Wspomnienia nie pozwalają odetchnąć,marzenia uskrzydlają chorą duszę...a w
nas wciąż smutek i tęsknota..:*
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿ ((░)) ✿ Pamięć jest wieczną miłością ✿ ((░)) ✿ Pozostawiamy
więc ślad wraz z modlitwą na kolejne 14 dni naszej nieobecności ✿
((░)) ✿ Prosimy wspierać naszą Córeczkę ✿ ((░)) ✿
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
︽︾︽︾︽︾︽︽︾︽︾︽︾︽
Łzy zawsze mają słony smak.
Kiedy płacze serce.
Łzy zawsze mają gorzki smak.
Kiedy cierpi serce.
Serce nie pozwoli nigdy zapomnieć o Tobie.
BO PAMIĘĆ JEST WIECZNA .
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
...(*)..."Jak wiele krzyku może kryć milczenie..."ŚWIATEŁKO MOJEJ
PAMIĘCI...(*)...(*)
Zgłoś SPAM
mama
❤
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Twoje pamięci Emilku Kochany ...[*]...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI WRAZ Z MODLITWĄ DLA CIEBIE EMILKU NIECH ZAWSZE SIĘ PALI.
Zgłoś SPAM
Lusia
Zgłoś SPAM
mama ANI O(***)
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
.❤ ❤.❤ ❤.❤ ❤.❤ ❤.❤ ❤.❤ ❤.❤ ❤
Jesień w sercu jesień w duszy
Bo wspomnienia powracają .
Bólu nic już nie zagłuszy
Nawet lata co mijają...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Odszedłeś cicho i bez pożegnania, jak ten co nie chce swym odejściem
smucić, jak ten co wierzy w chwili rozstania, że niebawem ... wróci."
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ Światełko Wiecznej Pamięci dla Ciebie Emilku
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
W pustym pokoju pali się lampka Wspomnień ogarek wiążący czas Jeszcze
niedawno był tu ktoś.Lecz teraz pustka .. Wasz płomyk zgasł
Kochani.☀◕°- Jaśniutkie światełko posyłam dla Ciebie - ☀◕°
Zgłoś SPAM
mama
❀❤❀
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Życie bezlitosne do ziemi przytłacza.Los ogromne kłody pod nogi wciąż
wtacza. Nagle i okrutnie z serca nam wyrwało to, co było skarbem na zawsze
zabrało... Światełko i modlitwa.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱ Każde wspomnienie, choć boli,
najmilsze sercu bo Was przypomina.⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱
Światełko i modlitwę zostawiamy.⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱
Tęsknimy ♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
rodzice RAFAŁA P.
Byliśmy z Tobą EMILKU do ostatniego bicia Twojego serduszka, będziesz z nami
dopóki będą bić serca nasze.... Światełko pamięci pali się w naszych
sercach... Kochamy.. Tęsknimy... ((*)) ((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.