Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ Emil Lewandowski ♥


* 28.01.1994

 

+ 23.05.2012

Miejsce pochówku: Płock , cmentarz katolicki

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (129)
Licznik odwiedzin strony
347538
Zapalone ponad rok temu
mama i ciocia DANIELA
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Piękne Wspomnienia zostawiłeś po sobie.Niech Ci ziemia lekką będzie.Niech niebo czuwa nad Tobą ___ღ✿ღ___ W pamięci i w modlitwie... ___ღ✿ღ___
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko wiecznego spokoju dla Ciebie Emilku Kochany...!
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
✿◕‿◕✿ Zapalam jaśniutką,cieplutką Lampeczkę pamięci dla Ciebie na kalendarzowy poczatek wiosny .✿◕‿◕✿ Spokojnego Snu Wiecznego Emil...❥ ♡❤ ♡ ❥
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
. "Zawsze będziesz między nami,w pamięci i sercach pozostaniesz."
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolinskiego
Dlaczego, jeśli się kocha to trzeba żegnać kochanych? A serce, choć z bólu pęka, nie może być dla kochanych? moje wczorajsze i dzisiejsze światełko...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Życie szybko przemija... Czas się nie zatrzymuje... Pamięć pozostaje... Serce ciągle czuje... Wspomnienie, choć bolesne... Zapomnieć nie pozwala...[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ Światełko i modlitwę zostawiamy ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ Odpoczywaj ─ ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ w spokoju ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Płomyk pamięci drga mgliście pewnie ogrzewa im duszę. Płomyki jak serca znaki zmierzch duszny dławi i boli. Gdy tak tęsknimy tu za kimś łzy osuszają, żal koją.
Zgłoś SPAM
mama
Dzień dobry kochany syneczku ...<3
Zgłoś SPAM
rodzice ś.p. Przemysław Liszka
EMILKU (*) OTULAMY CIEBIE NASZĄ PAMIĘCIĄ
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
☆★☆ W ciszy wieczornej jaśniutką Lampeczkę z głębi serca Tobie Emilku zapalam...☆★☆ 
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI,MODLITWA...♥ ~ ♥ ~ ♥ I TYLKO POZOSTAŁA NADZIEJA... ŻE ŚMIERĆ JEST POCZĄTKIEM NOWEGO ŻYCIA... ŻE ŚMIERĆ JEST KROKIEM W ŚWIATŁO I WIECZNOŚĆ....EMILKU......
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
TYLKO CZAS POZOSTAJE NIEWZRUSZONY PO TYCH CO ODESZLI. WSPOMNIENIA NIE POZWALAJĄ NIGDY ZAPOMNIEĆ. POSYŁAM MODLITWĘ I ŚWIATEŁKO NASZEJ MIŁOŚCI.POKÓJ TWEJ DUSZY ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀❤❀ Ludzie są razem nie tylko wtedy, ❀❤❀ gdy się znajdują tuż obok siebie, ❀❤❀ z nami żyje także ten, ❀❤❀ który odszedł, ❀❤❀ którego pożegnaliśmy ❀❤❀ Światełko i modlitwę zostawiamy ❀❤❀
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
*¨¨*¤.¸¤*¨¨*¤.¸¤*¨¨*¤.¸¤**¨¨*¤. *  *  ☆ *  * ☆ * *  * ☆ ♥♥♥...W dłoniach trzymam znicz, by w myślach go zapalić... Z serca daję Ci kwiat, by pamięć o TOBIE ocalić...♥♥♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Nasza pamięć i modlitwa.
Zgłoś SPAM
mama
Zgłoś SPAM
Barbara Borowiec
Pamiętam światełko dla Ciebie wraz z modlitwą
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
. "Bóg widzi, czas ucieka, śmierć goni wieczność czeka"
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   561   562   563   ...   1348   1349    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Lewandowska
12.06.2012