ŚWIATEŁKO PAMIĘCI WRAZ Z MODLITWĄ DLA CIEBIE EMILKU NIECH ZAWSZE SIĘ PALI.
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczków Natalki i Amelki***
♥...I choćby pogasły wszystkie światła,nie pozwól zasnąć Nadziei,bo w
sercu pali się płomień Miłości,którego nie zgasi żaden
wiatr..♥-Aniołeczki-♥
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
NIEDZIELNA MODLITWA WRAZ Z JAŚNIUTKIM ŚWIATEŁKIEM POSYŁAM DLA CIEBIE ((*))
((*))
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA M...
EMILKU Kochany...a w sercach Bliskich, wciąż miłość i nadzieja, że
spotkacie się w Domu Ojca...✿ ŚWIATEŁKA NASZEJ PAMIĘCI ✿
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Pamiętamy...
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
.. Może spotkamy się
Tam, gdzie trafi każdy z nas,
Tam gdzie życie będzie snem,
Może spotkamy się
Tam, gdzie w miejscu stoi czas,
Za sto lat, za rok, za dzień ...
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*••*❤*•`
Ci, którzy są już w krainie ciszy,
odchodząc kiedyś od nas ciałem,
zostali duszą co wszystko słyszy,
opiekując się nami przez dni całe.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nie umiera ten kto trwa w pamięci żywych
Zgłoś SPAM
RODZICE DANIELA KOŁAKOWSKIEGO
ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI O TOBIE Z NASZĄ MODLITWĄ NA DZIS ZOSTAWIAMY
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Niedzielne światełko pamięci dla Ciebie Emilku Kochany ...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Niedzielne światełko Emilku kochany...
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Bóg(...)otrze z ich oczu wszelką łzę i śmierci już nie będzie ani
żałości , ani krzyku,ani bólu już nie będzie.
Zgłoś SPAM
mama
" Na zawsze młody , chcę być wiecznie młody, czy naprawdę chcesz żyć
wiecznie? Zawsze albo nigdy . "
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak
..." Aniołeczki Światełka za wszystkie dni ...:"(:*:*
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"Forever young, i want to be forever young, do you really want to live
forever?
Forever or never."
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
To, co w sercu najcenniejsze przesyłamy każdego dnia naszym Najbliższym,
którzy odeszli, a nieustająco są obecni w naszym życiu.[*][*]
Zgłoś SPAM
MAMA ANI O(**)
EMISIOWI
Zgłoś SPAM
mama
buziaczki dla Ciebie synuś do nieba wysyłam <3
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
____♫♥♫_____♫♥♫__
_______♫♥♫_____♫♥♫
\\\"Nie płaczcie, wciąż będę was kochać.
Miłość jest duszą, a dusza nie umiera.\\\"
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.