami Ta, która dziś jest cała krzykiem Matka, żyjąca wspomnieniami.
Zgłoś SPAM
Mój wierszyk w dzień 2 rocznicy 23.05. 2014roku

 

Żyjecie teraz gdzieś daleko,w krainie ciszy, gdzie nikt Was nie słyszy,nasze serca tylko coś o tym wiedzą ,lecz nam nic nie powiedzą ….Wy wiecie,że Was kochamy i nieskończoną ilość razy wzywamy,lecz Wy już na Tej Ziemi pojawić się nie możecie,dlatego przychodzicie tylko we śnie(tam wszystko może się zdarzyć ,tak jak się nam nawet nie marzy)Przychodzicie,utulacie Nas we śnie,pocieszacie,nie wszystkie sny pamiętamy,lecz i tak wiecie jak bardzo Was kochamy,Was nasze Dzieciątka .Nie taka kolejność na świecie byście Wy „TAM”w niebie byli ,a my rodzice z żałości się kulili .Czy to jakaś kara dla Nas .czy chcesz Nas Boże stopić w złoto,po szczerym cierpieniu?.Żyjemy w zapomnieniu,przez ten głupi świat na Ziemi,ludzie nas nie rozumieją,czy to oto Ci chodziło Boże?-Nie???Teraz już wiesz ,jak czuje się mama,gdy jej się zabiera radość życia,treść,SYNA,którego tyle lat wychowywała,o którego dbała i martwiła się,by był zdrowy,szczęśliwy,Nie nastał dla Niego czas szczęścia,odszedł,mając zaledwie18 lat .Zabrałeś nasze szczęście, może się nie pomyliłeś ,może lepsze miejsce do życia Mu umyśliłeś????Tylko pomyśl jak się czuje Jego mama,która na tym świecie pozostała sama(TO NIE TAK POWINNO BYĆ)Może jest w tym jakaś wielka mądrość,lecz My jej nie odczuwamy,a to,że Dziecko zabrane,za wielką boleść mamy .Żyjemy napiętnowani cierpieniem do końca swoich dni,tylko czy o to Ci Boże chodziło???Dziecko nasze miało być nam pociechą na stare lata,a teraz co?,kto zapełni tę pustkę ,którą z drugiej strony nie chcemy już zapełniać .Gdyby tak chociaż móc rozmawiać z Nimi ,na bieżąco?to nawet i to Nam zabrałeś-czemu?(jedynie sny naszą namiastką)Wiesz,że chcielibyśmy tylko wiedzieć czy”TAM”Im dobrze-lepiej???NIE!!NIE powinno być takich rozłąk z Dziećmi.Przemyśl to Boże,może dla innych pokoleń to zmienić możesz(bo mnie i tak serce boli ,do śmierci)

autor Jolanta Lewandowska

Zgłoś SPAM
23-05-2014
To nieprawda, że Ciebie już nie ma. To nie prawda, że Jesteś już w grobie. Chociaż płacze dziś cała Rodzina. Cała Rodzina dziś jest w żałobie. Chociaż Ci serce w piersi nie bije. Chociaż spoczął na wieki głos Twój wesoły. W naszych sercach jak żyłeś tak żyjesz. W naszej pamięci zostaniesz na wieki. W tym smutnym dla rodziny dniu miliony światełek wraz z modlitwą do samego nieba niech zawsze się tlą. Dla Ciebie Emilku.
Zgłoś SPAM
23 MAJ....
Śliczna rocznicowa różyczka dla Ciebie Emilku...wieczne odpoczywanie,przytulam w tym trudnym dniu Mamusię i Twoich najbliższych...
Zgłoś SPAM
I teraz do Niej idę Mamo – Ty wiesz, że TAM jest pięknie. Anioły na cytrach grają , Wśród nich jest moje miejsce. I może gdzieś w milczeniu gór, Lub wśród cmentarnej ciszy Muzyka słodka spłynie z chmur I wtedy mnie usłyszysz? Nie płacz Mamusiu, przecież wiesz – To tylko krótkie rozstanie... Piszę Ci teraz ostatni wiersz ... To chyba jest mój testament? I wiesz Mamuniu, że ja też Czasem w ukryciu szlocham - Teraz też w oczach pełno łez.. Tak bardzo Ciebie kocham.
Zgłoś SPAM
Tęsknię....
Zgłoś SPAM
20-05-2014
Mamo nie płacz bardzo Cię proszę. Przecież trzeba abym stąd odszedł. Pójdę aby się spotkać z Panem. W twojej pamięci już mamo pozostanę. Nie płacz kochana że stąd odchodzę. Będę na ciebie czekał tam z Bogiem. Będę się modlił wspólnie z aniołami. Abyśmy się razem tu kiedyś spotkali. Odchodzę radosny i nic mnie nie boli. Sam Jezus przy śmierci mojej tu stoi. Mnie więcej niczego tutaj nie trzeba. Mamusiu ja ufam że pójdę do nieba.
Zgłoś SPAM
MAJOWE DNI........
MAJOWE KWIATUSZKI I MODLITWA...
Zgłoś SPAM
18-05-2014
W Twojej życia świecy ostatni płomień zgasł Dusza już do Boga uleciała...... Skończył się dla Ciebie ziemski czas. Teraz dusza Twoja Boga pokochała.
Zgłoś SPAM
Proszę przerwij tę ciszę, ona jak noc mnie otacza. Myśli koszmarne w niej słyszę, niepokój do serca wkracza. Choć dzień jest, nie widzę słońca, spokoju znaleźć nie mogę. Szukam w nim ciebie bez końca, tłumiąc złe myśli i trwogę. Wszystko wokoło się wali, koszmarem stają się chwile, A miłość w sercu mnie pali, przecież mam w sobie jej tyle. Pragnienie bardzo gorące, marzy, że głos twój usłyszę I wtedy powróci słońce, proszę więc, przerwij tę ciszę. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
15-05-2014
Co sprawiło Boże, że nam Go zabrałeś. Tak przecież chciał żyć a Ty Mu nie dałeś. Czemu los okrutny, rani nas tak srodze. Zabiera nam dziecko, zostawia nas w trwodze. Przecież Go kochamy, chcemy by był z nami. Ale już go niema, twymi decyzjami. Choć ciężko na sercu, a dusza w głos krzyczy. Godzimy się z Twą wolą, w bólu i goryczy. Przytul nas do serca, otocz swą miłością. niech serce nie krwawi, nie płacze słabością. Powiedz że niedługo, będzie żył znów z nami. Po tamtej stronie, za twymi bramami... ???? ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Zaczynam wierzyć, że tak naprawdę to rodzice dostają swoje dzieci tu na ziemię tylko na chwilę, żeby mogli się nimi zaopiekować, wychować, zanim się usamodzielnią i zaczną żyć własnym życiem. Są nam tylko powierzone na chwilę. Tylko dlaczego, gdy Bóg stwarzał ten nasz świat nie uczynił go choć trochę doskonalszym, nie powinien zabierać rodzicom tak małych, większych i całkiem dużych, ale dalej dzieci. Przecież od Niego wszystko miało zależeć, nie pomyślał przy stwarzaniu świata przyjąć jakiś przyzwoity wiek do odchodzenia, przynajmniej zachować jakąś kolejność i porządek tego świata. Boże, nie przewidziałeś jak możesz skrzywdzić rodziców, jak mogą cierpieć, a jeszcze bardziej pokrzywdzone są nasze dzieci, nie oglądając tego świata, który stworzyłeś. Mam tylko nadzieję, że przynajmniej tam w niebie zapewniłeś im Boże jakieś boskie warunki, że mogą biegać na bosaka po niebieskich łąkach, pozwól im zrywać piękne kwiaty w Twoich zielonych ogrodach, cieszyć się jasnością Twojego światła, spać na pięknych, jedwabnych poduszeczkach utkanych przez Twoich aniołów z niebiańskich promyków. Niech aniołowie grają im najpiękniejsze melodie, niech anielskie kołysanki ukoją je do snu, lub w takt pięknej muzyki mogły biegać, bawić się i być szczęśliwe. Boże, proszę opiekuj się teraz naszymi dziećmi, które powołałeś do siebie w tak młodym wieku, takie mądre i wyjątkowe, te które nam kiedyś wypożyczyłeś, powierzamy Ci je pod Twoją opiekę, daj im chwałę, radość i światło.
Zgłoś SPAM
BOZE DLACZEGO GO ZABRALES,BOZE DLACZEGO TAKI BOL NAM ZADALES,BOZE DLACZEGO TO ON ODSZEDL.BOZE PROSZE WEZ GO W SWE RAMIONA,NIECH JEGO DUSZA CZUJE SIE UTULONA,BOZE POWIEDZ MU ZE GO KOCHAMYI ZAWSZE PAMIETAMY,ZE KIEDYS SIE SPOTKAMY U WROT TWEJ NIEBIANSKIJ BRAMY..............
Zgłoś SPAM
BOZE DLACZEGO GO ZABRALES,BOZE DLACZEGO TAKI BOL NAM ZADALES,BOZE DLACZEGO TO ON ODSZEDL.BOZE PROSZE WEZ GO W SWE RAMIONA,NIECH JEGO DUSZA CZUJE SIE UTULONA,BOZE POWIEDZ MU ZE GO KOCHAMYI ZAWSZE PAMIETAMY,ZE KIEDYS SIE SPOTKAMY U WROT TWEJ NIEBIANSKIJ BRAMY..............
Zgłoś SPAM
Boże,jeśli istniejesz? Pozwól mi pojąć co stało się wtedy,gdy zobaczyłam ,że mój Emil nie żyje. Powiedz szczerze,jakie znaczenie dla Ciebie ma jeszcze jedna duszyczka... tam w niebie??.Czy wiesz kim był dla mnie?? wiesz?? Wiesz przecież! i wiesz jak bardzo go kochałam. Więc pozwól zrozumieć tę Twoją pazerność nie małą na nasze dzieci, po co Ci tam one ??? Po co ? Przemyśl to,nie musisz się śpieszyć, to nie jest moja zagadka, bo póki świat istnieje. Będzie się o to pytać każda osierocona matka...
Zgłoś SPAM
Tam, gdzie anielska pieśń rozbrzmiewa A schody wiodą do nieba Tam trzepot skrzydeł Twoich Rozwiewa wszystkie chmury I gdy patrzę do góry Płyną łzy spod powiek moich... Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu wracać nie marzy Bo Twój nowy świat jest tak daleki... Niech Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy Na wieki
Zgłoś SPAM
Tajemnica śmierci.........
http://www.youtube.com/watch?v=TcnyKrYHBpA#t=357
Zgłoś SPAM
Wyszedłeś na chwilę po ciepłe marzenia, wyszedłeś po świeże spojrzenie na życie. Nie chciałeś bólu nikomu sprawić... ale zostałeś już TAM w zachwycie... Tam się marzenia inaczej spełniają, i nic już złego się nie zdarzy... i tylko miłość jest ta sama, i uśmiech dla nas na twej twarzy...
Zgłoś SPAM
23.04.2014
Za miesiąc będzie synuś druga rocznica, 2 lata ,ile to jest 2 lata ? dla mnie to tak baaaardzoo długo ......kocham Cię mój syneczku.
Zgłoś SPAM
22.04.2014

Zasypiamy ,a przecież żyjemy,więc umieramy i też żyjemy - od razu ,nie czekamy w grobie ,czy nie wiem gdzie na jakieś zmartwychwstanie ,bo nie ma zmartwychwstania naszego ciała ,ale nasza świadomość dalej żyje ,może w trochę innej ,nawet udoskonalonej postaci ,jak motyle się przeobrażają ......

Zgłoś SPAM
"Chociaż odchodząc, jesteśmy dla świata przeważnie nikim, to dla bliskich nasza śmierć jest jednocześnie końcem wszystkiego co dzięki nam było najcenniejsze, ale i początkiem dni, które oni muszą jakoś przeżyć bez nas..." Moja pamięć i modlitwa na najbliższe dni.(*)(*)(*) Bliskim życzę zdrowych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy. Niech wraz ze Zmartwychwstałym Synem Bożym w nas umocni się ta wiara i nadzieja, że choć śmierć zabiera nam bliskich to tylko na chwilę, bo przecież śmierć nie wiem czym miłość jest. Miłość zwycięży wszystko, zwycięży śmierć i kiedyś znów wszyscy spotkamy się. Serdecznie pozdrawiam i otulam swoją myślą w tym świątecznym czasie.
Zgłoś SPAM
Niech cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku tobie swoje oblicze i niech cię obdarzy pokojem" (Lb 6, 23) Amen.[*] ŚWIATEŁKO MODLITWA I PAMIĘĆ [*]
Zgłoś SPAM
czekam do spotkania....
Dostałam jedną z najtrudniejszych "lekcji"tu na ziemi,trudno żyć w tej ludzkiej "szkole" życia.............
Zgłoś SPAM
Kocham Cie synuś...
tęsknota nas zabija,ale cóż nas w tym życiu nie zabija???? przecież...
Zgłoś SPAM
Teoria neotransmisji
"Pod koniec lat '80, odkryto zasadę neotransmisji, która wyjaśniła wiele zjawisk paranormalnych - telepatię, materializację, itp. Umożliwiła ona także przenikanie do innych światów oraz leczenie wszelkich chorób ciała i duszy. Ślepi odzyskiwali wzrok, paralitycy chodzili, nowotwory znikały. Teoria neotransmisji zakłada istnienie tzw. Punktu Zero -Centrum Wszystkiego, w rodzaju Boga, ale nie rozumianego w sensie religijnym. Ma to być miejsce, do którego trafia wszelka informacja i z którego wychodzą rozkazy organizujące materię we Wszechświecie. Punkt Zero ciągle się uczy - tak jak on stworzył człowieka, tak człowiek w pewnym sensie tworzy jego - przekazując mu swoje doświadczenia".
Zgłoś SPAM
"...w USA stworzono na terenie całego kraju kilka (kilkanaście) grup badawczych sponsorowanych przez wysoko postawionych dygnitarzy i innych prywaciarzy.. Żadna z tych grup nie wiedziała o istnieniu reszty, a ich członkowie nie znali się wzajemnie.. Głównym celem tego wszystkiego było znalezienie odpowiedzi na pytanie "co się dzieje z człowiekiem po śmierci " - i naukowe udowodnienie powstałych wyników... Kombinowano na wszystkie sposoby , robiono mnóstwo doświadczeń (min z zastosowaniem hipnozy ,telepatii etc.), ale dawało to marne rezultaty W końcu wykluł się pomysł żeby sprawdzić co na ten temat myślą szamani ,pustelnicy - ludzie którzy uciekli od cywilizacji - z im tylko wiadomych powodów Po kilku latach poszukiwań znaleziono kilku ludzi których zdolności przekraczały ludzkie pojmowanie ... mimo że ci nadludzie żyli w różnych miejscach globu ich pojęcie świata było zaskakująco podobne w ciągu kilku kolejnych lat wyciągnięto od nich zaskakujące informacje na temat życia i śmierci i tego wszystkiego co się z tym wiąże twierdzili oni że istnieje coś na kształt jakby zbiorowej świadomości od której to wszystko się zaczeło i na której się to skończy ta świadoma materia jest połączona nierozerwalnie z każdą istotą we wszechświecie - bo z niej powstało każde życie... Po śmierci świadomość każdej istoty wędruje z powrotem do tej ogólnej (zbiorowej) żeby znowu się z nią połączyć , lub rozpocząć nowe życie np w innej galaktyce... wszystko to opiera się na zasadzie samodoskonalenia się tej ogólnej świadomości metodą prób i błędów , tworzeniu i niszczeniu . dlatego nie ma ani dobra i zła , ponieważ każde zachowanie się jednostki czy też ogółu służy wyższym celom (można by powiedzieć że jesteśmy królikami doświadczalnymi , ale tak nie jest ) idąc dalej tym śladem można wywnioskować że w każdej chwili możemy popełnić coś co do tej pory uważaliśmy za złe , a i tak nie spadnie na nas żadna kara...tyle że : "W cząstke naszej świadomości wbudowany jest mechanizm strachu.Strach ogranicza nasze działanie i pozwala nam utrzymać się przy życiu.Gdyby nie strach ryzykowalibyśmy zbyt często naszym życiem i gatunek ludzki wyginąłby.Ponieważ dzisiaj nie boimy się ani kataklizmów , ani dzikich zwierząt, ani chorób, musimy sobie narzucić inne źródła strachu powstrzymujące nas od czynów określonych jako szaleńcze(np.mordowanie ludzi i zwierząt , kradzieże , samobójstwa etc.)""
Zgłoś SPAM
Odszedłeś - po co? Dokąd? To pytanie zadaje sobie każdy! Każda łza wylana na pamięć Twą. Za każde Twoje słowo zrobilibyśmy wszystko, Ale niestety to koniec! Nie ma już nic! Nie ma już Ciebie! Bo odszedłeś tam do góry nad nami! Ale w sercu zawsze pozostaniesz nie zapomnimy Twego uśmiechu słów szeptających. Pamiętamy!
Zgłoś SPAM
*) Ty jesteś wielki i działasz cuda, tylko Ty jesteś Bogiem.
Zgłoś SPAM
mama Śp. Adama
Gdy życie smutne daje tylko westchnienia, nie możesz nic zrobić, by dogonić swoje marzenia. Wszystkie zapasy sił są już wyczerpane, czekasz, aż lepsze chwile będą Ci dane. Chciałbyś usiąść w ciszy na odludziu ukryty w swoim cieniu, dać się zaspokoić do syta pragnieniu. Już wiesz, że większość słów jest pustymi sloganami mówionymi po to, by chociaż przez chwilę było lepiej między nami. Każdy wie, że nie da się uleczyć serca krwawiącego, nic nas nie powstrzyma od przekręcania faktów na korzyść swojego.
Zgłoś SPAM
ŁZY PŁYNĄ I PŁYNĄ... Po Twoim policzku płynie łza... Mała i samotna... Taka... jak ja Po moim policzku płyną łzy... Małe i samotne... Takie... jak Ty Po naszych policzkach płyną łzy... Małe i samotne... Samotne... jak My♥♥♥ Emileczku dla Ciebie♥
Zgłoś SPAM
Tam, gdzie anielska pieśń rozbrzmiewa A schody wiodą do nieba Tam trzepot skrzydeł Twoich Rozwiewa wszystkie chmury I gdy patrzę do góry Płyną łzy spod powiek moich... Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu wracać nie marzy Bo Twój nowy świat jest tak daleki... Niech Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy Na wieki...
Zgłoś SPAM
27.02.2014

TREN XIX albo SEN Żałość moja długo w noc oczu mi nie dała Zamknąć i zemdlonego upokoić ciała. Ledwie mię na godzinę przed świtanim swemi Sen leniwy obłapił skrzydły czarnawemi. Na ten czas sie matka własnie ukazała, A na ręku Orszulę moję wdzięczna miała, Jaka więc po paciorek do mnie przychodziła, Skoro z swego posłania rano sie ruszyła. Giezłeczko białe na niej, włoski pokręcone, Twarz rumiana, a oczy ku śmiechu skłonione. Patrzę, co dalej będzie, aż matka tak rzecze: "Spisz, Janie, czy cię żałość twoja zwykła piecze?" Zatymem ciężko westchnął i tak mi sie zdało, Żem sie ocknął; a ona, pomilczawszy mało, Znowu mówić poczęła: "Twój nieutulony Płacz, synu mój, przywiódł mię w te tu wasze strony Z krain barzo dalekich, a łzy gorzkie twoje Przeszły aż i umarłych tajemne pokoje. Przyniosłam ci na ręku wdzięczną dziewkę twoję, Abyś ją mógł oglądać jeszcze, a tę swoję Serdeczną żałość ujął, która tak ujmuje Sił twoich i tak zdrowie nieznacznie twe psuje, Jako ogień suchy knot obraca w perzyny, Darmo nie upuszczając namniejszej godziny. Czyli nas już umarłe macie za stracone I którym już na wieki słońce jest zgaszone? A my owszem żywiemy żywot tym ważniejszy, Czym nad to grube ciało duch jest ślachetniejszy. Ziemia w ziemię się wraca, a duch z nieba dany Miałby zginąć ani na miejsca swe wezwany? O to sie ty nie frasuj, a wierz niewątpliwie, Że twoja namilejsza Orszuleczka żywie. A tu więc takim ci sie kształtem ukazała, Jakoby sie śmiertelnym oczom poznać dała, Ale miedzy anioły i duchy wiecznemi Jako wdzięczna jutrzenka świeci, a za swemi Rodzicami sie modli, jako to umiała Z wami będąc, choć jeszcze słów nie domawiała. Jesliżeć też stąd roście żałość, że jej lata Pierwej są przyłomione, niżli tego świata Rozkoszy zażyć mogła: o biedne i płone Rozkoszy wasze, które tak są usadzone, Że w nich więcej frasunków i żałości więcej, Czego ty doznać możesz sam z siebie napręcej. Ucieszyłeś sie kiedy z dziewki swej tak wiele, Żeby pociecha twoja i ono wesele Mogło porownać z twoim dzisiejszym kłopotem? Nie rzeczesz tego, widzę. Także trzymaj o tem, Jakoś doznał, ani sie frasuj, że tak rana Twojej ze wszech namilszej dziewce śmierć zesłana. Nie od rozkoszyć poszła; poszłać od trudności, Od pracej, od frasunków, od złez, od żałości, Czego świat ma tak wiele, że - by też co było W tym docześnym żywocie człowieczeństwu miło - Musi smak swój utracić prze wielkość przysady, A przynamniej prze bojaźń nieuchronnej zdrady. Czegóż płaczem, prze Boga? Czegóż nie zażyła? Że sobie swym posagiem pana nie kupiła? Że przegrozek i cudzych fuków nie słuchała? Że boleści w rodzeniu dziatek nie uznała? Ani umie powiedzieć, czego jej troskliwa Matka doszła: co z więtszym utrapieniem bywa, Czy je rodzić, czy je grześć? Takieć pospolicie Przysmaki wasze, czym wy sobie świat słodzicie. W niebie szczere rozkoszy, a do tego wieczne, Od wszelakiej przekazy wolne i bezpieczne. Tu troski nie panują, tu pracej nie znają, Tu nieszczeście, tu miejsca przygody nie mają, Tu choroby nie najdzie, tu nie masz starości, Tu śmierć łzami karmiona nie ma już wolności. Żyjem wiek nieprzeżyty, wiecznej używamy Dobrej myśli, przyczyny wszytkich rzeczy znamy. Słońce nam zawżdy świeci, dzień nigdy nie schodzi Ani za sobą nocy niewidomej wodzi. Twórcę wszech rzeczy widziem w Jego majestacie, Czego wy, w ciele będąc, prózno upatrzacie. Tu w czas obróć swe myśli, a chowaj sie na te Nieodmienne, synu mój, rozkoszy bogate. Doznałeś, co świat umie i jego kochanie, Lepiej na czym ważniejszym zasadź swe staranie. Dziewka twoja dobry los (możesz wierzyć) wzięła, A własnie w swoich rzeczach sobie tak poczęła, Jako gdy kto na morze nowo sie puściwszy, A tam niebezpieczeństwo wielkie obaczywszy, Woli nazad do brzegu. Drudzy, co podali Żagle wiatrom, na ślepe skały powpadali: Ten mrozem zwyciężony, ten od głodu zginął, Rzadki, co by do brzegu na desce przypłynął. Śmierci zniknąć nie mogła, by też dobrze była Onę dawną Sybillę wiekiem swym przeżyła. To, co miało być potym, uprzedzić wolała: Tymże mniej tego świata niewczasów doznała. Drugie po swych namilszych rodzicach zostają I ciężkiego siroctwa nędzne doznawają. Wypchną drugą na męża leda jako z domu, A majętność zostanie, sam to Bóg wie komu. Biorą drugie i gwałtem; a biorą i swoi; Ale w hordach część sie wielka ich zostoi, Gdzie w niewoli pogańskiej i służbie sromotnej Łzy swe piją, czekając śmierci wszystkokrotnej. Tego twej wdzięcznej dziewce bać sie już nie trzeba, Która w swych młodych leciech wzięta jest do nieba, Żadnych frasunków tego świata nie doznawszy Ani grzechem dusze swej drogiej pomazawszy. Jej tedy rzeczy, synu (niemasz wątpliwości), Dobrze poszły, ani stąd używaj żałości. Swoje szkody tak szacuj i omyłki swoje, Abyś nie przepamiętał, że baczenie twoje I stateczność jest droższa. W tę bądź przedsię panem, Jako sie kolwiek czujesz w pociechy obranem. Człowiek, urodziwszy sie, zasiadł w prawie takim, Że ma być jako celem przygodom wszelakim. Z tego trudno sie zdzierać; pocznimy, co chcemy: Jesli po dobrej woli nie pójdziem, musi[e]my. A co wszytkich jednako ciśnie, nie wiem czemu Tobie ma być, synu mój, naciężej jednemu. Śmiertelna, jako i ty, twoja dziewka była, Póki jej zamierzony kres był, poty żyła. Krótko wprawdzie, ale w tym człowiek nic nie włada, A wyrzec też, co lepiej, niełacno przypada. Skryte są Pańskie sądy; co sie Jemu zdało, Nalepiej, żeby sie też i nam podobało. Łzy w tej mierze niepłatne; gdy raz dusza ciała Odbieży, prózno czekać, by sie wrócić miała. Ale człowiek nie zda sie praw szcześciu w tej mierze, Że szkody pospolicie tylko przed się bierze, A tego baczyć nie chce ani mieć w pamięci, Co mu też czasem padnie wedle jego chęci. Tać jest władza fortuny, mój namilszy synie, Że nie tak uskarżać sie, kiedy nam co zginie, Jako dziękować trzeba, że wżdam co zostało, Bo to wszytko nieszczeście w ręku swoich miało. A tak i ty, folgując prawu powszechnemu, Zagródź drogę do serca upadkowi swemu, A w to patrzaj, co uszło ręku złej przygody: Zyskiem człowiek zwać musi, w czym nie popadł szkody. Na koniec, w co sie on koszt i ona utrata, W co sie praca i twoje obróciły lata, Któreś ty niemal wszystkie strawił nad księgami, Mało sie bawiąc świata tego zabawami? Teraz by owoc zbierać swojego szczepienia I ratować w zachwianiu mdłego przyrodzenia. Cieszyłeś przed tym insze w takiejże przygodzie: I będziesz w cudzej czulszy niżli w swojej szkodzie? Teraz, Mistrzu, sam sie lecz; czas doktór każdemu. Ale kto pospolitym torem gardzi, temu Tak poznego lekarstwa czekać nie przystoi: Rozumem ma uprzedzić, co insze czas goi. A czas co ma za fortel? Dawniejsze świeżemi Przypadkami wybija, czasem weselszemi, Czaem też z tejże miary, co człowiek z baczeniem Pierwej, niż przyjdzie, widzi i takim myśleniem Przeszłych rzeczy nie wściąga, przyszłych upatruje I serce na oboję fortunę gotuje. Tego sie, synu, trzymaj, a ludzkie przygody Ludzkie noś; jeden jest Pan smutku i nagrody". Tu zniknęła. Jam sie też ocknął. Aczciem prawie Niepewien, jeslim przez sen słuchał czy na jawie.........(Jan Kochanowski)

