*•.¸☻¸.•**•.¸☻¸.*•.¸☻¸.•**•.¸☻¸.•**•.¸☻¸.*•.¸☻¸.•*
Jak trudno na twarzy mieć uśmiech , gdy w oczach palą się łzy ,
Jak trudno być obojętnym , gdy serce z bólu drży ...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą...Za szybko..za
wcześnie...bezsensownie. Boże!!! Dlaczego??? To tak bardzo boli."(♥)
♥)(♥) Światełko pamięci i modlitwa (♥) ♥)(♥)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą...Za szybko..za
wcześnie...bezsensownie. Boże!!! Dlaczego??? To tak bardzo boli."(♥)
♥)(♥) Światełko pamięci i modlitwa (♥) ♥)(♥)
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Pan Bóg nam cię dał, Pan Bóg nam cię wziął .Nie pytam cię Boże dlaczego
ich zabrałeś , lecz dziękuję za to , że nam ich dałeś....Światełko
pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Potrzeba tylko jednej minuty,żeby kogoś zauważyć,jednej godziny,żeby go
ocenić i jednego dnia,żeby polubić,a całego życia,by go później
zapomnieć...Światełko pamięci dla Ciebie Emilku...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
.❤.❤.❤...Tęsknota jest tym, czego nie da się ugasić
...❤.❤.❤....Tak jak wiary, nadziei i miłości nie da się nasycić
...❤.❤.❤...Światełko i modlitwę zostawiamy ...❤.❤.❤...
Zgłoś SPAM
Lusia
Cichą modlitwę i cieplutki płomyczek pozostawiam...
Zgłoś SPAM
mama i ciocia DANIELA
...Serca nie można oszukać,
tęskni konając pomału...ŚWIATEŁKO ((*))
PAMIĘĆ ((*))
MODLITWA ((*))
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
━ ☆❤☆ ━ ━ ☆❤☆ ━ ━ ☆❤☆ ━
━ ☆❤☆ ━
A Na Ziemi
Pośród Łez Wielu
Pozostali Ludzie
Po Tobie Płaczący
I Nasza Pamięć.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
...Najtrudniej pogodzić się z tym, że zostają tylko wspomnienia...Na zawsze
Pozostaniesz w moim sercu i pamięci....*•.¸(❀) ¸.•* Modlitwa i
Światełko otulone miłością i tęsknotą..*•.¸ (❀) ¸.•*
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Niech takie wspomnienie zawsze jest z nami. By nigdy nie czuli, że są tam
sami...❀❤❀ڿڰۣڿ Aniołeczki !
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
"Jeżeli się oddaje komuś serce i ten ktoś umiera, czy zabiera
ofiarowane serce ze sobą? Czy potem do końca życia chodzi się z wielką
dziurą w środku, której już nic nigdy nie zdoła zapełnić?"
Zgłoś SPAM
mama
kochany mój syneczku , mój mały informatyczku , gdzie Ty jesteś ????
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Poniedziałkowe światełko Emilku....
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Modlitwę do nieba wysyłam i zapalam płomyczek,taki co nigdy nie gaśnie,co
świeci najjaśniej-płomyczek mojej miłości((❤))
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Nie mówmy żegnaj , tylko do zobaczenia... Światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
W pustym pokoju pali się lampka Wspomnień ogarek wiążący czas Jeszcze
niedawno był tu ktoś.Lecz teraz. pustka..Wasz płomyk zgasł..◕°☀
__☀◕° Jaśniutkie światełko posyłam dla Was. ◕°☀ __☀◕
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Podwójnie umiera ten, kto umiera tak młodo....Poniedziałkowe światełko
pamięci dla Ciebie Emilku Kochany...[*]...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.