"Każdy człowiek, nawet najskromniejszy, zostawia ślad po sobie, jego
życie zahacza o przeszłość i sięga w przyszłość."
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Dziś na grobie ogarek świecy tli się mały, płyną słowa modlitwy. Oni cię
kochali. W ich pamięci zostaniesz, sercach co kochały. W szczerych słowach
modlitwy za ciebie szeptanych.
Zgłoś SPAM
mama
இڿڰڿ
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Miłość niesie ze sobą wielkie szczęście ,o wiele większe od bólu ,który
przynosi tęsknota.Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć...[*][*]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Szczęście, pieniądz, uwielbienie - jedna chwila to rozprasza.
Tylko to co w sercu płonie,wiecznym jest – to pamięć nasza.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne światełko na niedzielę...
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Podaruj kropelkę nadziei
Tym, którzy na nią czekają,
Spraw, by przez łzy się śmiali, Ci, którzy nic już nie mają…
Zgłoś SPAM
Mama śp Roberta i Wiesia Walas
Wieczność przyszła za wcześnie i została cisza niespełnienia. Wielkanocne
światełko mojej pamięci.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Emilku kochany...WIELKANOCNE ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE... Bliskim życzymy pełnych
pokoju i nadziei Świąt Wielkanocnych.
Zgłoś SPAM
mama i ciocia DANIELA
☾●✽●☽EMILKU... WIELKANOCNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...(*)... SMUTEK I
BÓL...☾●✽●☽
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
\" ...Tym co pozostają tutaj z garbem bólu, Jedyną pociechą jest cisza
i pamięć... Oszczędźmy im cierni pytań i rad, Bo oni są mrokiem okryci w
środku dnia, i Wciąż wpatrzeni w bliznę ziemi nad grobem
Wielkanocne Światełka aniołeczki ukochane :*:* Przytulamy bliskich do
serduszek :"(!
Zgłoś SPAM
RODZICE DANIELA KOŁAKOWSKIEGO
WIELKANOCNE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI
NASZEJ MODLITWY
ZAWSZE JESTEŚCIE W NASZYCH SERCACH
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Alleluja, Chrystus Zmartwychwstał!
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wielkanocne Światełko Pamięci. Bliskim Niech Zmartwychwstały Chrystus dodaje
sił i wiary w spotkanie w Domu Ojca.
Zgłoś SPAM
mama ANi O (**)
EMILKOWI W SMUTNY CZAS
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕°☀◕Niedługo znów spotkamy się,powróci radość,głośny
śmiech,przez chwile cały świat będzie nasz.Potokiem słów powitacie nas,
spojrzeniem, gestem jak we śnie,a z miłością odmierzamy
czas◕°☀◕Światełko
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Twoim najbliższym życzymy zdrowych spokojnych Świąt Wielkanocnych.
Z całego serca dziękujemy za pamięć o Rafałku i za wspólne trwanie.
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
♥♥♥...Ci,co odeszli,wciąż żyją w nas w naszych sercach i
wspomnieniach.Zostaną tam przez cały czas naszego ludzkiego
istnienia...♥♥♥
ŚWIATEŁKO WIELKANOCNE
I MODLITWA
DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.