░░░░ ♡♡ PROMYKAMI SŁONCA ZAPALAM SOBOTNIO-NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI ♡♡ ░░░░
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Dla Ciebie jasne światełko zapalam. Rytm życia wystukują mi łzy tego
świata – Za mało widzę, za dużo czuję. Smutek i żałość w sercu
swym noszę,
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Twojej pamięci Emilku Kochany ...[*]...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Wszystkim, którzy odeszli po trudnym z losem boju.
I tym, którzy zasnęli po to, by zaznać spokoju,
Zapalmy znicz a on serce nasze ogrzeje radością
I oni w nim zamieszkają żywi naszą miłością.
Zgłoś SPAM
Mama śp Roberta i Wiesia Walas
Światełko wysyłam Ci Emilku do nieba.
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
MÓWIŁAM O TOBIE ROZSTANIU- MILCZAŁO ,MÓWIŁAM O TOBIE CIERPIENIU- BOLAŁO
,MÓWIŁAM O TOBIE WSZYSTKIM- ROZUMIELI ,MÓWIŁAM , ŻE CIĘ KOCHAM -
WIEDZIELI. MODLITWĘ I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI POSYŁAM ((*))
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Jedynie serce Matki uczuciem zawsze tchnie.
Jedynie serce Matki o wszystkim dobrze wie.
Dać tyle ciepła umie i każdy ból zrozumie.
A gdy dziecka serce przestaje bić.
Tak trudno Mamie dalej żyć.
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
I MODLITWA NA DZISIAJ((*))
DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolińskiego
Co Byśmy dali za tych parę chwil
by spojrzeć na Ciebie ostatni raz
Twój obraz w pamięci, piękniejszy niż błękit
pozostał na zawsze w nas.....
Emilku piątkowe światełko zapalam dla Ciebie ....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Żadne słowa nie są w stanie opisać, co dzieje się w sercu i umyśle
bliskich, których życie doświadcza w tak okrutny i niesprawiedliwy sposób…
Spoczywajcie w spokoju ((*))((*))((*))
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
„Ten cię kocha, przez kogo płaczesz." Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️
ღ❤ღ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Dla Ciebie promyki słońca. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
❤️ ღ❤ღ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
Zgłoś SPAM
mama
இڿڰڿ
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
*•.¸☻¸.•**•.¸☻¸.*•.¸☻¸.•**•.¸☻¸.•**•.¸☻¸.*•.¸☻¸.•*
Szczęście,
radość,
uwielbienie.
Jedna chwila
to rozprasza...
Tylko to, co
w sercu płonie
wiecznym jest.
❤ ❤ TO PAMIĘĆ NASZA...
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolińskiego
Budząc się pewnego poranka,
Chce sie chwycić za telefon,
Ale nie ma takiego nr...
Żeby przeszłość odwrócić.
Wspomnienia - to ostatnie co pozostanie
kiedy Ciebie zabrakło...Emilku [*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Emilku pozostaniesz w naszych sercach na zawsze,światełko na dzisiaj dla
Ciebie Kochany...[*]...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Łzy wciąż płyną, serce pęka brak tu szczęścia i miłości brak tu
Twojej obecności..."
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.