Zgłoś SPAM
Jestem ... Choć mnie nie widzisz, jestem przy Tobie. W myślach i wierszu, pisanym słowie. W chmurach co płyną , cicho po niebie. W błękicie jego,słońcu promieni. Kiedy tak blaskiem wszystko się mieni. I śpiewem ptaków w konarach drzew. Melodią wiatru, i szumem liści. Jestem... gdy tylko o mnie pomyślisz...
Zgłoś SPAM
Chociaż życie to nie raj, choć nie wszystko jest w nim "naj" - myśl , że szczęście jest tuż, tuż Nie smuć się przenigdy już Nie myśl o tym, że jest źle, a odejdą smutki Twe. Pragnij, by się to spełniło... co marzeniem Twoim było. Czy nasze marzenie,jedno marzenie jest do spelnienia..?? Nasze marzenia to WY nasze anielskie duszyczki ukochane♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*• Łzy wciąż płyną, serce pęka brak tu szczęścia i miłości brak tu Twojej obecności..." ❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•
Zgłoś SPAM
Uniosę się w powietrze kiedy tylko zechcę, przeniosę się do Ciebie szybko niczym ptak. Bliziutko usiądę i dyskretnie spojrzę czy jest Ci tam wygodnie, czy może czegoś Ci brak. Otulę ramieniem, przytłoczę pragnieniem bycia blisko mnie teraz! Dlaczego tak daleko jesteś zamiast tutaj tak słodko sobie spać? Emilku:*
Zgłoś SPAM
mama Śp. Adama
Duch przenika wszystko, nawet głębokości Boga samego.
Zgłoś SPAM
Swiatelka pamieci♥ Ludzie potrafią tęsknić przepięknie, aż im zazdroszczę takiej tęsknoty, gdy o niej czytam to serce mięknie, na umysł działa niczym narkotyk. Moja jest głucha, niema i szara, z oczu i nosa wciąż jej coś cieknie, po domu snuje się niczym mara, na otoczenie spogląda z lękiem. Jeśli przychodzi - skrywam ją w sobie, na cztery spusty zwykle zamykam. O jej wizycie nikt się nie dowie, bo niepotrzebna mi cudza litość♥♥♥Emilku zawsze pamietam o Te Kochany♥
Zgłoś SPAM
mama Śp. Adama 14.02.2014
W sercach ciągle jesteś... na drugą stronę tęczy patrzysz... w chmurach dzisiaj odpoczywasz... w milionach kwiatów, w tysiącach kolorów... Patrzysz na nas z Twojej gwiazdy... skrzydłami aniołów otaczasz nasze dni... my tu wciąż trwamy, wciąż pamiętamy... wciąż żyjesz w nas, wciąż trwasz..
Zgłoś SPAM
(¯`•.•´¯) (¯`•.•´¯) ♥ `•.¸(¯`•.•´¯)¸.•´ serduszka milosci do Nieba dla Ciebie Emilku♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
14.02.2014 Walentynki
Buziaczki synuś na Walentynki.......
Zgłoś SPAM
mama Śp. Adama
Ziemia zabrała ciało, duszę zabrał Bóg a Wasze serca z bliskimi pozostały. Dzięki wspomnieniom... jesteście...
Zgłoś SPAM
Pim van Lommel: Życie nie kończy się na śmierci. Po niej jest po prostu inna forma życia
Pim van Lommel: Życie nie kończy się na śmierci. Po niej jest po prostu inna forma życia - Najbardziej rewolucyjną rzeczą, o której wiemy po rozmowach z pacjentami, jest to, że śmierć nie jest śmiercią. Śmierć to po prostu inna forma życia. Kontynuacja świadomości - mówi kardiolog Pim van Lommel w wywiadzie z Anną Dudek.W swojej książce "Wieczna świadomość" opisuje Pan, bazując na fizyce kwantowej, przypadki osób, które doświadczyły śmierci klinicznej. Wyniki Pańskich badań zostały także opublikowane w prestiżowym piśmie naukowym "Lancet". Czego doświadczają Pańscy pacjenci w stanie NDE (near death experience)?  To doświadczenie składa się z wielu elementów. W większości przypadków opisywane wrażenia są bardzo podobne, niezależnie od kultury czy wyznawanej religii. Pacjenci, u których zatrzymała się akcja serca i nie ma aktywności mózgowej, mają poczucie opuszczenia ciała, spotkanie z ludźmi, którzy już nie żyją, kontakt z przyszłością i przeszłością, poczucie spokoju, miłości, zrozumienia.  Mieliśmy ponad 40 pacjentów, którzy doświadczyli zatrzymania akcji serca. Kiedy "wracali", pierwszą rzeczą, którą dało się zauważyć i o której mówili, było rozczarowanie - bo tam było tak piękne. My, lekarze, byliśmy zadowoleni, że udało się ich uratować, a oni - niezadowoleni, że musieli wrócić.  Czy stan śmierci klinicznej to jedyny moment, kiedy można tego doświadczyć?  Nie. Może się to zdarzyć w stanie zupełnego, całkowitego relaksu, medytacji albo przeciwnie - w stanie depresji, strachu, samotności. Dziś wiemy ponad wszelką wątpliwość, że tego typu doświadczenia NDE nie są wynikiem niedotlenienia mózgu.  Jak reaguje środowisko lekarskie do tej pory ignorujące zjawisko NDE?  Do tej pory mówiono, że to, czego doświadczają ludzie w trakcie zatrzymania akcji serca, podczas śmierci klinicznej, to wynik braku tlenu, leków, halucynacji... W tej chwili przestali w ten sposób to komentować. Nasze badania pokazały, że chodzi o coś więcej. Co ciekawe, w każdej epoce, w każdej kulturze występują tego typu doświadczenia: pisał o tym Platon, doświadczali tego mistycy z czasów średniowiecza - zwykle takiego stanu doświadczali podczas wysokiej gorączki lub prawie utonięcia.  Jak przetłumaczyć tego typu doświadczenia na współczesny język, który rozumiemy?  Cóż, mówimy o doświadczeniu blisko śmierci (ang. NDE, near death experience), w języku bardziej naukowym chodzi o wieczną, nielokalną świadomość, która istnieje poza czasem i przestrzenią. Wszystko jest połączone - to nie jest wymysł, tylko prawa fizyki. Z fizyki kwantowej wiemy, że wszystko jest ze sobą połączone. Wszystko jest więc jednym. Kiedy ludzie wracają, byli właśnie w miejscu, gdzie mieli dostęp do tego rodzaju świadomości - własnych wspomnień, ale też innych ludzi. Wrażenie jest takie, jakby wspomnienia i wrażenia osób, które brały udział w danym wydarzeniu, należały do tej osoby, która doświadcza bliskiej śmierci. Można też zobaczyć to, co się wydarzy w przyszłości. Jest to wymiar poza teraźniejszością, przeszłością i przyszłością, a wszystko dzieje się w trakcie dwóch czy trzech minut w czasie zatrzymania akcji serca. Jesteśmy rodzajem przekaźnika, nadajnika. To jak z komputerem - w tym samym czasie można mieć dostęp do setek tysięcy stron, ale żeby na nie wejść, potrzebna jest maszyna - komputer. Mózg działa tak samo. Przekazuje, ale nie tworzy świadomości, bo ta jest poza czasem i przestrzenią. Podczas zatrzymania akcji serca ustaje wszelka aktywność mózgu, a mimo to pacjenci w stanie NDE wiedzą, co się dzieje w trakcie akcji reanimacyjnej, potrafią powiedzieć, gdzie stali lekarze i pielęgniarki, co robili, co mówili... Istnieje więc obiektywny dowód - i mówię to po zbadaniu dziesiątków przypadków moich pacjentów kardiologicznych - że świadomość jest poza ciałem, poza nami, nielokalna. Patrzyli na swoje ciała i potem opowiadali, że nie czuli z nimi żadnego związku.  Jesteśmy więc tylko naczyniem, workiem mięsa i kości?  Tak, jesteśmy naczyniem. Mózg to rodzaj interfejsu. Jesteśmy jednocześnie kamerą telewizyjną i zestawem telewizyjnym - kamera koduje obraz i dźwięk, telewizor odkodowuje ten przekaz. Trzeba pamiętać, że kiedy wyłączasz swój telewizor, program nadal jest, dalej leci, chociaż ty się od niego odłączyłeś - ze świadomością jest dokładnie tak samo. Ludzie, którzy przeżyli NDE, mieli możliwość percepcji na zupełnie innym poziomie, spoza ciała. Ciało jest jak stara kurtka, którą się odkłada na wieszak.  Co dla Pana było najistotniejsze z opisywanych przez pacjentów doświadczeń?  Przede wszystkim czuli, że nadal żyją, czują. Mają połączenie z przyszłością i przeszłością, z ludźmi, którzy odeszli wcześniej.  Pańskie badania są rewolucyjne, zupełnie zmieniają podstawowe pojęcia - życia i śmierci.  Najbardziej rewolucyjną rzeczą, o której wiemy po rozmowach z pacjentami, jest to, że śmierć nie jest śmiercią. Śmierć to po prostu inna forma życia. Kontynuacja świadomości. Mamy dowody - kiedy człowiek nie oddycha, linia EKG jest płaska, brak funkcji życiowych, odruchów, a potem ci ludzie mówią, że w tym czasie czuli się bardziej żywi niż kiedykolwiek. Po 15 sekundach od zatrzymania akcji serca zatrzymuje się aktywność wszystkiego. Nie działa mózg, a ludzie doświadczają silniejszej świadomości niż kiedykolwiek. Na to mamy naukowe dowody. Ja mogę funkcjonować bez mojego ciała, ale moje ciało nie może funkcjonować beze mnie. Ciało potrzebuje świadomości. Świadomość jest wieczna, nie ma początku ani końca - jest ciągła.  To nas stawia w pozycji platońskich jaskiniowców, którzy widzą tylko cienie, nie mając pojęcia, co jest poza jaskinią.  Dokładnie. Okazuje się, że zjawiska takie jak deja vu czy telepatia przestają być zrozumiałe tylko w kontekście science fiction - chodzi po prostu o otrzymywanie informacji, których źródłem nie są zmysły ani ciało. Dzieje się to przez otrzymywanie tych przebłysków z wiecznej świadomości. Każdy chyba doświadczył sytuacji, w której myśli o kimś intensywnie, nagle dzwoni telefon, okazuje się, że to osoba, o której myślimy. W tym świecie jesteśmy obok siebie, na wyższym poziomie wszystko i wszyscy są połączeni, bez żadnych limitów w zakresie otrzymywania informacji. Znamy to z doświadczenia, a mimo tego nie akceptujemy takich zjawisk. Także dlatego, że od małego uczymy się, że to niemożliwe, że pewnie nam się "wydawało". Stan obecnej nauki nie pozwala nam zrozumieć tych zjawisk. Potrzebujemy nowego rodzaju nauki, postmaterialistycznej. W przyszłym roku w USA odbędzie się konferencja właśnie na ten temat, z udziałem fizyków kwantowych, lekarzy, filozofów. Na razie z tą nauką i terminologią, jaką dysponujemy, nie możemy wyjaśnić istnienia świadomości. Świadomości nie można zmierzyć, dokładnie zbadać obiektywnymi metodami, potrzebujemy więc metod subiektywnych, na które na razie nie ma w nauce miejsca.
Zgłoś SPAM
Światełko pamięci na dziś Emilku♥ Pokonani przez życie żyjemy w jego prowizorce, ale póki żyjemy, póty kochać i tęsknić będziemy♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Gdy smutek boli , a słowa zbyt małe,by rozpacz wypowiedzieć - zostaje tylko milczenie pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc... ♥** ♥** ♥**♥** ♥** ♥** ♥**♥
Zgłoś SPAM
Żyliście tak szybko.... Ciekawi życia.... Chcieliście zmienić Świat.... Ktoś zdmuchnął ogień, ze świecy Waszego życia.... Tym samym nie dał Wam szans.... Pięknym "Motylom" Ucięto skrzydła! Nim wznieść się zdążyły do gwiazd! Pozostał smutek i ból przeraźliwy.... Dlaczego stało się tak?!" .¸ღ♥ღ¸.•¸ღ♥ღ¸.•¸ღ♥ღ¸.•¸ღ♥ღ¸.• Promyczki do Nieba,za dni ,kiedy mnie nie bylo ,ale tylko tutaj,bo w moim sercu jest miejsce dla Ciebie Emilku na zawsze♥
Zgłoś SPAM
mama Śp. Adama
Od dwóch miesięcy jestem tu codziennie, wcześniej nie wiedziałam o jej istnieniu. Wiedziałam że jest strona Inmemoriam.org i tam odwiedzałam. Strona ta pozwala się wyciszyć, nabrać dystansu do świata, popatrzeć na miłość matki do dziecka. Jutro przecież każdego z nas może nie być. Oni są tam szczęśliwi, jestem tego pewna. Patrzą z góry i się uśmiechają. Kiedyś ich wszyscy spotkamy... Ale teraz nam ich bardzo brakuje i bardzo boli..
Zgłoś SPAM
Odeszli... Pozostawili nas z niedokończonymi rozmowami, wspólnymi planami i wszechobecną pustką. Nikt i nic nie jest w stanie zmniejszyć naszego bólu i tęsknoty za Nimi. W codzienności naszej różnych spraw na dnie serca pamięć o Tobie na zawsze trwa.Światełko pamięci[★]
Zgłoś SPAM
Życie jest jak świeca na wietrze tak ulotne.... jeden podmuch wiatru i... wszystko może runąć jak domek z kart... I tak mija dzień za dniem .. miesiąc za miesiącem .. Tęsknota jest silniejsza .. Żal jeszcze większy .. Pozostają pytania bez odpowiedzi ..¸ღ♥ღ¸.•¸ღ♥ღ¸.•¸ღ♥ღ¸.•¸ღ♥ღ¸.•
Zgłoś SPAM
Wszystkiego Najlepszego Kochany, przepraszam za te 2 dni spóźnienia. Strasznie za Tobą tęsknię Skarbie.
Zgłoś SPAM
Biel śniegu, dzwonki sań, Dzieci krzyk, jesteś sam? Stoję sama pośród drzew, Wolno płynie we mnie krew, Patrzę w niebo słońca blask, Znowu razem nie ma nas, Stoję w oknie wiatru szmer, Ptaków śpiew nie ma Cię, Patrzę w niebo księżyc lśni, Gwiazdka mruga, tęskno mi... ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥
Zgłoś SPAM
Nie ma Ciebie wśród nas... choć tęskno nam za Tobą. Po tamtej stronie chmur, jest inny lepszy świat. Jasne anioły utuliły Cię do wiecznego snu..... a Ty uśmiechasz się zza nieba kręgu, bo kiedyś gdy skończy się świat..... spotkamy się wśród jasnych nieba łąk.. ♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Posyłam do nieba dla Ciebie Emileczku miliony urodzinowych serduszek... Stajecie nad miejscem spoczynku i szlochacie, lecz ja tu nie spoczywam i mnie tu nie spotkacie... Ma dusza wraz z deszczem ziarenka podlewa, a potem ze zbożem na błoniach dojrzewa. Głębokiej ciszy poranka sprzyjam, z ptakami do lotu swe skrzydła rozwijam... i krążę z nimi przy wdzięcznym piór świście, błyszcząc jak gwiazda w nocy świetliście. Ukrywam się w pączkach w trakcie kwitnienia; w pokoju, gdzie cisza jak pieśń rozbrzmiewa. A świergot? pieśń ptaków – to też jestem ja! Wszystko, co piękne mą duszę zna, lecz płyta nagrobna mnie dłużej nie kryje, więc czemu płaczecie? Ja nadal żyję! MILEGO ANIOLKOWEGO BALU,TAM WSROD NAJLEPSZYCH.. Joleczko do serca Cie przytulam..
Zgłoś SPAM
Ileż łez wypłakać można, ileż westchnień z serca wyrwać? łez jest może nieskończone... westchnień niebo niespełnione...
Zgłoś SPAM
Niech Cię Pan Błogosławi i strzeże.Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad Tobą,niech Cię obdarzy swą łaską.Niech zwróci ku Tobie swoje oblicze i niech Cię obdarzy pokojem"(LB 6, 23)
Zgłoś SPAM
28.01.2014 20 urodziny.............
20 urodziny syneczku ,dziś od rana ,jakbyś tylko wstał,bym Cię wycałowała ,byłby tort urodzinowy.....a tak mogę Cię ucałować tylko we śnie ....dziękuję Ci za wzystkie sny ,wszystkiego najlepszego synuś ,gdzieś Tam w niebie,gdzie to jest ,nie wiem ,wiem tylko ,że kocham i zawsze będę Cię kochać
Zgłoś SPAM
27.01.2014
Otulony puchem śniegu Po śniegowej idzie łące-Młody Chłopiec W ręku trzyma dary nieba-od łez oczy ma błyszczące Dokąd idziesz Przyjacielu-przecież droga zasypana? ...idę sobie do swej mamy-stoi w oknie zapłakana... Wróć się proszę Boże dziecię Ty już w niebie masz mieszkanie Tu ziąb srogi a Tyś bosy- nie pomożesz swojej mamie. ...Spojrzę w oczy mej Mateńce-głowę złoże na ramieniu Powiem ...Mamo nie płacz więcej- i odejdę znów w milczeniu. Jeszcze raz ją ucałuję-powiem ...Kocham Cię Mamusiu..... W duszy obraz namaluję-lecz do nieba wrócić muszę. Poszło dziecię skrajem lasu na strumykiem zamarzniętym Chciał odwiedzić swą Mateńkę-serce z żalu miał zziębnięte. Zabrał z sobą obraz Matki-Jego marzeń jest ozdobą. Co dzień w oczy jej spogląda mówiąc.... ...NIE PŁACZ MAMO-JESTEM Z TOBĄ......
Zgłoś SPAM
Zbyt mało sił by zapomnieć, Zbyt mało sił by uwierzyć, Zbyt dużo matczynych uczuć, by tak po prostu myślami odejść, wrócić do codzienności, w której Was DZIECI kochane brak... Bo nasza Miłość trwa i trwać Będzie Wiecznie...! Bo w naszych sercach WASZE BIJĄ SERCA !!! *♥´¨) ¸.-´¸.-♥´¨) ¸.-♥¨) (¸.-´ (¸.-` ♥♥´¨) ♥.-´¯`-.- ♥
Zgłoś SPAM
Co dzień gonimy swe marzenia lecz życie ciągle rozwidlenia na ścieżce naszej stawiać lubi, więc w mgle zdradliwej szlak się gubi… Nawet, gdy cel się w końcu daje wskazać, to znów przed dróg rozstajem jesteśmy po kolejnej chwili i znów się nam marszruta myli. I choćby nam się wydawało, że drogę znaleźć się udało to… znów kolejne jest rozdroże… . . . …pomóż wędrować - Dobry Boze! SWIATELKO WIECZNEJ PAMIECI EMILECZKU ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
♥░♥░♥░♥░♥░♥░♥░♥░♥░♥░​​♥ Trudno to zrozumieć, czarna rozpacz miota Spokój już odpłynął, została tęsknota Jak ochłonąć z bólu, gdy jak ogień pali Czy kiedyś przygaśnie, trochę się oddali?nie,NIGDY I,NIECH TAK ZOSTANIE░♥Emileczku░♥░​​♥
Zgłoś SPAM
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć.Zostaje tylko milczenie, pełne gorących łez i bliskość przyjaznych serc… ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Przez ocean miłości, bezkresną pustynię, wzdłuż równika, przez południk, krok za krokiem przemierza świat. Prawie bezszelestnie i niezauważalnie. Prawie, gdyby nie bezsens, rozdarcie duszy, i łza na policzku. Nikt nie wie skąd jest, lecz wszyscy ją znają. Tęsknota w ilu sercach już mieszka♥..???Emilku,gdzie Was szukac Skarby nasze??
Zgłoś SPAM
Tak trudno uwierzyć, że tyle miłości, tyle dobroci może odejść tak niespodziewanie ♥ Może spotkamy się Tam, gdzie trafi każdy z nas, Tam gdzie życie będzie snem, Może spotkamy się Tam, gdzie w miejscu stoi czas, Za sto lat, za rok, za dzień… Zapalam Ci światełko co wieczór, by one dla Ciebie świeciło By blaskiem swoim cudownym, Twoje niebo zdobiło. Modlitwę też Ci co wieczór zanucę...♥EMILECZKU♥♥
Zgłoś SPAM
Czas na mnie - Tadeusz Różewicz. Czas na mnie, czas nagli...co ze sobą zabrać,na tamten brzeg?nic...więc to już wszystko,mamo.. tak synku,to już wszystko. a więc to tylko tyle. tylko tyle. więc to jest całe życie ... tak całe życie...
Zgłoś SPAM
Nieuchronnie mijają rzeczy i zdarzenia, odchodzą chwile, kochany człowiek lecz coś się nie zmienia, czegoś nie da się zgubić. Coś trwa, coś zostaje. Gdzieś w głębi duszy, cicho gra malutki grajek najpiękniejszą muzykę, najcudniejsze scherza, co łączą się i płyną falą, rytmem serca. I już w nas pozostają duchowym przesłaniem łagodnie bratającym trwanie i mijanie. Nieuchronność omija, co chcemy ocalić, wystarczy ciepłą iskrę pod sercem zapalić, by rosły w nas i trwały ulotne wrażenia - drogowskazy pamięci najmilsze - wspomnienia ♥ gdzie Was szukac Skarby??♥ ♥
Zgłoś SPAM
Tęsknota jest jak biały anioł, który składa skrzydełka, by pofrunąć do nieba bliżej Ciebie Aniele Emileczku⊰♥⊱⊰♥⊱⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Serce, jak boli zaszyte milczeniem, słone od łez... (¯`..´¯) `·.¸.·´ (¯`..´¯) `·.¸.·´ Świat się pomylił!!!Emilku:*
Zgłoś SPAM
Niełatwo jest pogodzić się z tym, czym czasem obarcza nas życie. Jest wysoka drabina do nieba wystawiona, byśmy po niej stąpali i do nieba się dostali♥♥dla Ciebie Emileczku♥¸¸
Zgłoś SPAM
..♥ .............♥ ..............) .............(( .............)*( ............(,♥,) ..........__.|.__ ........(__♥♥___) ........|_______| ........(____♥♥_) ........(__♥♥___) ........|_______| ........(____♥♥_) Umarli są niewidzialni, ale nie są dla nas nieobecni. Ich pełne światła oczy patrzą na nasze oczy..., pełne smutku i łez... EMILECZKU..
Zgłoś SPAM
Promyczki pamieci dla Ciebie Aniele ♥.⊱⊱⊱ Po szklistych oczach poznasz, po chwiejnym głosie... po marzeniach w pył obróconych, sercu na pół złamanym, i ramionach rozpaczliwie pustych, po nocach nieprzespanych, i łzach w ukryciu wylanych, po smutku lepiej lub gorzej skrywanym... Po tym wszystkim poznasz aniołkową Mamę iTatę ♥ ♥.
Zgłoś SPAM
Każdy dzień jest pamięcią, każdy dzień tęsknotą, żalem, cierpieniem, ciągłym niedowierzaniem... Nic nie przeminęło mimo że było to co jest i będzie niewidocznym śladem tylko nicią co przędzie przyszłość z przeszłości żyjemy bo kochamy Spojrzenia bliskich odchodzących Są drogie Odchodzą w przestrzeń przed nami Wraca stamtąd miłość Uśmiechają się daleko Odchodząc pozostają We wszystkich załamaniach Moich marzeń♥ ♥ ♥ ¸¸.•*´¯`✿ ♥ •*´¯`✿ Promyk pamieci♥Emileczku♥♥
Zgłoś SPAM
Tęsknota jest jak biały anioł, który składa skrzydełka, by pofrunąć do nieba bliżej Ciebie ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱Aniele Emilku⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Umarłem a jestem Żywy. To co było żywe zostało zastąpione Wiecznym. Nic nie dzieje się bez przyczyny Możecie płakać, że już mnie nie ma, lub możecie być szczęśliwi, że byłem tu z wami. Możecie zamknąć oczy i modlić się, żebym wrócił, Możecie też otworzyć oczy i ujrzeć wszystko, co zostawiłem. Możecie mieć pustkę w sercu, ponieważ mnie nie widzicie, lub możecie być pełni miłości, którą ze mną dzieliliście. Możecie się odwrócić od jutra i żyć dniem wczorajszym, lub wyczekiwać jutrzejszego dnia dzięki temu, co było wczoraj. Możecie pamiętać tylko to, że odszedłem, lub pielęgnować wspomnienia o mnie i pozwolić im trwać. Możecie płakać i zamknąć się w sobie, mieć w sercu pustkę i odwrócić się tyłem do życia, Lub możecie zrobić to, co ja bym chciał: uśmiechnąć się, otworzyć oczy, kochać i iść do przodu. Uwierzcie mi jeszcze kiedyś ponownie się spotkamy…Emilku ,kiedy to bedzie,kiedy?? (¯`♥`¯) ..,i tak zyjemy w tej wierze.. Jolu sciskam Was kochani..
Zgłoś SPAM
•♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•♥ Najpiękniejsze jest to czego nie ma, na co czekasz i tęsknisz od lat. Bo najpiękniejsze w życiu są marzenia, bajkowy, kolorowy świat. Gdy doczekasz się marzeń spełnienia nie będą one jak we śnie - bo najpiękniejsze są w życiu marzenia, które mają spełnić się. wiara imarzenia..,bo co nam innego pozostalo?? •♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•EMILKU♥
Zgłoś SPAM
NASZE ANIOLY są niewidzialni, ale nie są dla nas nieobecni. Ich pełne światła oczy patrzą na nasze oczy..., pełne smutku i łez... ********************** Odeszli... Pozostawili nas z niedokończonymi rozmowami, wspólnymi planami i wszechobecną pustką. Nikt i nic nie jest w stanie zmniejszyć naszego bólu i tęsknoty za Nimi. ***********
Zgłoś SPAM
♥♥♥Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe,by rozpacz wypowiedzieć.Zostaje tylko milczenie pełne gorących łez♥EMILKU NIE ZAPOMNIALAM I NIE ZAPOMNE O TOBIE ANIELE KOCHANY♥♥ Calusy i pozdrowienia dla Twojej Kochanej mamy i Twoich najblizszych.
Zgłoś SPAM
29.12.2013
Zawsze ilekroć się uśmiechniesz do swojego brata i wyciągasz do niego rękę, zawsze wtedy jest Boże Narodzenie. Zawsze ilekroć milkniesz by innych wysłuchać, zawsze kiedy rezygnujesz z zasad, które jak żelazna obręcz uciskają ludzi w ich samotności, zawsze kiedy dajesz odrobinę nadziei załamanym, zawsze kiedy rozpoznajesz w pokorze jak bardzo znikome są Twoje możliwości i jak wielka jest Twoja słabość, zawsze ilekroć pozwolisz by Bóg pokochał innych przez Ciebie- ZAWSZE WTEDY JEST BOŻE NARODZENIE. ( Matka Teresa z Kalkuty). Zapalam światełka za wszystkie dni mojej nieobecności
Zgłoś SPAM
NA ZAWSZE.......
Pamiętamy !!!cudne płomyczki i MODLITWA...śpij,śnij,odpoczywaj w spokoju Emilku...
Zgłoś SPAM
Boże Narodzenie
Zaczarowana magią Świąt, stanę samotnie pod rozgwieżdżonym niebem i patrząc na spadające płatki śniegu, pomyślę o ludziach, których noszę w sercu, o tych którzy są u Pana życząc im spokojnych Świąt, wszędzie tam, gdziekolwiek są... EMiluś
Zgłoś SPAM
Wigilie siadam do stolu ze wspomnieniami czas się zmienia nagle jak zaczarowany, choinka prosto z lasu, na niej światełka płoną ojciec matka przy stole i ty dziecko kochane.. sięgam po opłatek chcę sie z wami podzielić lecz czas wrócił do siebie a wy znikneliście stoję sama przy stole widzę puste krzesła a dalej ściana pusta oplatek trzymam w drżącej rece,czuję sól na ustach. ALE WIEM JESTEŚCIE Z NAMI SERCEM BO BARDZO WAS KOCHAMY Twoim bliskim życzymy zdrowych i pogodnych ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA. http://www.youtube.com/watch?v=ZpGC7zKq7lI
Zgłoś SPAM
Boże, Ty widzisz z jaką wiarą oczekujemy świąt Narodzenia Pańskiego, Jaki to trudny i smutny dla nas czas Spraw, abyśmy przygotowali nasze serca i z radością mogli obchodzić wielką tajemnicę naszego zbawienia. Zbaw naszych kochanych zmarłych Aniołów. Światełko i gorąca modlitwa . Spoczywajcie w pokoju . Bliskim naszych Aniołów życzę Zdrowych Spokojnych Świąt wytrwałości i nadziei. Szostek Jola
Zgłoś SPAM
16.12.2013
Frag. wiersza Pani Haliny Surmacz- mamy Agatki..... By świat anielski był wciąż świetlisty by żaden cień nań tam nie padał By Bóg nie bywał za poważny i z aniołami swymi gadał By im pozwalał tak na chwilę wpadać tu do nas niespodzianie i się pokazać i znak podać na naszych tęsknot ukołysanie Życzę aniołom wszystkim moim bo choć ich nie znam wszystkie moje By osiągały jak najszybciej stan co się zwie błogospokojem by osiągały jak najszybciej miłość najgłębszą i zespolenie z Bogiem za którym tęsknimy wszyscy za jego ręką pocieszeniem Moim aniołom doskonałym by świat swym skrzydłem otaczały by nas miłością zaraziły a potem by nas przeprowadziły na tamtą swoją dobrą stronę całe w miłości zatopione.Emiś
Zgłoś SPAM
06.12.2013

