Bez Ciebie...
każdy dzień jest
szarym cieniem na ścianie,
łzą na policzku, płaczem.
Bez Ciebie...
milknie śmiech,
słowa tracą swój sens.
Bez Ciebie...
tak smutno, tak bardzo źle.
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"Odszedłeś od nas choć było ci wcześnie
i słonko Ci zaszło choć był dzień jeszcze."
Zgłoś SPAM
mama
Dzień dobry synuś ...
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
KAŻDY GWIAZDKĘ MA NA NIEBIE...DLA KAŻDEGO GWIAZDKA LŚNI...PAN BÓG WYBRAŁ
WŁAŚNIE CIEBIE ANIOŁKU. I TĄ GWIAZDKĄ JESTEŚ TY. MODLITWĘ I ŚWIATEŁKO
POSYŁAM TOBIE ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Pewnego dnia linia życia,tak nagle się przerwała.
Odchodzi ktoś,kto był całym światem i nagle świat się kończy.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
~~ ♥ ~~ ŻAL NASZ BEZMIERNY,CICHA ŁZA SIĘ SĄCZY-UCICHNIE WTEDY KIEDY BÓG
NAS POŁĄCZY ~~ ♥ ~~ MOJA PAMIĘĆ,ŚWIATEŁKO,MOJA MODLITWA DLA CIEBIE
ANIOŁKU KOCHANY______PAMIĘTAM_____ ((((((((*))))))))
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolińskiego
Moje życie bez Ciebie pozbawione
sensu, tak jak niebo bez słońca,
czy poemat bez wersów....
Moje życie bez Ciebie
jest jak bańka mydlana
która pęka bez przerwy,
gdy tylko budzę się z rana.
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Cicho drzewa szumcie , Dzieci nam nie budźcie , Niech ich dusza szczęśliwa u
Pana Boga odpoczywa........
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
~~~~~~~~~❤ ❤ ❤~~~~~~~~
Gdy odchodzą Ci których kochamy,
samotność, bezsilność, ból przepełnia
nasze serca, ale żyjemy dalej, najlepiej
jak potrafimy DLA TYCH KTÓRZY
ODESZLI...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"Pokój Ci wieczny w cichej krainie, Gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie
płynie, Gdzie słyszysz Boga głos serdeczny Pokój Ci wieczny”
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nasza miłość jest silniejsza niż śmierć i będzie trwać wiecznie
!...Światełka aniołeczki za 2 dni :*:*
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
mama i ciocia DANIELA
...Zmarli żyją wśród nas dopóki żyją w naszych sercach
...ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ[*]ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
Jest wiele dróg w wędrówce życia, codziennie na nich stajesz.Wśród nich
jest jedna,ta najwłaściwsza,trzeba ją jednak odnaleźć.Lampeczkę Pamięci
zostawiam w zadumie˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڰۣ◕•*`*•◕ڿڰۣ
Światełko i modlitwę zostawiamy ◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڿڰۣ◕
•*`*•◕ڰۣ◕•*`*•◕ڿڰۣ dla Ciebie ◕ڿڰۣ◕
•*`*•◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڰۣ◕•*`*•◕ڿڰۣ Odpoczywaj
◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڰۣ◕•*`*•◕ڿڰ
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy!!!!!.
Zgłoś SPAM
mama
kocham Cię
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Dni są takie szare, straciły blask...w oczach błyszczą łzy...serce
ucichło...ogień zgasł...[*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.