Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ Emil Lewandowski ♥


* 28.01.1994

 

+ 23.05.2012

Miejsce pochówku: Płock , cmentarz katolicki

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (129)
Licznik odwiedzin strony
347717
Zapalone ponad rok temu
mama
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
CZASEM ODCHODZĄ NASZE ANIOŁY.....I NAGLE W MIEJSCU STAJE CZAS... A Z NIMI CZĄSTKA NAS ODCHODZI... I WIELKI SMUTEK MARSZCZY TWARZ....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak ..."Aniołeczki :*:*
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
*-:¦:-*_♥ Cichym szeptem mego serca zapalam światełko pamięci dla Ciebie Emilku ...*-:¦:-*_♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wciąż zapłakani, Wciąż smutni. Ale oni są w niebie, Tam, gdzie jest lepiej niż na Ziemi.....Światełko i modlitwa
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Światełko pamiętam(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tęsknota...nie wypowiedziane słowa...Łzy płyną nieustannie... zniszczone marzenia. Smutek... trwa i trwać będzie [*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Można odejść na zawsze, by stale być blisko." -aniołeczki nasza Pamięć :*:*
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
WIELE KILOMETRÓW, TAK DALEKO OD SIEBIE. TAK TRUDNO POWIEDZIEĆ DO WIDZENIA, KIEDY SERCE CO INNEGO PODPOWIADA. ŚWIATEŁKO PAMIĘCI POZOSTAWIAM ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Jest taki ból, Którego nic nie ukoi… Jest taki strach, Którego nic nie pokona… Jest taki żal, Który nigdy nie zniknie… Jest taka tęsknota, Która już zawsze zostanie…
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA M...
Gdy się miało szczęście, które się nie trafia: czyjeś ciało i ziemię całą, a zostanie tylko fotografia, to - to jest bardzo mało...[*]
Zgłoś SPAM
mama
kocham Cię synuś <3
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
„Oddaj mi uśmiech na twarzy i serca pogodę.Oddaj marzenia, nadzieję i pragnienia.Oddaj wszystko, co zabrałeś pewną nocą...Dlaczego? i po co?“ ╬ ╬ Jaśniutkie światełko zapalam,niech zawsze płonie...╬
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Zatrzymać chwilę ulotną słowo, gest, spojrzenie. Zatrzymać chwilę w duszy może tylko wspomnienie. Zatrzymać by nie uciekła w sercu na zawsze została.
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
Ci, co odeszli, wciąż żyją w nas W naszych sercach i wspomnieniach Zostaną tam przez cały czas Naszego ludzkiego istnienia
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
„Świat pełen mroku...Jawi się niczym bezkresny ocean ludzkich łez,niespełnionych nadziei,zdeptanych marzeń…” ☆♡♡ ♥ ♡♡☆ Lampeczkę na „Dobranoc” zapalam.☆♡♡ ♥ ♡♡☆
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Emilku najjaśniejsze światełko pamięci dla Ciebie na dzisiaj i 4 dni mojej nieobecności ...
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱] Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą... Są rany, które się nigdy nie zabliźnią... Są ślady łez, które nigdy nie wyschną..
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA M...
Pewnie gdzieś tam krążą nad nami dusze zmarłych, niby rybitwy. I radują się naszą pamięcią, są też wdzięczne za nasze modlitwy...[*]
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   538   539   540   ...   1348   1349    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Lewandowska
12.06.2012