"Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak
..." Aniołeczki :*:*
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pamiętam Emilku kochany,tylko sił już brak...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
...niech płonie światło...PAMIĘCI...dla Ciebie EMILKU w ten słoneczny
wiosenny dzień...
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida J.
Ile kosztuje nadzieja ?....
Ile jej spokojny czas,
czy serce ma coś do powiedzenia,
a może ceną za nią jest strach ?
Ile kosztuje ciepłe słowo otuchy
i jego delikatny szept.
Te pytania zadaję sobie
Zgłoś SPAM
Mama Karolci.. ♥
Dla Ciebie Emilku.. (*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿ ((░)) ✿Pamięć jest wieczną miłością✿ ((░)) ✿ Pozostawiamy
więc ślad wraz z promyczkiem i modlitwą✿ ((░)) ✿Odpoczywajcie w
spokoju✿ ((░)) ✿Smutno ✿ ((░)) ✿ Tęsknimy ✿ ((░)) ✿
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Ja tak czekam na Ciebie przepojona cierpieniem.
Zły bez Ciebie świat smutne dni bez Ciebie.
Tęsknię za Tobą i myślę o Tobie tylko Ciebie mi brak.
Mam Cię tylko w swoich snach
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Pomimo, że każda chwila radości trwa niezmiernie krótko, a później znika,
zawsze pozostawia za sobą trwałą nadzieję i jeszcze trwalsze wspomnienie.
Jean Paul.
Światełko pamięci dla Ciebie
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
ŚWIATEŁKO NA DOBRANOC POZOSTAWIAM ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
mama i ciocia DANIELA
Nic już nie będzie tak jak dawniej,
radość zamieniła się w smutek,
tęsknotę i gorzkie łzy...[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Smutne światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wspomnienia płynące z głębi serca, zapisane do końca życia, to
najcenniejsze co nam pozostaje... [*][*]
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
W milionach światełek ziemskich zniczy,
są nasze myśli - o Was kochani.
Widzimy znowu Wasze oblicza...
nie zmienione wcale - w niebios otchłani...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.