Życie bez Ciebie jest jak dzień bez słońca,
Jak noc , co trwa i trwa... bez końca ...
A każda gwiazda na ciemnym niebie -
Maluje światłem drogę do Ciebie...
Chociaż smutek wciąż się skrada...musimy się cieszyć póki czas...bo
przecież nie pożegnaliśmy się na zawsze...MODLITWA I PŁOMYK...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
„Ci, których kochamy,
nie umierają nigdy,
bo miłość to nieśmiertelność.”
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołków Natalki i Amelki***
•✿• ▬ •✿• ▬ ♥•▬ •✿•▬ •✿•Płomyk znicza dla
Was niech nigdy nie zgaśnie,wiecie,że o Was myślimy.Tak smutno bez
Was.•✿• ▬ •✿• ▬ ♥•▬ •✿•▬ •✿• Światełko i
modlitwę zostawiamy •✿• ▬ •✿• ▬ ♥•▬ •✿•▬
•✿•
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
{***}
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
„I zawsze będziemy o Was myśleć i marzyć
I zawsze będziemy Was kochać...
tak bardzo, bardzo ponad życie.
I będziemy wciąż za Wami tęsknić,
i będziemy płakać za Wami skrycie.“
Zgłoś SPAM
mama ANi O (**)
Kochany Emilku ,pamiętam o Tobie każdego dnia
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Tęsknota boli ,żal i ból zostaje..........
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*••*❤*•`
Gdy smutek boli ,a słowa zbyt małe, by rozpacz wypowiedzieć, zostaje tylko
milczenie pełne gorących łez
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Odszedłeś chociaż nie chciałeś,Tak bardzo życie kochałeś.I wciąż na
Twoje wspomnienie Tak trudno ukoić
cierpienie....░░░░⋱(❤)⋰░░░░ Modlitwa i światełko
Pamięci ░░░░⋱(❤)⋰░░░░
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Dlaczego najlepsi muszą zawsze odchodzić pierwsi. Moje smutne piątkowe
lampeczki do samego Nieba dla Ciebie Emilku...[*]...
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolińskiego
Niech każda noc
Będzie ziemskim wspomnieniem
Którego autorem jesteś Ty
Niech będzie
Najcudowniejszym wiecznym snem
W bajkowej przestrzeni nieba
Miłość Niebiańska
Niech króluje w niebie dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Słowa nie wyrażą cierpienia,łzy nie umniejszą bólu,słońce nie rozjaśni
twarzy,nic już nie będzie takie jak było... [*]
Zgłoś SPAM
mama
இڿڰڿ
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
((_,»*¯*«,_)) ((_,»*¯*«,_)) Gdyby tak można było zagłuszyć choć na
chwilę ten brak, tęsknotę i smutek…((_,»*¯*«,_)) ((_,»*¯*«,_))
Światełko i modlitwę zostawiamy ((_,»*¯*«,_)) ((_,»*¯*«,_))
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
Emilku ~~ znowu wraca,znowu boli,znowu rozrywa serce na miljony kawałków __
TĘSKNOTA __ Światełko pamięci z gorącą modlitwa do nieba posyłam
TOBIE...Śpij w spokoju ..MOJA WIECZNA PAMIĘĆ (*)(♥)(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.