☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO
I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—TĘSKNIMY☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼ODPOCZYWAJCIE☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ....MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE
ANIOŁKU......ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Barbara Borowiec
Pamiętam światełko na niedzielę Palmową
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
NA NIEDZIELĘ PALMOWĄ ZAPALAM NIEGASNĄCE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI…✿
NIECH BLASK TEJ ŚWIECY ROZŚWIETLA CI DROGĘ, ✿
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
Strugą po policzku płynie gorzka łza...ta łza to tęsknota..bo Ciebie tak
bardzo brak..[*] Modlitwę i światełko naszej miłości i pamięci dla Ciebie
Emilku ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak troskliwie
dbamy... ♥ Aniołeczki kochane światełka za dni w których mnie nie było
...:*:* Pracuję teraz całe dnie...pamiętam zawsze !
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
"Jesteś taką godziną, która już nie wróci,
stosem listów pożółkłych w głębinie szuflady,
zapomnianym uśmiechem, który bardzo smuci
i wspomnieniem, na które nie ma żadnej rady.
Zgłoś SPAM
Twoja mama
Kocham Cię .....
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolińskiego
My nie umrzemy nigdy (...)
Umiera tylko czas. Przeklęty czas(...)
Kiedy kochamy, stajemy się nieśmiertelni
i niezniszczalni,
jak bicie serca,
jak deszcz
jak wiatr...
Zgłoś SPAM
mama Macieja P.
Emilku najjaśniejsze światełko pamięci niech zawsze dla Ciebie płonie .
Zgłoś SPAM
mama i ciocia DANIELA
Kiedy zmrok zapada i gwiazdy świecą,
wszystkie nasze myśli do nieba lecą.
Zamykamy oczy i uciekamy w nieznane,
tam gdzie nasi BLISCY Ukochani !!!
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Jesteśmy śmiertelni tam, gdzie brak nam miłości; nieśmiertelni tam -
gdzie kochamy.."
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Ci ,których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość,to
nieśmiertelność". [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko naszej pamięci dla Ciebie Emilku..[♥]
Zgłoś SPAM
mama ANi O (**)
EMILKOWI
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Na zawsze w serduszku i pamięci :* [*] :(
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
~~~~~~~~~❤ ❤ ❤~~~~~~~~
Dławi mnie cisza, rozrywa mą duszę,
odsuwa ode mnie radość istnienia,
A ja tą drogą podążać muszę,
by znaleźć siebie - gdy Ciebie nie ma...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Emilku...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
(♥)(♥) Modlitwa i światełko Pamięci (♥)(♥) Niech Bóg otoczy Cie
Swoją Ojcowską miłością (♥)(♥)
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolińskiego
Ile kosztuje wiara która mnie otuli
ta która nadaje memu życiu sens
Ile kosztuje ciche marzenie
które w sercu skrywam
Te pytania zadaję sobie dziś
lecz nikt nie zna odpowiedzi
a z oczu płyną łzy...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.