Wielkanocne światełko do twojego nieba Emilku kochany ....
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolińskiego
Może spotkamy się Tam, gdzie trafi każdy z nas,
Tam gdzie życie będzie snem,
Może spotkamy się Tam, gdzie w miejscu stoi czas,
Za sto lat, za rok, za dzień…
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
Czasami pewne rzeczy siedzą w Nas głęboko tak mocno,że nie da się ich
zagłuszyć ani pracą,ani myślami,ani innymi ludzmi - EMILKU to
WSPOMNIENIE.Światełko, modlitwę posyłam do nieba Tobie Aniołku
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Chociaż odszedłeś, Choć Cię już nie ma, Dla nas żyć będziesz Nadal
wspomnieniem....
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Ci, którzy są w naszej pamięci nie umierają...Żyją inaczej, ale wciąż
blisko nas czuwają I czekają naszego spotkania... Światełko pamięci,niech
ci świeci.Zapalam znicz,zostawiam modlitwę... ❤ ❤ ❤
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Życie toczy się dalej,
Lecz już nie takie samo,
Bez radości,
Bez sensu,
Bez Ciebie...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama i ciocia DANIELA
EMILKU...Im droższy człowiek, tym większy ból. Lecz wolą Boga jest
rozstanie, nadzieją dusz naszych - ponowne spotkanie. ❀ * `[*]`* ❀
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
„Dziś człowiek tak często nie wie, co nosi w sobie, w głębi swej duszy,
swego serca. Jak często jest niepewny sensu swego życia na tej ziemi. Ogarnia
go zwątpienie, które przeradza się w rozpacz”.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Emilkowi wierzę, że każda myśl o kimś kto odszedł sprawia,że tym na ziemi
jest choć trochę łatwiej. Chciałabym by tak było.Dla Ciebie najjaśniejsze
lampeczki do samego Nieba...[*]...
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolinskiego
Zatracił się w marzeniach
Nie ma już melodii, ugrzęzła w gardle
Nie ma już słów, zapadły się w przepaść
Nie ma już słońca, wyblakło na niebie
Nie ma już Ciebie przy bliskich
Reszta nie ma znaczenia
Zgłoś SPAM
Twoja mama
witaj syneczku ,światełko na dzień dobry (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥●☼☼●♥♥ Są wspomnienia, które nigdy nie
odejdą.♥♥♥●☼☼●♥♥Są rany, które się nigdy nie
zabliźnią.♥♥♥●☼☼●♥♥..Są ślady łez, które nigdy nie
wyschną. ♥♥♥●☼☼●♥♥ Światełko i modlitwę
zostawiamy”♥♥♥●☼☼●♥♥
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Przez łzy kryształowe przezrocza.
Oglądamy wspomnień pejzaże.
I szukamy radości skry w oczach.
Lecz tylko tęsknoty w nich morze.
Zgłoś SPAM
Mama śp Roberta i Wiesia Walas
Wieczność przyszła za wcześnie,ale Bóg tak zdecydował.
Zgłoś SPAM
siostra Izy Gliwińskiej
Światełko w Niedzielę Palmową Emilku ๕✽✿๓❋((*))❋๓✿✽๕
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Emilku światełko pamięci dla Ciebie w zapłakaną deszczem Niedzielę
Palmową...[*]...
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═──═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═──═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═──═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─
A Na Ziemi
Pośród Łez Wielu
Pozostali Ludzie
Po Tobie Płaczący
I Nasza Pamięć
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.