***ŚWIATEŁKA PAMIĘCI I MODLITWA,DLA CIEBIE EMILKU W DZIEŃ WIELKIEGO
PIĄTKU***
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
"Żal nasz bezmierny, cicha łza się sączy, ucichnie wtedy, kiedy Bóg
nas złączy."Aniołeczki światełko pamięci ..przytulić Was marzenie !!
:"( ..Jest taki ból ..
Zgłoś SPAM
Lusia
Zgłoś SPAM
mama ANI O(**)
EMILKOWI ,CHŁOPCU Z NIEBA ...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wielkoczwartkowe Światełko naszej pamięci.
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
Emilku kochany..gdy jesteśmy smutni to rozmyślamy,gdy rozmyślamy to
wspominamy,gdy wspominamy to czujemy ból,tęsknotę...Światełko
najjaśniejsze,najcieplejsze, okryte gorącą modlitwą zostawiam Śpij...
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
"W krainie życia ujrzy dobroć Boga, bo w domu Ojca jest mieszkań
wiele."
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Życie jest jak płomień świecy...Powoli wypala się i gaśnie.
Lecz pamięć o tych ,co odeszli nigdy w mym sercu nie zgaśnie... ((*))
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Za uśmiechem,za dotykiem,za wzrokiem,za biciem serca,za Wami...tęsknimy tak
bardzo...Niech Bóg ma Cię w swej opiece,a Niebo niech nad Tobą czuwa.Pokój
Twojej duszy!Zostawiam modlitwę i światełko ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutno Emilku...
Zgłoś SPAM
Twoja mama
இڿڰڿ
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Kiedy tęsknimy...Przymykamy powieki...Wtedy jesteście Dzieci Nasze
Kochane...Światełko pamięci dla Ciebie Emilku Kochany...[*]...
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE KOCHANIE ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą..Są rany, które się nigdy nie
zabliźnią..Są ślady łez, które nigdy nie wyschną[*][*]
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolinskiego
Wierzę, że Jesteś Emilku w lepszym świecie,
gdzie nie istnieje ból ,
Gdzie nie ma łez ...
Bo nam pozostały tylko łzy ...rozdarte serce i Wiara ....
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Życie jest jak płomień świecy...Powoli wypala się i gaśnie.
Lecz pamięć o tych ,co odeszli nigdy w mym sercu nie zgaśnie...
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
Emilku kochany żyjemy nadzieją ,tęsknotą z napadami smutku,uśmiecham na
twarzy-i łzami w oczach....Moje najjaśniejsze światełko z gorącą modlitwą
posyłam do nieba Tobie...Śpij spokojnie........
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.