Myślimy,że tam,gdzie jesteś ,jesteś wolny bez żadnych ograniczeń ziemskich i szczęśliwy ,czekaj na nas ,my już do Ciebie biegniemy.....kochamy Cię....

Zgłoś SPAM
Wybrzeża pełne ciszy... Dalekie wybrzeża ciszy zaczynają się tuż za progiem Nie przefruniesz tamtędy jak ptak. Musisz stanąć i patrzeć coraz głębiej i głębiej, aż nie zdołasz już odchylić duszy od dna. Tam już spojrzeń żadna zieleń nie nasyci, nie powrócą oczy uwięzione. Myślałeś, że cię życie ukryje przed tamtym Życiem w głębiny przechylonym. Z nurtu tego – to wiedz – że nie ma powrotu. Objęty tajemniczym pięknem wieczności! Trwać i trwać. Nie przerywać odlotów cieniom, tylko trwać coraz jaśniej i prościej. Tymczasem wciąż ustępujesz przed Kimś, co stamtąd nadchodzi zamykając za sobą cicho drzwi izdebki maleńkie j – a idąc krok łagodzi - i ta ciszą trafia najgłębiej. / Jan Paweł II/
Zgłoś SPAM
Co to jest duch?
Warto zacząć od tego, kim jest człowiek. Większość zapewne zgodzi się ze stwierdzeniem, że istota ludzka to jednocześnie byt cielesny i duchowy. Jest cielesny, ponieważ posiadamy ciało fizyczne, dzięki któremu docierają do nas bodźce zmysłowe i doświadczamy przyjemności (np. z dobrej kuchni, seksu, golfa po pracy) a także ograniczeń, które się z tym wiążą (choroby, ból, kontuzje, starość itd.). Ale człowiek to również byt duchowy. To bardzo ważne stwierdzenie, ponieważ materia sama w sobie nie może być świadoma, a tak się akurat złożyło, że my jednak myślimy, jesteśmy świadomi własnego istnienia, postrzegamy rzeczywistość w sposób szczególny - czujemy, jakbyśmy byli w centrum świata różnorodnych zjawisk, w którym występujemy jako podmiot postrzegania. Coś doświadczając, rejestrując zmysłami, zastanawiając się na tym - odnosimy do siebie, wzbogacamy swoje wnętrze, budujemy system własnych, niepowtarzalnych doświadczeń. A więc życie to wielka szkoła dla naszego ducha. Jako ludzie jesteśmy zatem wyjątkowi. Nawet fakt, że uświadamiamy sobie naszą skromną pozycję w ogromnym wszechświecie; że zdajemy sobie sprawę ze swojej kruchości i przemijalności - już czyni nas wyjątkowymi. Jak mawiał filozof, "człowiek to trzcina, ale trzcina myśląca". Miał rację. A więc wyróżniliśmy już dwa elementy, które tworzą naszą indywidualność - jest to dusza (źródło inteligencji i świadomości), oraz ciało fizyczne. Oprócz tego badania nad zjawiskami mediumicznymi doprowadziły do odkrycia trzeciego czynnika. Spirytyści nazywają je ciałem duchowym. Gdy przykładowo ktoś obudzi się w środku nocy i zobaczy swoją nieżyjącą babcię, to (zakładając, że nie padł ofiarą iluzji) dostrzeże właśnie jej ciało duchowe. Babcia może mieć na sobie ulubiony sweterek i niemodną spódnicę, ale to wcale nie oznacza, że duchy zaglądają do specjalnej garderoby, zanim nas odwiedzą. Po prostu ciało duchowe jest na tyle plastyczne, że może formować się w kształty, które duch nadaje mu stosownie do swoich intencji. Kiedy jesteśmy tutaj, na ziemi - ciało duchowe stanowi po prostu pośrednik między duszą a ciałem fizycznym. Natomiast gdy znajdujemy się po drugiej stronie, ciało duchowe nadaje duchowi indywidualną formę, tworzy jego powłokę. Sceptyk mógłby powiedzieć, że jeśli np. pokłócisz się z teściową (bo, powiedzmy, nie posmakowały Ci jej ciastka albo różnicie się w poglądach na reformę systemu emerytalnego) i otrzymasz znienacka cios w potylicę - twoje życie psychiczne nagle zaniknie. Smutna to perspektywa: mózg umiera, a my wraz z nim. Czy nasze własne, niepowtarzalne "ja", ginie wraz z ciałem? Czy może ciało jest tylko narzędziem, dzięki któremu duch może manifestować się w świecie materialnym? Gdy uderzymy młotkiem w radioodbiornik, spiker ucichnie dla naszych uszu - ale przecież nie zrobiliśmy mu krzywdy.
Zgłoś SPAM
A może tak....???
Jak w naszym obecnym życiu miewamy tysiące snów, tak nasze obecne życie jest jedynie jednym z tysięcy takich istnień, do którego przychodzimy z innego, bardziej rzeczywistego życia... i następnie wracamy po śmierci. Nasze życie jest tylko jednym ze snów tego bardziej rzeczywistego życia i tak już jest nieskończenie, aż do ostatniego, najprawdziwszego życia – życia Boga. Lew Tołstoj
Zgłoś SPAM
23.11.2013 minęło 1,5 roku syneczku......

Czasem zrozumieć to wszystko jest tak trudno I ciężko sobie wmówić, że życie jest próbą, że ktoś ułożył ten plan precyzyjnie, kiedy odchodzą szybko Ci, którzy żyli tak niewinnie. Co boli? To, że musisz tkwić bezczynnie. W faktów niewoli, w wiecznym memento mori, wyrzucam smutek, zostawiam pamięć o nich. Twarze z przeszłości, duchy, których nie chcę wygonić. Przez okno patrzę w gwiazdy, nad miastem wisi wszechświat, podobno gdzieś tam jest lepsze miejsce niż Ziemia (podobno) Jeśli to prawda, wzrasta prawdopodobieństwo, że dzieli nas czas, nie odległość.

Zgłoś SPAM
"Wodniczku " mój...

WODNIK- wszystkie informacje Charakterystyka ogólna: Jedenasty znak zodiaku patronuje osobom najbardziej uduchowionym, ekscentrycznym spośród całego niebieskiego zwierzyńca. Wodnik należy do trygonu powietrza. Ze względu na pozycję Słońca w cyklu rocznym Wodnik, wraz z Bykiem, Lwem i Skorpionem, należy do tzw. krzyża stałego, który przynosi tym znakom stałość, wytrwałość oraz przywiązanie do osób i rzeczy. Wzmacnia również wytrzymałość i kontynuację wielkich przedsięwzięć. Wodnikowi patronują dwie planety: Saturn i Uran. Saturn uważany jest za planetę złowróżbną, jednak dla Wodnika jest on łaskawy i obdarza go takimi cechami, jak wierność w przyjaźni, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, skłonność do filantropii, inwencję oraz powściągliwość. Również Uran uważany jest za planetę złowróżbną. Jednak swoich podopiecznych obdarza oryginalnością, szaloną fantazją, niezależnością, nowatorstwem, tolerancją i bogactwem myśli. Wzmacnia też negatywne cechy, takie jak ekscentryczność, fanatyzm i anarchizm. Urodzeni w znaku Wodnika cechuje szczerość, bezinteresowność, otwartość na towarzystwo, dobroduszność, która nieraz przynosić może zmartwienia. Wodnik to duchowy arystokrata o idealistycznych poglądach i nieprzeciętnym, twórczym umyśle. Hasło: „wolność, równość, braterstwo” na pewno należy do zodiakalnego Wodnika. Idzie zawsze z postępem, otwarty na wszystko co nowe, dziwne i nietypowe. To wyizolowani indywidualiści. Odznaczają się wysokim poziomem intelektualnym. Interesują ich wszystko co jest niecodzienne, abstrakcyjne i postępowe. Niezwykle uduchowieni, mają skłonność do mistycyzmu i parapsychologii. Interesują się wszystkimi sprawami tajemniczymi i nieznanymi. Posiadają nieprzeciętne zdolności umysłowe. Nie interesuje ich kariera i pieniądze. Fascynuje jedynie walka o szczytne ideały. Chętnie służą pomocą i bronią pokrzywdzonych. Typowi demokraci. Są mile widziani w towarzystwie, na które oddziaływają uspokajająco. To wspaniały materiał na przyjaciela - szczery, oddany, życzliwy. Na ogół spokojni, charakteryzują się chwilowymi wybuchami nerwowości i napięcia. Wymagają bardzo dużo od innych, wtedy kiedy zostaną rozczarowani, cierpią lub mają pretensję i żal. Właściwe zawody dla nich to: lekarz, ksiądz, pracownik społeczny, poeta, astronom, informatyk, inżynier, aktor i pilot. Cechy pozytywne: Wodnik jest nastawiony do życia optymistycznie, a nawet entuzjastycznie. Do obranego celu zmierza z wiarą i zapałem, ma wiele zalet. Przede wszystkim nie szczędzi wysiłków, aby ulepszać świat. W imię ludzkości gotów jest do dużych ofiar. Przez całe życie szuka właściwych dla siebie zasad postępowania. Jego umysł jest w ciągłym ruchu. Trapią go nie rozpoznane jeszcze zjawiska przyrodnicze. Lubi rozwiązywać zagadki i przejawia dużą fascynację parapsychologią. Wodnik w ocenie sytuacji zachowuje dużą trafność i realizm. Nie zabiega o wysokie stanowiska, a jeżeli już je piastuje, to nie zaspokojenia własnych ambicji, lecz dla lepszego zrealizowania wyznaczonych zadań. W stosunku do otoczenia osoby spod znaku Wodnika są życzliwe, tolerancyjne, wielkoduszne, łatwo wybaczają doznane krzywdy i nie wykorzystują cudzych słabostek dla własnych korzyści. Rozgrywki personalne, kliki, grupy interesu ich nie interesują. Bez wahania bronią pokrzywdzonych. Przeciwnika nie starają się pokonać siłą, ale przekonać argumentami. Odznaczają się małą odpornością nerwową, stąd łatwo załamują się drobnymi nawet niepowodzeniami, ale duża siła wewnętrzna pozwala im na dość szybkie otrząśnięcie się psychiczne i ponowne przeanalizowanie zdarzeń. Wodnik ma umiejętność dostosowywania się do różnych sytuacji. Pomaga mu to wyjść nieraz obronną ręką z różnych opresji. Również jego nastrój bywa zmienny. Rozpacz przeradza się w krótkim czasie w euforię, a radość w strapienie. Osoby spod znaku Wodnika są doskonałymi wynalazcami, racjonalizatorami i prekursorami nowych rozwiązań. W znacznym stopniu przyczyniły się do postępu cywilizacyjnego. Cechy negatywne: Wodnik jest typem samotnika. Nudzą go wszelkie zasady, zwyczaje i etykieta. Nie lubi poddawać się żadnym konwenansom. W tym względzie jest ignorantem. Bardzo dobrze czuje się bez towarzystwa i wtedy najlepiej mu się pracuje. Życzliwe otoczenie jest mu jednak potrzebne do oceny jego pracy i do dalszych inspiracji. Wtedy jest w swoim żywiole. Pozbawiony wsparcia moralnego i czynnika emocjonalnego Wodnik zatraca swoje walory i działa w sposób nie przemyślany. Sprzymierzy się całkowicie z tym, kto będzie popierał jego dążenia i zamysły twórcze. Osoby spod tego znaku są na ogół miłe, towarzyskie i życzliwe. Nie znaczy to jednak, że mają wielu przyjaciół. Potrafią często zrażać otoczenie i wcale się tym zbytnio nie przejmują, bo przecież mogą obyć się bez towarzystwa. Trudno pracuje się im w zespole, gdyż mają odmienny styl pracy. Nie działają też systematycznie, ale gdy się zmobilizują, nadrobią zaległości z nawiązką. W życiu codziennym pełni kaprysów i humoru, a przy tym gadatliwi i niecierpliwi. Potrafią być też nietaktowni i szorstcy. Nie znoszą żadnych ograniczeń. Czasami bywają marzycielscy.   mężczyzna - WODNIK: Nie można go łatwo zaszufladkować do żadnego ze znanych dotychczas typów mężczyzn, gdyż jego zachowanie jest dziwne i zagadkowe. Sam łatwo wybacza doznaną przykrość, toleruje słabostki innych, wszystko przyjmuje z pobłażaniem i zrozumieniem. Nie ulega presji tradycji, zwyczajów czy zasad. Chce być niezależny. Jest pełen inwencji, stale coś ulepsza, usprawnia i reformuje. Ma wiele zapału do nowych idei, a swój entuzjazm lubi dzielić z innymi. Ze względu na swój oryginalny sposób myślenia i działania często bywa nie rozumiany. Broniąc swych koncepcji, wpada w zacietrzewienie. Bezstronny, życzliwy i bardzo przyjacielsko nastawiony do ludzi i świata. Chętnie patronuje zbiorowym przedsięwzięciom, jest szlachetny, łagodny i opanowany. Umie pracować w zespole. Przez współpracowników ceniony jest za to, że stroni od intryg. Mimo że Wodnik ubiera się najczęściej z niewyszukana prostotą, uchodzi za dystyngowanego. Porusza się z kocią zręcznością, jest serdeczny, szuka bliskich sobie dusz, szybko je akceptuje, ale i szybko się rozczarowuje. Stworzony, by uszczęśliwiać innych. Jest szczególnie wyczulony na fałsz i tylko prawdziwa szczerość może znaleźć jego trwałe uznanie. W doborze przyjaciół Wodnik kieruje się głównie intelektem partnerów, a nie ich statusem majątkowym czy zajmowanym stanowiskiem. W sprawach finansowych jest oszczędny, ale zdarza mu się być od czasu do czasu niezwykle hojnym, po prostu lub mieć gest. Wodnik lubi samotność, długie spacery, nawet odizolowanie się od otoczenia. Wpływa to na niego korzystnie, gdyż uspokaja go i odpręża. W pożyciu małżeńskim Wodnik nie jest łatwym partnerem. Przywiązuje jedynie wagę do poziomu intelektualnego partnerki, natomiast we wszystkim innym jest ignorantem. Do końca życia pozostaje niepoprawnym optymistą, zupełnie nie interesując się sprawami dnia codziennego. Siłą rzeczy obowiązki, szczególnie te przyziemne, spadają na żonę.

Zgłoś SPAM
18.11.2013

Śmierć  jest niczym. Przeszedłem tylko do sąsiedniego pokoju. Ja jestem ja, ty jesteś ty. Nadal jesteśmy tym, czym byliśmy jeden dla drugiego. Nazywaj mnie imieniem, którym mnie zawsze nazywałaś. Mów do mnie, jak zawsze mówiłaś. Nie używaj innego tonu, nie przybieraj miny uroczystej i smutnej. Śmiej się nadal z tego, co nas śmieszyło razem. Módl się, uśmiechaj się, myśl o mnie, módl się za mnie. Oby moje imię było wypowiadane, jak zawsze było, bez przesadnej uczuciowości, bez śladu cienia. Życie oznacza to, co zawsze oznaczało. Jest tym, czym zawsze było. Nić nie została zerwana. Dlaczego miałbym być poza twoją myślą tylko dlatego, że jestem poza twoim wzrokiem? Czekam na ciebie. Nie jestem daleko, dokładnie po drugiej stronie drogi. Widzisz, wszystko jest dobrze. Canon Henry Scott Holland " Miłość nie znika" (chociaż niektórzy podają, że to słowa Charlesa Pe'guy)...EMILKU....

Zgłoś SPAM
mama o Twoich zielonych oczach...
Twoje oczy były pełne blasku, takie mądre i takie głębokie........A tu mam opis z internetu: Oczy zielone – są niezwykle rzadkie i intrygujące dla otoczenia. Osoby obdarzone zieloną tęczówką są postrzegane jako tajemnicze i wyzwolone. Kolor jest uważany za najseksowniejszy. Zielonoocy często sprawiają wrażenie władczych, niezwykle silnych i przebojowych.
Zgłoś SPAM
25.10.2013
„Śmierć stawia nas w obliczu bezsilności, która nas obezwładnia i zabiera w nieznane. A kiedy pojawia się kradnąc ukochaną osobę, przeszywa serce bólem i odznacza w nim swoje piętno, które przypomina nam stale jacy jesteśmy wobec niej bezsilni."..
Zgłoś SPAM
23.10.2013
Znalazłam ciekawy cytat ,dla wszystkich żyjących w strachu i niewiedzy: "/Dusza wnika w ludzkie ciało, jak w czasową siedzibę, i wychodzi ponownie, przechodząc w nowe miejsce zamieszkania, albowiem dusza jest nieśmiertelna. To jest tajemnica świata – wszystkie rzeczy trwają wiecznie i nie umierają, lecz tylko na chwilę idą na odpoczynek by potem powrócić ponownie. Śmierć nie istnieje, ludzie tylko pozornie umierają, i tak samo nieprawdziwe sa ich pogrzeby…/(Ralph Waldo Emerson)
Zgłoś SPAM
23.10.2013 17 miesięcy.....(rok i 5 miesięcy)
Czas nie leczy ran, tej rany duszy nic nie uleczy , tylko spotkanie....((*))
Zgłoś SPAM
Kocham Cię synuś.tęsknię,myślę ,czytam,teraz już coraz mniej czytam ,wazniejsza jest dla mnie moja prawda ,niż cudze książki,a,może jak sądzisz czy nie przydałby mi się pełny reset ,lub chociaż dobre sformatowanie???gdzie jesteś mój mistrzu????nie mam się kogo zapytać...jak żyć syneczku....??????
Zgłoś SPAM
21.10.2013
w czasie mojej dłuższej nieobecności chciałam podziękować za zapalone znicze, światełka dla mojego synka Marcinka. ...Dla Ciebie Aniołku Kochany miliony światełek do samego Nieba. ...Jeszcze raz bardzo DZIĘKUJĘ
Zgłoś SPAM
KOCHAM CIĘ SYNUŚ....

Życie to teatr ,z nami aktorami w roli głównej,czasem wystawiamy komedię ,czasem tragedię ,lecz gdy zakończy się nasza rola w tym życiu ,nie oznacza ,że NAS nie ma............

