❀❤❀Chociaż samotność i tęsknota doskwiera,to Waszą obecność dziwnie
czujemy. bo nie ma Was ,a jesteście.❀❤❀ w sercach,myślach,wspomnieniach.
i choć to za mało,nie można cofnąć śmierci.❀❤❀
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA M...
[*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Byliście ,jesteście i będziecie jedyni,najukochańsi,niezastąpieni i
najważniejsi - tak bardzo Was brak!!!!!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Wspomnienia są jak perły: mają w sobie coś z klejnotów i coś z
łez..."
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
★´¨)
¸.•´¸.•♥´¨) ¸.•♥¨) •♥´¨) ¸.•♥¨)
(¸.•´ (¸.•` (¸.•´ (¸.•` (¸.•´ ♥¨(¸.•´❤
Bo cóż warte życie bez Ciebie.
Cóż warty piękny, jasny dzień.
Gdy nie ma Ciebie
Tamto zdaje się być snem.
Zgłoś SPAM
mama
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Nie ma już powrotu do tego, co było...Pozostały tylko wspomnienia i wiara na
nasze ponowne spotkanie - Płomyki do samego Nieba dla Ciebie Emilku ...[*]...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI WRAZ Z MODLITWĄ DLA CIEBIE EMILKU NIECH ZAWSZE SIĘ PALI.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Smutne światełko na dobranoc w ten kolejny dwudziesty trzeci
okrutny...pamiętam Emilku kochany,tylko sił już brak
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
KAŻDA CHWILA ŻYCIA, TO PRZEJŚCIE PRZEZ MOST, KTÓRY COŚ KOŃCZY I COŚ
ZACZYNA. I WARTO CZASEM ZATRZYMAĆ SIĘ , BY DOCENIĆ TE NIEPOWTARZALNE
SZCZĘŚLIWE CHWILE.ŚWIATEŁKO PAMIĘCI POSYŁAM ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
*•.¸☻¸.•**•.¸☻¸.*•.¸☻¸.•**•.¸☻¸.•**•.¸☻¸.*•.¸☻¸.•*
„…nasz świat bez Was traci sens,nasze życie wciąż jest pełne łez,
wszystko bez kolorów jest ...\"
Zgłoś SPAM
mama
35 miesięcy synuś odkąd Cię tak dotkliwie zabrakło , kocham Cię ...<3
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Emilku światełko nieustającej pamięci dla Ciebie w ten kolejny smutny
dwudziesty trzeci ...[*]...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Trudno jest żyć w nieszczęściu, kiedy się tęskni i szlocha. Jeszcze
trudniej jest żyć bez kogoś kogo się bardzo kocha…
Zgłoś SPAM
Lusia
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
━ ☆❤☆ ━ ━ ☆❤☆ ━ ━ ☆❤☆ ━
━ ☆❤☆ ━
A Na Ziemi
Pośród Łez Wielu
Pozostali Ludzie
Po Tobie Płaczący
I Nasza Pamięć.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Łzy,smutek,tęsknota,wołanie DLACZEGO...tylko to nam zostało,światełko
pamięci dla Ciebie Emilku w ten kolejny wiosenny,słoneczny dzień...[*]...
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Każdy gwiazdkę ma na niebie...dla każdego gwiazdka lśni...PAN BÓG wybrał
właśnie CIEBIE..i tą gwiazdką JESTEŚ TY.....[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.