(█ ♥╠«● ♥/ ●»╣♥ █) Anioły uskrzydlają Ci Twoją podróż,
światełko
zaś oświetla Ci drogę (█ ♥╠«● ♥/ ●»╣♥ █) Światełko i
modlitwę zostawiamy. (█ ♥╠«● ♥/ ●»╣♥ █).
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
. "Można odejść na zawsze, a być stale bliskim, niezmiernie
kochanym."
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
W pustym pokoju pali się lampka
Wspomnień ogarek wiążący czas ...
Jeszcze niedawno był tu ktoś jeszcze .....
Lecz teraz ... pustka ...
Czyjś płomyk zgasł ...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Emilku..[♥]
Zgłoś SPAM
mama i ciocia DANIELA
Odlecieli do nieba jak piękne motyle. Za nimi tęsknimy szereg długich lat.
Może chociaż we śnie powrócą na chwilę, by pomóc nam zmieniać nasz
codzienny świat.[*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Łzy obeschną-lecz oczy nie przestaną płakać...krzyk umilknie- lecz serce
nie przestanie wołać...__ღ✿ღ___w pamięci i w
modlitwie...__ღ✿ღ___spoczywaj w pokoju__ღ✿ღ___
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci na ten deszczowy dzień dla Ciebie Emilku...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
To, co w sercu najcenniejsze przesyłamy każdego dnia naszym Najbliższym,
którzy odeszli, a nieustająco są obecni w naszym życiu.[*][*]
Zgłoś SPAM
Tata śp. Dawida Jarmolinskiego
Gwiazdy na niebie
mówią za Ciebie
że Jesteś...że Żyjesz
wśród Tych którzy Cię
znali i Tych.............
którzy tak bardzo kochali.
Niebo jest teraz Twoim domem
Zgłoś SPAM
mama
Mój syn- moje życie
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Gdy odchodzą-obiecujemy że zapamiętamy!
Paląc symbol nadziei-pokazujemy że pamiętamy!
BYŁEŚ,JESTEŚ,BĘDZIESZ.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Wieczorne światełko Emilku...
Zgłoś SPAM
RODZICE DANIELA KOŁAKOWSKIEGO
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Z MODLITWA
ZAWSZE O WAS PAMIĘTAMY
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
Miejsce gdzie cisza roni łzy,bolesna cisza,nicość, zapalam światełko -
symbol wiecznego życia...Modlitwę i światełko naszej miłości dla Ciebie
Aniołku ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
. "Człowiek żyje tak długo, aż nie zginie po nim pamięć."
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ Gdy odchodzą Ci
których kochamy, samotność, bezsilność, ból przepełnia nasze serca,
ale żyjemy dalej, najlepiej jak potrafimy DLA TYCH KTÓRZY ODESZLI...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
"Ta śmierć się zowie - smutkiem nieskończonym, Ta śmierć się zowie -
szczęściem utraconym!" (Z. Krasiński) Światełko pamięci w kolejny
dzień wiosny dla Ciebie Emilku ...[*]...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
TAK CIĘŻKO ŻYĆ,GDY SERCE TWOJE PRZESTAŁO BIĆ MOJA MODLITWA ❤❤❤ MOJA
PAMIĘĆ ❤❤❤ ŚWIATEŁKO DO NIEBA PRZESYŁAM ((❤))((❤))((❤))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.