Zgłoś SPAM
23.09.2013 16 miesięcy

Miłość jest jak nasionko leśne, z wiatrem szybko leci, ale gdy drzewem w sercu wyrośnie, to tylko chyba razem z sercem wyrwać je można.....(Henryk Sienkiewicz)

Zgłoś SPAM
"Kochana Mamo" Wiem że mnie nie widzisz, nie słyszysz i nie możesz dotknąć… ale ja jestem.. istnieje.. w Twoim życiu,snach Twoich, Twoim sercu… Istnieje. (..) Kiedy tu się znalazłem mój przyjaciel wytłumaczył mi też że nie mogę kontaktować się z Tobą osobiście.. czasem tylko pojawić się w twoich snach ale nic więcej. Ostatnio jednak zacząłem robić się powoli przezroczysty i skrzydełka mi nie działają jak kiedyś. Przyjaciel popatrzył, pokiwał smutno głową i zabrał mnie na ziemię. Usiedliśmy na białym krzyżu i naglę CIĘ zobaczyłem, Wiedziałem że to Ty,poznałem twój głos. Stałaś tam w deszczu i płakałaś powtarzając że tak bardzo cierpisz, że tak bardzo tęsknisz, ze nie chcesz już żyć…. Przyjaciel popatrzył na moje skrzydełka i powiedział że musimy coś zrobić, żeby Ci pomoc. Bo nie możesz tak dalej cierpieć, musisz żyć bo wobec ciebie jest jeszcze wiele planów które musisz zrobić. że są gdzieś dzieci którym musisz pomoc przejść przez życie i otoczyć je miłością tak wielką jak tą która teraz powoduje Twój wielki ból. Więc piszę do ciebie Mamo ten list, pierwszy i ostatni. Musisz wziąć się w garść, musisz się uśmiechać, żyć, dzielić się radością z innymi. Ja cie bardzo mocno kocham i wiem ze to z mojego powodu płaczesz ale tak nie można.. Każda twoja kolejna łza powoduje że moje skrzydełka znikają. Kiedy Ty się poddasz ja tez zniknę, Tu na górze istnieje dzięki Tobie i Twoim myślom o mnie. Ale tylko tym dobrym myślom. Bo kiedy będziesz cały czas tak strasznie rozpaczać to żal zaleje Twoje serce, smutek przesłoni Ci świat i będziesz tylko myślała o tym co straciłaś. Zapomnisz o mnie. Nie ,nie zaprzeczaj ze nigdy nie zapomnisz. Pamięć to zachowanie w sobie tych radosnych chwil a ciebie pogrąża smutek- on nie jest dobry. Każdy Twój uśmiech to dla mnie radosna chwila. Dzięki Tobie mogę zrobić jeszcze tyle dobrego. Żebyś widziała tą radość kiedy znajduję najbliższych ludziom którzy tu trafili… Z twojego szczęścia czerpie swoja siłę. Proszę mamo żyj dalej i zachowaj mnie w sercu i myślach. Bo nie długo poza smutkiem nie będzie już tam miejsca dla mnie… Kocham Cie mamo. .I nie jesteś sama- pamiętaj.I nie mów że mnie już nie ma! JESTEM.. Zobaczysz mnie w oczach swoich dzieci, usłyszysz w radosnym ich śmiechu, poczujesz kiedy przytulać je będziesz i kołysać do snu. Ja tam zawsze będę,zawsze przy Tobie. Zawsze. Tylko proszę żyj mamo bo smutek powoduje że znikam… a wtedy nic już nie będzie.. mnie już nie będzie… Kocham cie mamo!
Zgłoś SPAM
27.08.2013
BYŁEŚ SŁOŃCEM KSIĘŻYCEM POWIETRZEM MOIM ŻYCIEM ODSZEDŁEŚ SŁOŃCE ZGASŁO KSIĘŻYC W CHMURACH ZASNĄŁ ZOSTAWIŁ CIEMNĄ NOC ODSZEDŁEŚ SYNKU KOCHANY CHOĆ NIE BYŁ TO JESZCZE TWÓJ CZAS ODSZEDŁEŚ A DLA MNIE W MIEJSCU STANĄŁ CZAS I SERCE WCIĄŻ Z BÓLU KRZYCZY ALE KIEDYŚ NADEJDZIE TEN CZAS I ZNOWU SIĘ SPOTKAMY DO SERCA SWEGO PRZYTULĘ CIĘ I USŁYSZĘ TWE SŁOWA MAMUŚKA NIE MARTW SIĘ TERAZ TY SYNKU MLECZNĄ DROGĄ WŚRÓD GWIAZD STĄPASZ TAK DALEKO OD NAS OD DOMU ZA DALEKO SYNKU KOCHANY TY POWINIENEŚ BYĆ TU Z NAMI JEST MIŁOŚĆ KTÓRA NIGDY SIĘ NIE KOŃCZY KTÓRA Z CHWILĄ ROZSTANIA NIE MIJA TO MOJA MIŁOŚĆ DO CIEBIE DO MOJEGO SYNA...
Zgłoś SPAM
2013 08 27
Mamo,Mamusiu spójrz czasem w górę.To dla Ciebie fruną buziaki zza chmurek.To dla Ciebie słońcem wschodzę rano Mamo-uśmiechnij się-tak Cię kocham roześmianą.
Zgłoś SPAM
Czasem mała myśl wystarczy, by obudzić wielkie wspomnienia i choć teraz płyną łzy, czas w diamenty je zamienia, a kiedyś gdy spojrzysz w niebo, i ujrzysz znajomą twarz, uśmiechniesz się i pomyślisz, że tam Anioła masz.... On wie, że pamięć została, on czuwa, gdy przyjdzie cień, lecz się jeszcze spotkacie, nadejdzie taki dzień...
Zgłoś SPAM
23.08.2013 15 miesięcy.....
Synuś dziś mija 15 miesięcy od naszego rozstania.......staram się jakoś zrozumieć i jakoś to wszystko ogarnąć,lecz wiesz jak z nami jest ,zupełnie jak w jednej Twojej piosence :"Zobacz ślepy prowadzi ślepego,posłuchaj,co jeden mówi do drugiego,on mówi chodź za mną wiem ,gdzie iść.........ślepy prowadzi ślepego ku przepaści..... . . .Kochajcie, ale bez płaczu, wspominajcie - ale bez tęsknoty... Ja jestem z Wami, patrzę na Was, czuwam i próbuję dodać otuchy... I pewnego dnia zrozumiecie, że ja nie umarłem - ja tylko zmieniłem miejsce ......
Zgłoś SPAM
(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)... Tęsknoty nigdy się nie pozbędziemy... Powraca co dzień z chwilą przebudzenia, a kończy wraz z zaśnięciem. I tak już będzie do końca naszych dni (♥)(♥)(♥)(♥)(♥)... Zapalam swiatelka dla naszych CUDOWNYCH ANIOLKOW,na kolejne 11 dni.Zapweniam o swojej pamieci i dziekuje za pamiec o moim Synku Matim.Sercem przytulam Joleczko i dziekuje.
Zgłoś SPAM
Przez ocean miłości, bezkresną pustynię, wzdłuż równika, przez południk, krok za krokiem przemierza świat. Prawie bezszelestnie i niezauważalnie. Prawie, gdyby nie bezsens, rozdarcie duszy, i łza na policzku. Nikt nie wie skąd jest, lecz wszyscy ją znają. Tęsknota w ilu sercach już mieszka♥..??? Z calego serca chce podziekowac za pamiec o moim Synku Matim,w czasie mojej dlugiej nieobecnosci.Sercem DZIEKUJE.. mama Matiego
Zgłoś SPAM
05.08.2013
Wybacz Kochany Syneczku,że porównam to co przeżyłam po Twojej śmierci ,do swojej drogi krzyżowej,ale teraz się podnoszę ,ja jakby już umarłam ,a teraz zmartwychwstaję ,przez to co mi się wydarzyło ,nastąpiło to w moim obecnym życiu, a nie po śmierci,jak niektórzy tego oczekują, KOCHAM CIĘ SYNECZKU I TERAZ JUŻ WIEM ,ŻE SIĘ SPOTKAMY....PA SYNUNIU....TRZYMAJ SIĘ...KOCHAM
Zgłoś SPAM
26.07.2013r
GDZIEKOLWIEK JESTEM COKOLWIEK ROBIĘ ZAWSZE PAMIĘTAM O TOBIE...
Zgłoś SPAM
23.07.2013 14 miesięcy ......rok i 2 miesiące
Emilku ,syneczku najdroższy czy dzieli nas właśnie tylko ten czas???? KOCHAM CIĘ SYNECZKU,TĘSKNIĘ.....
Zgłoś SPAM
21.07.2013
Pragnę podziękować za zapalone światełka w czasie mojego urlopu dla mojego synka Marcinka. Dla Ciebie aniołku światełko do samego nieba.
Zgłoś SPAM
28.06.2013
Margit Sandemo „Jak żyć, kiedy ktoś, kogo się pokochało bardziej niż samo życie, odszedł na zawsze? Co robić, kiedy nieznośny ból rozsadza serce, kiedy dusza jest niczym pulsująca rana, wciąż na nowo rozdzierana przez wspomnienia i tęsknotę? Co wtedy człowiekowi pozostaje?”. Dzieci nasze kochane jak dalej bez Was żyć?....Jolu tulę Cię bardzo.
Zgłoś SPAM
23.06.2013 13 miesięcy

Życie przeżyję błagając KIEDY SPEŁNIĄ SIĘ MOJE MARZENIA... KIEDY WYJDĘ Z KRAINY CIENIA, WTEDY WSZYSTKO SIĘ ZMIENI W BARWY LATA, JESIENI... A JA W TWYCH RAMIONACH NA ZAWSZE BĘDĘ SPAŁA... AŻ ZASNĘ. „

Zgłoś SPAM
.

Tyle czasu upłynęło tyle łez spłynęło a my nadal czekamy, czekamy na ten jedyny cud.. na to spotkanie i na te spojrzenia, ale czy się doczekamy tego wszystkiego, czy w ogóle warto jeszcze czekać czy to w ogole ma sens?? jezeli drogi nasze coraz bardziej się rozchodzą, więc idziemy teraz swoimi drogami..WY TAM,a my tutaj.. i może na końcu naszych dróg doczekamy się tego, na co tak długo czekamy na WAS NASZE DZIECI NAJDROŻSZE..,i wtedy będziemy razem na zawsze ♥ ♥ ♥

Zgłoś SPAM
06.06.2013
"Śmierć jest minimum. Minimum wszystkiego. Podczas tych godzin, gdy jesteś tak blisko drugiej osoby, z dwojga niemal stajecie się jednym... Minimum... Miłość jest śmiercią: śmiercią odrębności, śmiercią dystansu, śmiercią czasu. " Jonathan Carroll
Zgłoś SPAM
.Nadmierna rozpacz ściąga Duszę w niższe rejony i przykuwa do Ziemi, a zatem nie może Ona iść do Światła, rozwijając się zaznać Spokoju. Kochani jestem w blasku zórz, w błękitnej wodzie na niebie, tam gdzie ptaki już nie wzlatują. Czy czujecie to ciepło w sercu? Teraz tam mam swoje mieszkanie. Więc nie płaczcie po mnie. Bo jestem i na zawsze przy Was zostanę... Czasami lecę z nieba, by Was kochani utulić, do serca mego przytulić Pogłaskać Wasze włosy rozwiane i skleić SERCE złamane Moja rodzinko kochana♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Dzień Dziecka..

Jest taka miłość,która się nigdy nie kończy która z chwilą rozstania nie mija, lecz nabiera na sile a ogrom jej zaskakuje samego Boga. To miłość matki do swego ukochanego Dziecka… Dziecka, które nie wiedzieć czemu odeszło przedwcześnie……(♥)(♥)(♥) mama Matiego

Zgłoś SPAM
01.06.2013 Dzień Dziecka
w tym dniu ....pamiętamy o Tobie Słoneczko nasze....kochamy Cię,chcieliśmy uchylić Ci niebo,a niebo już niestety otworem dla Ciebie ,chcielibyśmy Ci coś dać, ale nie znicze......bądź Tam szczęśliwy nasz skarbie,czekaj na nas ......my już do Ciebie biegniemy.....znajdziemy się po drugiej stronie.....do widzenia synuś....
Zgłoś SPAM
W TYM DNIU, DLA CIEBIE [*]
Zgłoś SPAM
DZIEŃ DZIECKA 2013r.
Emilku-przytulam dziś Twoich Rodziców,a Tobie wysyłam śliczne promyczki do samego Nieba!!!Przytul proszę Każdego Aniołka Tam u Siebie,a ja przytulam Rodziców Tych Wszystkich Aniołków.....
Zgłoś SPAM
28.05.2013
......Lecz serce, serce człowieka, Wciąż w nieskończoność ucieka Przez łzy, tęsknoty, męczarnie, I wierzy, że w swoim łonie Przestrzeń i wieczność pochłonie I niebo całe ogarnie. Adam Asnyk.....Już wróciłam. Pragnę podziękować za zapalone światełka dla mojego synka Marcinka. Zapalam Tobie aniołku światełka mojej pamięci.
Zgłoś SPAM
Emilku bądź dzisiaj z Mamą w tym pięknym dla Niej Dniu. Bądź Jej radością i piękną gwiazdką na niebie.
Zgłoś SPAM
Dzień Matki - osieroconej
My matki osierocone mamy dwa światy swoje, jeden dla ludzi wszystkich wokół, a drugi nasz, prawdziwy z Dziećmi Naszymi w tęsknieniu, bólu , na obłoku...ci co są wokół myślą dzielne, myślą mają siłę nas nie trzeba, ci co są wokół nie rozumieją, że zawsze już będziemy bliżej nieba....
Zgłoś SPAM
26.05.2013

♥ ♥ ♥ ¸¸.•*´¯`✿ ♥ •*´¯`✿ Spójrz Mamo do góry.  To ja kiwam do Ciebie z tej niebieskiej chmury, Jestem i wciąż o Tobie pamiętam, Gwiazdy dla nas świecą I to dla Ciebie te białe płatki ode mnie z nieba lecą, Zimowy wieczór, a ja wciąż na Ciebie patrzę, Twoje włosy gładzę, Wtulam się w Twoje ramiona, Nie chciałem żebyś czuła się osamotniona, Połóż się, kochana, nie czekaj na mnie do rana Popatrz jeszcze tylko na te błękitne chmury- Popatrz Mamusiu na mnie - jestem tu u góry... ♥ ♥ ♥ ¸¸.•*´¯`✿ ♥ •*´¯`✿ WRÓĆCIE DO NAS CHOCIAŻ ,TYLKO DZISIAJ I NA JEDNĄ SEKUNDKĘ..Joleczko,ja również mocno tulę Cię do serca,ktore nieustannie krzyczy powrotu Synka

Zgłoś SPAM
.

Do zobaczenia później syneczku.................. see you later syneczku.........  tak nam  często  mówiłeś......tak my mówimy Tobie .......... znajdziemy się skarbie..........prawda??????

Zgłoś SPAM
Twe promyki uśmiechu i dobroci, przyciągnęły tu mnie. Otwieram złotą bramę, przemykam przez komnaty Twe. Gdzie jesteś Przyjacielu? Gdzie?! Zniknęłaś za horyzontem moich marzeń. Wiele czeka jeszcze mnie, tajemnych tu miejsc i tęsknot wydarzeń. Emilku sercem i myslami przy Twoich Rodzicach i Bracie.
Zgłoś SPAM
23.05.2013
"Ale miłości będzie dosyć. Wszystka miłość zwraca się do miłości, która ją zrodziła. Nawet pamięć nie jest potrzebna dla miłości. Jest kraj żywych i kraj zmarłych, a mostem między nimi jest miłość. I tylko ona przetrwa, tylko ona ma znaczenie. Thornton Wilder "....Tak bardzo my rodzice Was kochamy. Niech Bóg da Ci szczęście wieczne Emilku. Dzisiaj to jest wyjątkowy smutny dzień dla Twoich bliskich Emiluś. Tulę całym sercem Rodziców i Brata.
Zgłoś SPAM
Dusza moja spoczywa tylko w Bogu, Od Niego przychodzi moje zbawienie On jedynie skałą i zbawieniem moim twierdzą moja,wie się nie zachwieję
Zgłoś SPAM
23 maj
"Myśleliśmy, że nas to nie spotka rozpacz, szloch, wspomnienia; Teraz widzimy jak kruche jest życie człowieka; Jak życie w śmierć powoli się zmienia. Odszedłeś choć nie chciałeś; Odszedłeś choć żyć dla kogo miałeś; Nie pożegnałeś się z nami wszystkimi - lecz zdążyłeś… już na zawsze życie nasze zmienić. Płacz, rozpacz, krzyk, to wszystko na nic, bo Ty Emilku już tu nie wrócisz, to my kiedyś dołączymy do Ciebie w lepszym dla nas świecie; Czekaj tam na nas cierpliwie..."
Zgłoś SPAM
23 maj...

Emilku kochany,dzisiaj rok jak nie ma Cię z Twoimi bliskimi...Czuwaj nad swoimi rodzicami i bratem...Nigdy nie zrozumiem dlaczego odchodzą młodzi ludzie,którzy mają przed sobą całe życie...Niestety nigdy nikt na to pytanie nie odpowie...Twoja mama ma rację,że czas nie goi ran...Czas uczy nas żyć w bólu...Ściskamy i przytulamy z całego serduszka Twoją mamusię,życzymy dużo siły...

Zgłoś SPAM
23 maja rocznica odejścia Emilka
Emilku Kochany.Dzisiaj ten okrutny dzień,dzień w którym świat runął,skończyło się szczęście,skończyło się,życie.Ono juz nigdy nie wróci.Cóż powiedzieć...?Lepiej nie mówić nic...Możemy tylko przytulić Twoich Rodziców,brata i Ciebie Kochany Emilku i zapewnić ,że zawsze będziemy pamiętać o Tobie.Rozumiemy Wasz ból,jak nikt inny-my osieroceni rodzice.Rok temu,Ciebie już z Nami nie było.Nasze Dzieci jeszcze chwilkę.....a na pytanie dlaczego los jest taki okrutny nigdy nie znajdziemy odpowiedzi.Śpij Spokojnie,Kochany...
Zgłoś SPAM
23.05.2013 MIJA ROK CAŁY ,najgorszy w życiu naszym rok.....
W 2012 roku,mówiono coś o końcu świata ,dla nas on nastąpił,gdy Ciebie zabrakło Emilku....... Niektórzy znajomi lub sąsiedzi zapytają się.....jak tam żyjemy ?????? w myślach im odpowiadam ,że no cóż ,tak zwyczajnie jak to po końcu świata się żyje ,co możemy im odpowiedzieć ,że dobrze???,że co fajnie???? Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami.......
Zgłoś SPAM
EMILKU KOCHANY,TAK BARDZO BOLI♥ ♥Ja do Was kochani rodzice i bracie,już nie wrócę Chociaż bardzo chciałbym przyjść Nie wyglądajcie za mną oknem - nie otwierajcie drzwi Tata ciągle stoi przy tej bramie - jakby się zatrzymał czas Jakby wciąż oczekiwał - że mnie ujrzy jeszcze raz Kładzie mama dłonie na swym sercu - i kieruje w niebo wzrok Mnie tylko fizycznie przy Was rodzice nie ma - to już minął cały rok „Kochana Mamo… Wiem, że Cię smucę… Mija już cały rok, lecz Ja nie wrócę… Nie czekaj Mamo kochana… Już tak jest, że dorosłe dzieci z domu odchodzą… Nie mogłem Mamo zawsze być z Tobą… Nie płacz już Mamo… Tu gdzie przybyłem już pozostanę… Znalazłem miejsce swe ukochane… Jestem szczęśliwy tu odpoczywam… Każdy się cieszy, kto tu przybywa… Nie płacz więc Mamo, żyj swoim życiem… Dbaj o siebie i wspominaj mnie dobrze… Uśmiechaj się, zapomnij o tym, co było złe… Czas szybko mija kochana Mamo… Wybierzesz się i Ty kiedyś w tę podróż nieznaną… Będę na Ciebie czekał cierpliwie… Zobaczysz krainę, gdzie już ja zostanę… Pokażę Ci swoje piękne mieszkanie… Gdy do mnie przybędziesz, też już nie wrócisz… Myślę Mamuniu, że już się nie smucisz…” EMILKU DLA CIEBIE TA ROZA OKRYTA KROPLAMI LEZ ANIELSKIEJ MILOSCI.SPIJ SPOKOJNIE I UTUL SWOICH RODZICOW I BRATA DO SWOJEGO CUDOWNEGO SERDUSZKA♥
Zgłoś SPAM
23 MAJ 2013r.
Śliczna różyczka,cudne światełka,modlitwa i pamięć dla Ciebie Emilku w Tym szczególnym dniu...przytulam Mamusię i wszystkich Bliskich Tobie,łączę się w ogromnym bólu-niech otulają Ciebie w Niebie Wszystkie Anioły...
Zgłoś SPAM
.

╬♥╬ Serce tak tęskni, a dusza woła; Twego powrotu, tak mocno pragnie - zostawiam moją modlitwę i promyki nieustannej pamieci za wszystkie dni mojej nieobecnosci dla Ciebie EMILECZKU ╬♥╬ Z calego serca pragne podziekowac Emilku Twojej Mamie za pamiec o moim Synku w czasie mojej dlugiej choroby.Sercem dziekuje i , do bolacego serca przytulam DZIEKUJE mama Matiego Gosia.

Zgłoś SPAM
17.05.2013
Znalazłam stary brudnopis,zeszyty były wyrzucane na bieżąco oprócz ostatnich,które zostawiłam na pamiątkę,w zeszycie tym został tekst pisany Twoją ręką, chyba gdy byłeś w 3 klasie podstawówki,oto on: "Słyszałem o pewnym kwiecie paproci.Posiada on właściwości lecznicze,daje szczęście i bogactwo.Zapragnąłem go zdobyć.Chciałbym mieć dużo pieniędzy i długo żyć,oraz wspomóc biednych i chorych ludzi." (nic się z tego nie zrealizowało,synku,lecz może pomagasz tam w górze....) kocham Cię....
Zgłoś SPAM
MAJ 2013r.
Emilku niech Tobie płoną cudne płomyczki do samego Nieba wiecznie!!!Ofiaruję swą pamięć wraz z modlitwą,przytulam Mamusię,Tatusia i najbliższych....
Zgłoś SPAM
07.05.2013
Zobaczysz wszystko inaczej i o wiele lepiej oczami, które wylały łzy... Phil Bosmans.Dzieci Nasze Ukochane- my już nawet nie mamy łez , bo wszystkie wypłakaliśmy za Wami.
Zgłoś SPAM
Jesteś choć Cię nie ma Jesteś jak mgła której dotykam. a ta rozpływa się. Jesteś jak ten biały puch na błękitnym niebie, do którego daleko mi Jesteś jak Wiatr który niesie piękne wspomnienia. Nagle umilkł. Jesteś jak sen niewinny dziecięcy, który odległy jest. Jesteś jak dzień z nocą połączony nieosiągnięty. Jesteś choć Cię nie ma
Zgłoś SPAM
27 kwiecień 2013

Są łzy, co jak ogień palą, Są serca, które się nigdy nie żalą, Są winy, na które nie ma sędziego, Więc kiedy płaczę, nie pytaj, dlaczego.

Zgłoś SPAM
23.04.2013 11 MIESIĘCY EMILUŚ...KOCHAMY CIĘ..

Po co pytasz - Dlaczego??? I tak nikt nie odpowie. Tak właśnie miało się zdarzyć, tak miało się zdarzyć Tobie. Dlaczego? - pytać nie warto ,bo wciąż bez odpowiedzi. Wszystko ma sens i choć bardzo trudno.. Musisz w to matko uwierzyć... Wszystko ma sens i choć trudno Zrozumieć Ci sens cierpienia... Musisz przyjąć, wyszeptać: syneczku do zobaczenia... Do zobaczenia kochany... Będę cierpliwie czekała... Będę nadał żyć tutaj, Tak jakbyś syneczku chciał ,Będę wciąż dobra dla ludzi I będę się uśmiechać, A Ty od czasu do czasu Pomachasz do mnie z daleka. Do zobaczenia syneczku, do zobaczenia kochany..... Dziękuję Ci, że jesteś, choć teraz niewidzialny...............Halina Surmacz.

