ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAM W TEN ŚWIĄTECZNY CZAS TOBIE KOCHANIE, A
TWOIM BLISKIM ŻYCZĘ ZDROWIA,NADZIEI MIŁOŚCI I WIARY.DZIĘKUJE ZA WSPÓLNĄ
PAMIĘĆ O NASZYCH SKARBACH. POZDRAWIAM SERDECZNIE((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Świąteczne światełko...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Dlaczego czujemy wciąż smutek?I ból w sercu nie chce ustąpić?Dlatego że
tutaj na ziemi. Nikt nie jest Cię w stanie zastąpić...Anioły niech nad Tobą
czuwają. Modlitwa i Światełko Pamięci (❤) ✞ (❤)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
Dla Ciebie jaśniutki promyczek.Niech on płonie gorący przez wszystkie dni
świąteczne.PS.Niech Chrystus Zmartwychwstały przyniesie Twoim bliskim
wiosenne kwiaty radości,miłości,spokoju i szczęścia.
Zgłoś SPAM
Mama Karola WIśniewskiego
„Na krótką chwilę porzuciłem ciebie, ale z ogromną miłością cię
przygarnę... "
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
❤❤❤ Emilku najjaśniejsze lampeczki dla Ciebie na dzisiaj Kochany
❤❤❤
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Jest taki ból,
Którego nic nie ukoi…
Jest taki strach,
Którego nic nie pokona…
Jest taki żal,
Który nigdy nie zniknie…
Jest taka tęsknota,
Która już zawsze zostanie…
Zgłoś SPAM
mama
Kocham Cię moje dziecko , mój synku ✽ ✿ ✽
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Światełko pamięci w Wielką sobotę.
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolińskiego
Niech każda noc
Będzie ziemskim wspomnieniem
Którego autorem jesteś właśnie Ty
Emilku...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
♥♥♥...Kto dziś tu przyjdzie, łzę uroni Zaduma się i znicz zapali,
Tęsknota w sercu znów się schroni, Bo cierpią ci, co tu zostali....
♥♥♥
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Bądź dobrym duszkiem, który czuwa nad Nami...
Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem.
Twoim bliskim życzę zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko i modlitwa w Wielki Piątek dla Ciebie Emilku..♥..
Zgłoś SPAM
mama i ciocia DANIELA
Anioły niech nad Tobą czuwają
i najpiękniejsze pieśni
do snu Ci śpiewają...✽ ✿ ✽ ŻYCZYMY ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT.✽
✿ ✽
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Kochać kogoś a potem stracić, to tak jakby kupić szczęście a łzami
zapłacić [*]
Zgłoś SPAM
mama ANi O (**)
EMILKOWI
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
`•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*••*❤*•`
ღ Tak trudno uwierzyć, że Cie nie ma .ღ
,a ból i tęsknota nie ustają. ღ
Tak trudno się z tym pogodzić .ღ
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Żal i smutek zostawiłeś po Sobie,ale i w pamięci miliony
uśmiechów,wspomnień i radość,że
Byłeś.....⋱⋱(❤)⋰⋰⋱⋱(❤)⋰⋰ Światełko Pamięci i Modlitwa
Dla Ciebie ⋱⋱(❤)⋰⋰⋱⋱(❤)⋰⋰
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.