Tęsknota
ona znowu łzy wyciska
jak melodia duszy bliska.
Cicho łka lecz coś jest w duszy,
co nigdy nie minie
i wciąż trwać będzie,
a tym jest – pamięć i wspomnienie.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zawsze będziesz między nami, w pamięci i sercach pozostaniesz.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
"Nie ma na świecie nic równie okrutnego, jak poczucie opuszczenia
wywołane tym, że nie ma się na co czekać." (H.Murakami)
"Pokój Ci wieczny w cichej krainie, Gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie
płynie, Gdzie słyszysz Boga głos serdeczny Pokój Ci wieczny."
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Odeszłeś, a jednak jesteś każdego dnia obok Swoich Najbliższych Emilku
Kochany [*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
♥✿♥...Jest taki ból, którego nic nie ukoi.... Jest taki strach, którego
nic nie pokona.... Jest taki żal, który nigdy nie zniknie.... Jest taka
tęsknota, która już na zawsze zostanie...♥✿♥
Zgłoś SPAM
mama
♥
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Został tylko smutek modlitwa i żal.
Spojrzenie – oczy pełne łez wpatrzone w dal…
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
_◢◤•✫✫•◥◣_Ponad chmurami zawsze świeci
słońce._◢◤•✫✫•◥◣_ Światełko i modlitwę
zostawiamy_◢◤•✫✫•◥◣_ Odpoczywajcie _◢◤•✫✫•◥◣_ w
spokoju _◢◤•✫✫•◥◣_
Zgłoś SPAM
siostra Izy Gliwińskiej
Światełko i moja pamięć
dla Ciebie Emilku ♥(*)♥(*)♥
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
...tylko smutek
tylko żal
i ciągłe patrzenie w dal ...
ze wzrokiem pełnym
wspomnień ...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgasło Ci słońce gdy dzień się zaczynał,spoczywaj w pokoju....
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
NA DOBRANOC POSYŁAM CI EMILKU MODLITWĘ I JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Modlitwę, światełko i pamięć posyłam dla Ciebie Emilku do samego Nieba [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
"Wszystko co najdroższe złożyliśmy w tym grobie, tylko żal i smutek
pozostał po Tobie"
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Gdy jest Pamięć słów nie potrzeba aniołeczki kochane :*:*!
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Gdy jest Pamięć słów nie potrzeba aniołeczki kochane :*:*!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
„Dziś człowiek tak często nie wie, co nosi w sobie, w głębi swej duszy,
swego serca. Jak często jest niepewny sensu swego życia na tej ziemi. Ogarnia
go zwątpienie, które przeradza się w rozpacz”.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿◕◕◕✿ KTO ŻYJE w sercach tych, którzy pozostają NIE UMIERA
✿◕◕◕✿ Światełko i modlitwę zostawiamy ✿◕◕◕✿ Pamiętamy
✿◕◕◕✿ Śpij ✿◕◕◕✿
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.