Zgłoś SPAM
Maleńki Skarbku, jesteś Perełką w Bożej Muszelce w Oceanie Nieba, jesteś ziarnkiem miłości w rosy kropelce na listku drzewa, jesteś nadziei nutką w skowronka piosence, co w nocy mej rozbrzmiewa. Jesteś. {*}{*}
Zgłoś SPAM
2.04.2012
Nigdy nie zapomnę tego dnia, bo właśnie wtedy zostałam Twoją dziewczyną, żałuję, że nie mogłam się z Tobą pożegnać i przytulić ostatni raz. Kocham Cię.
Zgłoś SPAM
W tęsknocie jest siła, która każe szukać, tego co pragnie serce i tego co pragnie dusza. (¯`♥´¯) `*.¸.*´ ¸.•´¸.•*¨) ¸.•*¨) (¸.•´ (¸.•´ .•´ ¸¸.•¨¯`•♥ ♥ ♥ Z calego serca chce podziekowac Emilku ,Twojej kochanej Mamie za wierna pamiec o moim Matim.Sercem dziekuje. EMILKU ZAWSZE JESTES I BEDZIESZ W MOIM SERCU mama Matiego
Zgłoś SPAM
W ciszy serce moje i w zadumaniu, otwieram myśli swoje i pozostaję w czuwaniu... Życie tak kruche jest,kończy się nagle, zatem gotowym trzeba być i zawsze mieć wiarę... Najbliżsi odchodzą czasami wśród bólu i cierpień,pozostaje tylko nadziei wiara i wiele zawierzeń... W sercu ciągle mamy mnóstwo obaw i trosk o życie i zdrowie bliskich,bo Bóg jedynie wie, kiedy i kto, a nasze serce ciągle się modli w ciszy, za tych,których nad życie kochamy...
Zgłoś SPAM
03..04.2013
Emiluś pamiętam......
Zgłoś SPAM
Emilku♥
Zgłoś SPAM
"Śmierć to stacja, na której przesiadamy się do następnego pociągu. Zmienia się wygląd wagonu, ale podróż trwa nadal." Z modlitewną pamięcią (*) Dziękuję Bliskim za pamięć o moim Bracie Krystianie. Przepraszam, że ostatnio nie pozostawiałam znaków mojej pamięci, ale zapewniam o pamięci w modlitwie. Bliskim z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę zdrowia, spokoju oraz tej wiary i nadziei kiedy patrząc na Zmartwychwstałego Chrystusa widzimy cud pokonania śmierci przez niezwykłą siłę miłości. Wciąż kochając tych, którzy odeszli podtrzymujemy to ich życie, które przez jakiś czas trwa tylko w naszych sercach. Dzisiejsza noc pozwala uwierzyć w to, że jeszcze się spotkamy,,, ale już w tym innym, lepszym świecie. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za trwanie w pamięci- Monika.
Zgłoś SPAM
♥¸.•*´*•.¸♥•. EMILKU ♥¸.•*´*•.¸♥•. Niech czas wielkanocny utrzyma nasze marzenia w mocy a wszystkie nasze życzenia aby okazały się do spełnienia ... aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości ... abyśmy przez życie kroczyli w ludzkiej godności a niech symbol Boskiego Odrodzenia bedzie dla nas - celem do spełnienia. SPOKOJNYCH ŚWIĄT DLA TWOICH NAJBLIZSZYCH EMILECZKU!!! Doznajcie w te święta wyjątkowego szczęścia poczujcie miłość Boga i opiekę aniołów zrozumcie sens życia i potęgę rodziny otwórzcie serca i wpuście ptaki nadziei ♥♥ 
Zgłoś SPAM
Kochani bliscy naszych zmarłych .Z okazji Świąt Wielkanocnych Błogosławieństwa Bożego oraz miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr, zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze. Pracy, która pomaga żyć. Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać i szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie.
Zgłoś SPAM
Kiedy tęsknisz za miłością, która była twą? Najdroższą tą, co kradła wszystkie chwile I nie płakała, która zawsze w każdej chwili pomagała. Była oazą, jest marzeniem i pięknym wspomnieniem ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
27.03.2013
Niech czas wielkanocny utrzyma w mocy nasze marzenia by wszystkie życzenia okazały się do spełnienia i aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości abyśmy przez życie kroczyli w ludzkiej godności i niech symbol boskiego odrodzenia był i dla nas celem do spełnienia. Wesołych świąt.
Zgłoś SPAM
Boże, miłosierny Panie, daj duszom naszych zmarłych miejsce w niebie, błogosławiony pokój i jasność Twojego światła. Spraw Prosimy Cię, Panie, aby nasze modlitwy wyjednały zbawienie ich duszom.Pokornie błagamy Cię, Panie, uwolnij je od więzów grzechu aby wskrzeszone żyły w chwale zmartwychwstania wśród Twoich świetych i wybranych.Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen
Zgłoś SPAM
Niech cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku tobie swoje oblicze i niech cię obdarzy pokojem" (Lb 6, 23) Amen.[*] ŚWIATEŁKO MODLITWA I PAMIĘĆ
Zgłoś SPAM
Światełko mej pamięci i modlitwa dla Ciebie Emilku do samego nieba.Mam nadzieję ,że tam poznałeś mojego Kamila on tak jak Ty uczył się w drugiej klasie Technikum Elektronicznym i też był wspaniałym dobrym człowiekiem trzymajcie się i bądżcie szczęśliwi w niebie.
Zgłoś SPAM
23.03.2013 DZIŚ MIJA 10 MIESIĘCY NASZ KOCHANY......EMILECZKU......
...Jaki sens ma nasza codzienna wegetacja bez Ciebie,każde miejsce,każdy przedmiot,każda chwila Ciebie przypomina,jak wytłumaczyć sobie,że tak musiało być,jak wierzyć,że takie było przeznaczenie????:(
Zgłoś SPAM
Śmierć, to słowo, które bolesny cios zadaje kończy się życie kończy się świat... tylko pustka tylko żal w duszy zostaje a w sercu wieczny ślad. Teraz drogami Boga Ojca kroczysz na polanach boskich biegasz na nasze zło przymykasz oczy smutno nam, ze Cię z nami nie ma. My z nadzieją w sercach czekamy, że kiedyś na pewno się spotkamy... Nadzieja spotkania łagodzi ból rozstania...
Zgłoś SPAM
Od Pięknego Anioła Do Mamy
Mamo, proszę przestań płakać. Skończ już liczyć szare dni, bo ja bawić się nie mogę, kiedy widzę Twoje łzy... Teraz nic już mnie nie boli, ale tak straszliwie cierpię, kiedy widzę, że Ty płaczesz. Chcę przytulić się do Ciebie... Mamo, proszę przestań płakać. Bóg mi skrzydła podarował. Fruwam sobie z aniołami taki lekki, jasny... Mamo, proszę przestań płakać, bo ja stale z Tobą jestem. Grzeję Cię promykiem słońca, wiatru chłodzę Cię szelestem... I szykuję Ci skrzydełka, i pierzynkę Ci uszyję, żebyś mogła odpoczywać, kiedy wreszcie do mnie przyjdziesz... I będziemy zawsze razem. Nic nas nie rozdzieli więcej. Tylko proszę, przestań płakać. Cierpię, gdy Cię boli serce..."
Zgłoś SPAM
Owinęłam swoje ciche marzenia W promienie wschodzącego słońca Przytuliłam je mocno do serca Oddałam całą czułość jaką posiadałam Dopuściłam nadzieję i tęsknotę Do myśli o szczęściu które dryfowało Niczym łódź po spokojnym oceanie uczuć Dotykam delikatnie niespełnionych marzeń Które mają kolor Twoich oczu I ciepło twych rąk PROMYCZKI PAMIECI EMILKU ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Przepraszam,ze nie zawsze moge zapalic swiatelka dla naszych Aniolkow.Sercem pozdrawiam i dziekuje.
Zgłoś SPAM
Emi..... syneczku.....
Bez Ciebie smutno ,gdzie jesteś syneczku??????? czemu nie dzwonisz ??????? czy jesteś szczęśliwy????????? kocham Cię!!!! Tęsknię ogromnie.czekam ,do zobaczenia mój skarbie kochany......
Zgłoś SPAM
11.03.2013
Kimże jestem bez Ciebie Wciąż pytam siebie bez skutku Bez Ciebie jestem jedynie Małą kropelką smutku Słoną łzą samotności Co po policzku spływa I oceanem tęsknoty Która Twe imię wciąż wzywa
Zgłoś SPAM
06.03.2013
Z Tobą odeszły wszystkie marzenia... I wszystkie plany się skończyły! Zostały tylko piękne wspomnienia.. I ból co odbiera do życia siły
Zgłoś SPAM
3.03.20013
Nasze Dzieci ♥ nasza radość… nadzieja…nasza miłość… bo tak właśnie mój Boże zawsze przecież było. Więc cóż napisać innego choć tysiące myśli lata po głowie. Skoro w tym wszystko zawarte wykute w kamieniu złotem pociągnięte jeszcze świeże jeszcze mocno czytelne nie starte mój Boże ani nie zatarte miłość… ona nie ginie ona pozostała lecz radość jak ją odzyskać gdy ta co ją dawała już u Ciebie mój Panie....
Zgłoś SPAM
(¯`♥´¯) `*.¸.*´ ¸.•´¸.•*¨) ¸.•*¨) (¸.•´ (¸.•´ .•´ ¸¸.•¨¯`•♥ ♥ ♥ BRAKUJE NAM WAS ANIOLKI *(*)* Niezapomniane chwile tego nie da się wymazać Nieraz przychodzi taki moment, że potrzeba się wypłakać Przez to wspomnieniami wracasz Widzisz to, co było szczęściem Zamykasz oczy i widzisz tylko przestrzeń Powracasz tam i znów tam jesteś Myśli bezkres Przypominasz sobie chwile które były dla nas piękne? Dzisiaj zrozumiałeś, że tak nie będzie Sen się urywa otwierasz oczy i widzisz tylko zdjęcie... *(*)*
Zgłoś SPAM
Anioł Stróż zamyślony. Taki nieśmiały i zagubiony. Szeleści cicho skrzydłami, tuż za Twoimi plecami. I porozmawiałby chętnie, Rady podsunąłby skrzętnie.... Gdybyś tak umiał czasami , spojrzeć nie tylko oczami, dostrzegłbyś swojego Anioła, który z miłością Cię woła.
Zgłoś SPAM
"Kochana Mamo... Wiem że Cię smucę... Mijają lata, lecz ja już nie wrócę... Nie czekaj mamo... Dorosłe dzieci z domu odchodzą... Nie mogę mamo zawsze być z Tobą... Dużo w swym życiu podróżowałem... Przepiękne miejsca na świecie zwiedzałem... Nie płacz już mamo... Tu gdzie przybyłem już pozostanę... Znalazłem miejsce swe ukochane... Jestem szczęśliwy tu odpoczywam... Każdy się cieszy kto tu przybywa... Nie płacz więc Mamo... Żyj swoim życiem... Dbaj o siebie.... Wspomnij mnie dobrze... Uśmiechaj się... Zapomnij o tym co było złe... Czas szybko moja kochana mamo... Wybierzesz się kiedyś... W podróż nieznaną... Będę na ciebie czekał cierpliwie... Zobaczysz krainę gdzie już zostanę... Pokażę Ci swoje piękne mieszkanie... Gdy do mnie przybędziesz... Też już nie wrócisz... Myślę mamuniu... Że już się nie smucisz.
Zgłoś SPAM
Anioły są miłością zesłaną z nieba. Anioły są takie piękne ciche… nietknięte… kiedy jesteś mały otaczają Cię ze wszystkich stron. Nie można bez nich żyć nawet, gdy w nie nie wierzysz, one są przy Tobie zawsze jak wiatr… Pewnego dnia, wszystko się zmienia i nawet nie wiesz kiedy najważniejszy Anioł prowadzi Cię ku niebu … To istota, która zawsze jest przy Tobie gdy śpisz, otacza Cię swoimi skrzydłami pełnymi miłości i troskliwości, ociera ukradkiem łzę, gdy o niej zapomnisz. Nie pozwala Cię skrzywdzić, chce pokazać Ci świat, chociaż Ty tak strasznie się przed tym bronisz, pragnie Twojego szczęścia. To Twój Anioł… To miłość…to nasze kochane Dzieci Nasze Anioły...
Zgłoś SPAM
28.02.2013
Aniołowie nasi.. Ich głos jest jak strumień leśny Delikatnie śpiewa pieśni Które tylko w głębi ciszy Serce, a nie ucho słyszy Dotyk dłoni- powiew wiatru Delikatnie muska ramię Aby przebyć bez upadku Drogę, co przed nami stanie Za dnia wciąż przy naszym boku W nocy siedzą u wezgłowia Niestrudzeni, niewidoczni Liczą wypaplane słowa Wypaplane, wykrzyczane Te bolesne i te słodkie Przebierają jak mak z grochem Prosząc Boga tysiąckrotnie By ich podopiecznych błędy W wielkim swoim zmiłowaniu Złożył w niepamięci czasu Jak my głowę na posłaniu A gdy w słońcu świat się budzi Aby pędzić poprzez życie Oni kroczą znów do ludzi Rozwijając skrzydła skrycie Agnieszka Lisowska
Zgłoś SPAM
EMILKU ANIOŁKU ((*))
Z miłością oczekiwane Miłością pozostaniesz na zawsze EMILKU ((*))((*))((*))
Zgłoś SPAM
Do pierwszej łzy... Do pierwszej łzy zwykle szczęście trwa Jak wielka jej siła i moc czuje serce i łka... Ta łezka jak diament lśni...zimnym blaskiem istnienia, w niwecz, pył obraca wszystkie cieplutkie marzenia... Do pierwszej łzy zwykle miłość trwa Serce jeszcze gorące czuje...że drugiego już brak... Łza ta jedna spłynęła w nie... ono skamieniałe, jak lodu bryła Jednak wciąż żyje...drga i czuje przerażone niedopowiedzenie Była to miłość czy to może sen był...różane marzenie...? Jednak ta łza maleńka dowodem jest, że miłość trwa... Jak wielka jej siła i moc...czuje serce, z radości łka... Może ta łza maleńka co spłynęła w nie...żaru dolała? Miłość odkryła? to mało...kazała budować ..Nasze marzenie, ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
...Zabrali Cię Aniołowie.... jednym z nich Byłeś przecież... I skończyłeś swą misję na naszym małym świecie... A teraz promieniejesz w Krainie Wielkiej Zorzy, i gdy nadejdzie pora - Ty właśnie Drzwi nam otworzysz... każdemu mówiąc: "Zostań", bo tu już nie ma cierpień, łez, smutku ani rozstań... ♥ EMILKU ♥
Zgłoś SPAM
25.02.2013 r
BO NAJPIĘKNIEJSZĄ RZECZĄ,JAKĄ MOŻNA KOMUŚ OFIAROWAĆ TO POMYŚLEĆ O NIM... BO WYSTARCZY MYŚL,BY BYĆ BLISKO NAWET WTEDY GDY TAK WIELE NAS DZIELI...
Zgłoś SPAM
25.02.2013
...Tak blisko , a Ciebie nie ma. Wszystkie marzenia rozwiał wiatr, gdzieś blisko Nieba, blisko cienia, wraz z Tobą odszedł cały świat.
Zgłoś SPAM
24.02.2013
Czas przybliża nas do siebie
Zgłoś SPAM
23.02.2013 Syneczku kochany .9 miesięcy bez Ciebie

Synuś ....dziś o godz. 15.10 minęło 9 miesięcy mojej tęsknoty i cierpienia......kocham Cię ogromnie.....tęsknię.....to tyle ile było potrzebne ,abyś się narodził , pamiętam ten czas ,jak czekałam,martwiłam się o Ciebie i jak cieszyłam się na Twój pierwszy krzyk ,i gdy położna położyła Ciebie na mnie ,mogłam się Tobą opiekować(wcześniej dzieci były zabierane na inne sale) setki razy usypiałam Cię na rękach i bardzo to lubiłam.........KOCHAM CIĘ.....

Zgłoś SPAM
23.02.2013
Życie kończy się - miłość nie.Wiem ,że mnie szukacie.... Znajdziecie mnie w swoim sercu, ponieważ tam jest moje miejsce. Żyję w Was dalej.
Zgłoś SPAM
Kiedy tęsknisz za miłością, która była twą?Najdroższą tą,co kradła wszystkie chwile i nie płakała,która zawsze w każdej chwili pomagała,była oazą, jest marzeniemi pięknym wspomnieniem.ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿEMILKU:* mama Matiego
Zgłoś SPAM
*.¸(*.¸♥¸.*´)¸.*´ ♥«_EMILKU_»♥ ´*.¸(*.¸♥¸.*´)¸.*´ Nagle tak cicho zrobiło się w moim świecie bez Ciebie... Jolu duzo sily na dzisiejszy dzien i zycze pomyslnosci dla Jarka.Emil swietuje razem z bratem Caluje Was Kochani
Zgłoś SPAM
19.02.2013
Dzisiaj Twój brat ma urodziny ,kończy 21 lat ,razem byście je spędzili,jak rok temu ,Jarkowi będzie dziś bardzo smutno,(....) .....szkoda słów ,jakie jest to życie?.........
Zgłoś SPAM
Emi.....

Synuś..... teraz Twoja postać też nie żyje ????? czy grasz nią w tym innym świecie????? "Etek Sinu" the HERO!!!!!!!!!!! Mój mały, wielki skarbie ,kocham Cię, tęsknię.............(....)


https://www.youtube.com/watch?v=f6HJMIyCBlw


 http://www.youtube.com/watch?v=f6HJMIyCBlw

Zgłoś SPAM
-:¦:-_ (¯`♥`¯)_ŚWIATEŁKO _________PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIELE Dzisiaj nawet w spojrzeniu słońca, każdym tchnieniu wiatru, z tęsknotą... jest obecność tych, którzy odeszli. Nikt mi nie powie, że, to było konieczne. Emileczku duzo serca dla Twojej Kochanej mamy ,taty i brata.Opiekujcie sie nami SKARBY,bo tak nam Was bardzo brakuje,tak bardzo..Jolu sciskam Cie mocno.
Zgłoś SPAM
(♥)(♥)(♥)(♥)(♥) Promyki pamieci dla Ciebie Emileczku(♥)(♥)(♥)(♥)(♥) Kolejny raz za Tobą- biegnę za Tobą, Kolejna łza za Tobą - płaczę za Tobą, Kolejny dzień bez Ciebie - wieczność bez Ciebie, Kolejna noc bez Ciebie - wieczność bez Ciebie, Bo Ja umieram, gdy Ciebie mi brak, Lecz żyje, bo czekam, aż otworzysz oczy, Powiesz, że: widzisz,czujesz, kochasz też...(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
WALENTYNKOWE PROMYCZKI ANIOLKU Nie mogę obiecać Ci nieba, ale pokażę Ci magię wspólnego oglądania gwiazd, a następnie wyszukam najpiękniejszą z nich i nazwę ją Twoim imieniem. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
14.02.2013r
Pamiętajmy nie tylko dziś pamiętajmy zawsze, bo tak długo człowiek żyje jak długo o nim się pamięta.
Zgłoś SPAM
14.02.2013
Walentynkowe serduszka dla Ciebie Emilku
Zgłoś SPAM
WALENTYNKI 14.02.13
PAMIĘTAM EMILKU BO MIŁOŚĆ JEST NIEŚMIERTELNA
Zgłoś SPAM
14.02.2013 walentynki SYNUŚ..........
♥ZRODZONY Z MIŁOŚCI ♥-MIŁOŚCIĄ ZAWSZE POZOSTANIESZ ♥ ANIOŁKU NASZ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
07.02.2013
Anioł Stróż zamyślony. Taki nieśmiały i zagubiony. Szeleści cicho skrzydłami, tuż za Twoimi plecami. I porozmawiałby chętnie, Rady podsunąłby skrzętnie.... Gdybyś tak umiał czasami , spojrzeć nie tylko oczami, dostrzegłbyś swojego Anioła, który z miłością Cię woła.
Zgłoś SPAM
Twego powrotu czekam na próżno. Twe serce małe, nie bije wcale, ile bym dała by biło dalej. Kolory świata przechodzą w jesień, a ja samotna chodzę po lesie. Lecz las to ludzi obcych, dalekich, co patrzą na nas słabych, kalekich. Kalectwem moim na całe życie, będzie żałoba po małym bycie. Które zjawiło się niespodzianie i nastawiona na jego trwanie nie będę nigdy z tym pogodzona że go tu nie ma w moich ramionach Po mej Iskierce pustka została Gdzie teraz jesteś Iskierko mała?
Zgłoś SPAM
05.02.2013
Kiedy nie ma Ciebie, Smutno płynie czas. Nie ma gwiazd na niebie, Nawet księżyc zgasł, Ciągle pada deszcz, Wolniej krąży ziemia, Płaczą gałęzie drzew. Kiedy Ciebie nie ma, Smutek pada cieniem Na pola i lasy. Kiedy nie ma Ciebie, Nie ma Twoich słów, Tylko są marzenia. Kiedy ujrzę Cię znów?
Zgłoś SPAM
04.02.2013
Każda tęsknota spowodowana rozłąką z ukochaną osobą jest bardzo bolesna. Ale zupełnie inaczej odczuwana jest ona, kiedy wiemy, że z ukochaną osobą możemy spotkać się już tylko w marzeniach i wspomnieniach.
Zgłoś SPAM
02.02.2013
Dla Ciebie
Zgłoś SPAM
01.02.2013
To płacze serce, tak cichutko łka a w smutnym oku zabłyśnie łza. To płacze serce nad losem swym , odeszło szczęście a Wy wraz z nim....
Zgłoś SPAM
*•.¸♥¸.•* ..*•.¸♥¸.•* ..*•.¸♥¸.•* Obłoki, co z ziemi wstają I płyną w słońca blask złoty, Ach, one mi się być zdają Skrzydłami mojej tęsknoty. Te białe skrzydła powiewne Często nad ziemią obwisną, Łzy po nich spływają rzewne, Czasem i tęczą zabłysną. Gwiazdy, co krążą w przestrzeniach Po drogach nieskończoności, Są one dla mnie w marzeniach Oczami mojej miłości. Patrzą się w ciemne odmęty Te wielkie ruchome słońca... I ja miłością przejęta, Patrzę i tęsknię bez końca. *•.¸♥¸.•* ..*•.¸♥¸.•* ..*•.¸♥¸.•* DLA CIEBIE EMILECZKU(*)
Zgłoś SPAM
30.01.2013
tak bardzo za Wami tęsknimy i tak bardzo Was kochamy Dzieci nasze Ukochane
Zgłoś SPAM
¸.•♥ •.¸¸.•` ♥¸.•´ ¸.•´¨) «´¨ •.¸¸.•´¨`»♥ (¸.•`´ ♥ ``•.¸)``EMILKU KOCHANY WCZORAJ BYLY TWOJE NIEBIANSKIE URODZINKI,A JA NIE MOGLAM ODWIEDZIC CIEBIE TUTAJ.:*:*:*PROSZE NIE GNIEWAJ SIE I ,PAMIETAJ ,ZE ZAWSZE SERCEM I MYSLAMI BEDE PRZY TOBIE ANIOLKU KOCHANY :*:*:* Dlaczego jak się kogoś mocno kocha I jest się z nim Przychodzi taki moment Że trzeba się na jakiś czas rozstać? Joleczko pamietalam o urodzinkach Emilka,ale nie moglam zapalic dla NIEGO promyczkow tutaj.Przepraszam Emilka i Ciebie Kochana.
Zgłoś SPAM
W Dniu Urodzin Emilku Ślemy Ci Najpękniejsze Zyczenia Bądz Szczęśliwym I Zawsze Uśmiechniętym Aniołkiem.
Zgłoś SPAM
28.01.2013
Bywają w życiu chwile, których ból daje się zmierzyć dopiero po jego przeżyciu, i wówczas dziwi nas, iż zdołaliśmy go znieść...Maria Kallergi. Emilku w dniu TWOICH URODZIN ANIOŁKU KOCHANY ŻYCZĘ CI , abyś był Szczęśliwy.
Zgłoś SPAM
28.01.2013 TWOJE 19 URODZINY EMILKU................
EMILKU... BYLEŚ RADOŚCIĄ, PROMIENIEM SŁOŃCA, BYŁEŚ MIŁOŚCIĄ, DOTYKIEM SŁOŃCA, JESTEŚ MILCZENIEM, CISZĄ O ZMROKU, JESTEŚ WSPOMNIENIEM I PERLĄ W OKU. NIEZWYKŁY ANIOŁ SKOŃCZYŁ MISJĘ NA ZIEMI, ZOSTAWIŁ PŁOMIEŃ,CO W SERCU SIĘ MIENI.....
Zgłoś SPAM
27,01,2013
Emilku pamiętam o Tobie
Zgłoś SPAM
♥ ♥ ♥ ¸¸.•*´¯`✿ ♥ •*´¯`✿ Wokół nas wciąż krąży , od chwili narodzin i czy chcesz, czy nie chcesz, musisz się pogodzić, że czeka cię gdzieś i miłość i śmierć.., tylko,jak pogodzic sie ze smiercia ukochanej OSOBY??? ♥ ♥ ♥ ¸¸.•*´¯`✿ ♥ •*´¯`✿ JAK ZYC Z DALEKA OD WAS SKARBY NASZE(*)(*)
Zgłoś SPAM
Kwiatuszki Dla Ciebie Emilku
Zgłoś SPAM
„...jak szybko wszystko przemija. [...] Powieje wiatr, cień przykryje słońce, światło zmieni barwę morza z ciemnoniebieskiej na zieloną. Wystarczy odwrócić wzrok, a świat już wygląda inaczej. Osoba, która zdawało się, będzie żyć wiecznie, odchodzi.EMILKU(*) Jolu sercem jestem z Toba i Twoimi najblizszymi.
Zgłoś SPAM
EMILUŚ.......8 miesięcy bez Ciebie syneczku...

POWIEDZ MI PROSZĘ JAK TAM JEST, NO WIESZ TAM GDZIE JESTEŚ TERAZ???!!! CZY TAK JAK MÓWIĄ WSZYSTKO MASZ???!!! I NIC TAM NIE BOLI I NIE DOSKWIERA!!!???? POWIEDZ MI PROSZĘ JAK TAM JEST, CZY SĄ TAM ŁĄKI WIECZNIE KWITNĄCE!!!??? CZY TAK JAK MÓWIĄ,NIKT NIE PŁACZE???!!!! I ZAWSZE TAM DLA WAS ŚWIECI SŁOŃCE!!!?? POWIEDZ MI PROSZĘ JAK TAM JEST, NO WIESZ TAM GDZIE JESTEŚ TERAZ. BO W KOŃCU PRZECIEŻ KAŻDY Z NAS PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ TAM SIĘ WYBIERA.....

