CZASEM ODCHODZĄ NASZE ANIOŁY.....I NAGLE W MIEJSCU STAJE CZAS...
A Z NIMI CZĄSTKA NAS ODCHODZI...
I WIELKI SMUTEK MARSZCZY TWARZ....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak
..."Aniołeczki :*:*
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
*-:¦:-*_♥ Cichym szeptem mego serca zapalam światełko pamięci dla Ciebie
Emilku ...*-:¦:-*_♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wciąż zapłakani, Wciąż smutni. Ale oni są w niebie, Tam, gdzie jest lepiej
niż na Ziemi.....Światełko i modlitwa
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Światełko pamiętam(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tęsknota...nie wypowiedziane słowa...Łzy płyną nieustannie... zniszczone
marzenia. Smutek... trwa i trwać będzie [*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Można odejść na zawsze, by stale być blisko." -aniołeczki nasza
Pamięć :*:*
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
WIELE KILOMETRÓW, TAK DALEKO OD SIEBIE. TAK TRUDNO POWIEDZIEĆ DO WIDZENIA,
KIEDY SERCE CO INNEGO PODPOWIADA. ŚWIATEŁKO PAMIĘCI POZOSTAWIAM ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Jest taki ból,
Którego nic nie ukoi…
Jest taki strach,
Którego nic nie pokona…
Jest taki żal,
Który nigdy nie zniknie…
Jest taka tęsknota,
Która już zawsze zostanie…
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA M...
Gdy się miało szczęście, które się nie trafia:
czyjeś ciało i ziemię całą,
a zostanie tylko fotografia,
to - to jest bardzo mało...[*]
Zgłoś SPAM
mama
kocham Cię synuś <3
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
„Oddaj mi uśmiech na twarzy i serca pogodę.Oddaj marzenia, nadzieję i
pragnienia.Oddaj wszystko, co zabrałeś pewną nocą...Dlaczego? i po co?“
╬ ╬ Jaśniutkie światełko zapalam,niech zawsze płonie...╬
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Zatrzymać chwilę ulotną słowo, gest, spojrzenie.
Zatrzymać chwilę w duszy może tylko wspomnienie.
Zatrzymać by nie uciekła w sercu na zawsze została.
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
Ci, co odeszli, wciąż żyją w nas
W naszych sercach i wspomnieniach
Zostaną tam przez cały czas
Naszego ludzkiego istnienia
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
„Świat pełen mroku...Jawi się niczym bezkresny ocean ludzkich
łez,niespełnionych nadziei,zdeptanych marzeń…” ☆♡♡ ♥ ♡♡☆
Lampeczkę na „Dobranoc” zapalam.☆♡♡ ♥ ♡♡☆
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Emilku najjaśniejsze światełko pamięci dla Ciebie na dzisiaj i 4 dni mojej
nieobecności ...
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱]
Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą...
Są rany, które się nigdy nie zabliźnią...
Są ślady łez, które nigdy nie wyschną..
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA M...
Pewnie gdzieś tam krążą nad nami
dusze zmarłych, niby rybitwy.
I radują się naszą pamięcią,
są też wdzięczne za nasze modlitwy...[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.