❤. ❤. ❤ Ty jesteś wielki i działasz cuda,tylko Ty jesteś Bogiem.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
❤. ❤. ❤. MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ❤. ❤. ❤.
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolińskiego
Jeśli mówi ktoś,
że czas leczy rany,
to znaczy,
że nie kochał i nigdy nie był kochany.
Emilku....
Ten ból, trwa i trwa...nieustannie.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥(...)
Zgłoś SPAM
mama
kocham Cię synuś , tęsknię ..........
Zgłoś SPAM
Barbara Borowiec
Miłość do Was jest wieczna i nigdy nie zgaśnie światełko na dziś
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
❤❤✿*•.¸.•*✿.¸¸.•*`*•❤❤
...tam na dnie
został Twój ślad
głęboko tam
wciąż Twoja uśmiechnięta twarz
tam na dnie
został Twój ślad
i wielki żal
bo świat się pomylił...!!!
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
"Powietrze, światło, odpoczynek uzdrawiają, lecz największe ukojenie
płynie z kochającego serca.".──═◕ ♡ ❤️ ♡ ◕═──
Światełko najjaśniejsze zapalam ─═◕ ♡ ❤️ ♡ ◕═─
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W tę wiosnę bez wiosny Emilku kochany….
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Emilku
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[♥][♥][♥] Oby był ten Lepszy Świat gdzie się wszyscy
spotkamy..♥][♥][♥] ..Światełko i modlitwę zostawiamy...[♥][♥][♥]
Śpij spokojnie [♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Sobotnie, słoneczne światełko do nieba dla Ciebie [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Każdy kolejny dzień bez Was jest wiecznością!!!!!.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wspomnienia płynące z głębi serca, zapisane do końca życia, to
najcenniejsze co nam pozostaje... [*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Dzień po dniu to samo, pustka, tęsknota, wspomnienia.. nic nie daje ukojenia -
nawet łzy.♥..światełko dla Ciebie Emilku.
Zgłoś SPAM
Mama Karola WIśniewskiego
"Jedyne serce matki uczuciem zawsze tchnie,
jedyne serce matki o wszystkim dobrze wie.
Dać tyle ciepła umie i każdy ból zrozumie.
A gdy serce dziecka przestaje bić... tak trudno mamie dalej żyć..."
"Nie stój płacząc nad Moim grobem, Mnie tam nie ma, Ja nie śpię....
Jestem w tysiącach wiatrów, które wieją, Jestem błyskiem słońca na
śniegu, Jestem promykiem słońca na kłosie zboża...
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
─═ڿڰۣڿ☼ * ☼ڿڰۣڿ═──═ڿڰۣڿ☼ * ☼ڿڰۣڿ═─
Łzy zawsze mają słony smak,
kiedy płacze serce.
Łzy zawsze mają gorzki smak,
kiedy cierpi serce.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.