Czas, tych ran nie leczy.
Pozostają, bo śmierć ukochanych
jest też trochę, śmiercią nas samych:
coś w nas umiera.
Żyjemy, ale nic, nie jest tak,
jak było przedtem, już nie jesteśmy
tacy sami
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć-
zostaje tylko milczenie pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ...aniołeczki Światełka za wczoraj i na Dziś :*:*
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
"MIŁOŚĆ NIGDY NIE UMIERA CHOĆ ŻYCIE SIĘ KOŃCZY" MODLITWĘ I
JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI DLA CIEBIE KOCHANY EMILKU ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
RODZICE DANIELA KOŁAKOWSKIEGO
ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI Z NASZA MODLITWĄ NA KAŻDY DZIEŃ KIEDY NAWET NIC
NIE PISZEMY ZAWSZE JESTEŚCIE W NASZYCH SERCACH ZAWSZE CHOĆ CZASAMI SŁÓW NAM
BRAK
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
ŚMIERĆ TO SŁOWO , KTÓRE BOLESNY CIOS ZADAJE...
KOŃCZY SIĘ ŻYCIE...KOŃCZY SIĘ ŚWIAT...
TYLKO PUSTKA ... TYLKO ŻAL W DUSZY ZOSTAJE...
A W SERCU WIECZNY ŚLAD...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
✿ __:¦:-_ ✿ Moje wieczorne,jaśniutkie światełko dla Ciebie z głębi
serca mego...Emilku,opiekuj się swoimi bliskimi ✿ __:¦:-_ ✿
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
"Żal nasz bezmierny, cicha łza się sączy, ucichnie wtedy, kiedy Bóg
nas złączy."
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
♥ EMILKOWI - NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI ♥
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolińskiego
Choć milczą usta w kajdany milczenia zakute ta cisza pozornie pusta
wypełniona jest smutkiem żalem duszy stęsknionej bólem serca dotkliwym
tęsknotą nadziei niespełnionej światełko niespełnionej nadzie
Zgłoś SPAM
mama
dzień dobry mój mężczyzno kochany , mój syneczku :)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❤❤ღ ``NIEGASNĄCE ღ ``ŚWIATEŁKO ღ ``NASZEJ PAMIĘCI ღ❤❤
Zgłoś SPAM
mama i ciocia DANIELA
Żywe są zawsze wspomnienia...
Tęsknota, smutek i łzy...(,)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Emilkowi ...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W ten smutny czas Emilku kochany...
Zgłoś SPAM
mama ANi O (**)
EMILKOWI W SMUTNY CZAS
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
WIELKANOCNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
I MODLITWA NA DZISIAJ((*))
DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
JAŚNIUTKA OD SERCA LAMPECZKA NA PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY ❀(❤️)❀
SPOCZYWAJCIE W POKOJU,A PAMIĘĆ O WAS NIECH BĘDZIE ZAWSZE ŻYWA
❀(❤️)❀
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.