Piękne są fiołki , ładne są bzy ,najpiękniejsze były przeżyte z tobą
dni.. Jaśniutkie światełko i modlitwa dla was aniołki.....
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Piękne są fiołki , ładne są bzy ,najpiękniejsze były przeżyte z tobą
dni.. Jaśniutkie światełko i modlitwa dla was aniołki.....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[█♥▆ღ▆♥█]Życie jest ulotne, pamięć
wieczna.[█♥▆ღ▆♥█] Światełko i modlitwę zostawiamy
[█♥▆ღ▆♥█]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Bo umrzeć, to zbyt mały powód aby przestać kochać" [*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Gdyby mogły zmienić coś nasze łzy, gdyby mogły Was nam przywrócić, nie
powstrzymywalibyśmy ich, to nie byłoby trudne.Płaczemy każdą myślą,
wspomnieniem, modlitwą, żałością, każdą chwilą...:*
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
I smutek zostanie do końca.
I tęsknota co pali nas skrycie.
Bo już bez tych co byli najbliżsi.
Musimy dalej podążać przez życie.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
„To co mamy w rękach jest chwilowe, to co mamy w sercu, zostanie tam na
zawsze.” ❤️❤️ Jaśniutkie Światełko pamięci zapalam dla Ciebie
Emilku. ❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
Droga Mamo Emilka, dzisiaj mijają 3 lata,jak założyłam Epitafium Katrin.Z
głębi serca dziękuję za wspólne trwanie, za pamięć o Kati i wszystkie
zapalone świeczuszki. Pozdrawiam,Ricarda.
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
__________♥☼♥__________
☼♥☼¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ ☼♥☼
Brakuje słów, brakuje sił..
nie brakuje tylko łez i bólu....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tak blisko,a Was nie ma. Wszystkie marzenia rozwiał wiatr, Gdzieś blisko
nieba, blisko cienia Odszedł wraz z Wami cały świat ♥ !:"( Aniołki !
Zgłoś SPAM
mama
dziś jest tak gorąco , jak wtedy 23-o maja 2012 roku , tak przykro :(
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wisniewskiego
"Pokój Ci wieczny w cichej krainie, Gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie
płynie, ..."
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.