Po Waszym Odejściu,zapadł zmrok...śliczny płomyczek i modlitwa...
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
Emilku" Miłość nigdy nie umrze--choć życie się kończy" Moje
światełko pamięci z modlitwą wieczorną dla Ciebie Aniołku..♥ (*) ♥ (*)
♥ (*) Śpij , śnij w spokoju,,,,,,
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Za uśmiechem, za dotykiem,za wzrokiem,za biciem serca,za Wami...tęsknimy tak
bardzo... Modlitwa i Światełko Pamięci ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥
Żyj Życiem Wiecznym Aniołku ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥
Zgłoś SPAM
mama
dobranoc synuś , kocham Cię ....
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
"Pamięć jest droższa od słów"
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
...bez Was tracimy siły,
samotność krąży we krwi .
Tęsknota jak powietrze
jest wszędzie...
Bez Was uciekamy wciąż,
radość zamknęła drzwi .
Bez Was jesteśmy pustką....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Emilku...nie ogarniam tego świata...DLACZEGO tak się stało,gdzie Twoje
plany,marzenia z których nic nie zostało, światełko pamięci dla Ciebie
Kochany...[*]...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Światełko dla Ciebie Emilku...
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
..Uczę się czekać i marzyć
Uczę sie tęsknić i śnić
Co jeszcze musi się zdarzyć
ABYŚMY WSZYSCY RAZEM
MOGLI ZE SOBĄ BYĆ????
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Zapal mi świeczkę niech pamięć trwa.
Niech przypomina,że byłem jestem i będę wśród Was....
Zgłoś SPAM
Tata śp. Dawida Jarmolinskiego
Nigdy nie mów żegnaj, to słowo ma silne znaczenie, życz powodzenia, może
to szansa na ponowne odrodzenie. Choć droga tak kręta, kiedyś na jej
końcu, może czeka ponowne spotkanie w innym świetle
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
...Tylko smutek,tylko żal i ciągle patrzymy w dal wzrokiem pełnym
wspomnień...Emilku światełko dla ciebie
Zgłoś SPAM
Lusia
Ponownie...Odeszliście...ale bezkresne wspomnienia nie umrą...na zawsze w
naszych sercach i naszej pamięci...światełko i modlitwa...
Zgłoś SPAM
mama ANi O(**)
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
`•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*••*❤*•`
Szczęście,
radość,
uwielbienie
jedna chwila
to rozprasza...
Tylko to, co
w sercu płonie
wiecznym jest
❤ ❤ TO PAMIĘĆ NASZA...
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Twoja nagła i nieoczekiwana śmierć zostawia wielką pustkę w tych, którzy
Cię kochali. W ich sercach będzie zawsze żywe Twoje wspomnienie."
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W ten kolejny dwudziesty trzeci Emilku kochany …pamiętam
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak
..." Aniołeczki :*:*
Zgłoś SPAM
rodzice ś.p. Przemysław Liszka
EMILKU
Otulamy Ciebie naszą pamięcią **
Dookoła nas wciąż, opada gęsta mgła
i stajemy się niewidzialni..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.