BĄDŹ NAMI ZAWSZE...BĄDŹ JAK PROMYK SŁOŃCA...BĄDŹ JAK NADZIEJA...BĄDŹ
JAK SIŁA...BĄDŹ BLISKO.JEDYNIE CO MOGĘ TERAZ CI OFIAROWAĆ TO MODLITWĘ I
ŚWIATEŁKO GORĄCE...TAKIE OD SERCA...PROSTO DO NIEBA. ❤ ❤ ❤
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć zostaje tylko
milczenie,pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc [*][*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
To nie tak miało być, nie tak... dlaczego życie jest tak
niesprawiedliwe-światełko pamięci dla Ciebie Emilku...[*]...
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolińskiego
Zostało tylko echo Ciebie już tu niema nie zmienimy już nic Stoimy i
zaciskamy swe pięści do krwi. Zostało tylko echo W sercu mamy ogień ogień
żłobi nam łzy Zostało tylko echo Tylko powiedz dlaczego
Zgłoś SPAM
mama
dziś będzie 34 miesiące ,ile to dni? ,ile godzin?,ile chwil? ,gdy Ciebie Tu
zabrakło?????
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_
_◢◤•✫Życie ludzkie ubiega między wspomnieniem a nadzieją.I.
Chodźko✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_
_◢◤•✫Światełko i modlitwę zostawiamy✫•◥◣_
_◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫
Zgłoś SPAM
Lusia
Chwile z Wami w przestrzeń odpłynęły...śliczne światełko i modlitwa...
Zgłoś SPAM
((**))
Zgłoś SPAM
siostra Izy Gliwińskiej
Niedzielna jaśniutka lampeczka na dobranoc Emilku ♥((*))♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA CIEBIE EMILKU...;Na zawsze w naszych
sercach;
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
Deszczu krople na oknie Jak łzy na rodziców twarzy A oni ciągle nie umieją o
dziecku przestać marzyć Patrzą na deszcz, na ulicę na ludzi i samochody I
tak by chcieli bardzo ze snu swoje dziecko zbudz
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Pięknym motylom ucięto skrzydła nim wznieść się zdążyły do
gwiazd....pozostały smutek i ból przerażliwy...dlaczego tak się stało?
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Modlitwa i światełko Pamięci Niech Bóg otoczy Cie Swoją Ojcowską
miłością. Pokój Twojej Duszy (❤)(❤)(❤)
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Pokój Ci wieczny w cichej krainie , Gdzie ból nie sięga , Gdzie łza nie
płynie , Gdzie słyszysz Boga głos serdeczny , Pokój Ci wieczny....
Niedzielne światełko pamięci dla was kochani.............
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak troskliwie
dbamy... ♥
Zgłoś SPAM
mama i ciocia DANIELA
EMILKU...Choć Twoje serce już nie bije, To w Bliskich TOBIE sercach ONO
ciągle żyje...pamiętamy...[*]
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolińskiego
chcę cię zobaczyć lecz wiem, ze to nie możliwe.
patrzę na twoje zdjęcie
i zadaje sobie pytanie
dlaczego to właśnie ty Emilku?
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Nie ma już Ciebie!
Bo odszedłeś tam do góry nad nami!
Ale w sercu zawsze pozostaniesz.
Nie zapomnimy Twojego uśmiechu.
Pamiętamy!!!!!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.