ŚWIATEŁKO PAMIĘCI WRAZ Z MODLITWĄ DLA CIEBIE EMILKU NIECH ZAWSZE SIĘ PALI.
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
─═♦ ✿ ⊱❖⊰ ✿ ♦═──
✿ Odlecieli do nieba jak piękne motyle.
✿ Za nimi tęsknimy szereg długich lat.
✿ Może chociaż we śnie powrócą na chwilę,
✿ by pomóc nam zmieniać nasz codzienny świat.
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
„Życie to czas, w którym szukamy Boga. Śmierć to czas, w którym Go
znajdujemy. Wieczność to czas, w którym Go posiadamy”
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Można odejść na zawsze, by stale być blisko." -aniołeczki nasza
Pamięć :*:*
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Ile miłości,ile cierpienia,ile doświadczenia.Im więcej kochamy tym bardziej
cierpimy(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Emilku....
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolińskiego
“Najsmutniejsze są oczy,
w których zgasła nadzieja,
ludzie,
którzy by chcieli,
lecz nie mogą nic pozmieniać..."
nic.....
Emilku poniedziałkowe światełko zapalam dla Ciebie...
Zgłoś SPAM
mama , tata i brat Jarek
(❤) (❤) (❤)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko i modlitwa w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
EMILU, NIECH DOBRY BÓG OTULI CIĘ SWOIM MIŁOSIERDZIEM, A MATKA BOŻA W SWEJ
DOBROCI
OPIEKUNKĄ DLA CIEBIE BĘDZIE. ڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣ ŚWIATEŁKO W NIEDZIELĘ
MIŁOSIERDZIA BOŻEGO...[*] ڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
"Nigdy nie zapomnimy lat spędzonych z Tobą. Zostaniesz w naszych sercach
najbliższą osobą."
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Nie stój płacząc nad Moim grobem, Mnie tam nie ma, Ja nie śpię....
Jestem w tysiącach wiatrów, które wieją, Jestem błyskiem słońca na
śniegu, Jestem promykiem słońca na kłosie zboża...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
....Pokój Wam wieczny aniołeczki w cichej krainie, gdzie ból nie sięga i
łza nie płynie....gdzie nie ma smutku i rozpaczy ...[*]..[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[█♥▆ღ▆♥█]Życie jest ulotne, pamięć
wieczna.[█♥▆ღ▆♥█] Światełko i modlitwę zostawiamy
[█♥▆ღ▆♥█] Odpoczywaj [█♥▆ღ▆♥█]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Wspomnieniem stałeś się Ty.
Jak ten zegar co odlicza czas.
Jak gwiazdy na niebie.
To wszystko to odbicie Ciebie.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.