Zgłoś SPAM
Ze śpiewem ptaków Przesyłam list a w środku mieszka wiatr co rozwiewa morskie fale... Na falach unosi się delikatnie maleńki statek Zbudowany z tęsknoty ma żagiel utkany z marzeń... Wypatrujesz serdecznych lądów i przylądka dobrej nadziei Czeka Ciebie mój cichy port z gorącym kubkiem spokoju... ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
♥ Ciężko żyć w cierpieniu nie znając radości Wiedząc, że już nigdy chyba nie zagości Kiedy już zabrakło nadziei i słońca Tylko czarna rozpacz i smutek bez końca Jesteś nam Aniołem Tam wysoko w niebie Gdzie nasz święty Ojciec czekał już na Ciebie My swoją modlitwą zawsze Cię wspieramy Smutek i cierpienie Bogu powierzamy.EMILKU w moim sercu,juz na zawsze. Jolu do serca mojego tule Twoje serce,ktore boli,jak moje.
Zgłoś SPAM
20.01.2013
Kiedy nie ma Ciebie, Smutno płynie czas. Nie ma gwiazd na niebie, Nawet księżyc zgasł, Ciągle pada deszcz, Wolniej krąży ziemia, Płaczą gałęzie drzew. Kiedy Ciebie nie ma, Smutek pada cieniem Na pola i lasy. Kiedy nie ma Ciebie, Nie ma Twoich słów, Tylko są marzenia. Kiedy ujrzę Cię znów
Zgłoś SPAM
19.01.2013
Serce moje... podaj dłoń... razem już bądźmy! Chodź tak oddzieleni - czujemy swa bliskość. To nic - nadejdzie nasz czas... Wyrywa się serce, oczy tęsknią, słowa więzną w gardle, ale Ty wiesz...
Zgłoś SPAM
18.01.2013r
Twój świat EMILU jest tak bardzo daleki... Niech Bóg swoją miłością otoczy Cię na wieki... Pamiętamy
Zgłoś SPAM
nie płacz Kochana mamo. Ja patrzę na Ciebie co rano.Jak tylko oczka otworzę i skrzydła anielskie rozłożę . To zaraz lecę do Ciebie, pomimo że jestem tu w niebie
Zgłoś SPAM
Moje serce jest ogromne... i puste. Wiatr trzaska drzwiami odstraszając nadzieje. Codziennie chowam w nim część siebie, a potem nie mogę odnaleźć. I nikt nie rozumie, że jedno serce to za mało, by żyć. ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ SNIEZNE PROMYCZKI PAMIECI ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Patrząc na płatki śniegu zwracając oczy ku niebu widzę swoje marzenia niemożliwe do spełnienia nadzieje tak jak one znikają roztopione i płyną strumieniami razem z żalem i łzami
Zgłoś SPAM
Wspomnienia pozwalają Na Chwile Szczęścia,Bo Myśleć To Wcąż pamiętać...PAMIĘTAMY ANIOŁKI KOCHANE
Zgłoś SPAM
Jest noc bez gwiazd i księżyca i dzień pochmurny bez słońca jest przestrzeń pusta daleka i droga kręta bez końca Jest dzień co deszczem płacze noc długa nieprzespana chwila znaczona cierpieniem droga kamieniem usłana Jest dzień piękny jak wiosna niebo utkane gwiazdami miłość szczęśliwie spełniona i radość skropiona łzami A wszystko to razem wzięte w księdze losu wpisane tam w górze na niebiosach od wieków zaplanowane EMILKU MOJA PAMIEC DLA CIEBIE ♥ ♥ ♥ Joleczko dziekuje za wiadomosc i za troske.Dziekuje,ze mnie znalazlas na poczcie,jak tylko bede mogla dobrze siedziec przy komputerze napisze wiecej co u mnie..Caluje Cie i Twoich najblizszych.
Zgłoś SPAM
„...jak szybko wszystko przemija. [...] Powieje wiatr, cień przykryje słońce, światło zmieni barwę morza z ciemnoniebieskiej na zieloną. Wystarczy odwrócić wzrok, a świat już wygląda inaczej. Osoba, która zdawało się, będzie żyć wiecznie, odchodzi. SWIATELKA PAMIECI ZA WSZYSTKIE DNI,KIEDY NIE MOGLAM ODWIEDZAC NASZYCH KOCHANYCH ANIOLKOW EMILKU (♥) (♥) (♥) Calym sercem EMILKU pragne podziekowac TWOJEJ MAMUSI za wierna pamiec i swiatelka dla mojego Synka Matiego,w czasie mojej dlugiej choroby.DZIEKUJE.
Zgłoś SPAM
13,01,2013
sa łzy , co czas pod powieką skrywa bo ukryć bólu nie umiały swego, i chociaż często z oka łza ta spływa, ja płaczę - Ty wiesz dlaczego
Zgłoś SPAM
13.01.2013r
Każdemu świeczka życia kiedyś zgaśnie, ale dlaczego Tobie zgasła tak szybko? Spoczywaj w pokoju... Życie nie kończy się u bram śmierci, żyjesz w sercach tych, którzy Cię znali i kochali oraz w ich pamięci... Niech Bóg przyjmie Cię Emilu do swojego królestwa, spoczywaj w pokoju.
Zgłoś SPAM
Mój synu, tak bardzo tęsknię. Jutro cię zobaczę, jak trudno czekać. Czas stracił sens, moje serce mięknie, myślę tylko o tym, by znów móc dotykać. Jaki jesteś zimny, mam tylko dwie dłonie. Próbuję ogrzać twoją twarz, twoje ręce. Łzy płyną strumieniem, dusza płonie, chcę cię przytulić, nie widzę nic więcej. Ależ jesteś spokojny i taki piękny, tylko dlaczego tak bardzo zziębnięty. Ogromnie mi smutno, nie ma cię kochany, wiem, że tam w końcu kiedyś się spotkamy. Na zawsze coś zgasło, zginęło, przepadło, w głowie mętlik, dudnienie krzyku niemego. Życie zamarło, zapadła głucha cisza, słońce się schowało, niebo załkało i tylko kołacze się pytanie ? dlaczego
Zgłoś SPAM
Tęsknota Obłoki, co z ziemi wstają I płyną w słońca blask złoty, Ach, one mi się być zdają Skrzydłami mojej tęsknoty. Te białe skrzydła powiewne Często nad ziemią obwisną, Łzy po nich spływają rzewne, Czasem i tęczą zabłysną. Gwiazdy, co krążą w przestrzeniach Po drogach nieskończoności, Są one dla mnie w marzeniach Oczami mojej miłości. Patrzą się w ciemne odmęta Te wielkie ruchome słońca... I ja miłością przejęta, Patrzę i tęsknię bez końca Adam Asnyk
Zgłoś SPAM
Emi.....
Życie jest trochę jak morska podróż. Wyjeżdżamy żegnając się i płacząc z powodu oddalenia od osób nam drogich, ale oto, kiedy przybijamy do drugiego brzegu, są inne osoby, które stoją już w porcie i na nas czekają..........
Zgłoś SPAM
Syneczku.....
Już? Tak prędko? Co to było? Coś strwonione? Pierzchło skrycie? Czy nie młodość swą przeżyło? Ach, więc to już było... życie? Leopold Staff
Zgłoś SPAM
Jak to wszystko Panie wymyśliłeś Jak misternie wszystko postwarzałeś Jedną tylko sprawę zaniedbałeś Tylko o tym Panie zapomniałeś Gdzie telefon dla nas jest do nieba Gdzie ten numer żeby z synem porozmawiać Żebym mogła mu przypomnieć co dzień Że na siebie w niebie ma uważać Żebym mogła chociaż raz zadzwonić I upewnić się czy jest szczęśliwy Czy na pewno biega po ogrodach Czy na pewno złote jabłka zrywa Gdzie ten numer jest do nieba dobry Panie I w kolejce bym czekała bez szemrania Żeby tylko móc usłyszeć z tamtej strony Już niedługo mamuś do spotkania.
Zgłoś SPAM
01.01.2013r
Nic nie zapełni pustki po stracie dziecka ale na zawsze pozostaną radosne wspomnienia z nim związane
Zgłoś SPAM
31.12.2012
stary rok mija, lecz marzenia zostają, niech one się Tobie Emilku wszystkie spełniają. Emiluś dla Ciebie i Twoich bliskich
Zgłoś SPAM
31.12.2012r
Tęsknota jest jak biały anioł, który składa skrzydełka, by pofrunąć do nieba bliżej Ciebie....EMILU...
Zgłoś SPAM
synuś.....
Myślę o Tobie, gdy rano wstaję, Kiedy się myję i gdy się ubieram I w drodze do pracy i w czasie pracy I gdy ukradkiem łzy ocieram. Myślę o Tobie, gdy jadę tramwajem I kiedy wiosna już pachnie majem. Myślę o Tobie, gdy obiad gotuję I gdy stęskniona po kuchni się snuję. Myślę o Tobie, gdy wieczór, gdy rosa I kiedy palę papierosa. Myślę o Tobie, gdy słońce świeci I kiedy deszczyk z nieba leci. Myślę o Tobie, gdy jestem chora I kiedy czuję, że to nie pora. Myślę o Tobie, gdy sen nie przychodzi I gdy modlitwa mnie zawodzi. 
Zgłoś SPAM
24.12.2012R
A gdy już nadejdzie ten wieczór... A gdy już nadejdzie ten wieczór świecami choinki zdobiony, niech biały opłatek jak okład Wsze rany duszy uleczy. Niech serce radość wypełni w nadziei, co żłobek zwiastuje. Niech błogiej kolędy śpiewanie wyciszy troski, zmartwienia. Niech słowa życzeń serdecznych jak gwiazdy zaświecą bliźniemu. I gdy to wszystko się spełni Odczujesz Wigilii przesłanie. A Ty śpij EMILU aniele i śnij o bliskich i o czasach tu na ziemi.
Zgłoś SPAM
24-12-2012
"A nadzieja znów wstąpi w nas. Nieobecnych pojawią sie cienie. Uwierzymy kolejny raz, W jeszcze jedno Boże Narodzenie. I choć przygasł świąteczny gwar, Bo zabrakło znów czyjegoś głosu, Przyjdź tu do nas i z nami trwaj, Wbrew tak zwanej ironii losu. Daj nam wiarę, że to ma sens. Że nie trzeba żałować przyjaciół. Że gdziekolwiek są - dobrze im jest, Bo są z nami choć w innej postaci. I przekonaj, że tak ma być, Że po głosach tych wciąż drży powietrze. Że odeszli po to by żyć, I tym razem będą żyć wiecznie Przyjdź na świat, by wyrównać rachunki strat, Żeby zająć wśród nas puste miejsce przy stole. Jeszcze raz pozwól cieszyć się dzieckiem w nas, I zapomnieć, że są puste miejsca przy stole. A nadzieja znów wstąpi w nas. Nieobecnych pojawią się cienie. Uwierzymy kolejny raz, W jeszcze jedno Boże Narodzenie . I choć przygasł świąteczny gwar, Bo zabrakło znów czyjegoś głosu, Przyjdź tu do nas i z nami trwaj, Wbrew tak zwanej ironii losu. Przyjdź na świat, by wyrównać rachunki strat, Żeby zająć wśród nas puste miejsce przy stole. Jeszcze raz pozwól cieszyć się dzieckiem w nas, I zapomnieć, że są puste miejsca przy stole."BLISKIM ŻYCZĘ SPOKOJNYCH I MIŁYCH ŚWIĄT, NIECH MAGIA TYCH ŚWIĄT UKOI WASZE ZBOLAŁE SERDUSZKA.
Zgłoś SPAM
"A nadzieja znów wstąpi w nas. Nieobecnych pojawią sie cienie. Uwierzymy kolejny raz, W jeszcze jedno Boże Narodzenie. I choć przygasł świąteczny gwar, Bo zabrakło znów czyjegoś głosu, Przyjdź tu do nas i z nami trwaj, Wbrew tak zwanej ironii losu. Daj nam wiarę, że to ma sens. Że nie trzeba żałować przyjaciół. Że gdziekolwiek są - dobrze im jest, Bo są z nami choć w innej postaci. I przekonaj, że tak ma być, Że po głosach tych wciąż drży powietrze. Że odeszli po to by żyć, I tym razem będą żyć wiecznie Przyjdź na świat, by wyrównać rachunki strat, Żeby zająć wśród nas puste miejsce przy stole. Jeszcze raz pozwól cieszyć się dzieckiem w nas, I zapomnieć, że są puste miejsca przy stole..." Bliskim życzę spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkich potrzebnych łask na każdy dzień. Przede wszystkim siły i wytrwałości w tym, czego nie możemy zmienić...Po odejściu Naszych Kochanych Bliskich już Święta mają inny "smak"...ale trwajmy wspólnie w tej wierze, że nasi Bliscy świętują wspólnie przyjście Małego Boga tam, gdzie nas oczekują...A teraz ich cienie będą przeżywać z nami ten świąteczny czas... Serdecznie pozdrawiam i pomimo mojej nieobecności zapewniam o modlitwie za tych, których już nie widzimy...ale obecność na pewno czujemy...bo Oni żyją, ale już inaczej...
Zgłoś SPAM
Emil...Nie wiem,czego się życzy Aniołom,ale ślę Ci życzenia z milionem gwiazdek,tam do nieba..Niech te święta będą spokojne dla Ciebie i Twojej Rodziny... Za oknem tańczą śniegu drobinki, w ludziach się serca topią jak lód, migocą lampki, pachną choinki ; największy wydarzy się cud. Przyjdzie Pan Jezus do nas w gościnę, choć Go się tylu wypiera; i do wierzących i do wątpiących, przybędzie - serca otwierać. I pewnie nieraz tak się wydarzy, w ten wieczór, kiedy z nadzieją czekamy, że się wypełni to, o czym marzymy; przybędzie do nas ktoś bliski- z daleka. Ich, obcy nam zabrał świat. Nie z własnej woli są teraz u nieba bram. Czy je przywróci pamięci wiatr, by choć na święta z nami pobyli? By razem usiąść przy białym stole, opłatkiem łamać się - z najbliższymi, kolędy śpiewać, w rodzinnym kole, przeżyć ten jeden wieczór tu, z nami.. Ty, co przynosisz światu Zbawienie, wlej w nas nadzieję, wiarę i siłę, zmień nasze smutne życie jednym skinieniem i błogosław Emilowi i Jego rodzinie..
Zgłoś SPAM
Piękna jest radość w Święta, ciepłe są myśli o bliskich, niech pokój, miłość i szczęście , otoczy nas wszystkich. EMILUś dla CIEBIE i TWOJEJ MAMUNI
Zgłoś SPAM
23.12.2012 minęło 7 miesięcy.....
[♥][♥][♥] ... tu Ciebie nie ma, lecz jesteś przecież ! I pozostaniesz w jasnym świecie; jest coś, co mrokom się opiera, jest pamięć i miłość ... ... a ona nie umiera !!! ........................) .......................(,) ..........).........._'!/'_ .........(,).........(""""") ......._'!/'_.#°*”~#.#°*”~# .......(""""") .#°*”~#.# 
Zgłoś SPAM
Prószy śnieg czysty, jak Twe serce, gdziekolwiek spojrzę tam śnieżne kobierce, cichutko rozbrzmiewa wesoła kolęda - niech piękne będą dla Ciebie Te Święta... Aniolku(*) .... (***/) .....( (_)/ ) .....(_ /| _) ......./___... Gdy pierwszą gwiazdkę, ujrzysz na niebie, Wspomnij tych, co kochają Ciebie. Gdy pierwsza zgaśnie, a druga zabłyśnie, niech Cię aniołek, Ode mnie uściśnie! ..... (***/) .....( (_)/ ) .....(_ /| _) ......./___... Emilku ,nie bedzie mnie tutaj przez tydzien jade do mojego Aniolka Matiego,wiec teraz chce wyslac dla Ciebie,miliony swiatecznych promykow ,niech Twe serce raduje sie u boku Pana Naszego(*) Najblizszym Twojej mamie ,tacie i bratu,zycze spokojnych swiat i prosze pamietac ,ze sercem jestem z naszymi Aniolkami I NASZA ANIELSKA RODZINKA,tule Was do mojego obolalego i pelnego zalu serca.
Zgłoś SPAM
`) ```(*) ``((*))) ``«♥♥♥» ``«♥♥♥» ``«♥♥♥» ```````` Bywają w życiu chwile, których ból daje się dopiero mierzyć dopiero po jego przeżyciu i wówczas dziwi nas, iż zdołaliśmy go znieść. SWIATELKO PAMIECI EMILKU(*)
Zgłoś SPAM
14.12.2012 Sen
Emiluś kochany mój, przyśniło mi się , że ocierasz moje łzy ,tak bardzo kocham Cię ,dziękuję Ci za ten piękny sen.....do zobaczenia skarbie mój.......
Zgłoś SPAM
´¨ •.★¸¸.•´¨`★ ★ PAMIĘTAM ★ ..•´★ ★•`´ ★ `★ Próbuję wytłumaczyć sobie dlaczego tak się stało Próbuję zrozumieć czemu to bolało Miłość, która rani, która zabija już nie pierwszy raz Kogoś kochasz a potem zabiera to czas Pojawiła się jak sen w naszym życiu zabrała wszystko a ja cierpię w ukryciu Wiem jedno, tym razem już się nie podniosę takiego bólu tym razem nie zniosę Pożegnać przyszedł się czas nie ma Ciebie, nie będzie mnie, nie będzie już nas. Pamietam zawsze o naszych ANIOLKACH i ,kiedy nie moge zapalic swiatelek tutaj to ,moim sercem wysylam dla Was Aniolki,plomyk pamieci ,NIECH PLONIE WIECZNOSCIA .. Dziekuje za pamiec o moim Matim.Sercem pozdrawiam.
Zgłoś SPAM
Nasze Anioły to wsparcie nieba kiedy już nie znajdujemy w sobie wystarczająco dużo siły aby iść dalej. Wystarczy poprosić, wyrazić jasną prośbę pomocy i dostaniemy to czego nam trzeba. Anioły niosą ze sobą przesłanie, że nie musimy się bać, uczą nas siły i wiary w siebie… Asekurując nas w trudnościach pokazują nam jak bardzo sami jesteśmy mocni, niezwykli i wartościowi…
Zgłoś SPAM
Jasne i ciepłe światełko wraz z modlitwą na dziś dla Ciebie Emilku♥ Jedynie serce matki uczuciem zawsze tchnie. Jedynie serce Matki o wszystkim dobrze wie. Dać trochę ciepła umie i każdy ból zrozumie. A gdy jej dziecku serce przestaje bić, z bólu nie może podnieść się. Bo tak ciężko, tak ciężko bez dziecka swojego żyć… Emilku przepraszam Cie Skarbie,ale przy zapaleniu znicza zrobilam blad przy Twoim imieniu .Skarbeczku mam nadzieje,ze sie nie gniewasz??
Zgłoś SPAM
Bo gdzieś głęboko, na serca dnie, Ukryłaś się kiedyś na zawsze, I choć jak ptak do lotu wciąż rwiesz, W snach słyszysz jak dusza ma płacze. Trudno się wymknąć, by zmienić los. Odszukać marzenia znieść smutki . Ciepłe spojrzenie i czuły głos, W pamięci nie łatwo jest ukryć. Tak się uśmiechasz i tylko łza Gorąca wypływa powoli, Stęsknione serce tak będzie łkać, Zapomnieć nie zdoła, gdy boli. W kąciku ukryty usłysz mój szept, Przez chwilę niech śmieją się oczy, I może łatwiej będzie ból znieść, Gdy los kiedyś serca połączy. EMILKU CZEKAJCIE NA NAS.. ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
