Dlaczego życie jest takie ciężkie,trudne i pełne goryczy?
Dlaczego jeśli się kocha, to trzeba żegnać kochanych?
A serce choć z bólu pęka nie może być dla wybranych?
EMILKOWI...Cieplutkie światełko do samego Nieba...✽ڿڰ✽ڿڰ✽ڿڰ
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
(░)═══════◄►═══════(░)
Wspomnienia są piękne,
bo nigdy nie gasną.
Wspomnienia są trwałe i nigdy nie zasną.
Wspomnienia dają żyć wiecznie,
bo pozostają po nas.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Emilku niegasnące najjaśniejsze światełko dla Ciebie [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zycie jest jak świeczka na wietrze ... wystarczy jeden podmuch i gaśnie....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Lećcie nasze Anioły.Opuście powłokę przeznaczenia,lećcie na nowo
odnaleźć światło. Stańcie się wiatrem,bądźcie gołębiem.Lećcie do
nieba,spełnijcie swoje marzenia(*) Wkrótce będziemy u waszego boku.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Brak Was jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego oczekiwania."
"Radość minęła szybko, ból jest wieczny.." :"(* Tysiące
światełek do nieba (*})
Zgłoś SPAM
mama
dzień dobry z rana syneczku ....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_* NIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ
PAMIĘCI * ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
Szybko mijają, szczęśliwe dni miłe lata .Potem o nich się tylko śni i
myślą się do nich wraca. I wtedy w oku błyśnie łza i serce będzie łkało
i bardzo do tych dni POWRÓCIĆ BY SIĘ CHCIAŁO KOCHANY EMILK
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Życie szybko przemija...
Czas się nie zatrzymuje...
Pamięć pozostaje...
Serce ciągle czuje...
Wspomnienie, choć bolesne...
Zapomnieć nie pozwala...
Uczucie nie wygasa...
Pozostaje wiara...
Zgłoś SPAM
RODZICE DANIELA KOŁAKOWSKIEGO
SWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI Z MODLITWĄ ZOSTAWIAMY
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Emilkowi...
Zgłoś SPAM
mama,tata i brat
❤.❤.❤.
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
[*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci na kolejny dzień dla Ciebie Emilku ...[*]...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
❤ Pamięć bez kresu, tęsknota i wspomnienia nigdy nie doznają okrutnego
zapomnienia, za wiele znaczenia mają Ukochani .❤.❤.❤.
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawidan Jarmolinskiego
Stąpasz wśród gwiazd korytarzy
I nawet Ci się tu wracać nie marzy
Bo Twój nowy świat jest tak daleki…
Emilku
Niech Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy
Na wieki
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.