Światełko pamięci na kolejny dzień bez Ciebie Emilku...[*]...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak troskliwie
dbamy... ♥
Zgłoś SPAM
Mama Karola WIśniewskiego
Dzień Dobry Emilku!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Utulone snem wieczystym spoczywają tu w ciszy serca z serc wyrwane, w których
na zawsze ból zostanie...światełko pamięci(*)
Zgłoś SPAM
Łukasz
Szkoda chłopaka... spoczywaj w pokoju.
Zgłoś SPAM
mama i ciocia DANIELA
Płomień pamięci wciąż świeci w naszych sercach. Myśli i wspomnienia są
zawsze w Nas...ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Przemija życie…
Stracone lata…zabrane marzenia…zapomniany uśmiech…
To pejzaż życia…BEZ CIEBIE!
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥
Dopóki pamiętamy o Nich,
to Oni są w nas,
nawet w szarych dniach,
kiedy wszystko okrywa się smutkiem.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama
kocham Cię szkrabie
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolinskiego
proszę wróć... czy wysłuchasz moich próśb ? tej akurat nie...? wiem , nie
da się... już nigdy cię nie zobaczę , nigdy do nas nie przyjdziesz , nie
wejdziesz w nasze drzwi , nie powiesz - cześć tato...
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
"Ci, co odchodzą, wciąż z nami są patrzą z miłością na nasze dni
czasami śmieją się przez łzy."
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
„Tam na dnie ,tam jest Wasze miejsce,którego nikt nie znajdzie. Tam w sercach
bliskich na zawsze będzie Wasz pokój...Wasz ślad...Biskich wielka miłość
która Was otula każdego dnia” ♥
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Emilku ...[*]…
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"...Są wspomnienia, które są jedyną osłodą. Jest miłość, która
trwa, choć w innych światach..." ♥ ..:"( ! Aniołki światełko
pamięci .. !
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥ .•*´¯`✿ ♥Niech to światełko odnajdzie Cię, gdzieś tam,
wysoko i przekaże Ci, że tu, na ziemi, Ci co zostali pamiętają♥♥♥
.•*´¯`✿ ♥ Światełko i modlitwę zostawiamy...♥♥♥ .•*´¯`✿
Odpoczywaj..♥♥♥.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Świat bez Ciebie szary, serce nie chce bić!
Oczy przestają widzieć, płyną przez nie łzy!
Odszedłeś tak szybko,lecz wśród nas ciągle żyjesz.
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
,,, ♥ ♥ ♥ Serce się smuci --co było nie wróci ♥ ♥ ♥ ,,,Moje
światełko pamięci z cichą modlitwą zostawiam.Emilku Śpij snem
spokojnym....
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolińskiego
Patrzę na płomień tlący się w zniczu
Smutek i żal się we mnie budzi
Spoglądam w niebo i zadaję pytanie
Dlaczego Boże, zabierasz dobrych ludzi?
Śpij w spokoju Aniołku....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.