SOBOTNIE I NIEDZIELNE »̯̆◊̯̆« _ »̯̆◊̯̆« _ »̯̆◊̯̆«_ »̯̆◊̯̆« _ __ŚWIATEŁKO PAMIĘCI__ »̯̆◊̯̆« __ »̯̆◊̯̆« __ »̯̆◊̯̆« __ »̯̆◊̯̆« Trudno to zrozumieć, czarna rozpacz miota Spokój już odpłynął, została tęsknota Jak ochłonąć z bólu, gdy jak ogień pali Czy kiedyś przygaśnie trochę się oddali? Ciężko żyć w cierpieniu nie znając radości Wiedząc, że już nigdy chyba nie zagości Kiedy już zabrakło nadziei i słońca Tylko czarna rozpacz i smutek bez końca..
Zgłoś SPAM
Nie sposób oswoić się ze śmiercią. Lekarze i przedsiębiorcy pogrzebowi widzą ją bez przerwy i przyzwyczajają się do pewnych jej aspektów, lecz nie do jej istoty. Nie sądzę, aby ktokolwiek to potrafił. Dla nas otrzymanie wiadomości o śmierci bliskiej osoby jest jak droga w dół po znanych, lecz pogrążonych w mroku schodach. Chodziłeś nimi milion razy i wiesz, ile stopni jeszcze przed tobą, ale gdy chcesz stanąć na następnym, okazuje się, że go nie ma. Potykasz się i nie możesz w to uwierzyć. I od tej pory będziesz się tam potykał często, ponieważ, jak wszystkie rzeczy, do których przywykłeś, ten brakujący stopień stał się cząstką ciebie.
Zgłoś SPAM
mama i tata
Każdy dzień jest dla nas rocznicą.. Każdy dzień jest dla nas czekaniem.. Każdy dzień utopiony w tęsknocie.. Każdy dzień naznaczony rozstaniem..Emiluś..[*]
Zgłoś SPAM
Anioły są wśród nas… czasami niewidoczne dla oka, jednak wyczuwalne dla serca… ღ♥ღ♥ღ♥
Zgłoś SPAM
Cisza Tak cicho jest w koło, muchy nie słychać wiatr nie gwiżdże Gdzież gwar ludzkich rozmów warkot miejskich ulic czyż świat zaniemówił czyż ucho mnie omyliło Lecz nagle ciszę tą wspomnienie o Tobie przerwało lecz chwilę to trwało i znów me serce pojmane smutkiem zostało Tak dzień za dniem mija w ciszy i samotności tylko chwile radości to chwile o Tobie rozmyślania... (♥)(♥)(♥)...
Zgłoś SPAM
Wiele kilometrów, tak daleko od siebie... tak trudno powiedzieć do widzenia, kiedy serce co innego podpowiada. Każdy sen czasami się kończy, kiedy niczego już nie da się skleić na nowo. Jednak czy prawdziwa miłość może przeminąć, zgasnąć niczym płomień świecy... umrzeć śmiercią naturalną... czy można o niej zapomnieć, kiedy serce nie chce zapominać... Choć tak daleko od siebie, wciąż blisko i żadna chwila, nie odejdzie w zapomnienie... ♥ ♥ ♥ ¸¸.•*´¯`✿ ♥ •*´¯`✿
Zgłoś SPAM
Zatrzymam czas On zawsze będzie W jednym miejscu stał W mych myślach w głowie We wspomnieniach których nie zapomnę Które będą żyć ze mną póki oddycham To jest potęga chwili Czas który w miejscu będzie stał EMILKU❤ ❤ ❤
Zgłoś SPAM
Pośród śmierci trwa życie, pośród kłamstwa trwa prawda, pośród ciemności trwa światło. Stąd wnioskuję, że Bóg jest życiem, prawdą i światłem. (¯`♥´¯) `*.¸.*´ ¸.•´¸.•*¨) ¸.•*¨) (¸.•´ (¸.•´ .•´ ¸¸.•¨¯`•♥ ♥ ♥ EMILKU ,tak mi smutno dzisiaj bez Was Skarby nasze(*)(*)
Zgłoś SPAM
23.11.2012
Światełko nieustającej pamięci z modlitwą na dziś (*) "Czas wszystko zabiera, bo zabrać jest w stanie, lecz nigdy nie zabierze tego, co w sercu zostanie..." Pamiętajmy o Tych, co od nas odeszli, byli pośród nas, z nami dzielili czas.
Zgłoś SPAM
23.11.2012 Synuś ...dziś mija 6 miesięcy.... pół roku
kochany nasz ,tęsknimy za Tobą ,nasze serca tak bolą i chciałyby lecieć za Tobą , zamiast tu tkwić w tym nieprzyjaznym świecie,nasz aniołku wspieraj nas,a my z miłością będziemy czekać na nasze spotkanie......
Zgłoś SPAM
Gdy matka tuli w ramiona dziecko swe, jej miłość staje przeciw złym mocom. Tak ludzie modlą się o urodzajny deszcz, jak Ona czuwa nad Nim nocą. Wyfruwa wreszcie z gniazda młody ptak, bo przywilejem jest młodości. Zabawa, radość, przyjażń a nie strach. Bo młodość nie chce wiedzieć o tym, że: ŻYCIE CHODŻ PIĘKNE TAK KRUCHE JEST. WYSTARCZY JEDNA CHWILA BY ZGASIĆ JE! Życie chodż piękne tak kruche jest... zrozumiał ten kto otarł się o śmierć...
Zgłoś SPAM
Ogólnie to wszystko nie ma sensu zabierają nam tych,których najbardziej kochamy,nasze dzieci ,tak się nie robi, jak wierzyć, jak ufać, to nie ma sensu,nie ma już nic jesteśmy tylko my rodzice ale jak długo bez ciebie aniołku, to nie ma sensu,żadnego sensu,nie ma już nic nie ma nas...nie ma ...nie ma....
Zgłoś SPAM
Każda tęsknota spowodowana rozłąką z ukochaną osobą jest bardzo bolesna. Ale zupełnie inaczej odczuwana jest ona, kiedy wiemy, że z ukochaną osobą możemy spotkać się już tylko w marzeniach i wspomnieniach. .ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿEMILKU..
Zgłoś SPAM
GDY CIEBIE BRAK Puste słowa, smutne dni i nie tańczy z nocą świt Szare chmury, mokry świat czekają na promienny blask Nad codziennością unosząc się szukam sensu zgubionego gdzieś Ciepła tych minionych lat w kalendarzu wspólnych dat Tak powoli i spokojnie w tęsknocie mi serce moknie I z deszczu wyrastają szczere żal i niespełnienie ♥ ♥ ♥ ¸¸.•*´¯`✿ ♥ •*´¯`✿ EMILKU
Zgłoś SPAM
♥ZRODZONE Z MIŁOŚCI ♥-MIŁOŚCIĄ ZAWSZE BĘDZIECIE ♥ ANIOLKI NASZE♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
18.11.2012
Dziecko dla matki jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym... Matczyna miłość jest bezgraniczna i nigdy nie wygasa. Nawet przez łzy, tli się do końca swoich dni... Emilu miej w opiece swoją mamę,tatę i tych, których kochałeś najbardziej... (*)
Zgłoś SPAM
Kwiat Nadziei... Słów nie ma by cierpienie wyrazić Ulotne są i nietrwałe Cierpienie w kryształowym mieści się Wazonie duszy Ostre kamienie, wnętrze jego wypełniają Przemieszczają się w dziwnym milczeniu Ból ciągle zadając nowy Jakby ból ust nie miał By go krzykiem ku niebu ponieść Jedynie ludzkie oczy, te zwierciadła duszy Łzami go wyrażają ... A gdy łez jest więcej niż słów na świecie W kryształowy wazon duszy spadają Ból koją, zapomnienia nie dają ... Jedynie modlitwą można uświęcić Cierpienie ludzkie, ogromne, dławiące We własne dłonie Wziąć delikatnie kryształowy wazon duszy I oddać go Dłoniom Miłosiernego Boga Pomiędzy kamienie ludzkiego cierpienia Włoży On pączek kwiatu Miłości I choć z bólu, słów Jego może ... Nie usłyszymy To kwiat ten, pokarm zaczerpnie Z łez naszych i słów modlitwy I rozkwitnie, rozsiewając zapach Nadziei. ♥ ♥ ♥ ¸¸.•*´¯`✿ ♥ •*´¯`✿
Zgłoś SPAM
Nienasycenie, pragnienie, czekanie takie jest moje ostatnie kochanie. Miłość której ciepłe słowa zostały w odległościach wędrując niemałych. Tęsknota bez dotyku Twojego nie blednie rwąc me serce powoli, niezmiennie. Pamięć momentami przystaje, zawodzi między teraźniejszością a wspomnieniami brodzi. Tak w trwaniu mijają tygodnie, by w końcu przy Tobie odetchnąć spokojnie... ♥ ♥ ♥ Emilku caly czas Jestes w moim sercu,juz na zawsze.. Z calego serca dziekuje Twojej Kochanej mamusi za swiatelka i pamiec o moim Matim,w czasie mojej choroby.Dziekuje sercem. Gosia mama Matiego
Zgłoś SPAM
13.11.2012
KOCHANI DZIĘKUJEMY ZE SZCZEREGO SERCA WSZYSTKIM I KAŻDEMU Z OSOBNA ZA PAMIĘĆ O NASZYM ANIOŁKU GABRIELKU ...ZA WSZYSTKIE ZAPALONE ŚWIATEŁKA I PIĘKNE WIERSZE I SŁOWA OTUCHY,I ZA TO ŻE JESTEŚCIE DLA NAS WSPARCIEM W TYCH TRUDNYCH DLA NAS DNIACH.BARDZO BARDZO DZIĘKUJEMY. RODZICE I SIOSTRY.
Zgłoś SPAM
Tak po prawdzie [...] to z każdym, co umiera w naszym życiu, umieramy i my po trochu, którzy zostajemy po nim. On odejdzie, a śmierć swoją nam zostawia i my ją musimy znosić...Wiesław Myśliwski
Zgłoś SPAM
Jak wielki smutek w sercu moim jest Jak czarna rozpacz zamieszkała w nim. Jak ciężko łzy kapiące z deszczem zamienić w słowa niewypowiedziane jeszcze… A kiedy zabrzmią cichutko…przekreślą wszystko plany, marzenia, szumiące morze, spacery, Wtulony rytm bijących, splecionych w jedno serc… Zniweczy wszystko jedno małe słowo…koniec… Tak nie chcę tego wiedzieć…uciekam przed siebie będę tak biegła, aż tchu zabraknie w piersi, aż z sił opadnie obolałe ciało…nie! nic nie mów proszę…zostań, nie odchodź…bądź kiedy wrócę… Powiedz zacznijmy jeszcze raz…bądźmy Nami znów Powiedz to, czekam i… mów do mnie jeszcze…mów…EMILKU DO ZOBACZENIA SKARBY [*]
Zgłoś SPAM
synuś.....
Gdyby tak można było chociaż zadzwonić do Ciebie ,usłyszeć jak uspokajasz mnie jak zawsze , wszystko ok. mamo,nawet nie słyszeć zapewnień ,że zaraz wracasz ,lecz chociaż to , że jest Ci dobrze...
Zgłoś SPAM
Wyryte imię na płycie z kamienia, gołębie serce w Niebiańskiej Krainie. Przetrwają ślady Twojego istnienia - nigdy nie zginą!!! ¸❤` NA` ❤ ´.`❤ ` ZAWSZE `❤ .❤`•`❤`W MOIM `❤ .`❤ `.`•.`.❤` SERCU`❤ `•´¨ •.❤¸¸.•´¨`❤ Z calego serca chce podziekowac za pamiec i swiatelka dla mojego Matiego,kiedy nie moglam odwiedzac naszych ANIOLKOW tutaj.Dziela mnie setki kilometrow do miejsca,gdzie SPI MOJ SYNEK,wiec caly czas posiwecalam dla Matiego.W smutku i zadumie zapalilam swiatelka dla naszych wszystkich Aniolkow przy mogile mojego Synka.PAMIETALAM I PAMIETAC BEDE ZAWSZE O NASZYCH ANIOLKACH. Z calego serca dziekuje Twojej mamusi za pamiec o moim Syneczku i Twoim Niebianskim Przyjacielu.Emilku,wiem,ze masz Tam Swojego opiekuna.Mati Jest blisko Ciebie Emileczku. mama Matiego Gosia
Zgłoś SPAM
01.11.2012
skarbie nasz , 1 listopad ,dziś po raz pierwszy w takie święto odwiedzamy Twój grób , w najgorszych snach o tym byśmy nie pomyśleli . W zeszłym roku to Ty na grobach zapalałeś światełka ,zawsze to lubiłeś......
Zgłoś SPAM
01.11.2012r
Święto Zmarłych ... Jest taki dzień w roku... Kiedy refleksja w serce się wkrada, deszczowy zazwyczaj i zimny... dzień...1-ego listopada. To taki czas zadumy, modlitwy nad zmarłych duszami. Choć ICH już nie ma wśród nas... kochamy nadal, więc pamiętamy. Patrzę na płomień tlący się w zniczu. Smutek i żal się we mnie budzi. Spoglądam w niebo i zadaję pytanie: „Dlaczego Boże, zabierasz dobrych ludzi?” Zabierasz tych, co mają serca szlachetne. A ci bez niego po ziemi stąpają. Dlaczego śmierć musi rozdzielać tych... którzy tak bardzo się kochają. Kiedy już opuszczam bramy cmentarza... zmarłe dusze żegnam powoli... Nie proszę Boga o życie, ale mam nadzieję... że za rok tu przyjść mi pozwoli...
Zgłoś SPAM
Emilku........
Kochany Emilku Nie opuściłeś nas, tylko stałeś się światłem w sercach , pamięci i bedziesz jak płomień niewidzialny wśród nas.."
Zgłoś SPAM
Ks.Jan Twardowski Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że czas zagoi rany, nie mówcie, że oni już nie cierpią, najlepiej nie mówcie nic... Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych... coś w nas umiera, żyjemy, ale nic nie jest tak jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami... Już nic nigdy nie będzie takie samo....NIGDY!
Zgłoś SPAM
" NASZYCH SERC BICIEM BYŁEŚ.. W NASZYCH SERCACH I NASZEJ PAMIĘCI NA ZAWSZE BĘDZIESZ..."
Zgłoś SPAM
wiesz jak to jest budzić się co noc czując łzy pod po­wieka­mi? słyszeć, jak ser­ce wyg­ry­wa mar­sz żałob­ny? jak pod­czas 40 stop­niowej tem­pe­ratu­ry od­czu­wać wewnętrzne zim­no i jak wśród mi­liona ludzi być sa­mym? jeśli nie wiesz, to nie mów, że mnie rozumiesz...ale ja wiem Mamo Emilka!!!
Zgłoś SPAM
29.10.2011r.
Ukradkiem łzy tęsknoty spływają... bo jesteś już Aniołkiem kochanym... Pokój Twej duszy. Tak smutno, Twojej mamie Emilu, dzień bez Ciebie zaczynać. Tak jej smutno Ciebie wspominać, bo serce wciąż tak bardzo boli. Tak ciężko wciąż... Bez Ciebie wszystko traci smak, nawet słońce traci złoty blask. Cukierek traci smak słodyczy, kawa ma odór goryczy. Nic bez Ciebie nie cieszy, nawet najlepszy żart już tak nie śmieszy. Ptaki wesoło nie śpiewają, nowe dni sensu nie mają. Bez Ciebie wydaje się jakby każda chwila była stracona. Bez Ciebie nie jedna łza jest uroniona. Tęcza nie ma swego blasku, a ona Ciebie szuka w zdjęć obrazku... Nikt nie może wywołać u niej już tyle radości, a czasem to ją wszystko złości. Czas tak wolno płynie, zanim Ciebie mama ujrzy, jeszcze wiele jej łez popłynie...
Zgłoś SPAM
Płomyków tysiąc cicho płonie, jak dywan świateł ciepłych, ruchliwych, jak pozdrowienie przyjaznych dłoni dla nich- już zmarłych, od nas – żywych. Pod krzyżem złoci się chryzantema, słońce bladawe sączy promienie... Chociaż odeszli, Choć ich już nie ma, dla nas żyć będą nadal ... wspomnieniem. ♥Kwiaty na to są, ażeby więdły, ale serca są, aby kochając kwitły ♥
Zgłoś SPAM
Idę w gęsty las Idę i szukam Ciebie! Idę i wołam: Gdzie jesteś?! Gdzie?! Myślę, że uciekłeś... Uciekłeś i nigdy nie wrócisz. Kochałeś las, Kochałeś łąki i pola, Kochałeś każdy kwiat, Kochałeś cały ten piękny świat! A teraz nie ma Cię! Nie ma i nigdy nie będzie! Zniknąłeś gdy zamknęłam na chwilę oczy. Jesteś tam... Tam gdzieś pośród nich! Z góry opiekujesz się mną... Mną i tym pięknym światem. Opiekujesz się: Tym kwiatem, Tym polem i lasem, Tym strumieniem, w ktorym moczyłeś zwe suche usta! Lecz pytam się... Pytam się czemu?! Czemu Bóg zabrał mi Ciebie?! Ciebie i ten piękny świat, Ten piękny kwiat, To piękne pole I ten piękny las?! Bo bez Ciebie... Bez Ciebie wszystko traci sens! Nawet najmniejsze me westchnienie Nie wróci Ci życia! I tej pięknej drogi, Którą tak uporczywie szedłeś!EMILKU DAJCIE NAM ZNAK,ZE TO WSZYTSKO MA SENS!!!!!TAK BARDZO WAS KOCHAMY NASZE SKARBY..JESTESCIE Z NAMI ZAWSZE ,BO NASZE SERCA NIE WYPUSZCZA WAS NIGDY,WY W NICH ZYJECIE OD ZAWSZE I NA ZAWSZE ♥ ♥ ♥ ZYCIE NAM WAS ukradlo,ALE MY WAS Z NICH NIE WYPUSCIMY,BO MILOSC MATCZYNA ,JEST WIELKA PONAD WSZYSTKO.KOCHAMY WAS SKARBY NASZE ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Niech Twoją drogę ścielą kwiaty i gwiazdy najpiękniejsze do nóg spadają, jak małe szczęścia na sercu siadają. Niech zielony ciepły wiatr nad Twoją głową cichutko wieje, smutki i troski, jak włosy złociste z czoła odgarnia. Niech miłość szczera i przyjaźń ujmą mocno Twoje dłonie i prowadzą Cię ścieżką, gdzie jest szczęście Twoje... Są ludzie, wyjątkowi... Tacy, którzy z miejsca przyciągają, swoją osobą... Bije z nich ciepło, miłość i dobro... Wtedy wiadomo, że są wspaniali... Wybrani... I takich właśnie,świat potrzebuje... Takich właśnie, jak TY.EMILKU,JUZ NA ZAWSZE W MOIM SERCU ♥ ♥ ♥ Pozdrawiam sercem Twoich Rodzicow i Brata.
Zgłoś SPAM
kochany nasz aniołeczku....
"Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami" ......nasz kochany syneczku....
Zgłoś SPAM
´*.¸(*.¸♥¸.*´)¸.*´ ♥«_PAMIĘTAM_»♥ ´*.¸(*.¸♥¸.*´)¸.*´ ANIOLKU KAZDEGO DNIA... Nie wiem czy mi wystarczy sił, na te kolejne samotne dni Za oknem deszcz, w sercu żal skąd ja go mam? Nie wiem czy mi wystarczy sił, na te kolejne łzy Łzy tak wielkiej miłości, co tyle już w sercu gości EMILKU ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Jakie to życie jest krótkie... Jedno tchnienie a potem pustka -w sercu, w domu, w powietrzu i nawet jest w Twoim grobie... To była chwila, sekunda, moment... jak Bóg odebrał Ci mowę... Jak przestałeś widzieć i słyszeć piękny szum marznącej pogody... Ten las był Twoim lasem, ten dom był Twoim domem... a teraz... ślady zostały... Twoich i naszych dróg, zakrętów i mrugnięć...
Zgłoś SPAM
Będziemy czekać na Was Pod niebem myśli Na moście marzeń Aż wreszcie się ukażecie Morze łez wypłaczemy Nim Was zobaczymy Ale nie umiemy inaczej Będziemy czekać zawsze Pod drzewem miłości W żalu i bezsilności Na jakąś wieść od Was Może nam ją wiatr przyniesie Błądzący po lesie Że jesteście niedaleko Za serca rzeką ♥ ♥ ♥ EMILKU BEDZIEMY CZEKAC NA WAS SKARBY NASZE NAJDROZSZE.. Do serca tule Twoja mame tate i brata..
Zgłoś SPAM
Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki wieków, amen
Zgłoś SPAM
.•♥_NA ZAWSZE •.¸¸.•` ♥¸.•´ ¸.•´¨)_W MOIM «´¨ •.¸¸.•´¨`»♥ (¸.•`´ ♥ ``•.¸)``_SERCU I PAMIECI EMILKU.. A gdy serce twe przytłoczy Myśl, że żyć nie warto, Z łez ocieraj cudze oczy, Chociaż Twoich nie otarto.
Zgłoś SPAM
23.10.2012 Synuś ...dziś mija 5 miesięcy....

