Cieplutki promyczek do nieba dla Ciebie Emilku ((*))
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczków Natalki i Amelki***
,, Nadzieja ma skrzydła, przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów, która
nigdy nie ustaje, a jej najsłodsze dźwięki słychać nawet podczas
burzy..." {*}
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
Emilku..Najsmutniejsze są wspomnienia,które zadają okropny
ból..Najsmutniejsze jest własne serce,które cichutko woła...
WRÓĆ...Światełko pamięci i gorąca modlitwa dla Ciebie Aniołku.
~~~~(*)~~~~
Zgłoś SPAM
mama ANI O(**)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Kolejny dzień z Tobą, choć bez Ciebie...Emilku najjaśniejsze lampeczki dla
Ciebie do samego Nieba [*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak troskliwie
dbamy... ♥
Zgłoś SPAM
mama, tata i brat Jarek
<3/<3/<3
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Światełko dla Ciebie Emilku... najjaśniejsze...
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Zgasłeś jak gwiazda na błękicie, a nam zostawiłeś smutek na całe
życie"
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Jest taki ból o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go
milczenie” [*][*]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Choć morze łez wylane i smutek jest w nas.
Ty jesteś i zostaniesz w naszych sercach.
Na wieczny czas…
Zgłoś SPAM
RODZICE DANIELA KOŁAKOWSKIEGO
NASZA WIECZNA PAMIĘĆ I NASZA MODLITWA TO WSZYSTKO CO MOZEMY WAM OFIAROWAĆ
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
Emilku''..Między tym, co słuszne,a tym, co błędne rozciąga się
wielka przestrzeń. Tam się spotkamy..''Aniołku otulam Cię moją
pamięcią,światełkiem, gorącą modlitwą.Śpij,śnij u boku Pana.
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
Modlitwa wraz z jaśniutkim światełkiem posyłam dla Ciebie Kochany ANIOŁKU
((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Choć nam smutno nadziei nie tracimy,że rozłąka przeminie jak sen,znów pod
rękę pójdziemy na spacer,musi przyjść....i nadejdzie ten dzień!!!!
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
❤️ ŚWIATEŁKA PAMIĘCI WRAZ Z MOJĄ MODLITWĄ ,PRZESYŁAM PROSTO DO
NIEBA...❤️
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
" Gdyby łzy mogły budzić z grobu zmarłych,a miłość mogła zburzyć
śmierci wrota,one by ciebie z mogiły wydarły,bys mógł snuć nić swego
żywota"
Zgłoś SPAM
mama Krystianka Zgoda
Choćbym nie wiem jak głośno krzyczała..nie wykrzyczę, Choćbym nie wiem jak
długo płakała..nie wypłaczę, Choćbym nie wiem jak się starała..tego że
Cię zabrakło, światu nie wybaczę! Aniołku [*][*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.