Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ Emil Lewandowski ♥


* 28.01.1994

 

+ 23.05.2012

Miejsce pochówku: Płock , cmentarz katolicki

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (129)
Licznik odwiedzin strony
347441
Zapalone ponad rok temu
mama Sebastiana
ANIOŁKIEM BYŁEŚ NA ZIEMI ANIOŁKIEM JESTEŚ W NIEBIE MÓDL SIĘ ZA NAMI WSZYSTKIMI BO NAM TU SMUTNO BEZ CIEBIE (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Niedzielne światełko Emilku...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
⋱⋱(❤️)⋰⋰ PROMYKAMI SŁONECZNYMI POSYŁAM TOBIE NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI…⋱⋱(❤️)⋰⋰ ODPOCZYWAJ EMILU W WIECZNYM POKOJU..╬ ╬
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Śmierć bliskiej osoby bardzo boli ... nie rozumiemy, nie godzimy się z nią ... próbujemy z tym żyć ... to takie trudne ...[*][*]
Zgłoś SPAM
mama
இڿڰڿ
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nasza miłość jest silniejsza niż śmierć i będzie trwać wiecznie !..Smutno
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Lampkę pamięci dzisiaj zapalę, za Tych, co zabrał już czas. I Tym, co mogił nie mają wcale, i dla Tych, co byli wśród nas. Jesteś w mojej Pamięci i Modlitwie.
Zgłoś SPAM
mama
dobranoc mój syneczku
Zgłoś SPAM
mama i ciocia DANIELA
Ciężko dalej iść przed siebie, ciężko przyjąć taki los. Więc, Ty Boże przyjdź w potrzebie, Ty nam pomóż przyjąć cios....NASZA CODZIENNA MODLITWA I PAMIĘĆ...(*)
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
WCZORAJ DO CIEBIE NIE NALEŻY . JUTRO NIEPEWNE...TYLKO DZIŚ JEST TWOJE.MODLITWA I ŚWIATEŁKO POZOSTAWIAM. ((*)) ((*)) DZIĘKUJĘ ZA ŚWIATEŁKO DLA MOJEGO SYNKA.- POZDRAWIAM
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Każda moja łza, to kropla miłości do Ciebie. Tych łez jest już bezkresne morze..[*]..
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
"Przeznaczenie odebrało Cię zbyt szybko uczuciom rodziny, ale nigdy nie odbierze Cię naszej pamięci i naszym sercom."
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥..I choćby pogasły wszystkie światła,nie pozwól zasnąć Nadziei,bo w sercu pali się płomień Miłości,którego nie zgasi żaden wiatr..aniołeczki nasza Pamięć !♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Po tamtej stronie chmur jest inny lepszy świat. Anioły utuliły Cię do wiecznego snu, a Ty uśmiechasz się zza nieba kręgu, bo kiedyś gdy skończy się świat, spotkamy się wśród jasnych nieba łąk
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
Pamiętam każdego dnia,na zawsze w moim sercu. ♡ ❤️ ♡.Jaśniutki płomyczek mojej Lampeczki posyłam...♡ ❤️ ♡
Zgłoś SPAM
Lusia
Sobotnia modlitwa i śliczne płomyczki w ofierze...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
@@•*´¨`*@@Tęsknota¸@@•*´¨`*@@•*´¨`*•Ból¸@@•*´¨`*@@•*´¨`*•Cierpienie Pamięć¸@@•*´¨`*@@•*´¨`*Wspomnienie¸@@•*´¨`*@@•*´¨`*•Nie znają czasu.@@•*´¨`*@@•*´¨`*•Pozostają na zawsze¸@@•*´¨`*@@
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Dla Ciebie Emilku Kochany [*]
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
Tęsknota - Ból - Cierpienie - Nie Znają Czasu - Pozostają Na Zawsze ...... Modlitwa i światełko Pamięci [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   569   570   571   ...   1348   1349    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Lewandowska
12.06.2012