Zgasłeś nam jak świecy płomyk Bez buntu, bez słowa skargi, bezbronny. Samotny w tej ostatniej drodze I tylko smutek bolesny, i pamięć żywa o Tobie w nas pozostanie, Bo zawsze myślami będziemy przy Tobie.[*] Tyle spraw niezałatwionych Tyle nieodkrytych dróg Tyle marzeń niespełnionych Ciągle pytam gdzie był Bóg?.Czemu swoją boską mocą Nie pochylił koron drzew? Czemu boskim swym oddechem Nie odgonił gęstych mgieł ?.Gdzie mam złożyć zażalenie?Gdzie mam skargę swoją wnieść? Gdzie zmartwiałe złożyć serce Kiedy już zabrakło łez?

Zgłoś SPAM
23.10.2012
Przyszedł do Ciebie Anioł i powiedział, że zwolniło się miejsce w niebie. Ty chwyciłeś jego dłoń.. Wzniosłeś się ku górze.. Spojrzałeś na ziemię.. Ostatni raz.. Powiedziałeś tylko "Przepraszam".. I odleciałeś do Domu Ojca ..... (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Matka kocha swoje dziecko, czuje radość gdy jest zdrowe. Gdy odchodzi, traci wiarę, że radości przyjdą nowe. Niepojęte są wyroki, niepojęte drogi Pana. Chciałam dziecko mieć przy sobie, teraz jestem całkiem sama. Sama w żalu tak ogromnym, nie rozumie nikt co czuję. Trudno iść przez życie całe, kiedy serce się buntuje. Czy nadejdzie kiedyś pokój, kiedy spojrzę w przód bez strachu? Zawsze już tak będzie chyba, aż miękkiego zaznam piachu. Obok mego spocznę dziecka, duszą będę już daleko. Tam gdzie szczęście, radość wielka, tam gdzie czeka moje dziecko.EMILKU CZEKAJCIE NA NAS..MY SKLADAMY DRABINE DO NIEBA..DOTRZEMY DO WAS SKARBY..tylko kiedy??????????
Zgłoś SPAM
ks.Jan Twardowski jest miłość wiosenna co tchnieniem swym ludzkich serc kruszy lód jest ognisto-szara jak pod nocnym niebem oblicza kochanków wesoła jak świąteczny uśmiech dziecka jest mocna jak filary niebios bo niewidoczna jest miłość ograna sprawdzona i znana jak ulubiony wiersz czytany setny raz jest miłość co była myślą a stała sie prawdą i ta co trwać będzie --- bo przeznaczona
Zgłoś SPAM
¸.•♥ •.¸¸.•` ♥¸.•´ ¸.•´¨) «´¨ •.¸¸.•´¨`»♥ (¸.•`´ ♥ ``•.¸)``EMILKU ANIELE (*) Bez Ciebie Każdy dzień jest szary, Milkną nawet Śpiewy szuwarów... Bez Ciebie Ołowiane chmury Nade mną wiszą, Kłębią się I czarny życiorys piszą... Bez Ciebie Do Ciebie tęsknię, Umieram niczyja i śnię... Bez Ciebie Kocham !- serce krzyczy, Ty nie słyszysz... Wróć! Nie zniosę już tej ciszy...
Zgłoś SPAM
21.10.2012r.
ŻYCIE CHODŹ PIĘKNE TAK KRUCHE JEST... Gdy matka tuli w ramiona dziecko swe, jej miłość staje przeciw złym mocom. Tak ludzie modlą się o urodzajny deszcz, jak Ona czuwa nad Nim nocą. Wyfruwa wreszcie z gniazda młody ptak, bo przywilejem jest młodości. Zabawa, radość, przyjaźń a nie strach. Bo młodość nie chce wiedzieć o tym, że: ŻYCIE CHODŹ PIĘKNE TAK KRUCHE JEST. WYSTARCZY JEDNA CHWILA BY ZGASIĆ JE! Życie chodź piękne tak kruche jest... zrozumiał ten kto otarł się o śmierć...
Zgłoś SPAM
Cóż za tęsknota śle was, dzikie gęsi wysoko do nieba? To samo mnie śle tam, gdzie nie trzeba Wy, lecicie ponad słońcem machając skrzydłami Ja chciałabym polecieć tam z wami. Zbyt wcześnie zmierzam do światłości, Obiektu mych wielkich marzeń, Ta, która pełna jest miłości I wielu pięknych wydarzeń. Niby obca, a wszystko rozpoznasz Niby daleka, a tuż za rogiem W niej wszystkich bliskich cobie spotkasz Tam anioły królują z Bogiem. Cóż za tęsknota śle was, dzikie gęsi wysoko do słońca? To samo zbyt wcześnie pcha mnie do końca Wy, lecicie ponad niebem skrzydłami machają Mi pozostała tylko ta tęsknota, konając,bo nie mozemy zobaczyc WAS nasze SKARBY.. EMILKU CZEKAJCIE NA NAS,MY IDZIEMY DO WAS KOCHANE DZIECI.. Emilku tule Twoich Rodzicow i Brata do serca.
Zgłoś SPAM
Pewnego dnia, a było to w maju stanąłeś na drogi skraju, wyszedł po Ciebie Anioł i wskazał drogę do raju. My jeszcze nic nie wiemy , jak jest po tamtej stronie, lecz mamy tam przyjaciela co stanie w naszej obronie. I kiedy przyjdzie godzina - stanąć na drogi skraju, wyjdzie po nas ktoś drogi, kto wskaże drogę do raju
Zgłoś SPAM
Ten krzyk pierwszy co życie otwiera Pierwszy dotyk co serce raduje Zapach skóry w bezbronność wpisany Pamięć matki na zawsze koduje. Kiedy pamięć otwiera tę kartkę Gdy wspomnienia wracają od nowa Wtedy serce zamiera od bólu W kąt pokoju skulone się chowa. Ręce znowu tulą wspomnienia Teraz puste zastygłe w przestrzeni Nie odnajdą ciepła znanego Żadna siła losu nie zmieni. Serce pęka zatrute łez solą Obolałe, cierpiące z tęsknoty Tak bysmy chciały przytulić Was Dzieci Znowu zaznać tej serca pieszczoty. Emilku ,ja rowniez bardzo tle do serca Twoja mamusie.Czy wy widzicie,jak my dalej Was Kochamy nasze SKARBY..
Zgłoś SPAM
¸.•♥ •.¸¸.•` ♥¸.•´ ¸.•´¨) «´¨ •.¸¸.•´¨`»♥ (¸.•`´ ♥ ``•.¸)``PAMIĘTAM SWIATELKO DO NIEBA Zapachniało jodłami, Rozszumiały się drzewa... Był ktoś i nagle odszedł, Był ktoś i go nie ma... Cicho teraz nad lasem, Nawet ptak nie zaśpiewa... Był ktoś i nagle odszedł, Był ktoś i go nie ma....:(( EMILKU,caly swiat stracil barwy.Caly swiat jest szary i zimny bez Was Dzieci nasze Kochane.Czekajcie na nas i DO ZOBACZENIA..
Zgłoś SPAM
czy wiecie ile w nas tęsknoty, w nas, matkach opuszczonych... Kto Was w tą podróż zabrał, powrotną niszcząc drogę, kto śmiał odległość taką postawić za przeszkodę? Wy tam - my tu wciąż tkwimy, czekając na spotkanie, wracajcie z tej podróży, niech ona snem się stanie! My dla Was wszystko-wierzcie-w nagrode uczynimy, by poczuć, dotknąć, tulić... Nieba Wam uchylimy Choć niebo dla Was co dzień otworem uchylone, dla nas ten dzień to piekło, do bólu rozrzazone Ja wiem, dzieciątka drogie, wiem - takich mam nie chcecie, co bez radości życia tułają się po świecie. Wiem, zrobicie wiele, by móc nas rozweselić, wiem, wiec dostrzegam szum morza - śpiew anieli. ♥♥♥UTUL EMILKU SWOICH CUDOWNYCH RODZICOW..
Zgłoś SPAM
_-:¦:-_ (¯`♥`¯)_ŚWIATEŁKO _________PAMIĘCI Są łzy co jak ogień palą, Są serca, które się nie żalą Są serca na które nie ma sędziego Więc jeśli ktoś płacze, nie pytaj Dlaczego Życie to droga ciernista, Długa, posępna, daleka, Ciernie to ból i tęsknota A kwiat to miłość człowieka EMILKU CZEKAJCIE NA NAS SKARBY NASZE(*)(*)
Zgłoś SPAM
((((¯`♥ ´¯))))● ♥ ●((((¯`♥ ´¯)))) Namaluję szczęście w Twym sercu, nakreślę go w wyobraźni. Ubiorę w zapach kwiatów, otulę nitką przyjaźni. Utworzę muzykę serca niech ptaki w nim śpiewają a nutki co szumią w lesie - ballady dla Ciebie układają... ((((¯`♥ ´¯))))● ♥ ●((((¯`♥ ´¯)))) Emilku ,Twoja mama ma racje,ze cos nas Chlopcy przyciagacie do siebie..Ja dzisiaj nie wiedzialam ,ze masz imieninki i zyczylam Wam milego wieczoru..Tam w Raju..a tutaj czytam zyczenia dla Ciebie..co ja mam Tobie zyczyc Anioleczku,co?? Zapalic "taki"znicz i co dalej??????????????? Emilku serduszka do nieba i wiele anielskiej milosci odemnie.Tam jestescie bezpieczni na pewno!!!Tule Cie Emilku do serca.
Zgłoś SPAM
♥ EMIL ♥ 11.10.2012 Twoje imieniny
Na Twoje imieniny przesyłamy Ci łzę naszą ,kawałeczki serca i pamięć,czym są "te" rzeczy ,które można kupić??? ,tych już Ci nie damy.... kochamy Cię , bardzo....
Zgłoś SPAM
Po samych czubkach płomieni w roju tysiąca iskierek pląsa wieczorna tęsknota strojna w pomarańcz i czerwień. Czasem, gdy przeciąg ją traci, zalśnią w falbanach sukienki jak w kliszy ogniem trawionej - czerń, fiolet, zieleń i błękit. Pierwsza solistka wśród smutków wchodzi do domu bez kluczy. Ja mogę drzemać przez chwilę; ona nie zaśnie, aż wrócisz.
Zgłoś SPAM
♥PROMYK PAMIECI♥ ♥*~*~*~*~*~*~*~**~*~*~*~*~♥ ♥ZRODZONE Z MIŁOŚCI ♥-MIŁOŚCIĄ ZAWSZE BĘDZIECIE *~*~*~*~*~*~*~**~*~*~*~*~*~♥ BYLISCIE,JESTESCE I BEDZIECIE NASZA MLOSCIA SKARBY.. CZEKAJCIE NA NAS CHLOPCY..DO ZOBACZENIA :(((((((((((
Zgłoś SPAM
09,10,2012r
Jasne i ciepłe światełko wraz z modlitwą na dziś dla Ciebie Emilu... Jedynie serce matki uczuciem zawsze tchnie. Jedynie serce Matki o wszystkim dobrze wie. Dać trochę ciepła umie i każdy ból zrozumie. A gdy jej dziecku serce przestaje bić, z bólu nie może podnieść się. Bo tak ciężko, tak ciężko bez dziecka swojego żyć…
Zgłoś SPAM
JESIENNY PROMYK DO NIEBA(*) Gorzko pachną samotną jesienią te wieczory bez Ciebie umarłe, kiedy marzę zaplątany w jesień, kiedy serce mnie dławi pod gardłem. Kiedy liście żółtawym odblaskiem spełzną na dół na ściśnięte pięście, w mgłach daleko zagubiona radość, w mgłach daleko zagubione szczęście. MY WAS ODNAJDZIEMY NASZE SKARBY.DO ZOBACZENIA DZIECI(*)
Zgłoś SPAM
Miłość - to krótkie słowo, a tak dużo znaczy czasem daje chwile szczęścia, a czasem dni rozpaczy. Bo tam gdzie jest miłość, cierpienia być muszą, tak od wieków ustalił Bóg. Kto kocha sercem, ten cierpi duszą i błądzi pośród ciernistych dróg.EMILKU BEDE PAMIETALA ZAWSZE I WSZEDZIE O TOBIE KOCHANY..CZEKAJCIE NA NAS SKARBY..
Zgłoś SPAM
``( `````)) `````) ````(*)) ``(**.|.**) ``\____// ```**** Dlaczego jak się kogoś mocno kocha I jest się z nim Przychodzi taki moment Że trzeba się na jakiś czas rozstać? CZEKAJCIE NA NAS SKARBY..
Zgłoś SPAM
_-:¦:-_ (¯`♥`¯)_ŚWIATEŁKO _________PAMIĘCI Jak ptak uwięziony w złotej klatce, Jak wiatr, co wiać nie może, Jak woda, co nie może się sączyć, Jak słońce, któremu zabroniono wschodzić. Jak ogień, co się palić nie może, Jak kamień, który nie może być twardy, Jak deszcz, co mu spadać zabroniono, Jak usta niemówiące… Tak umieram bez Ciebie! EMILKU MATI OPIEKUJE SIE TAM TOBA,JA TO WIEM. Tutaj Mati ma brata w Twoim wieku i wiem,jaka troske okazywal Igorowi,wiec JESTES TAM BEZPIECZNY..
Zgłoś SPAM
02.10.2012r
I cisza i pustka i brak kogoś, kto szedł wspólnym życiem, wspólną drogą… Bądź… najjaśniejszą gwiazdą w ciemną noc, tęczą na tle zachmurzonego nieba… Bądź pamięcią w naszych sercach, po wszystkie dni naszego istnienia… Bądź dobrym duszkiem, który czuwa nad swoją Mamą… Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem…
Zgłoś SPAM
synuś.....
Emi ,kochany czy Ci TAM dobrze jest??? nie mógłbyś chociaż zadzwonić ,jak kiedyś, do swojej mamy??? czekam na jakiś telefon z nieba....KOCHAM CIĘ...
Zgłoś SPAM
PROMYKI PAMIECI♥ Słomiane tęsknoty w chocholim kokonie Serce roztrzęsione wraz z duszą zamknęły Co zrobić mam? - Powiedz, by zmysłów nie stracić Jak ciebie odnaleźć wśród słoty Jesieni? Na skraju obłędu, zmagam się z myślami Chcę w sobie ból stłumić, lecz się nie udaje Tęsknię wyrywając czas z lejka klepsydry Rosę gorzkich ziaren rozsypuję w trawie♥EMILKU:*
Zgłoś SPAM
Kazdy nowy dzien jest kwiatem ,który zakwita w naszych rekach.Tam , gdzie sie kocha , nigdy nie zapada noc.Serce to czastka czlowieka ,które : TESKNI,KOCHA,CZEKA♥ (¯`v´¯) `*.¸.*´ ¸.•´¸.•*¨) ¸.•*¨) (¸.•´ (¸.•´ .•´ ¸¸.•¨¯`• CZEKAJCIE NA NAS SKARBY ;(((
Zgłoś SPAM
Mój świat runął... Zostały tylko czarne, bezkształtne ruiny... Słońce które kiedyś było moje Przestało dla mnie świecić! ono zgasło... Awraz z nim moja nadzieja. Serce niegdyś tak radosne, Dziś słania się z bólu. Zmienia w rane. ONO KRWAWI...! Już nie bije... Umarło... ❤ SWIATELKO PAMIECI ANIOLKU EMILKU❤
Zgłoś SPAM
28.09.2012
Światełko pamięci wraz z modlitwą posyłam do samego nieba... Życie szybko przemija, czas się nie zatrzymuje... Pamięć pozostaje... Serce ciągle czuje... Wspomnienie, choć bolesne, zapomnieć nie pozwala... Uczucie nie wygasa...
Zgłoś SPAM
`♥ ⋱⋰ ♥ ⋱⋰ ♥ ⋱⋰ ♥ ⋱⋰ ♥ ` SWIATELKA PAMIECI (*) Nie ma nic gorszego w całym świecie, niż tęsknota za ukochaną osobą. Zwłaszcza wtedy, gdy jest się tego całkowicie świadomym. `♥ ⋱⋰ ♥ ⋱⋰ ♥ ⋱⋰ ♥ ⋱⋰ ♥ `
Zgłoś SPAM
ღ♥ღ Nadzieja ma skrzydła, przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów, która nigdy nie ustaje, a jej najsłodsze dźwięki słychać nawet podczas wichury. CZEKAMY Z NADZIEJA NA SPOTKANIE Z WAMI SKARBY NASZE(*) ღ♥ღ♥ღ
Zgłoś SPAM
23.09.2012
4 miesiące bez Ciebie.....................tęsknimy...........kochamy..........żebyśmy mogli się spotkać musimy umrzeć,ale to nieuchronne ,więc czekamy....
Zgłoś SPAM
23.09.2012
Zniknąłeś nam z oczu nasz skarbie ,ale jesteś w naszych sercach i pamięci .Kochamy Cię bardzo ,nasz aniołku...
Zgłoś SPAM
JESIENNE PROMYCZKI DO NIEBA. ✿° ◕ ۞ ◕*✿*◕ ۞ ◕ °✿ Liście odchodzą w złotych sukienkach podarowanych przez jesień na ostatnią ich drogę. Jeszcze przez chwilę ucieszą nas swą urodą będą tematem dla malarzy i poetów dzieci ułożą kolorowe bukiety. A jesień kojący szum drzew zamieni w smutny szelest. To marsz pożegnalny liści. Jeszcze słońce je opromieni i wiatr popieści. A potem już tylko łzy deszczu rozmyją barwy sukien i cisza nastanie. A wiatr w opustoszałych drzewach zaszumi "Wieczne odpoczywanie".
Zgłoś SPAM
Każdy nowy dzień jest kwiatem, który zakwita w naszych rękach. Tam, gdzie się kocha, nigdy nie zapada noc. Serce to cząstka człowieka, które: TĘSKNI, KOCHA, CZEKA. ❤ ❤ ❤
Zgłoś SPAM
♥♥Ci, którzy żyją nadzieją, ♥♥♥widzą dalej. ♥♥ Ci, co żyją miłością, ♥♥♥widzą głębiej. ♥♥Ci, co żyją wiarą, ♥♥♥widzą wszystko w innym świetle. ´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.
Zgłoś SPAM
Posyłam kwiaty - niech powiedzą one To, czego usta nie mówią stęsknione! Co w serca mego zostanie skrytości, Wiecznym oddźwiękiem żalu i miłości. Posyłam kwiaty - niech kielichy skłonią I prószą srebrną rosą jak łezkami, Może uleci z ich najczystszą wonią Wyraz drżącymi szeptany ustami, Może go one ze sobą uniosą I rzucą razem z woniami i rosą. Szczęśliwe kwiaty! im wolno wyrazić Wszystkie pragnienia i smutki, i trwogi; Ich wonne słowa nie mogą obrazić Dziewicy, choć jej upadną pod nogi; Wzgardą im usta nie odpłacą skromne, Najwyżej rzekną: "Słyszałem - zapomnę." Szczęśliwe kwiaty! mogą patrzeć śmiale I składać życzeń utajonych wiele, I śnić o szczęściu jeden dzień słoneczny... Zanim z tęsknoty uwiędną serdecznej. EMILKU✿✽,•*``*•,✽ ✿ ✽,•*``*•,✽✿
Zgłoś SPAM
18.09.2012r
BĄDŹ SILNA TĄ MIŁOŚCIĄ... Droga mamo Emila, zanurzona w bólu, życie jest jak iskra, pojawia się szybko i znienacka, czasem tylko po to by zapłonąć na chwilkę, pozostawić po sobie ślad i zostać w pamięci tych, którzy chcą pamiętać... Narodziny dziecka są dla każdej matki jak pojawienie się iskry, tej najjaśniejszej i najukochańszej... bo któż jak nie matka pragnie dziecka, kto kocha je zanim się narodzi, kto jest gotów oddać własne życie, by to dziecko mogło żyć... Los nie zawsze pozwala na taką ofiarę... czasem wymaga od nas większego poświęcenia... zabiera naszą iskierkę, lecz zostawia miłość... naszą matczyną i miłość tego dziecka... bądź silna tą miłością, nie poddawaj się, Ona tego nie chce... Jej miłość jest w Tobie samej i w innych ludziach, którzy są obok, może chcą podejść, wykonać przyjacielski gest, chcą pocieszyć, po prostu przytulić... BĄDŹ SILNA TĄ MIŁOŚCIĄ...
Zgłoś SPAM
17.09.2012r
Boże, Miłosierny Panie, daj Emilowi miejsce w niebie oraz jasność Twojego światła... Jestem mamusiu, tuż obok Ciebie chociaż na górze... o tutaj w niebie. Kocham Cię bardzo i myślę o Tobie nie mogę zejść na dół, ale jestem przy Tobie. Jestem aniołkiem z maleńkimi skrzydełkami i choć malutki, to z wielkimi marzeniami. Chcę mamusiu, abyś się nie smuciła, abyś kochała mnie i pamiętała jaki byłem, nie zmienię się już i taki pozostanę na zawsze w Twojej pamięci…
Zgłoś SPAM
Bóg w swojej dobroci, dał człowiekowi nadzieję, że kiedyś będzie pięknie, że kiedyś się spotkamy…(*) Emilku Twoja mama ma racje,tutaj brakuje prawdziwych informatykow.GYBYSCIE BYLI TUTAJ NIE BYLO BY TAKICH PROBLEMOW. Tule Twoich Rodzicow i Brata do serca.
Zgłoś SPAM
Siedzi Aniołek wśród gwiazd miliona..I patrzy na Ciebie matko zamyślona..patrzy na Ciebie jak płaczesz po kątach skrycie,jak starasz się na nowo ułożyć swoje życie.Jak walczysz z trudnościami dnia codziennego i jak tęsknisz do dziecka-do syna SWEGO
Zgłoś SPAM
I zgasło słońce , gdy jeszcze był dzień....
"Śmierć boli nie tych, którzy odchodzą, lecz tych, co wśród żywych pozostają.” nasz kochany na zawsze... nasz skarbie ...nasze słoneczko...nasz ukochany...[*]
Zgłoś SPAM
ANIOLKU♥♥♥♥ Teraz drogami Boga Ojca kroczysz na polanach boskich biegasz na nasze zło przymykasz oczy smutno nam, ze Cię z nami nie ma. My z nadzieją w sercach czekamy, że kiedyś na pewno się spotkamy... Nadzieja spotkania łagodzi ból rozstania...
Zgłoś SPAM
13.09.2012r
Odchodzą Nasze Anioły ! Czasem odchodzą Nasze Anioły, I nagle w miejscu staje czas. A z nimi cząstka nas odchodzi, I wielki smutek marszczy twarz. Czasem na chwilę gaśnie słońce, Duszę wypełnia gęsty mrok. Nikną nadzieje i marzenia, A wpustce ginie gęsty mrok. Czasem odchodzą Nasze Anioły, i próżno wtedy pytać Boga, Czemu odchodzą. Lecz oni ciągle przecież żywi, Nadal wytrwale są wśród nas. Ich Dusze przy nas pozostały, Tylko ich ciała zabrał czas. Spoczywaj w spokoju Emilu.
Zgłoś SPAM
♥♥♥♥♥PAMIETAM ZAWSZE♥♥♥♥♥ Po tamtej stronie życia… czas nie ma znaczenia, wszystko jest zapięte na ostatni guzik. Nawet marzenia tkwią nietknięte, wplecione bezszelestnie we włosy.♥♥♥♥♥ SWIATELKA PAMIECI ZA WSZYSTKIE DNI MOJEJ DLUGIEJ NIEOBECNOSCI.. DLA CIEBIE ANIOLKU (*) Z calego serca dziekuje za wierna pamiec i swiatelka dla mojego Matiego.Pozdrawiam serdecznie.DZIEKUJE.
Zgłoś SPAM
10.09.2012
SEN Pewnej kobiecie zmarł synek. Kobieta bardzo rozpaczała. Którejś nocy synek przyśnił się jej. Szedł drogą ubitą kamieniami a przed nim łąka i zieleń nadnaturalnej piekności. Dziecko dźwiga wiadra pełne wody, chce wejść na tę łąkę ale co się zblizy droga wydłuża się i łąka się oddala. Dziecku chce się pić a nie może napić się nawet kropli z wiader musi dojść do łąki i napić się wody źródlanej, ale dojść nie może. Matka podchodzi do dziecka i mówi: - "Syneczku postaw wiadra i pobiegnij na łąkę i możesz napić sie wody z wiadra, będzie Ci lżej". - "Nie mamusiu nie mogę Te wiadra to nie wiadra wody to wiadra twoich łez, a jedna łza waży tyle co tysiące wiader wody". Matka obudziła się, przestała rozpaczać a pomodliła się za swojego synka. Następnej nocy synek znowu jej się przyśnił. Tym razem szczęśliwy, uśmiechniety biegał po łące, bawiąc się ze zwierzętami, a dalej stał ładny domek. Matka spytała synka czemu taka zmiana. Synek jej odpowiedział: - "Widzisz mamo każdy z nas popełni jakiś grzech, choćby najmniejszy. I żeby dojść do tej łąki, do tego domu musimy odbyć pewną drogę. Droga ta zależy też często od naszych bliskich. Jeśli popadają w rozpacz tak jak Ty droga nasza się wydłuża. Każda łza jest ciężarem nie do zniesienia i długością nie do zmierzenia. Każda modlitwa skraca drogę. Gdybyś nie rozpaczała już dawno bym tu był. Musisz też wiedzieć że często rozpacz zamyka nam na zawsze możliwość spotkania i zamieszkania razem w tym domu."
Zgłoś SPAM
07.09.2012r
Serce matki nieutulone w żalu, nigdy tęsknić nie przestanie, nigdy nie zrozumie dlaczego to się stało. Serce matki krwawić będzie, aż kres jej dni nadejdzie, aż jej droga cel swój osiągnie. Serce matki nigdy nie zrozumie dlaczego tak zostało doświadczone, dlaczego to, co największym jej szczęściem było, odeszło. Mamo, nie tak miało być, nie po to chowałaś swoje dziecko ukochane, by w ostatniej drodze mu towarzyszyć. Nie po to dałaś życie, by opłakiwać to, co stworzyłaś. Mamo, nikt Twego bólu nie zrozumie, kto dziecka swego pod sercem nie nosił, kto w nocy nie wstawał i nie tulił szczęścia swego największego, w smutku i w rozpaczy, gdy noc ciemna była. Mamo miłosierny czas ukoi Twój ból, ale tęsknoty nigdy nie zabierze. Dziecko Twoje w tobie na zawsze pozostanie, jak wtedy, gdy byliście jednym ciałem i jedną duszą. Będziecie nim po kres Twoich dni…
Zgłoś SPAM
Miał oczy anioła, głos anioła, cały był jak anioł, Emi,kochany , nie mogę Cię przytulić ,ucałować ,spojrzeć w Twoje piękne oczka,usłyszeć Twój głos,kocham Cię ,na zawsze do mojej śmierci...
Zgłoś SPAM
Nie zapomnimy o Tobie
Zgłoś SPAM
" Umiera się nie po to, by przestać żyć, ale po to, by żyć inaczej "
Zgłoś SPAM
Śmierć, to słowo, które bolesny cios zadaje kończy się życie kończy się świat... tylko pustka tylko żal w duszy zostaje a w sercu wieczny ślad. Teraz drogami Boga Ojca kroczysz na polanach boskich biegasz na nasze zło przymykasz oczy smutno nam, ze Cię z nami nie ma. My z nadzieją w sercach czekamy, że kiedyś na pewno się spotkamy... [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
04.09.2012
Pozostał ból, płaczące, szlochające serca, pustka w sercach najbliższych, i wiele znaków zapytania. Dzisiaj możemy tylko powiedzieć: „Dobrze, że z nami byłeś. Brakuje nam Ciebie. Nikt nie zajmie Twego miejsca w naszych sercach, naszych wspomnieniach. Będziemy tęsknić i mamy nadzieję, że spotkamy się tam, gdzie już odszedłeś, u Pana.”
Zgłoś SPAM
Emilku czytam o Tobie,jak pieknie pisze Twoi Rodzice i wiesz,to chyba nie byl przypadek,ze Twoja mama zapalila promyk dzisiaj,w dzien Urodzin mojego Synka. Emilku mam nadzieje,ze Jestescie razem wspanialymi informatykami TAM w Waszym Raju.Mati tutaj Byl jednym z najlepszych informatykow..i teraz wiem,ze dalej BEDZIESZ kontynuowal to co kochasz Mati zawsze pomagal mlodszym,ma tutaj Brata w Twoim wieku Emilku,ma na imie Igor...BADZCIE SZCZESLIWI NASZE SKARBY `•»♥♥♥♥♥«•
Zgłoś SPAM
Wierzę Emilku, że spotkałeś już moją Julitkę, jesteście z tego samego rocznika;( Przytul Ją ode mnie;(( Tak trudno bez Was żyć nasze Aniołki...Tęsknota za Wami jest coraz większa...Przytulam Twoich rodziców i brata;( A Ty Emilku spoczywaj w pokoju(*)(*)(*) W moim sercu jesteś Aniołku;(
Zgłoś SPAM
02.09.2012
Oni już przeszli - co jeszcze przed nami,wyprzedzili nas w drodze i tajemnice pod powiekami skrywają ku naszej przestrodze.I tylko cisza za Nich przemawia,szum drzew,szelestem upartym w tej ciszy,drzemiący znicz się pojawia by nieba sięgnąć płomykiem rozdartym.Nie chcą nam zdradzić o raju wieczności bo dla Nich zatrzymał się czas,dziś przypomnijmy im zniczem miłości,że ciągle są w sercach każdego z nas.....
Zgłoś SPAM
...[*]
Jest takie miejsce,w Sercu, Gdzie mocno kocha się w ciszy.... Jest takie miejsce, którego Nie zburzy żadna zamieć.... Takie miejsce szczególne-! Miłość,! Wspomnienie! Pamięć.!
Zgłoś SPAM
01.09.2012
Jaśniutkie światełko wraz z modlitwą za Ciebie Emilku wysyłam do samego nieba... Gdy pojawiliście się na świecie nastała wielka radość. Czas zatoczył złudne koło do momentu, gdy Was tu zabrakło... Kiedyś znów przyjdzie Dzień Radości, gdy my pojawimy się przy Was.
Zgłoś SPAM
Emi*((..Jak Twoja mama daje radę???...ja nie bardzo ..udaje ze radze sobie)..uciekam od świata-mam tę możliwośc..na wsi,w zaciszu(czyt.zadupiu)..))))..moge myslec o Was..w ciszy, z dala od tzw.,,życia,, i zgiełku codzienności.. Żałuję,ze nie umiem wkleic żadnego Anioła Emi..ale bez Seby -jestem kiepska w tych sprawach.. Pomagaj Mamie i Bliskim Swoim...
Zgłoś SPAM
30.08.2012rok
BO NAJPIĘKNIEJSZĄ RZECZĄ,JAKĄ MOŻNA KOMUŚ OFIAROWAĆ TO POMYŚLEĆ O NIM..... BO WYSTARCZY MYŚL ,BY BYĆ BLISKO NAWET WTEDY GDY TAK WIELE DZIELI....
Zgłoś SPAM
przyśniło mi się ,że ktoś tłumaczył mi to ,że Twoje imię oznacza dar Boga.Mnie nikt tego tłumaczyć nie musi ,gdyż dla mnie zawsze byłeś,jesteś i będziesz darem Boga, kocham Cię,tęsknię teraz i zawsze do mojej śmierci...mój na zawsze Emi...
Zgłoś SPAM
23.08.2012
Skarbie nasz, dziś mija 3 miesiące odkąd odszedłeś. Bardzo tęsknimy i kochamy Cię. "Ten którego opłakujemy, nie jest nieobecny, lecz tylko niewidoczny, jego oczy promieniejące chwałą odbijają się w naszych oczach pełnych łez." Mama Tata i Brat Jarek
Zgłoś SPAM
SERCE -- SERCU
Zgłoś SPAM
synku
Dla świata byłeś jednym z wielu , dla nas byłeś całym światem. Kochamy Cię skarbie,tęsknimy...
Zgłoś SPAM
synku
na zawsze w naszych sercach i pamięci, kochany nasz...
Zgłoś SPAM
Każdy dzień rozpoczynasz z pytaniem ..........dlaczego Bóg nie dał Mu szansy dłużej żyć ?........... Nie czekaj ...... nie odpowie Ci nikt .......... Tylko lekko zaszumi w pokoju wiatr ......... Poczujesz ten delikatny Jego zapach ........i usłyszysz Jego cichy śmiech .......Pomyśl o Nim ..... i uwierz ........... On wciąż koło Ciebie jest.Synku tęsknię , kocham Cię...
Zgłoś SPAM
Jolu trzymaj się
Zgłoś SPAM
nasze serca krwawią i się do Ciebie wyrywają...
Zgłoś SPAM
Emilku...
Przeszłość nie wraca jak żywe zjawisko w dawnej postaci ,jednak nie umiera ,odmienia tylko miejsce ,czas nazwę i świeże kształty dla siebie przybiera...
Zgłoś SPAM
Życie każdego człowieka jest baśnią napisaną ręką samego Boga. Synku najdroższy ,kochamy Cię,miej nas w opiece skarbie nasz. mama tata i brat.
Zgłoś SPAM
dziś kończysz 18 i pół roku
Kocham Cię mój synku, mój skarbie
Zgłoś SPAM
2 miesiące bez Ciebie synku
Kocham Cię , tęsknię, mama
Zgłoś SPAM
23 lipiec 2012
dziś mija 2 miesiące bez Ciebie,nasz ukochany ,nasze słoneczko,tylko Bóg nie zabrał boleści,nie da się wyrazić tego co czujemy słowami,kochamy Cię. rodzice i brat Jarek.
Zgłoś SPAM
Spoczywaj w pokoju Emilku(*)(*)(*) I miej w opiece swoich bliskich;(
Zgłoś SPAM
Kochany nasz , nasz aniołku , tęsknimy za Tobą
Zgłoś SPAM
09-07-2012
Niech znicze pamięci połączone z naszą miłością ogrzewają Wasze Dusze Aniołki Ukochane...Wasze serca przestały bić, nasze biją lecz tak bolą.... ♥♥♥...EMILKU POKÓJ TWOJEJ DUSZY...MOŻE TAM JEST TERAZ TWÓJ DOM...MOŻE TAM JESTEŚ SZCZĘŚLIWY...ALE SZKODA TAK MŁODEGO ŻYCIA...TYLE MIAŁEŚ DO ZROBIENIA...DLACZEGO????????? SERDECZNE WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA TWOJEJ MAMUSI...KTÓREJ SERCE NAPEWNO BARDZO KRWAWI....
Zgłoś SPAM
skarbuś przeżyłeś z nami 18 lat,3 miesiące i 25 dni ,ponieważ urodziłeś się o godz. 14.20,ze swoją mamą jeszcze dłużej o ten czas kiedy byłeś w brzuszku...kocham Cię mój EMILKU...
Zgłoś SPAM
Mój Emi , mój drogi Emi tak bardzo tęsknię za Tobą , kochany mój . Ja cię przytulałam i choć od dawna już nie jesteś mały lecz byłeś mężczyzną ,to mówiłam moje maleństwo , bo byłeś moim młodszym synkiem, wtedy Ty mnie podnosiłeś do góry,tak bardzo to lubiłam . Mówiłeś też "żeby być twardym, nie miękkim" . teraz ja mam być "twarda"?, wiesz jakie to trudne?
Zgłoś SPAM
mama
wiem skarbuniu ,że żyjesz w tym nieznanym dla nas świecie i choć chciałam Cię mieć na zawsze tutaj, ufam ,że Ci dobrze i że Ty nas poprowadzisz tam ,tęsknię , kocham Cię...
Zgłoś SPAM
dziękujemy
Wszystkim , którzy byli na mszy św. ,tym , którzy pamiętają i którzy się modlą za Emilka
Zgłoś SPAM
23.06.2012

Skarbuniu , dziś mija miesiąc od tego czasu ,jak od nas odszedłeś, dziś mi się przyśniłeś jak opiekowaliśmy się Tobą , gdy byłeś mały, mija czas , a moje cierpienie nie mija...Pocieszam się tylko myślą , że jst Ci tam lepiej ,że jesteś w dobrym świecie

Zgłoś SPAM
Każdy dzień rozpoczynasz z pytaniem ..........dlaczego Bóg nie dał Mu szansy dłużej żyć ?........... Nie czekaj ...... nie odpowie Ci nikt .......... Tylko lekko zaszumi w pokoju wiatr ......... Poczujesz ten delikatny Jego zapach ........i usłyszysz Jego cichy śmiech .......Pomyśl o Nim ..... i uwierz ........... On wciąż koło Ciebie jest
Zgłoś SPAM
Bóg rozejrzał się po swoim ogrodzie i zobaczył puste miejsce.Spojrzał w dół z nieba i zobaczył twoją uśmiechniętą twarz.Położył swoje ramiona wokół Ciebie i wyszeptał:Chodź odpocząć,...chociaż Ty nie miałeś jeszcze po czym odpoczywać....Jego ogród musi być piękny,On wybiera tylko to co najlepsze.To złamało nasze serca,tracąc Cię.Miliony razy płakaliśmy i gdyby miłość Twoich bliskich mogła Cię ocalić, nigdy byś od nas nie odszedł.... (*)
Zgłoś SPAM
23.05.2012 godz.15,09

Tragedia przy ulicy Miodowej 23.05.2012 (19:15), Autor: SM Dziś, 15 minut po godzinie 15 przy Miodowej doszło do tragedii. Zmarł 18-latek, który prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Chłopak wyskoczył, lub wypadł, z okna kilkunastopiętrowego wieżowca przy Miodowej 16. Jak podaje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji: - Do zdarzenia doszło 15 minut po godzinie 15. Na miejsce przybył lekarz, który podjął próbę reanimacji, niestety chłopiec zmarł na miejscu. Z bardzo wstępnych ustaleń wynika, że była to skuteczna próba samobójcza. Prokuratura bada miejsce zdarzenia i próbuje ustalić dokładne okoliczności tej tragedii.

http://plock.gazeta.pl/plock/1,35681,11784253,Tragedia_na_Miodowej__17_latek_wyskoczyl_z _10__pietra.html 

Zgłoś SPAM
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Lewandowska
12.06.2012