Piękne Wspomnienia zostawiłeś po sobie.Niech Ci ziemia lekką będzie.Niech
niebo czuwa nad Tobą ___ღ✿ღ___ W pamięci i w modlitwie...
___ღ✿ღ___
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko wiecznego spokoju dla Ciebie Emilku Kochany...!
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
✿◕‿◕✿ Zapalam jaśniutką,cieplutką Lampeczkę pamięci dla Ciebie na
kalendarzowy poczatek wiosny .✿◕‿◕✿ Spokojnego Snu Wiecznego
Emil...❥ ♡❤ ♡ ❥
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
. "Zawsze będziesz między nami,w pamięci i sercach pozostaniesz."
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolinskiego
Dlaczego, jeśli się kocha
to trzeba żegnać kochanych?
A serce, choć z bólu pęka,
nie może być dla kochanych?
moje wczorajsze i dzisiejsze światełko...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Życie szybko przemija... Czas się nie zatrzymuje... Pamięć pozostaje...
Serce ciągle czuje... Wspomnienie, choć bolesne... Zapomnieć nie
pozwala...[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ Światełko i modlitwę
zostawiamy ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ Odpoczywaj
─ ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ w spokoju
ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Płomyk pamięci drga mgliście pewnie ogrzewa im duszę.
Płomyki jak serca znaki zmierzch duszny dławi i boli.
Gdy tak tęsknimy tu za kimś łzy osuszają, żal koją.
Zgłoś SPAM
mama
Dzień dobry kochany syneczku ...<3
Zgłoś SPAM
rodzice ś.p. Przemysław Liszka
EMILKU (*)
OTULAMY CIEBIE NASZĄ PAMIĘCIĄ
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
☆★☆ W ciszy wieczornej jaśniutką Lampeczkę z głębi serca Tobie
Emilku zapalam...☆★☆
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI,MODLITWA...♥ ~ ♥ ~ ♥ I TYLKO POZOSTAŁA NADZIEJA...
ŻE ŚMIERĆ JEST POCZĄTKIEM NOWEGO ŻYCIA... ŻE ŚMIERĆ JEST KROKIEM W
ŚWIATŁO I WIECZNOŚĆ....EMILKU......
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
TYLKO CZAS POZOSTAJE NIEWZRUSZONY PO TYCH CO ODESZLI. WSPOMNIENIA NIE POZWALAJĄ
NIGDY ZAPOMNIEĆ. POSYŁAM MODLITWĘ I ŚWIATEŁKO NASZEJ MIŁOŚCI.POKÓJ TWEJ
DUSZY ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀❤❀ Ludzie są razem nie tylko wtedy, ❀❤❀ gdy się znajdują tuż
obok siebie, ❀❤❀ z nami żyje także ten, ❀❤❀ który odszedł,
❀❤❀ którego pożegnaliśmy ❀❤❀ Światełko i modlitwę zostawiamy
❀❤❀
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
*¨¨*¤.¸¤*¨¨*¤.¸¤*¨¨*¤.¸¤**¨¨*¤.
* * ☆ * * ☆ * * * ☆
♥♥♥...W dłoniach
trzymam znicz,
by w myślach
go zapalić...
Z serca
daję Ci kwiat,
by pamięć
o TOBIE
ocalić...♥♥♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Nasza pamięć i modlitwa.
Zgłoś SPAM
mama
♥
Zgłoś SPAM
Barbara Borowiec
Pamiętam światełko dla Ciebie wraz z modlitwą
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
. "Bóg widzi, czas ucieka, śmierć goni wieczność czeka"
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.